|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 14:14:08   
Ninaa
Da mislila sam na takve mame kojima su djeca teret i jedva čekaju da se malo odmore od njih. Inače ja sam zagovornik vrtića za svu djecu jel mislim da unatoč svim i bolestima i svemu kaj ne valja je ipak korisno da se socijaliziraju i druže s vršnjacima.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 14:46:25   
Bebys
tako je nina apsolutno se slazem s tobom...i zao mije sto mariachi vise nije tu....

jer ona je super mama...

e da ali ja volim da moja ide u vrtic tek iza 2 i pol godine..nebi prije...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 14:48:54   
pepeljuga
Bebys  imoji su krenuli tako...nije bilo potrebe prije i mlađi je sad samo na tri ure da ja popijem kavu u miru..hahaha....salim se malo da me nebi opet razapele....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
17.1.2011 14:50:22   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Bebys  imoji su krenuli tako...nije bilo potrebe prije i mlađi je sad samo na tri ure da ja popijem kavu u miru..hahaha....salim se malo da me nebi opet razapele....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
ajd cure dosta svadje ...udri brigu na veselje!!!!!!! user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
18.1.2011 8:02:49   
Bebys
pa da malo mi je to ruzno sto se prozivaju mame koje veze s time nemaju...a i pokazuje...koliko neko nekoga POSTUJE ovdje na RR...user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
29.1.2011 11:41:47   
alessia
Nevidim draga u cemu je pšroblem,,ako ima mjesta u vrtucuuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 10:34:59   
CICKA
Jooooj kak sam propustila ovo...user posted image

A ništ sada, osim.....jel ima koja slobodna mamica za kavicu.....curku dižem tek u 16h, pa mi je tak sad dosadno, ove dvije kavice su mi malo....user posted image

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 11:47:31   
Bebys
IZVORNA PORUKA: CICKA

Jooooj kak sam propustila ovo...user posted image

A ništ sada, osim.....jel ima koja slobodna mamica za kavicu.....curku dižem tek u 16h, pa mi je tak sad dosadno, ove dvije kavice su mi malo....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 13:06:06   
Indy
ja razmišljam da mog Patrika sad upišem u vrtić. nezaposlena sam, volim biti s njime, čuvati ga, vodati ga svugdje. no ja sam sada trudna i nemogu mu dozvoliti da skače po meni i nemogu ga nosati. vidim da mu fali društvo, jako voli drugu djecu i mislim da bi mu se svidjelo u vrtiću. za početak da bude do 12, da se tamo ispuše i iskače.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 13:27:28   
Bebys
indy bas tako cu i ja napraviti ali tek na jesen ...kada mi r. bude bar dvije i pol godine....vidim da joj treba drustvo a ja cu taman imati malu bebu...i to je super

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 15:09:04   
bubamara787
eto ja jesam zagovornik da sva djeca idu u vrtic... dapace, jer i oni trebaju drustvo i moram prizanti da tamo mogu nauciti puno stvari malo brze...
no ujedno sam da se prilikom upisa isto tak treba gledati tko radi a tko ne...
evo situacija je slijedeca iz moje ulice... moja K nije upisana, druga je na listi cekanja i lista se ne pomice, dok je jedna mama koja ne radi, koja ima 2 bake za cuvanje, dobila mjesto u istim tim jaslicama.... i njezin sin ide u vrtic svaki drugi dan ili kako kada... a ja moram placati tetu cuvalicu i moja K svaki dan ide na cuvanje... a kada sam se htjela zaliti i buniti rekli su mi da sutim jer bi mogla izgubiti i mjesto za slijedecu upisnu godinu...
e sad gjde je tu pravda?


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
3.2.2011 15:10:11   
bubaMaja
da, vječna tema.. što se van vrtića radi )))

vrtića kronično fali u svakoj većoj sredini i uvijek će netko doći preko veze, a netko ostati bez svog mjesta iako oba roditelja rade i nemaju opcija... tužno, ali tako je... glasajmo za ljude koji će politiku voditi u boljem smjeru (ako takvi uopće postoje) pa se možda jednom situacija i popravi...

meni kao teti smeta kad vidim roditelje (ne samo majke) koji prvi dovode djecu u vrtić (na jutarnje dežurstvo) a zatim dolaze u 17 (ili čak i kasnije!!!!) po njih na popodnevno dežurstvo, a u međuvremenu ne rade ništa... takva djeca su obično jako tužna za svojim roditeljima ili toliko oguglala na nebrigu da im je svejedno, a iskreno... ne znam koja je od te dvije opcije gora...

isto tako doživjela sam da mame dolaze s plaže po svoju djecu u vrtić (ne jednom ili par puta, nego redovno) dok su im se djeca pržila na +40 u sobama bez klime.. to ne mogu opravdati...

vidim roditelje koji trče s posla jer im je svaka minuta s djetetom bitna, a i roditelje koji me mrtvi hladni nazovu u 17 i kažu da će malo kasniti (a vrtić radi do 17!)...
što je to???

smjenski vrtić u rijeci neću niti spominjati!!! što tamo svega nema... a ta tužna djeca od jutra do mraka u vrtiću...

lijepo je uzeti vrijeme za sebe, otići na kavu, frizuru, manikuru, šta god sama sa sobom ili s prijateljicama - to svakako podržavam i to na redovitoj bazi, ali puštati svoje dijete u vrtiću svaki dan da bi skinula brigu s leđa... zašto si ga rodila onda??? - i ovo vrijedi za oboje ne samo majke!

gledam tu djecu u vrtiću čiji roditelji to stalno rade, tužnija su od druge djece, nemirnija ili agresivna.. zašto??? odgovor je jasan

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 12:10:06   
Ninaa
bubaMaja na to sam točno mislila, toj djeci se vidi tuga u očima, baš žalosno

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 13:58:00   
CICKA
user posted image znači da djeca znaju što im roditelji rade dok su oni u vrtiću.....a ja mislila da moja mrva od 14 mjeseci nema pojma da mama kafeniše dok je ona u vrtićuuser posted image user posted image

...sigurno će imati puno sretniji pogled kada budem slijedeći tjedan radila dok je ona u vrtićuuser posted image
javim vamuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:01:35   
Ninaa
Joj kak me živcira kad se moje riječi izvlače iz konteksta, većina vas nije ni shvatila kaj sam htjela reći i uopće se više ni neću vraćati na ovu temu, brate mili briga me ispijajte kave po cijele dane, odmarajte se i nek vam djeca vise od jutarnjeg dežurstva do popodnevno ne tiče me se uopće i nije moj problem.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:07:11   
CICKA
user posted image ne kužim? Ako te to nije briga i ne zanima te, čemu onda pokretanje ove teme?!

Al dobro, neću ti ništa zamjeriti...i samoj mi se već sve pomutilo od silne kave i cigaretauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:11:45   
Ninaa
Napisala sam temu jel mi je bilo žao gledati jedno dijete iz naše grupe koje među privima dolazi u vrtić i zadnje odlazi, tužno je svaki put kad ga vidim, mama je doma i svaki dan do podne sjedi u kafiću pa sam htjela čuti kakva su mišljenja. Tema je krenula tokom kojim je, neki od vas očito nisu shvatili o čem se radi i dobro. Toliko od mene.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:17:38   
Bebys
ninaa vidis da je bezobrazna i da zajeb............bas je bezobrazna...cuj draga...cicka..to je tvoje djete...ono osjeti ne mi...nazalost...kako se ruzno i provocirajuce ponasas..

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:21:36   
mariola
Daj Nina ne živciraj se, nije vrijedno.
Nas nekoliko te razumije i to je najbitnije,a ove druge ko šišauser posted image

Nego, pitanje za bubamaju: ako oba roditelja rade do 17h kako oni mogu doći po dijete do 17h?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:25:56   
CICKA
user posted image Bebys...zaštp me vrijeđaš! Zar se ovdje ne smije iznositi svoje mišljenje. Uostalom kakve ste vi majke ako stalno vjesite ovdje, na fejsu i inim stranicama????

Nek prvi baci kamen tko je bez grijeha........Ninaa ova je za tebe!

Pusa svima majkama koje nađu vrijeme i za sebe!user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:27:30   
Bebys
pogledaj si provocirajuce postove...pa ces viditi tko koga vrijedja..

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:29:47   
CICKA
user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:31:10   
natalijax
a što je je i meni se gade takve žene,brate mili visit na kavi a djete u vrtiču to mi je malo bedasto

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:41:59   
Ninaa
No coment,ak mi visimo ovdje a kaj ti onda radiš?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Djeca u vrtić mama na kavu
4.2.2011 14:44:22   
CICKA
user posted image
vidi se po broju objava tko koliko visi ovdjeuser posted image user posted image

odoh po dijete svojeuser posted image

< Poruku je uredio CICKA -- 4.2.2011 14:45:09 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!