|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero....???
8.12.2010 14:58:41   
zozo1
LIBERO su mi zakon već 9 i pol mjeseci. Odlične su, a i povoljnije od ostalih. Puno više upiju nego pampers ( idealne za noć).

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pampers ili Libero....???
8.12.2010 15:00:34   
CallamityJane
Mi smo koristili Pampers jako dugo dok ih nije Disney prerasla, onda smo presli na LIbero i mogu reci da sam bila zadovoljna....Pampers je vrlo rijetko propisala a cesce mi je propisala taj Libero iako smo ga koristili svega par mjeseci a Pampers godinu i pol.....Mislim da tu nema pravila...Sve zavisi od fizonomije djeteta...

Neko se kune u Pampers, neko u Libero, treci u baby love a vec sutra mu sa drugim djetetom mogu druge odgovarati... a i ne moraju..Sve je to individualno

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pampers ili Libero....???
8.12.2010 15:52:26   
Krky
Libero - super su mi oslikaneuser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pampers ili Libero....???
8.12.2010 23:44:57   
ROZI
Sa Liberom je uvijek propiškio pelenu,pamper su isto dobre,ali najbolje su mi LUMPI iz Mercatora!!


_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pampers ili Libero....???
9.12.2010 0:12:17   
mala pcelica
mi se vracamo sa libera na pamper jer se svako jutro budi propisana(pije puno tecnosti),a nekd i pamper propiski,ali one ipak imaju bolju moc upijanja.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pampers ili Libero....???
9.12.2010 8:45:40   
ema55
to ovisi od diteta do  diteta. mi od rođenja koristimo pampers i zadovoljni smo, rijetko kad propiša. nama je pampers super. cijelu noć izdura.  za druge ne znam nikad nisam provala.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 21:50:34   
mama matea
mi smo isto poceli sa pampersicama i jaaaaakooooooo smo se razocarali....stalno su propustale i rub pelene se lako poderao tak da smo njih izbacili iz upotrebe.koristili smo razno razne pelene al su nam najbolje wickiese pelene

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 21:54:04   
Indy
IZVORNA PORUKA: ema55

to ovisi od diteta do  diteta. mi od rođenja koristimo pampers i zadovoljni smo, rijetko kad propiša. nama je pampers super. cijelu noć izdura.  za druge ne znam nikad nisam provala.
i najtanje su.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 22:24:39   
mala pcelica
sad smo na kauflandovim wickies pelenama i one su nam do sad najbolje i najjeftinije user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 22:34:54   
tinka25
Pampers, najbolje su. Probala Libero i Babylove. I nije velika razlika u cijeni od Babylove, svega 5kn, a one su mi kao papirne

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 22:53:12   
Tsmee
Pampers su mi genijalne one bijele, fenomenalno upijaju, a tanke su i definitivno najbolje. Ali kad se upiški jako  se zagriju pa ne želim to dečkiću stavljati, curici nema frke.
Libero su mi odmah poslije njih. Huggies su mi također dobre po upijanju, a i tanke su, no izgleda da mom bucku kroj ne odgovara, stalno nam vlaže sa strane pa ih više ne koristimo.
A običan Pampers (Poljski) mi je fuj, fuj jer je parfimiran i to tako da osjetim na kilometar. Onaj iz Mullera je OK.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pampers ili Libero....???
20.1.2011 23:02:48   
modesty blaise
Mislim da su puno manje problematične curice kaj se tiče zapišavanja.
Ja mojoj prvoj kćeri koju god bi pelenu metnula ni jedna nije procurila.  Sada sa sinom muku mučim. Na kraju smo Pampers premium koristili za dan, a Libero za noć. No sada smo na nekakvom međubroju (između 3 i 4 veličine) i bome više mi niti jedna ne drži noć. Skoro svako jutro bude mokar mada mu pimpača okrećem dole. Grozno! Sva sreća da imam dvije zimske vreće za spavanje  jer inače ne znam kak bi....

< Poruku je uredio modesty blaise -- 20.1.2011 23:05:57 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pampers ili Libero....???
21.1.2011 8:36:23   
nemammaste
Prije sam zagovarala Babylove a sad sam se opet vratila na Pampers ali Premium Care, odlične su mi

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pampers ili Libero....???
21.1.2011 11:56:39   
lavica81
definitivno Libero, meni su super, nikad mi nisu promočile, nekako su mi "pamučnije" od Pampersa

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 189
   [Brisano sporočilo]
21.1.2011 11:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pampers ili Libero....???
21.1.2011 14:04:48   
Fever
mi smo najzadovoljniji sa Muller pelenama user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pampers ili Libero....???
4.2.2011 20:01:54   
tinad
Sa Pampersom je uvijek bio ispišan na boku,probali još par vrsta ali sa babylovom sam za sad najzadovoljnija.

_____________________________

Gabriel stigao 07.11.2010.

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pampers ili Libero....???
22.2.2011 13:46:56   
Bebys
ja evo vec dvije godine...i stvarno sam sve probala...

LIBERO JE THE BESTuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pampers ili Libero....???
26.2.2011 14:14:17   
rudlava_mama
Libero nisam probala Pampers Newborn i Premium care sam probala i dobre su. Nisam baš sigurna koliko su bolje od npr. Babylove ili nekih drugih pelena, a recimo Babylove i be be duže koristim nego Pampers a nisu mi ništa lošije od Pampersica.

user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pampers ili Libero....???
15.4.2011 14:12:10   
TINAZG
Ja sam isprobala valjda sve poznatije vrste pelena i sve su mi ok manje više... tu i tamo sve promoče, niti jedne nam nisu zadale osip ili nešto slično.. Pampers ipak manje koristim pogotovo od kad je počela hodati jer su tanke pa se lako pomjere i onda procuri, a moja curka je jako aktivno dijete.. Libero su mi dobre, Higgies isto, njih nekako sad najviše koristim,  jer ih uvijek nekako potrefim na nekoj akciji... ali su mi ustvari najbolje Violeta. user posted image

_____________________________

Paola 13.8.2008.

http://public.fotki.com/tinazg/

Ako se hoćete družiti ma FB, ja sam Dječja Robica

Ima me i na Njuškalu, ja san tinapv, na Kupi Prodaj tinapv1, uglavnom ne možete me fulat

(Odgovor članu rudlava_mama)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pampers ili Libero....???
17.5.2011 23:38:19   
KIRAA
Koristila sam i ja pampers na početku, ali uvijek bi bila platnena pelena jako vlažna jer su jednostavno pretanke...sad smo na babylovu i super su nam!!!!

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pampers ili Libero....???
18.5.2011 0:20:02   
sig
Kao što je prva bila u pampersicama tako je sada i druga u pampersicama... a i ove sleep &play mi super mirišu - imaju puder u sebi user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pampers ili Libero....???
18.5.2011 7:44:37   
zara13
nama pampersice promoče tako da je svaki put sva jadna mokra a dm-ove su nam super,već sam mislila da neznam složiti pelenuuser posted image user posted image

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pampers ili Libero....???
18.5.2011 10:51:32   
bubaMaja
ne volim pampers jer testiraju na životinjama, a i dalje imaju alergijske reakcije... koristim platnene po danu i babylove po noći i za van ako idemo na dulje.. one su mi prirodnije nekako

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pampers ili Libero....???
31.5.2011 10:50:02   
beba24
Libero user posted image  


_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!