|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero....???
3.5.2010 17:18:54   
MKata
Mi smo dobili Libero i Pampers (a do sada smo kupovali babylove) pa sam ih probala. Libero su mi dobre, Pampersice mi se ne sviđaju. Jako su tanke. I ne sviđa mi se što su s losionom (barem ove što smo dobili) pa mislim da ih neću koristiti. Imamo jedan paket br3 (te su s losionom), jedan paket br2 (one su bez, ali su nam sad već male). Libero ćemo potrošiti, ali mislim da ću i dalje kupovati babylove jer sam za sad najzadovoljnija njima.

Ako ima netko kome su potrebne Pampersice (znači br2 i br3--oba paketa su načeta jer sam ih isprobavala), javite se s adresom na pp, šaljem poštom! user posted image  

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pampers ili Libero....???
4.5.2010 10:30:42   
Bebys
mkata user posted image user posted image user posted image user posted image
nadam se da ce netko vidjeti ovo sto si napisala...ima jako puno mama koje koriste pampers....

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 127
   [Obrisani korisnik]
15.5.2010 9:27:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pampers ili Libero....???
15.5.2010 14:41:34   
jagodica
 provala sam pampers sensitiv nisu loše
također su mi dobre i bebylove  ali otkad sma u tintilinića našal hugins
otad koristim samo njih te pelene sam koristila starijoj kad smo živili u americi
pelene su zakon


_____________________________

anđel 16,02,95
princeza 12,09,09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pampers ili Libero....???
1.9.2010 22:18:39   
durojana
mi smo poceli s pampersom pa kad mi je svaka druga pelena promocila presla sam na libero i dajem 10 za te pelene! sad smo na libero3.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pampers ili Libero....???
1.9.2010 22:34:09   
mamacita
Libero... najbolje su. Iako, super su i Konzumove.

(Odgovor članu durojana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pampers ili Libero....???
1.9.2010 22:38:29   
tina0310
nisam još nigdi vidilate libero pelene a za fixies(nadam sedasam dobro napisala)user posted image   nikad nisam ni čula.moj mali momak toliko čvrsto stava da mu naveče pelena skroz suva bude a po danu pampers su diosta,a probala sam i bebylove ok su mi,ma nama sve pašu za saduser posted image al nekako mi pampers djeluje sigurnije,provjerenije neg ove jeftinije pelene
a sad me zanima di vi nabavljate te druge pelene?da ih i mi probamouser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu durojana)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pampers ili Libero....???
1.9.2010 23:17:51   
Dora04
Ja sam za Doru koristila Libero i sad za Katju, imaš ih u Kozmu i Konzumu i u Metrou.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pampers ili Libero....???
1.9.2010 23:45:04   
AntonijaV
mi smo koristili pampers, babylove, moltex, a najbolje su mi se pokazale one pampers premium sensitve.. sad smo dobili još dva paketa bebe pelena, mislim da su to konzumove. jel netko ima iskustva s tim pelenama? jer nismo ih još počeli koristit, imamo pampersica još par komadauser posted image  

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pampers ili Libero....???
2.9.2010 7:35:56   
katy mama
nedavno sam uzela violetine,po danu su ok,jer se cesce presvlaci,ali evo sinoc sam ih stavila prvi put nocu i propustile su user posted image !inace smo bili na pampersu active baby,a sad po vasim iskustvima bas bi mogla probat te liberouser posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pampers ili Libero....???
4.9.2010 13:36:09   
annie
mi koristimo pampers već dvije i pol godine za hanu i 6mj za matea,i super su mi jednostavno se ne usudim probat neke druge. A koja je razlika u cijeni između pampers i libero?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pampers ili Libero....???
7.9.2010 11:33:43   
Bebys
sada na moru koristila PAMPERS i nikada vise...OGADILE MI SE..
SVAKO JUTRO BILA PROPISANA...

ocito nama ne odgovaraju....user posted image

(Odgovor članu annie)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pampers ili Libero....???
7.9.2010 12:27:16   
Anoniman
Ja bila mjesecima na pampers active baby a kako ovaj moj puno pije, mali se počeo budit mokar svako jutro. Prešla sam na libero i zasad zadovoljna.

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pampers ili Libero....???
7.9.2010 12:43:41   
Krky
ok, mi probali: PAMPERS, BABY LOVE, LIBERO, VIOLETA, MOLTEX, HUGGIES, LUMPY, Lidlove, Kauflandove, Billine...i prirodne tetra (prave, ne ove današnje šarene) (ipak sam imala veće društvance za testiranje). Moj odabir po kvaliteti i modelu (a i sličicama iako to nije baš važno):

1. HUGGIES (prednost: dobro upijanje, gumica na leđima, široke ljepljive trakice) i LIBERO
2. BABY LOVE
3. PAMPERS i ostale
zadnje mjesto: VIOLETA




_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pampers ili Libero....???
7.9.2010 14:13:45   
zara77
Mi smo u Pampersicama od početka...Probala još samo Baby love, onaj paket što smo dobili kad smo izašle iz bolnice i nikako joj nisu odgovarale, cijela guza joj je bila u velikim crvenim flekama.... Eto našoj maloj osjetljivoj guzi paše Pampers active baby user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 140
   [Brisano sporočilo]
18.10.2010 10:42:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu zara77)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pampers ili Libero....???
18.10.2010 15:31:13   
mišica 666
meni su pampers odvratne propuštaju noć ne mogu izdržati a uopće ne pije po noći, babylove su mi odlične libero isto konzmove su mi nekako čudne ali i one su bolje od pampersica a ja ko za vraga dobila par paketa pampersa na poklon ispalit ću dok ih potrošim. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pampers ili Libero....???
18.10.2010 15:41:21   
ELISABETH
Meni su konzumove najbolje, i pampers i libero i huggies i baby love su propuštale po noći....mislim da to sve ovisi o građi bebe i zati ima više vrsta
Jedino nismo probali Violeta a sudeći po vašim iskustvima i nećemo user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pampers ili Libero....???
18.10.2010 22:39:01   
nancy
meni pampers stvarno nikad ne propustaju.ustvari mislim da sam davno pisala da mi se to par puta desilo al od tada nikad.ostali smo na njima i nije mi zao.libero sam isto probala al su mi bile nekako debeleuser posted image
konzumove bebe su mu prepre siroke oko stomacica,i uvik bi ih jedva namistila.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Pampers ili Libero....???
19.10.2010 12:06:30   
JASNA33
meni je pampers super...
nikad nisu promočile...
prema tom nisam ni isprobavala druge...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Pampers ili Libero....???
19.10.2010 12:15:58   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: mišica 666

meni su pampers odvratne propuštaju noć ne mogu izdržati a uopće ne pije po noći, babylove su mi odlične libero isto konzmove su mi nekako čudne ali i one su bolje od pampersica a ja ko za vraga dobila par paketa pampersa na poklon ispalit ću dok ih potrošim. user posted image


Kod nas totalno drugačija situacija..niti jedne pelene osim pampersica nam nisu dobre..promoče,a one babylove koje sam dobila na poklon od DM-a, za rođenje beba,nikad više...guze su im pocrvenile i inače se uvijek zacrvene u pelenama bez losiona..Zato pampers uvijekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Pampers ili Libero....???
26.10.2010 17:01:15   
pincirotvajler
mi smo na 4orki pampers više od 2mj,,i pred tj dana počele noću propuštat -probali libero opet..
uzeli 5icu pampers od 11kg i ok je..mislim imamo 10kg a 4orka je za do 14user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Pampers ili Libero....???
26.10.2010 17:04:35   
luce5
i mi koristimo 5 a ima 10,5 kg.četvorka je isto propuštala a petica ne.ali mi koristimo babylove iz dm-a.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Pampers ili Libero....???
27.10.2010 13:58:35   
crispy
U početku smo koristili pampers,a sad smo nekako prešli na babylove iz dm-a. Bolje upijaju, ne propuštaju i nema nikakvu reakciju na njih

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed.

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Pampers ili Libero....???
27.10.2010 14:01:40   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: crispy

U početku smo koristili pampers,a sad smo nekako prešli na babylove iz dm-a. Bolje upijaju, ne propuštaju i nema nikakvu reakciju na njih


Također

(Odgovor članu crispy)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!