|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
10.12.2014 14:21:03   
sorina

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Tia00000

Ja sam također počela razmišljati o tome koje kupiti budući je u današnje vrijeme toliko izbora. Krenut ću s jednima, kupit ću manje pakiranje pa ću vidjeti kako odgovaraju.. i tako redom dok ne naiđem na one prave


Tako smo i mi isprobavali user posted image


I mi istouser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
10.12.2014 15:43:59   
keyt
Libero već jaaaako duuugo, najbolje pelene na tržištu, nisu Skandinavke lude, 90 posto njih koristi švedski Libero. Pampers premium je isto ok. premda je to malo zgužvani tip pelene, Puffies nam se isto pokazao dobrim, u smislu da ne propušta i slično, ali mi je malo previše onako sintetički/najlonski na opip i dezeni su uživo malo više jeftinela nego na reklami i ambalaži, gdje izgledaju vau.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.7.2015 10:01:58   
FIGICA FIFINANKICA
Pampers i Puffies su najmekša, Dm Babylove najkruće,Bebe Konzum se znaju raspast pa ispadne gel

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.7.2015 11:54:07   
Ela28
Dm Babylove i Muller Beauty Baby jer su najpovoljnije :)

Sad su na akciji u Mulleru 37 kn paket :)

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.7.2015 12:21:49   
zima1995
Ja moram priznati da su nama sve pelene više ili manje bile obre. Sa prvim sinom smo najviše koristili Pillo iz Plodina, bile su nam povoljne i udobne za bebicu, a sada sa bebicom smo isprobali Violetu, Pampers, Puffies, Konzum Bebe, Nove DM pelene koje su iznenadjujuće tanke i ni jedne nam ne promaču i sve su ok. Kombiniram popuste i kupujem pelene ovisno o akcijama. Za našu malu guzu su sve dobre user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Pampers ili Libero...ili neke trece???
12.7.2015 14:15:17   
monstrum
Nama su Puffies pelene bile daleko ispred svih po kvaliteti..s time da kad smo ih otkrili još ih nije bilo u Hrvatskoj za kupiti pa smo išli svako malo preko granice po pelene user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 381
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!