|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:29:46   
ninolina
mariachi tebi je starija curica još u pelenama...ajde mala ima još vremena sad kad krene lijepo vrijeme pa onda na odvikavanje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:30:58   
ninolina
ma to kaj sam našla samo ti je dokaz da ima i pampers 7 i kod nas je u dučanima posebno 7 a posebno 6+...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:32:21   
Bebys
user posted image Libero Up&Go storlek 7 (16-26 kg) (Byxblöja)  gacice su ovo....i odlicne su...

 
user posted image Libero Comfort fit storlek 7 (15-30 kg)obicne...bez obzira sto je decko naslikan ide i za curicu
U SVAKOM SLUCAJU IMA DO 30 KG A TAKO SU VELIKE DA BOLI GLAVA...sretno cure

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:33:17   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma to kaj sam našla samo ti je dokaz da ima i pampers 7 i kod nas je u dučanima posebno 7 a posebno 6+...
  ja ti vjerujem da ima...trgovci bi sve uzeli samo da je drugacije i da se proda...user posted image
ali sam vas upozorila NA KVALITETU...to je sve...jer znam da ih nigdje dalje nema...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:35:03   
ninolina
ali sam vas upozorila NA KVALITETU...to je sve...jer znam da ih nigdje dalje nema...

ma kužim ali nije više u ničemu kvaliteta sjajna....moja se osipa od jednog paketa pelena...kupim drugi isti i ok je...tako da, svakome odgovaraju drukčije


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:35:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

mariachi tebi je starija curica još u pelenama...ajde mala ima još vremena sad kad krene lijepo vrijeme pa onda na odvikavanje


ma nijeeeee, samo po noći je imala, sad nije ni po noći, počela je spavat u gaćama! Noćas joj je malo pobjeglo, al sam se dogovorila s mm da će ju on ujutro kad se sprema na posao, odvasti na wc, pa vratiti u krevet! Inače joj dobro ide!user posted image

Al malu moram ovo ljeto odvić, lani nije bila spremna a i sad malo štrajka, dela se bedasta. Kad dođe toplije vrijeme, zlifram ju na dvorište i nek zalijeva biljke user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:36:04   
Bebys
user posted image Pampers Premium Care Veličine Veličina 1 (2 - 5 kg) Veličina 2 (3 - 6 kg) Veličina 3 (4 - 7 kg) Veličine Veličina 4 (7 - 18 kg) Veličina 5 (11 - 25 kg)


evo ovo novo sto je TRUBELD REKLA...njih vidite cak velicina 5 ima do 25 kg...do 25 to je odlicno...user posted image


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:38:32   
Bebys
user posted image Pampers Active Baby Veličine Veličina 3 (4 - 9 kg) Veličina 4 (7 - 18 kg) Veličina 4+ (9 - 20 kg) Veličine Veličina 5 (11 - 25 kg)

isto do 25 kg...neka broj 5 velicina...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:39:07   
ninolina
ma nijeeeee, samo po noći je imala, sad nije ni po noći, počela je spavat u gaćama! Noćas joj je malo pobjeglo, al sam se dogovorila s mm da će ju on ujutro kad se sprema na posao, odvasti na wc, pa vratiti u krevet! Inače joj dobro ide!user posted image

Al malu moram ovo ljeto odvić, lani nije bila spremna a i sad malo štrajka, dela se bedasta. Kad dođe toplije vrijeme, zlifram ju na dvorište i nek zalijeva biljke

am nek pišaju gdi stignu dok se ne navikneuser posted image al čekaj lijepo vrijeme ako sad još nije spremna...hladno je još da bude mokra a ti da ju preslačiš svaki čas


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:39:17   
maja
user posted image bebys moram ti se nasmijati, radiš li ti za LIbero možda user posted image user posted image

Baš moram vidjeti jel su i kod nas Švedske, ili isto ima par proizvođača

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:42:21   
Anoniman
ove gaće broj 7 nisam nigdje kod nas vidjela user posted image
a nadam se da mojima ne buju trebale! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:43:05   
Bebys
zasto za libero...pa vise slika PAMPERS...sam stavila...libero nema druge nego svedske..ali u hr...je SVE MOGUCE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
SAMO SAM ZA LIBERO JER SU NAJBOLJE...a eto vidis ima mama koje ne misle kao ja...meni pampers...JE SAMO NAVIKAN...nista vise....user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:43:19   
ninolina
ove gaće broj 7 nisam nigdje kod nas vidjela

nema gaća 7 samo pelene klasične na ljepljenjeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:43:34   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Mariachi

ove gaće broj 7 nisam nigdje kod nas vidjela user posted image
a nadam se da mojima ne buju trebale! user posted image user posted image user posted image
  mariachi....bumo se pomogli nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeee ako ti zatreba...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:44:50   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ninolina

ove gaće broj 7 nisam nigdje kod nas vidjela

nema gaća 7 samo pelene klasične na ljepljenjeuser posted image

  e mozda jer su jako skupe....a hr. nece da uveze...a malo ih ima...bit ce za to...

KADA VAS SLUSAM...KAO DA ZIVIMO NA DVE RAZLICITE...PLANETE...
sta su ti trgovci...fuj user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:47:11   
ninolina
he he bebys to ti je tak...ali meni je sve bolje kupljeno vani...od čokse do praška...ovo naše ništa ne valja

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:47:58   
maja
IZVORNA PORUKA: Bebys

...meni pampers...JE SAMO NAVIKAN...nista vise....user posted image



to se slažem, vjerujem da ima puno boljih pelena, a da su jeftinije, ali eto uvijek plaćamo ime

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:49:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

he he bebys to ti je tak...ali meni je sve bolje kupljeno vani...od čokse do praška...ovo naše ništa ne valja


ima nekaj u tome...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:00:52   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image Libero Up&Go storlek 7 (16-26 kg) (Byxblöja)  gacice su ovo....i odlicne su...

 
user posted image Libero Comfort fit storlek 7 (15-30 kg)obicne...bez obzira sto je decko naslikan ide i za curicu
U SVAKOM SLUCAJU IMA DO 30 KG A TAKO SU VELIKE DA BOLI GLAVA...sretno cure



ma ove Libero su koma...ja sam kupovala sedmicu kaj ima na slici dečkića s plavom kapuljačom na glavi....ove su mi uske i maloj pobegne pored....i tako sa svakim drugim pelenama....i kaj je najbolje njih više kao nema jel su iste kao i ove s frčkavim dečecom s fotke samo kaj je druga ambalaža!!!!!...to mi je objašnjenje u tri dućana...ako naletite na zalike vićite!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:04:50   
Bebys
fiona nisu iste....LAZU TE U TRGOVINI...ove su sve nove...i sasvim drugacije....nisu iste TO TI JA KAZEM...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:06:12   
Bebys
IZVORNA PORUKA: maja

user posted image bebys moram ti se nasmijati, radiš li ti za LIbero možda user posted image user posted image

Baš moram vidjeti jel su i kod nas Švedske, ili isto ima par proizvođača
   e majice ...kud bi mi SRECA DA RADIM...libero je dolje na jugu svedske...mm je krele...zivi na sjeveru..nekih razlika do osijek dubrovnik...samo 700 ili 800 km...nista vise...user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:06:15   
buduća mamica
e sad probali smo i jedne i druge, libero mi je bio odvratan jer kad se bebi upiškila se stvrdnio ko kamen i smetalo joj jako, veće su, deblje, uff a pampi su malene, mekane i po meni genijalne..curica je sretnija kad ima pampi...nosili smo i one bijele nove, nema neke razlike u kvaliteti, e sad to ovisi o bebama, moja nije osjetljiva na ništa....nosili smo do sada 7 različitih vrsta pelena (dobivali za babinje svašta) i od nijednih mi nije imala nikakvu rekaciju, sad smo samo na pampresu

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:08:09   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: ninolina

he he bebys to ti je tak...ali meni je sve bolje kupljeno vani...od čokse do praška...ovo naše ništa ne valja


ima nekaj u tome...user posted image
  je djevojke moje....to je sve kriva hr...uvoz izvoz....oni tako hoce..ZATO SAM JA SRETNA DA SE MULLER OTVORIO...SVE JE ORIGINAL..jer je to posebna svabska trgovina....a ZAMISLITE U OSIJEKU JE KRAJ MOJE ZGREDE...BAS...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kad dodjem sve mi je original POD RUKOM...superuser posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO ZA MULLER TRGOVINU...svabo je uvijek bio i ostao SVABO...the best offf the best...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:12:23   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bebys

fiona nisu iste....LAZU TE U TRGOVINI...ove su sve nove...i sasvim drugacije....nisu iste TO TI JA KAZEM...user posted image
  e da fiona znas li zasto...znam da nisu iste...JER SU SVEDJANI uveli sve nove...razlika je u materijalu,,,kvaliteti...i svemu jer je ECO LOSKI PROIZVOD...i definitivno nisu iste...tako da znas da te lazu ...zato su neke i potpuno izbacili iz upotrebe...ovdje su dali jako povoljno te stare...samo da ih se RIJESE...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 12:52:43   
minnie
samo pampers i uvijek samo pampers

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!