|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kava u trudnoci
27.9.2010 13:50:42   
Freya
Inače nikada ne pijem kavu. Ali sam sada primorana barem tu i tamo jer mi jedino kava pomaže da idem na wc...inače ne bi išla danima....ne pali ni donat ni suhe šljive ni ništa osim kave.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu ane3)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kava u trudnoci
27.9.2010 14:00:34   
Bebys
ma meni nista nije smetala...ja sam redovno pila
bez nje sam ujutro ko mrtva...a i u trudnoci sam takva bila jos i vise...

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kava u trudnoci
30.9.2010 10:06:56   
nancy
i ja popijem ujutro obavezno a popodne ponekad.mislim da ne skodi puno ako se bas ne nalijeva kavom

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kava u trudnoci
30.9.2010 10:16:46   
DEA
ja sam ti inače dan započinjala turskom kavom....

kad sam s prvim ostala trudna rigalo mi se na puno toga pa i na kavu i nisam ju pila dugo...


sad isto...evo tek zadnjih dva tjedna popijem nesscaffe ali zato jer mi paše...

a da škodi-ne vjerujem-osim kad se pretjeruje-a to ne valja ni kad nismo trudne-uostalom-i to piše na zadnjoj stranici trudničke-knjižice-manje uživati kavu- a ne piše uopće ne piti...user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kava u trudnoci
30.10.2010 2:01:23   
kada
i mene je najviše to zabrinjavalo:kava,a ne mogu zamislit popit kavu bez cigarete!Znam da to nije dobro,i peče me savjest zbog toga,ali ujutro najveću potrebu imam popiti kavu i zapalit cigaretu!!!

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:54:36 >

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kava u trudnoci
30.10.2010 11:42:44   
mamacita
Ja sam isto bila i jos jesam ovisnica o tom tamnom, napitku... U trudnoci mi je receno da ne smijem popiti vise od 3 salice crne kave, ne one urnebesno jake, nego normalne. No, crnu kavu nikad nisam samu po sebi mogla popiti bez mlijeka. Tako da sam ostala na pola kave i pola mlijeka. Tijekom svih trudnoca (4). Dvije tri takve salice dnevno, i jos sam bila daleko od dozvoljenog limita. Sve vise od 3 salice ubrzava tvoj i bebin otkucaje srca i sve sta se s time dogadja, tlak raste i tsl.
No, nikad nisam pusila. Tako da ti ne znam nista reci o tome. Znas i sama sve pro (ako ima sta pro) i contra.
Ustraj, za svoju bebu sve ucini, pa makar to bilo nemoguce na prvi pogled, poslije ces sama odluciti hoces li se vratiti pusenju ili ne. Jedna moja prijateljica, je pusila na samom pocetku svoje trudnoce, koliko ja znam nije imala nikakvih problema, onda je prestala do poroda, evo opet sam ju srela nakon dugo vremena, opet pusi, klinci su joj vec veci, no ako hoce zapaliti ide na prozor u svojoj kuci ili na balkon.
Sretno ti bilo.

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:54:16 >

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kava u trudnoci
30.10.2010 11:50:30   
Bebys
cigareta mnogi puse...ALI JA NEBI NIKADA..

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:54:01 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kava u trudnoci
10.12.2010 8:18:47   
Tanjica Tanja
Ja nisam imala nikakve mučnine i sl., ali kad sam saznala da sam trudna automatski sam smanjila unos kofeina (nema cole i sl.), a pila sam stvarno puno kava i pušila puno cigareta uz njih. Sada popijem nesicu  s mlijekom ujutro,a ako mi se pije popodne (što je rijetko) skuham si bezkofeinsku. Inače ujutro ju nikad ne pijem natašte, uvijek nešto malo pojedem. Nekako sam si stvorila tu naviku iako sam mislila da se nikada neću odviknuti od poroka, pa ni u trudnoći.  

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:53:47 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kava u trudnoci
26.7.2012 21:44:12   
BUMBI
Ja inače popijem po 2 nesice na dan,a sad nemogu,a nisam mogla ni u prvoj trudnoćiNaon što sam rodila ponovo sam ju počela piti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kava u trudnoci
12.3.2013 11:13:46   
Afrodita83
Samo nesice i kapučino, kava mi je preteška

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kava u trudnoci
12.3.2013 11:18:00   
vandax
Kapucino i bijela kava. Nisam baš kavopija.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kava u trudnoci
12.3.2013 11:19:20   
Tina 21
Uff..kava mi je gušt..u trudnoci sam bijelu kavu 1x na dan i Divku navečer..a sad se sve vratilo na početak..4-5 Nesica na dan. Glava mi puca ako je ne popijem pola sata nakon što ustanem ujutro. Turska je oke,ali je pijem samo s frendicom kad dođe..

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kava u trudnoci
12.3.2013 11:44:01   
Tanjica Tanja
Prijepodne sam pila nesicu, popodne bezkofeinsku cijelu trudnoću. Nije mi baš nešto pasala.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kava u trudnoci
12.3.2013 11:45:09   
snowwhite
jedna kavica sigurno neće smetat,ali radije kapučino ili nešto tako

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kava u trudnoci
3.11.2013 21:03:55   
kisica
U početku mi nije pasala, pa onda jedno vrijeme je, pa opet nije..sad je popijem možda dva puta u tjedan dana. Sa prvim sam je pila nenormalno i nije bilo posljedica

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kava u trudnoci
17.12.2013 17:40:51   
leptirka
u početku mi je bila ogavna, poslije 4 mj opet fina user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kava u trudnoci
20.12.2013 18:11:29   
BakicaZG
Misim da ne treba previše mijenjati navike vezano za pijenje kave ukoliko je u granicama normale
i majčici paše... uostalom svako je pretjerivanje štetno a svako normalno konzumiranje je po mom
mišljenju u redu.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!