|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kava u trudnoci
17.3.2010 9:17:10   
anaxx
u prvoj trudnoći mi nije pasala pa ju uopće nisam pila, a sad u drugoj mi ne smeta pa si ujutro i popodne priuštim pola vrečice kapućina s žličicom ječmene instant kave, sve zalijem vručim mlijekom i super mi je..
evo sad pijuckamuser posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kava u trudnoci
17.3.2010 13:33:48   
ZVRK
ja sam u user posted image pila normalno kavu .pošto pijem sa mlijekom

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kava u trudnoci
17.3.2010 13:48:20   
L.P.
Ni inače ju baš ne pijem,a kad sam trudna još manje.Ponekad iz želje popijem nesicu sa mlijekom ili cappuccino.Kod doktora sam vidjela plakat na kojemu piše između ostalih stvari poput alkohola,da se ne konzumira kava u trudnoći,pa pošto ju ni inače ne pijem nije mi to problem.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 12:06:35   
marssel
user posted image ja sam pila 2 bijele kave ali to je bilo totalno bijelo,kapucino pola salice i pla mljeko.citala sam na netu da je dozvoljeno do 2 kavice dnevno

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 13:30:41   
curice
ja oduvijek pijem sa mlijekom(više je to bijela kava nego crna) pa sam tako pila i u svim trudnoćama-1 ili max 2 šalice na dan

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 14:20:17   
marija0
ja inače pijem sa mlikom, tako sam i kroz trudnoću, i pazila sam da ne popijem više od 1 2 dnevno

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 14:25:38   
danery
ja sam upravo popila nesicu sa mlijekom i nije mi naš bio gušt...user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 17:15:28   
Gianna
U prvoj user posted image mi nikako nije pasala, pa ju nisam niti pila, u ovoj drugoj mi ne smeta i pijem ju bez problema i to mi je najbitnije da popijem onu jutranju u kojoj baš, baš uživam user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 21:35:19   
anja979
a joj ja je inace pijem u litrama, sad kako mi odgovara, ne ogranicavam se....iskreno vise ih ne mogu ni slusat iz dana u dan nova istrazivanja, rezultati...

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kava u trudnoci
27.3.2010 21:50:31   
daniela 31
Nisam pila tursku,al ujutro nesicu obvezno.



_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu anja979)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kava u trudnoci
29.3.2010 14:57:04   
Tsmee
Meni pred par dana prestala pasat kava, smrdi mi i zlo mi je od nje. Ode moja mljac nesica s čokoladom. Buhuhuhu!!!

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kava u trudnoci
31.3.2010 16:17:48   
livona
Evo nakon 4,5 mj.trudnoce konacno nema vise povracanja:)))) sad je pijem na poslu (ali malo kave i dosta mlijeka) ali zato sam ponosna kako vec puna 4mj. nisam primirisala cigaretama:DDDDuser posted image user posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kava u trudnoci
24.7.2010 13:44:52   
bubaMaja
prije sam bila veliki kafeđija, na litre dnevno i to turske bez šećera i mlijeka.. u trudnoći mi ne paše, ali popijem jednu, dvije max, često ni jednu dnevno, trudim se staviti to mlijeko koje mrzim u kavu, ali tek onda mi nije fino. tako da sam odustala. sada popijem jednu pravu tursku i na miru sam (naravno kad mi dođe) - jedino što uz nju pašu cigarete pa i zapalim, ali samo par. (ne pravdam se, znam da nije dobro)

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kava u trudnoci
24.7.2010 20:20:58   
nemammaste
Ja sam ju prestala piti sad u trudnoći da se lakše odviknem od cigara.Eventualno popijem jedan nescaffe ujutro ali turska i espresso mi više ne idu.Nekad sam je lokala na hektolitre

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kava u trudnoci
24.7.2010 20:33:22   
.dada.
Ja sam pila nescaffe 3u1 dok sam bila trudna a pijem ju i sada samo u jutro.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kava u trudnoci
24.7.2010 21:45:22   
girlpower
ja bez moje jutarnje nemogu oci da otvorimuser posted image najsladja mi je poslije je ni nemoram piti ali jutarnja je obavezna i ni u jednoj trudnoci mi se nije zgadila

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kava u trudnoci
25.7.2010 13:33:10   
anuska08
Meni se kava doslovno gadila (jedino što nisam mogla konzumirati) do 5 mjeseca trudnoće, a nakon toga pila sam 2 na dan. Željela sam i više, ali sam se kontrolirala.

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kava u trudnoci
25.7.2010 18:56:52   
Anoniman
smijem se ovoj temi user posted image  jer kad je otvorena, ja sam bila trudna i čim sam vidjela naslov, morala sam odjuriti u wc user posted image  i pošteno se zblj...

u četvrtoj trudnoći mi se, naime, tako kava zgadila da ju ni sad ne pijem! odvikla sam se i nemam nikakve potrebe za njom! baš super!user posted image

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kava u trudnoci
26.7.2010 12:09:38   
cuba
Nikad ni nisam bila kavopija pa nisam imala sa tim problema u trudnoći. U početku mi je smetao njen miris ali nakon prvog tromjesečja sam počela biti bezkofeinsku sa hladnim mlijekom ili nesscafe i to mi je baš odgovaralouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kava u trudnoci
27.7.2010 10:12:31   
zara13
meni uopće ne paše kava više  ni nes odurno mi smrdi.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kava u trudnoci
20.8.2010 12:16:20   
Meduza
Kava je jedina - ali doista jedina obožavana namirnica otprije na koju sam razvila od prvog dana trudnoće toliku averziju, da jedva sjedim kraj kavopija u kafiću...jer mi sam miris kave diže želudac...user posted image

Doista, sve drugo toleiram/ne toleriram u istoj mjeri kao i prije  trudnoće...osim moje drage kavice...a tako sam je s guštom pila dva-tri puta dnevno prije trudnoće...user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kava u trudnoci
13.9.2010 9:38:24   
aldijanich
nikako mi ne odgovara ni miris ni ukus user posted image a jako sam je voljela prije trudnoce

(Odgovor članu Meduza)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kava u trudnoci
13.9.2010 9:40:27   
Točkica28
ja upravo pijem ness sa miljekom... jedna šalica dnevno...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu aldijanich)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kava u trudnoci
13.9.2010 9:46:27   
ivana801
I ja upravo pijem svoju dnevnu dozu crne turske kave. Popijem tu jednu šalicu ujutro čiste kave i to je to. Tako sam isto i u prvoj trudnoći. Oboooooožavam kavu i inače sam je pila još i jednu šalicu popodne. Ali u trudnoći ne, sad nakon 8 mjeseci sam se i odvikla od te popodnevne doze (ne primjećujem da mi fali). Ali jutarnja, mmmmmmmmmmm

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kava u trudnoci
21.9.2010 9:04:59   
ane3
ne odgovara mi kava. tu i tamo popijem malo nesa. znaci ni cijelu šalicu. ni u prvoj trudnoci mi nije bas pasala. inace sam pila obavezno barem jedan nes.

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!