|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dajanina lista
2.4.2011 14:48:49   
NESI2005
hvala na info....

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dajanina lista
25.10.2011 11:16:16   
medoKartonski
Ovo se zove popis :))user posted image

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu NESI2005)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dajanina lista
17.11.2011 12:54:40   
hehehe
ja bi dodala i štramplice, jer kad ideš van s bebom puno joj je toplije (govorim o jesensko/zimskim bebama).
i kremica JGL je super, dm 20-ak kuna...
a i tetra pelena netreba tolko, nama je 6 dosta, a mogu se isto kupit u dm-u, oko 70-ak kuna...

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dajanina lista
28.2.2012 10:54:19   
Ubrzomamica
Drage mamite! Proucila sam ovaj popis! Ovo mi je prva beba, 4.5. nam stize! E sad me zanima vase iskustvo sa robicom! Znam da cu dosta toga dobiti, al plizzz pisite mi svoja iskustva za prvi mjesec! user posted image

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dajanina lista
28.2.2012 10:59:53   
hehehe
mi smo najviše dobili robice za godinu, dvije i 62. 56 ništa tak da sam bila napeta jel bum imala dosta oblekice...

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dajanina lista
5.8.2012 18:34:17   
Tina..
šetam po forumu , na svim temama zapravo jako malo aktivnosti..
teško da će buduće mame znat gdje počet :)

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dajanina lista
18.12.2012 14:00:12   
Piturica
Ova Dajaninia lista mi je super. Isprintala sam i lijepo cu si oznaciti sta sam sve kupila tako da necu valjda nista zaboraviti.
Jedino me muci koje velicine cu kupiti robicu za prve dane. 56 i 62? Mislim da necu manje jer imam osjecaj da ce bebica biti velika jer smo i muz i ja visoki, iako ne mora biti pravilo. nemam pojima. a i mozda bolje da bude malo vece, pa brzo ce bebica narasti, jel da? user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Tina..)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dajanina lista
18.12.2012 15:21:45   
cuba
Piturica kupi veličinu 56, nemoj manje od toga. Moj R je npr rođen sa 4.050kg i 52cm, dobivao kilo mjesečno i izdužio se jako brzo a opet je veličinu 56 nosio puna 3mj.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dajanina lista
18.12.2012 15:23:43   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: cuba

Piturica kupi veličinu 56, nemoj manje od toga. Moj R je npr rođen sa 4.050kg i 52cm, dobivao kilo mjesečno i izdužio se jako brzo a opet je veličinu 56 nosio puna 3mj.


tak da
ali opet sve ovisi o proizvođaču,

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dajanina lista
31.12.2012 17:25:34   
Piturica
hvala. kupujem onda za pocetak 56 velicinu. sad mi najveca briga koliko komada mi treba tih 56? jel mi dosta 10 ili mi to previse ili premalo? to mi je znanstvena fantastika user posted image  najvise me strah da necu imati dovoljno tih bodica i takvih stvari.

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dajanina lista
31.12.2012 17:52:19   
cuba
Mislim da sam ja imala jedno 7-8 komada tutica vl 56 i bilo mi je sasvim dovoljno.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dajanina lista
2.1.2013 12:51:49   
Piturica
hvala cuba puno user posted image user posted image  bitno da sam i taj misterij rijesila.

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dajanina lista
6.2.2013 15:37:05   
emamma
curke trebam pomoć! termin mi je krajem 4.og meseca točnije 29.4 i nije mi prvo dijete (prvo dvoje rođeno je u 7. mjesecu.pitanje je sljedeće što odjenuti bebi za izlazak iz rodilišta?dal mi treba bodi dugog rukava i medo (ili kako već to zovete)deblji ili bodi i medo tanki?trebam li kapicu ili možda ne user posted image ak je netko ima više iskustva s proljetnim bebicama nek se javi pomoć je dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dajanina lista
6.2.2013 16:34:24   
cuba
emamma, meni je termin 15.04 i ja sam za svog mališana pripremila bodi benkicu dugih rukava, jednodjelno odjelce (proljetno tanko - ne ove zimske plišane), čarapice i kapicu. Na povratku kući naravo u AS, pokriven dekicomuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dajanina lista
11.2.2013 14:08:48   
emamma
cuba puno hvala na odgovoru nebih se htijela zatrpavat robicom koju neću ni stić obući bebi,inače sam pripremila nosiljku i dekicu za iznijet iako mi sama nosiljka ima svoj "pokrivač"

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dajanina lista
16.6.2013 14:04:31   
ribicatt
Vidim da ovdje vec dugo ne pisete,ja sam vec mama 3god i sada 25+ trudnica. Dosta toga znam sta treba kupiti,ali puno toga ima i sto mi na kraju nije bilo potrebno kao napr bocica za mlijeko i caj jer sam dojila 6mj i poslije smo vec imali bocice s ruckama ili janinu junior za vodu,tako da to necu unaprijed kupovati jer se nadam da ce i ovo dojenje proci dobro kao i prvo ,grudnjak sam kupila ali cim sam dosla iz bolnice odmah sam ga skinula i najrade bila bez ikakvog grudnjaka po kuci jer me stiskao tocno po zilama kad bi se cice napunile i smetao potpuno. Benkice,robicu,kompletice, opcenito za prva 3mj sam svega par kupila,mozda 4 za u bolnicu, 1 za izlazak i za uspomenu,ali posto bebe brzo prerastu,ako vam nije neugodno (a nema zasto bit) mozda je bolja ideja posuditi ili preuzeti robicu od nekoga u obitelji ili od prijatelja,u koga imate povjerenja itd,jer ih stvarno brzo prerastu a novac bi vam dobrodosao za puno drugih stvari. Ja sam tako puno ustedila napr za pelene koje su poprilican trosak prvih 6mj a i poslije. Moj savjet je kupiti samo ono sta zelite sacuvati i biti originalni ili neke stvari kao tetra pelene itd mozda radi higijene,ali sve ostalo (kapice,carapice,bodice itd) ako imate nekoga u obitelji tko je mozda 2god ispred vas,vjerujte da ce vam puno olaksati jer necete imati kamo s time poslije,a novac je danas sve bitniji za druge stvari.

I mislim da se za pupak po novom vec dugo (ja sam to morala kupiti) koristi med.hidrogen jer puno brze isusuje,a za mami ce za ranu trebati bivacin u spreju...

_____________________________

Anci 05.02.2010.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dajanina lista
16.6.2013 14:14:51   
ribicatt
Za zene koje bi htjele i podrzavaju iskljucivo dojenje 6mj osim ako imaju med problem,moj je savjet da bebi ako bas zele i trebaju,kupe i daju varalicu tek sa mj dana kad se uspostavi ritam proizvodnje mlijeka s potrebama djeteta,te ako imaju potrebu ljeti i u sprijecavanju soar-a,da vodu daju sa malom zlicicom svega par zlicica (jer i kapi d3 se daju tako) tako da ne poremete bebino sisanje i potrebu za mlijekom. Bocice nepotrebne zaista...

_____________________________

Anci 05.02.2010.

(Odgovor članu ribicatt)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dajanina lista
5.11.2013 17:37:03   
Ivankasf
Hvala na popisu- ovo uistinu pomaže- nisam bila sigurna šta nam sve treba user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dajanina lista
22.12.2013 19:50:48   
Ange
Pozdrav svima,nova sam i popis je super...stvarno je detaljan i poučan...ja mogu zahvaliti svojim prijateljicama što su rodile prije mene pa će mi neke stvari pokloniti i posuditi.što će mi jako dobro doći pošto mi je ovo prvo dijete i već me pere po dućanima da pokupujem sve redomuser posted image
ali ipak pretjerivanje se ne isplati jer bebe to sve prerastu za tren...zanima me kakvo je vaše iskustvo s pelenama,koje su vam se pokazale najkvalitetnijima osobito za u rodilište?

(Odgovor članu Ivankasf)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dajanina lista
22.12.2013 20:01:33   
Ange
Još me nešto zanima da li je izdajalica nužna za odlazak u rodilište?negdje pročitam da da,negdje da ne..sad nisam ni sama sigurnauser posted image
upooommoooććććć

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dajanina lista
24.12.2013 11:22:16   
Vlaja
Pozdrav svima! Slažem se da je robicu za bebu, pogotovo prve bodiće (osim onog posebnog u čemu beba izlazi iz rodilišta) najbolje posuditi. Meni je moja susjedica već dosta toga proslijedila tako da zaista nismo puno potrošili. Ono što mi se jako dopalo jesu bodići u C&A, kratki rukav, paketić od komada od bio pamuka za 60 kuna. Uzela sam veličinu 62 jer ionako nemamo pojma kolika će bebica biti kad se rodi! user posted image
Prijateljica mi je rekla da je najbolje uzimati bodiće koji se bočno kopčaju, ali i kratki rukav. Ionako se bebbu obuče preko bodića, a ona kaže da je muka te male dugačke rukave navlačiti na bebu. Što vi mislite?

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dajanina lista
21.3.2014 9:56:54   
Pomalo
Ja sam totalno izgubljena sto se tice robice, svi mi govore nesto posuditi a ja nemam pojma sta mi zapravo treba i sto mi fali.. Proucila popis, pa cu sada u ispitivanje.. Beba je ljetna pa ne znam ni kako je prvo obuci.. Ahhh.. user posted image

(Odgovor članu Vlaja)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dajanina lista
21.3.2014 13:51:21   
ruwenzor
Pomalo, moja prvorođena je svibanjska bebica pa ti mogu reći kak sam s njom, u biti trebaju ti lagane, prozračne, pamučne stvarčice s dugim rukavima jer mala beba ne smije biti izložena suncu, dakle par benkica, bodića, hlačica, čarapice, kapica, neka pamučna jaknica za večernje šetnje, lagana vreća za spavanac i to je manje-više to user posted image

< Poruku je uredio ruwenzor -- 21.3.2014 13:56:42 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dajanina lista
21.3.2014 15:33:33   
sretnaz
Pomalo, vidim da ti je termin početak 8. mjeseca i za očekivati je da će biti toplo. Rodila sam prvo dijete 6.09. 2012 i bilo je jaaako toplo, tako da je izašao iz rodilišta u kratkome s čarapicama. Imala sam i rezervno duge hlačice i majicu ali mi je sestra rekla da ne treba. Uglavnom, trebaju ti bodi bez rukava ili s kratkim rukavima, a naravno koji komad i s dugim. Imala sam par komada laganih pamučnih plahtica i bile su mi super za pokriti ga. Čarapice ti obavezno trebaju. Tanke pamučne majice i hlačice... A za vreću ne znam. Tako mali se ne okreću baš i ne otkrivaju... za zimu ti sigurno treba. Na sunce ne smiješ, osim ujutro i predvečer... tako d ati je najbolje biti u kući kad bude najtopliji i najsunčaniji dio dana ili na nekoj terasi, ali u hladu!

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dajanina lista
3.4.2014 9:21:41   
Pomalo
Gdje ste nabavljali kozmetiku za sebe i bebu i sitnice za bebu? Dm, Bipa, Kozmo??? Ili pak nesto trece? Da li se isplati kupovati na onim Baby danima u Bipe.. Nije bas da sad gledam u kunu, dvije, al bolje se osjecam cim malo ustedim.. user posted image

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!