|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koja kadica?
16.6.2011 14:44:57   
Luna21

Drage moje!

Pripremam polako stvari za bebu,ali sto se tice kadice...mislim da mi je to najveci upitnik nad glavom-koju kakvu gdje kako?? =)
Vidim da ima onih anatomskih,pa obicne i onda ima za kupit naslon za bebu.Neki kazu ni jednu od tih nego onu ko salicu.... :-P
Nisam ni sama pametna.
Kakva su vasa iskustva,sto vam se pokazalo kao najbolje za malu bebicu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 14:50:51   
bubaMaja
ja imam anatomsku, jer sam ju dobila.. zgodna je što stvarno možeš spustiti bebicu pa imaš dvije slobodne ruke, ali kad trebaš prati leđa više nije toliko fora...možeš okrenuti bebu, ali mislim da se malo muči kad je mala, a kako god ju okreneš iz ruke, nema mjesta gdje bi ju mogla malo uroniti za oprat stražnji dio...
da kupujem kupila bih običnu, veću + anatomski podložak - tako da bebicu sprijeda možeš lijepo pustiti i da se brčka od najjranijih dana (moja je recimo odmah htjela biti u vodi što više) a kad ideš prati leđ izvadiš taj nastavak i kupaš normalno iz ruke...
tako bih ja

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 14:53:15   
Bebys
ja nisam o tome puno mislila..

imam obicnu kupitu u trgovini za bebe ima dolje mali oblozak gume to je jako dobro da djete ne klize
i onda ja jos stavim gazu kada djete kupam jer je i s njom perem...i to je to..nista osobito

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 15:08:23   
njanja
mi smo prvo koristili onu iz ormarića za presvlačenje, a kada je Jan narastao i počeo sjediti smo kupili malo veću anatomsku...malo poslije godine dana smo ga preslili u našu kadu...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 15:19:23   
modesty blaise
super da si pitala...je se s tim zeznula tak da doma imam 4 kadice...user posted image
sad znam koju bi
kupila sam u Kiki kadicu na stalku koja je u visini trbuha kad stojiš tak da se ne moraš saginjati kad kupaš bebu a u nju sam metnula anatomski uložak koji sam kupila u adaxu i onda fino bebača metneš nutra..nemre ti skliznuti a tebi obe ruke user posted image slobodne....
sveukupna investicija od 200kn

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 15:36:11   
danery
ovo sa stalkom je super user posted image
mi smo imali neku malu anatomsku sa čepom,pa običnu,pa malo veću običnu user posted image user posted image
sad smo u pevecu kupili ovalni škaf koji je bejb kao mali bazen i u tome se s užitkom praćaka user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
16.6.2011 15:46:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 16:00:17   
mayathebee
Kad je I bio skroz mala beba imali smo običnu kadicu u kojoj smo ga rukama pridržavali, a koju smostavljali na jednu široku dasku preko velike kade u kupaoni. Kad je porastao toliko da može sam držati glavicu, promjenili smo kadicu u onu sa anatomskim pregradama, i sad se toliko voli kupati da ga ostavimo samog u kadici, navučemo zaslon jer udara i šprica ko lud, i promatramo ga kako uživauser posted image

user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 16:06:41   
Marta j
IZVORNA PORUKA: njanja

mi smo prvo koristili onu iz ormarića za presvlačenje, a kada je Jan narastao i počeo sjediti smo kupili malo veću anatomsku...malo poslije godine dana smo ga preslili u našu kadu...


Mi smo isto tako...


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 16:21:51   
modesty blaise
ne znam kaj vama znači to anatomska al meni je to onaj uložak kaj se metne u kadu

user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 16.6.2011 16:23:00 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 16:41:14   
cuba
Mi smo prva 4 mjeseca koristili onu kadicu iz komode za presvlačenje s tim da smo kupili i nastavak (plutaču) i u tome je uživao a meni su obje ruke bile slobodne za kupanjeuser posted image
Nakon toga smo kupili kadicu sa anatomskim nastavkom i sa tim se kupao dok nije počeo samostalno sjediti a nakon toga smo taj nastavak makli i sada se kupa u kadici. Na jesen planiramo bez kadice, samo u kadi.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 17:56:11   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ne znam kaj vama znači to anatomska al meni je to onaj uložak kaj se metne u kadu

user posted image


anatomska kadica je ona koja ima fiksno takav oblik (kao da je uložak zalijepljen)

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koja kadica?
16.6.2011 22:34:26   
inesica
Ma obicnu najobicniju i da je sto veca, jer ju brzo preraste, osim ako namjeravas brzo koristiti kadu ili tus kabinu...mislim da su djeca najslobodnija i najsretnija kad ih ne sputavaju razni naslonjaci i plasticni nastavci.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koja kadica?
17.6.2011 7:58:43   
zara13
ja koristim onu koju sam dobila sa stoličem al nije ravna na sredini ima ko mali brijeg i meni to baš ni praktično dok ju spustim noge su joj vani guza na kraju tak da ju ni oprati nemoguak ju metnem sa druge strane onda bi trebala kao sjediti al je još premala za taj položaj tak da ja mislim da bi meni bila praktičnija ravna kadica.a nekome je možda lakše u ovakvoj kupati nismo svi isti

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koja kadica?
17.6.2011 9:16:54   
BUMBI
Ja sam isto imala s stalokom iz Baby media centra,u kadici je bila gumena podloga i prezadovoljna sam bila s njomuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koja kadica?
17.6.2011 9:18:57   
pincirotvajler
najobičniju dječju kadicu iz adaxa

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koja kadica?
17.6.2011 10:34:17   
mariola
Prvih 6-7 mjeseci smo ga kupali u kadi koja je bila u sklopu komode plus ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzyzCVhBPnQdLOi9b_2joZPWScPGvrjZ7uV97XE00LkDrzFUU&t=1&usg=__zW6xYqO_d44G118oIWbZjX6b27A=

Meni je ova podloga kao luft madrac super.
Kasnije u ovome
user posted image

ovo sam koristila cijelo prošlo ljeto a sad imamo ovu kadicu, velika je i komotna.
user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 17.6.2011 10:35:49 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koja kadica?
17.6.2011 10:37:19   
mariola
meni je ova podloga kao luft madrac stvarno super. A svima koje rode iz moje blizine kupim jer me je oduševila.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koja kadica?
18.6.2011 10:29:41   
tyna
kupili smo kadicu na napuhavanje u adaxu u kojoj sad uživa brčkajući se, a ne može se udariti i zauzima malo mjesta kad se ispušeuser posted image  dok još nije mogao samostalno sjediti, unutra sam stavljala plastičnu anatomsku podlogu koju još i sad koristim ako ga samo na brzinu tuširam u velikoj kadi

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 12:25:40   
Tink
za sad imamo cam anatomsku kadicu ima stalak i čep za ispuštanje vode i super je ali neće moći dugo biti u njoj malo je to prostora!

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 21:51:24   
LUNA000
Mi imamo ovu kao mariola...žutu običnu..:)

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:36:44   
Luna21

Cure,hvala Vam puno na odgovorima i savjetima!

Meni se isto cini ta najobicnija i najprakticnijom. I taj naslon da se moze stavljati i skidati.
Mi posto imamo ormaric,tako da nemamo namjeru kupiti posebne one komodice,uzeli smo onaj stol za kupanje i ujedno prematanje. Slatko mi je
jako,ali sto se kadice tice,mislim da cemo je kratko koristit. Anatomska je i ful je neka mala.
Samo se nadam da ako i kupim obicnu da ce mi stati u te "utore" stola,
ne bi se bas poslije poroda htjela i saginjat i mucit,vjerujem da je stojecki puno lakse :-P


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:43:58   
mariola
mi smo T prvih šest mjeseci kupali u blagovaoni na stolu. Na stol stavili kadicu, pored kadice ovaj luft madrac, T na luft madrac, malo ga smočili, našamponirali i onda ga skupa s luftmadracem stavili u kadicu da se brćka i oda ga je mm držao a ja polivala čistom vodom. Tako nam je patronažna pokazala i praktično je.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:46:19   
cuba
IZVORNA PORUKA: mariola

mi smo T prvih šest mjeseci kupali u blagovaoni na stolu. Na stol stavili kadicu, pored kadice ovaj luft madrac, T na luft madrac, malo ga smočili, našamponirali i onda ga skupa s luftmadracem stavili u kadicu da se brćka i oda ga je mm držao a ja polivala čistom vodom. Tako nam je patronažna pokazala i praktično je.

Potpisujemuser posted image
I mi smo imali (već sam pisala) taj luft madrac i kupit ću ga i za drugu bebu jer bolju stvar nisam vidila.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:50:57   
Luna21

A gdje to uopce ima za kupiti?

Ja nisam nigdje do sada jos to vidjela

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!