|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:16:53   
Anoniman
ne morem, ne morem, me pleča buliju! user posted image

(Odgovor članu vjerae)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:18:01   
koka
a mene buli glova ki se za zadnji dan pustim za študiatuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:20:12   
vjerae

IZVORNA PORUKA: koka

a mene buli glova ki se za zadnji dan pustim za študiatuser posted image
MIslim da sam kapila,user posted image bravo ja.Koliko još imaš


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:20:31   
Anoniman
ma ti si super-mama, možeš ti to, budeš sve naučila! user posted image

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:22:01   
m600
a meni bojler u kupaoni pokazuje toplu vodu više od maksimuma....jutros kad sam se probudila u kupaoni je bilo jako vruće....puštala vodu ali kazaljka nikako da se spusti...strah me da ne eksplodirauser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:22:59   
vjerae
Isključi iz struje za početak

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:27:09   
koka

IZVORNA PORUKA: m600

a meni bojler u kupaoni pokazuje toplu vodu više od maksimuma....jutros kad sam se probudila u kupaoni je bilo jako vruće....puštala vodu ali kazaljka nikako da se spusti...strah me da ne eksplodirauser posted image

bježi od tamo, možda regulator ne radi pa ti e ne spušta temperatura...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:28:00   
koka

IZVORNA PORUKA: vjerae


IZVORNA PORUKA: koka

a mene buli glova ki se za zadnji dan pustim za študiatuser posted image
MIslim da sam kapila,user posted image bravo ja.Koliko još imaš


danas imam hrvatskiuser posted image user posted image user posted image , samo neka bude prolazna...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:31:08   
m600
isključila sam još jutros ali temp je i dalje na maksimumuuser posted image user posted image user posted image
jel imao tko iskustvo s tim? nemamo plinski imamo onaj obični...mm na poslu a nema nikog doma

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:34:45   
koka
nama se to bilo desilo, nešto nije štimalo pa je pukla cijev u zidu i rekli su da se temp, nije spuštala, morali su mi to promjenit. nazovi vodovod i kaži im, oni će izači na teren.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:36:16   
ZVRK
m600 glavno da je isključen a kazaljka neka te ne zamara.
pasti će sa vremenom

koka u koliko danas??

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:36:28   
vjerae

IZVORNA PORUKA: koka


IZVORNA PORUKA: vjerae


IZVORNA PORUKA: koka

a mene buli glova ki se za zadnji dan pustim za študiatuser posted image
MIslim da sam kapila,user posted image bravo ja.Koliko još imaš


danas imam hrvatskiuser posted image user posted image user posted image , samo neka bude prolazna...
Držim tiuser posted image


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:37:15   
m600
IZVORNA PORUKA: koka

nama se to bilo desilo, nešto nije štimalo pa je pukla cijev u zidu i rekli su da se temp, nije spuštala, morali su mi to promjenit. nazovi vodovod i kaži im, oni će izači na teren.


hvala cure user posted image  koka i ja ti želim sreću na ispitu

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:37:54   
koka

IZVORNA PORUKA: ZVRK

m600 glavno da je isključen a kazaljka neka te ne zamara.
pasti će sa vremenom

koka u koliko danas??

u 17 prvi ispit, pismeno pa usmeni...drži te fige..bježim sad jer idem malo štrebat...a i nije tu tema za to user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:40:37   
curice
prekjučer dok je vozio mm se počelo dimiti iz haube auta.Stao,otvorio haubu,i dimi li dimi.Sad zvali iz servisa,kvar ni manje ni više nego 13 tisuća kuna.Pa bi li čovjek vrištaouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:42:30   
ZVRK
bravo koka,prvo ''zapališ''pa onda zbrišeš
a tko je rekao da ima danas ispit?????

IZVORNA PORUKA: koka

a i nije tu tema za to user posted image user posted image


e pošto je ovo tužionica(DA BI SE OPRAVDALA) JA SE TUŽIM NA TEBE KOKA  user posted image user posted image user posted image user posted image
I da znaš više nema višanja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:47:49   
FIONA
M600 moguće da ti je grijač u kamencu...tak je meni bilo...na kraju sam morala kupiti novi koji je koštal skoro ko bojler!!!....i to mjesec dana nakon garancije koja po novom vrijedi samo godinu dana...više nema na dvije!!!..

e cure moje ova ema bu punila stupce svaki dan sa mojim potpisom...
Pa ona moja koza od šogorice tako igra igru da bi joj sad došla dole i zabila glavu u pijesak na plaži!!!...svaki dan zove moju mamu i pita ju kako je obzirom na zdravlje i MMs-pm joj šalje slike od male nečakinje kako uživa na moru..da spmenem kako do sada nije poslal niti jednu sliku a kad ju moja mama zove ne javi se po par dana...i da moja mma je htela na par dana dole do njih u svoj apartman pa ju je deva spiz... kao da nemaju mjesta jel mala sama mora spavati u sobi...a sad je kao sve super...majko mila kako ti ljudi žive i dišu sa svojom glavicom i malom pameću...danas mislim nazvati buraza i reči kaj ih ide...mislim njegovu ženu i sveki jel hvala bogu pa mi on ne zamjera...valjda!!!!...grrrrrrrrrrrrrrrrrr...ljut asam ko goranski Ris...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:49:11   
m600
IZVORNA PORUKA: curice

prekjučer dok je vozio mm se počelo dimiti iz haube auta.Stao,otvorio haubu,i dimi li dimi.Sad zvali iz servisa,kvar ni manje ni više nego 13 tisuća kuna.Pa bi li čovjek vrištaouser posted image user posted image user posted image


ajme mukeee....komotno možete polovni neki mali autić za te pare uzeti...user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:50:56   
ZVRK
fiona,pa čiji je to teren na moru???????

po meni ti se drži svog plana a nju ko jeb.
pa zašto se sestrićne ne bi mogle družiti skupauser posted image ,a(pitanje za nju)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:53:26   
curice
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: curice

prekjučer dok je vozio mm se počelo dimiti iz haube auta.Stao,otvorio haubu,i dimi li dimi.Sad zvali iz servisa,kvar ni manje ni više nego 13 tisuća kuna.Pa bi li čovjek vrištaouser posted image user posted image user posted image


ajme mukeee....komotno možete polovni neki mali autić za te pare uzeti...user posted image


znala sam da će biti nešto treće,samo sam čekala šta.Prvo je crkla veš mašina-300 kn kvar,pa prodimio mikser-kupila novi,al ovo me dotuklo-13 000 nevjerovatnouser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:54:11   
ejmama
Mi smo se zbog takvih stvari odrekli vikendice da imamo mir, sad se šogi svađa s ostatkom obitelji.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:55:38   
mama mery

IZVORNA PORUKA: FIONA

M600 moguće da ti je grijač u kamencu...tak je meni bilo...na kraju sam morala kupiti novi koji je koštal skoro ko bojler!!!....i to mjesec dana nakon garancije koja po novom vrijedi samo godinu dana...više nema na dvije!!!..

e cure moje ova ema bu punila stupce svaki dan sa mojim potpisom...
Pa ona moja koza od šogorice tako igra igru da bi joj sad došla dole i zabila glavu u pijesak na plaži!!!...svaki dan zove moju mamu i pita ju kako je obzirom na zdravlje i MMs-pm joj šalje slike od male nečakinje kako uživa na moru..da spmenem kako do sada nije poslal niti jednu sliku a kad ju moja mama zove ne javi se po par dana...i da moja mma je htela na par dana dole do njih u svoj apartman pa ju je deva spiz... kao da nemaju mjesta jel mala sama mora spavati u sobi...a sad je kao sve super...majko mila kako ti ljudi žive i dišu sa svojom glavicom i malom pameću...danas mislim nazvati buraza i reči kaj ih ide...mislim njegovu ženu i sveki jel hvala bogu pa mi on ne zamjera...valjda!!!!...grrrrrrrrrrrrrrrrrr...ljut asam ko goranski Ris...






fiona izgleda da su sve isti mene moja vec par dana uzasno ljuti
stalno se nasladije kao ona ima para pa planiraju na odmor na tenerife i kao jadna ja s djecom nemogu nigdje a njij jos nepada napamet da ih ima
lako je njoj kada je sve dobla na dlanu
ja necu na more nigde pa mi je tako svejedno ali mi ide na zivce sa tim svojim ispadima


_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:56:18   
FIONA
a joj zvrk to je apartman od mojih staraca koji imamo skoro 15 godina...i ja sam dole uložila u neke stvari kad su se gradile kao i stvari u njemu tipa mikrovalka, šalice, plafonjere i tako dalje....
Moja šogi mora imati komfor, svoju mamu da joj služi jel sama ne može kao mala je jako zločesta i zahtjevana i kao jako bolesna...znam da ju muči to sa kožom ali kad god sam ju vidla to nije ni bluzu kaj ona dramatizira...

ne znam samo od kuda joj hrabrosti!!!!...ma ja bi se sramila da se tak ponašam...i sad moja stara na njene suze i vapaje odgovara da bi ja fakat trebala pustiti njoj taj svoj tjedan da mala uživa na moru...pa nema šanse...e, nema šanse...ne dam niš!!!!!!!...joj ma od kad se probudim to me muči...užas!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:57:08   
FIONA
mama mery to je kao prokleto....ja ne znam kaj ih južina šora u glavicu ali to nije normalno!!!



_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 10:57:38   
mama mery

IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: curice

prekjučer dok je vozio mm se počelo dimiti iz haube auta.Stao,otvorio haubu,i dimi li dimi.Sad zvali iz servisa,kvar ni manje ni više nego 13 tisuća kuna.Pa bi li čovjek vrištaouser posted image user posted image user posted image


ajme mukeee....komotno možete polovni neki mali autić za te pare uzeti...user posted image


znala sam da će biti nešto treće,samo sam čekala šta.Prvo je crkla veš mašina-300 kn kvar,pa prodimio mikser-kupila novi,al ovo me dotuklo-13 000 nevjerovatnouser posted image







imi smo imali nesta slicno auto nam nje proao tehnicki pregled za registaciju
pa nas je popravak izasao 3000kn +reg

_____________________________




(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!