|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:00:57   
ejmama
To su takvi ljudi, ja ne shvaćam kako ti može smetati, brat ili sestra i njihova djeca. Od njegove sestre djeca stalno nas zovu na mob da dođemo kod njih jer vole biti s nama, a ona uvijek šuti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:01:26   
vjerae
mi prodajemo auto,i zove sad neka žena a moj muž user posted image mijenjao oglas i nije mi rekao cijenu i ja sad ispala guskauser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:04:22   
miha
naj se dati zajuser posted image ati,ja sam m.sestra i žao mi je djeteta ali neurodermitis nije teška bolest i nek ne radi invalida od djeteta!
samo ti piči dole i uživaj sa savojim klincima..jel nema neka mogućnost da budete svi skupa dole?


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:04:57   
FIONA
ejmama pa ja sam ju prije nego kaj je otišla pitala kaj nismo skupa...malecke su male ali mogu zajedno pa imamo dvije sobe imaš komfor!ne mala spava sama jel jo smeta njeno hrkanje i ona mora biti solo u sobi...alo tam braćni krevet prazan mala u pokretnom kindaću a ona i njena mama u boravku!!!...pa kaj ti to govori o njoj...čak joj moja mama smeta a kd je rodila tražila je od nje da bude sa njom u rodilištu i kod nje je spavala tjedan dana...a da bi apsurd bio veči njena mam živi sa njom u istoj kući, ne radi i samo oko nje i male skače!!!...mala nečakinja prije baki zaspi nego njoj...ma kaj imam više za reč...i ja sam kao agresor koji maloj uništava zdravlje...ma aloooo...jooooj luda sam , očajna i plače mi se od muke kaj me uvijek svi zaj....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:07:00   
FIONA
ali mi smo se dogovorile i sad kao ja sam rekla drugačije...ne dam joj taj tjedan...obzirom na praznik u ponedjelajk mislila sma krenuti u utorak i tak bude...eventualno srijeda ali ni dana kasnije...nema šanse...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:09:31   
ejmama
Ti odi i uživaj sa svojom curom ionako će uvijek naći nešto za komentirati ili da joj ne paše.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:09:42   
miha
ko što sam rekla neurodermitis nije teška bolest,jest neugodna ali ne i teška,da ona zna šta je stvarno bolesno dijete nebi se na to izvlačila i ne daj da ti s tim nabija grižnju savjesti...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:10:22   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: FIONA

joj ma od kad se probudim to me muči...užas!


a da joj predložiš da ti pusti malu a ona ode????pa da vidi da tebi mala NE SMETA nego njezina mama.

i mislim da ti i brat dijelite imovinu po pola(od staraca)pa kaži da je jedna soba od tvoje familije a druga od njene pa kome ne paše zna gdje se nalaze izlazna vrata

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:10:33   
mama mery
fiona samo idi i nedaj da te zajuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:11:04   
Kika83
Poludim nakon šta ujutro upalim komp nestane mi struja na 10 sekundi i tako barem jedanput na dan i svaki dan. Već sam luda od toga jer če nam hard krepat kao šta več jednom i je user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:12:01   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: miha
,da ona zna šta je stvarno bolesno dijete nebi se na to izvlačila i ne daj da ti s tim nabija grižnju savjesti...

baš tako,da joj nekada bude STVARNO trebala neka pomoć neće joj nitko vjerovatiuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:12:48   
miha
svaki put kad upališ komp nestane u cijelom stanu ili samo na kompu?


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:13:01   
ZVRK
kika možda ti je pre veliko opterećenje???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:13:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: miha

ko što sam rekla neurodermitis nije teška bolest,jest neugodna ali ne i teška,da ona zna šta je stvarno bolesno dijete nebi se na to izvlačila i ne daj da ti s tim nabija grižnju savjesti...


joj pa od muža nečakinja nečak i mama imaju sa tim ili su imali problema i jako dobro znam, od frendice ,mali...ma meni ne mora glumit...ja znam da kad ju čopi da se siroče izgrebe jel ju svrbi ali to bi napravila doma kak radi i na moru...mjesec dana je dole...pa ak bu joj pet dana više pomoglo onda fakat bi svi trebali živjet tamo a ne u ZGB_u ...mislim kog mulja..sve osim mene očito...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:15:15   
Kika83
IZVORNA PORUKA: miha

svaki put kad upališ komp nestane u cijelom stanu ili samo na kompu?




U cjelom stanu, vjerovatno i cijelom selu. Nije preopterečenje jer svekrva radi, svekar je u brajdi i ništa se nekoristi od aparata a ja sam doma

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:17:19   
miha
ženska očito ima đon obraz i jedina ti je kontra napad đonom..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:17:34   
FIONA
kaj vam je pa malu ne smije nitko ni pogledati jel udri u plač...naučili ju tako i sad sve svega i svakog boji i plače...ta mene kad vidi pola sata se smiruje i navikava na moju facu...pa radi od mele invalida i več je puno i napravila....kaj se nekretnine tiče moji se ne žele zamjerati a ja sam kao njohov apa nek pregrizem...tak sam svoju mamu izvređala da su susedi čuli i nisam mogla stati...uvijek sam ja ta koja moram misliti da nekog ne uvredim a mene se može...i mojoj maloj paše zrak s juga kao i mom dupetu...ja dole idem pa makar za dva dana došla nazad....ne popuštam pa makar nikada s njom riječ ne progovorila...sad je dosta a širenjem krila....nisam ni ja ničija budala...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:18:17   
tikica_69
Vjerojatno je suvisno da vam opet govorim o sanaciji fasade na mojoj zgradi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:18:18   
ZVRK
a možda neki majstori rade po ''selu'''?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:19:19   
miha

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: miha

svaki put kad upališ komp nestane u cijelom stanu ili samo na kompu?




U cjelom stanu, vjerovatno i cijelom selu. Nije preopterečenje jer svekrva radi, svekar je u brajdi i ništa se nekoristi od aparata a ja sam doma


ne znam šta bih ti rekla osim da probaš palit komp kad struja već nestane pa dođe,ako se dešava uvijek ujutro...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:21:31   
ZVRK
FIONA NEMOJ SI DOZVOLITI DA TE IZBACI IZ TAKTA i da ti pokušiš tvoje stvari i odeš nazad u zg,nego bi ti trebala bockati nju da se ona pokupi.

opet kažem da u jednom stanu mogu boraviti dvije familije a kome ne paše........

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:24:02   
Kika83
IZVORNA PORUKA: miha


IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: miha

svaki put kad upališ komp nestane u cijelom stanu ili samo na kompu?




U cjelom stanu, vjerovatno i cijelom selu. Nije preopterečenje jer svekrva radi, svekar je u brajdi i ništa se nekoristi od aparata a ja sam doma


ne znam šta bih ti rekla osim da probaš palit komp kad struja već nestane pa dođe,ako se dešava uvijek ujutro...



Neznam kad če se to desit, nekad je u 8 nekad 10, nekad 1. Kako kada. I još sam zaboravila spomenut da nema mjeseca pa mi voda ne nestane na nekoliko sati. Pa neznam koji im je vrag više, izluđuju me. Malo struja, malo voda user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Vidi se da živim na seluuser posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:25:10   
ZVRK
probaj zvati elektru i vodovod pa pitaj njih

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:25:43   
miha

IZVORNA PORUKA: ZVRK

FIONA NEMOJ SI DOZVOLITI DA TE IZBACI IZ TAKTA i da ti pokušiš tvoje stvari i odeš nazad u zg,nego bi ti trebala bockati nju da se ona pokupi.

opet kažem da u jednom stanu mogu boraviti dvije familije a kome ne paše........


upravo tako,ne tjeraš ju,ima svoj komfor,ako joj se ne sviđa nek ona kupi prnje i vrati se doma..pa nećete biti skupa u šatoru nego u apartmanu.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:27:14   
mariola
O Fionica, aj smršavit ćeš koju kilu od živčane user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!