|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:25:19   
m600
IZVORNA PORUKA: natalijax

moze ajmo curke ,m600 kazem sto je istina nemos prodat vikendicu koda ju je baba u grob ponjela a ne ostavila u nasljedstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mene je nasmijao tvoj savjet fioni.user posted image ..imam i ja slučaj takav s vikendicom...samo moja nije na moruuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:28:34   
natalijax
znam kak je to imam i ja problema isto takvih samo sto su misli da mogu uzet al nist od tog al opet su to problemi,meni moj muz kaze da sam prokleta zagorka,nedammmmmmmmmmmm sto je moje za sto su se moji mucili,tako ni ti m600 nedaj nek vide da i ti moz bit bezobrazna

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 13:38:45   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: natalijax

bahaha doso je dan za placanje rezija,ef kad bi jedan mjesec ti u poslovnicama platili nase racuneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa da se nadovežem. Jučer došao tip sav narogušen na mene (jer eto ja sam jadna,sirota službenica na šalteru koja mu je iskopčala dotični izvor energije). Naravno, drvlje i kamenje na državu i Bandića i sve čeg se sjetio. Naravno, neizostavna rečenica (ne zna  jadan da nam te rečenice idu fakat više na živce )da će poslati sve u novine (ne znam samo što to. user posted image  Nije plaćao režije mjesecima i normalno da smo ga iskopčali. A sad ga ja tražim pare još da ga ponovno ukopčamo. )
Na kog se dereš debuser posted image ino. Nisam ti ja kriva što ne plaćaš svoje režije. Jel' tako?user posted image


< Poruku je uredio Zvonki -- 10.6.2009 13:39:47 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 14:11:44   
m600
tako je zvonkiuser posted image user posted image user posted image
ljudi su debili....ali do svega toga je dovela neimaština....moramo i njih shvatitiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 15:31:57   
lana05
bok mame i buduce mame,
naljutilo me to sto nemogu otvoriti novu temu na forumu, ili neznam kako a zaista trebam pomoc, i sada vec izivcirana i u suzama ovo musem, molila bih vas za pomoc ako je netko bio u slicnoj situaciji ili zna nesto o ovome da mi se javi.
imam veliki problem zbog kojeg vise ne spavam i ne funkcioniram... trudna sam 7mj, s bebom je sve ok, imam divnu obitelj i nemam bas nekih vecih problema. ali, u posljednje vrijeme se pojavio neopisiv strah da ce nesto krenut po zlu, da ce beba bit bolesna i slicne primisli, neki neopisivni strah za bebu koji nemogu izbacit iz glave, stalno placem zbog tih misli, ne spavam, ne funkcioniram uopce i osjecam se jako lose. imam 21 god, ovo mi je prva beba i vec dugo je ocekujem, i zaista sam vec cijeli zivot podredila njoj, jedva je cekam. neznam vise sto da radim, osjecam se kao luda, kao da me opjednulo nesto ili tako nesto... mm kaze da je to sve iz velike brige i zelje da sve bude dobro, znam da je tako ali osjecam se sve losije i nemogu vise...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam da je kriva tema al eto sorry jos jednom user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 15:35:15   
Florijan Jakov
draga lana, ne tuguj... evo ja ću ti otvoriti temu i prebaciti ovo kaj si napisala, a na pp ću ti poslati kako možeš otvoriti novu temu user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 15:41:16   
lana05
hvala, puno user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 19:34:18   
natalijax
moj pas se boji grmljavine i posto sad grmi u daljini pas se unervozio i stalno se mota oko noge,i muz mu kaze dva put makni se i pas opet se ocese oko noge i muz ga udari joj sto sam sad poludila i mene je na kraju skoro poslo u pm,ja mu kazem da cu potrovat mackeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jer ih ima puno po dvoru a on meni onda cu i ja tebi psa,a pas njegovuser posted image user posted image user posted image user posted image uf digne mi tlak kad se dere na psa a pas jadan zbnjen sam podvije rep od strahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto kazete na trovanje macakauser posted image user posted image user posted image user posted image vec mi ih je pun kur...........

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 20:47:15   
Lady3
Meni je dan katastrofalanuser posted image Laura mi se razboljela,cijelu noć nisam oka sklopila jer sam na nju pazila,A mali se ne da s mene,cijeli dan al stvarno cijeli dan visi na meni,neće baš papati,cvrči,nervozan.Laura traži svoje..Po pasjoj vrućini morala s njom kod pedice ima up.grla i dobila je antibiotikuser posted image Tužna što neće biti na predstavi ali uz dozvolu pedice išla je..user posted image Putem kući otišli u poštu da mama sredi si neku knjižicu za primanje mirovine a službenica je bila nevjerovatno drska i neuljudna,klinci cvrče u pošti,mali urla..vrijeme za spavanje a ona koza zajuser posted image a..Ali mama joj je spustila,ja nisam ni znala što se sve događalo jer sam jurcala za njima,kad smo došli doma popiuser posted image a sam jer da sam samo znala čula bi me koza glupa i nesposobna..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zvala bih šefa pošte koji mi je frend pa bi koza čula svoje..Natrag kući i daj ih na spavanje...Oboje se bude nervozni,L.plače jer hoće neki svoj suncobran igračkuuser posted image a minute lete jer smo već trebali biti na putu za vrtić za predstavu..Nijedno neće opet jesti i cijelim putem oboje kmeče..ja na rubu živaca..user posted image Predali je tetama,natrag juri u dvoranu koja je puna ko čep,nigdje mjesta za sjesti a mali neće nikome ni u kolica neg samo k meni..Ruke mi otpale od njega,kamere i fotića..user posted image Počelo nevrijeme,vjetar,led,kiša a on u vrisku..uplašio se,ja više nisam znala kuda i šta da radim..user posted image Počela predstava koonačno ,mama ga uzela u kolica i gurala ga,nekako se jeedva smirio..Uspijela sam nekako slikati je a susjeda je snimala..user posted image barem nešto..Brzo trk doma,ja na brzinu u Billu a tamo gužva da boli glava..Cijeli dan samo pojela 1 pecivo,konačno mi jeli oboje i evo ih sada mi rasturaju boravak..A ja bih zaspala tipkajući..Dan je katastrofa..user posted image a mene glava rastura ...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 21:49:37   
natalijax
kaj se sekiras zbog te koze ,a nasi klinci ce nam uvjek drecat al nikad nas nece nasekirat ma proce i ta prehlada vrijeme je virusauser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 21:52:06   
ivanaa
klinci su mi se razboljeliuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 17:20:41   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: ivanaa

klinci su mi se razboljeliuser posted image


user posted image user posted image user posted image Brzo ozdravljenje!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:25:20   
Marta j
Uh ja sam jako ljuta na rodicu kada sam cula sta radi da bih je zadavila.user posted image user posted image user posted image .
Danas mi dosla na babinje i ona ima bebu od 6 mj i ja joj pricam da mi Mate nikako ne spava da ima jake grceve a ona na to meni odvrati da mu dam NORMABEL ja ostala nijema od soka nisam mogla doci sebi za 5 min,a ona mrtva hladna odgovori pa kako sam ja mog smirivala.
Davala je bebi kada je imao grceve normabel od 2 samo da miruje a mi se cudili kako ima mirnu bebuuser posted image user posted image user posted image

Jos sam ljuta da sam rekla muzu da bi sada joj doma poslala policiju,socijanu sluzbu i sve po redu.
Ja vec danaima ne nespavam al nikada nebi djetetu dala normabel.

Koja tukauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:28:55   
inna
nemam komentara na ovo...pa to je strašno user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:29:41   
koka
IZVORNA PORUKA: inna

nemam komentara na ovo...pa to je strašno user posted image

ni ja...

< Poruku je uredio koka -- 11.6.2009 21:30:03 >


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:36:32   
FIONA
Marta j pa ona nije normalan...sad sam se šokirala skroz...pa Isuse...nemam riječi...kaj se grčeva tiče probaj Nurse Harvey's sirup...uzimaju ga novorođenčad od mjesec dana starosti...nama od svih kapi i kuglica i toplih pelena, čajeva i ostalih stvari niš nije pomoglo kao ovo...nije skroz ali je ubažilo da je pajkila cijelu noć...preko dana lakše prduckala...a ovoj samo pošalji socijalnu...majko mila još sam u šoku...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:40:44   
natalijax
de nemoj me zezat jesam ja to dobro procitala koja kravetina,i takva zavrjedi bit majkauser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 21:47:28   
vjerae
Normabel??????????????????????????????????????????user posted image

< Poruku je uredio Iva Piva -- 15.6.2009 11:15:10 >


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: "Ringerajina tužionica"
11.6.2009 22:07:01   
Zvonki
Isuse blagi. Bez komentara sam

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: "Ringerajina tužionica"
12.6.2009 12:46:36   
koka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..idem učit.......spava mi se...samo sam 4 sata spavala nočas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: "Ringerajina tužionica"
12.6.2009 15:18:25   
natalijax
ljuta sam na sebe otisla sam na kontrolu trombocita i kod urina ja nisam prvi mlaz pustila a ono bakterijjjjjjjjjjjja koliko os uzas da mi je prvi put nebi nist rekla bas sam tuka sama sebi probleme napraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: "Ringerajina tužionica"
12.6.2009 15:48:40   
natalijax
usto dodem sa hitnom uputnicom bolnickom i ona meni krava jedna sto vi mislite ako ste hitni da to mora bit odma gotovo inace bude za sat vremena hitni kaze ona meni tek za tri sata nalazi eeeeeeeeeee para na usi mi je isla

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: "Ringerajina tužionica"
12.6.2009 15:56:59   
Zvonki
user posted image Mrzim tramvajske gužve. I smrad znoja, cigara, alkohola i svega. user posted image  E da, i babe koje se guraju i staju po nogama



_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: "Ringerajina tužionica"
16.6.2009 10:50:21   
mama mery
nevidvi mi se prvi tickeric user posted image  
on je oznacavao nase tri god braka koje su sutrauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: "Ringerajina tužionica"
16.6.2009 10:54:00   
mama mery
i printer mi se sj....o nece da mi skenira
a htjela sam skenorai neke slike iz svatova pa da mm napravim liznenadene nses slico sto je tiki ca radila a sad sve palo u vodu
u u novcaniku samo 30kn i nemogu mu nista kuptituser posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!