|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
18.10.2008 16:34:15   
Elena
Tina napokon da stignem do kom,i da ti kazem da sam celo vrjeme u mislima sa tobom,jedva cekam da se opet cujemo,a nadam se vrlo skoro na to,budi jaka,i sreco glava gore jer te treba Luna,a samo da znas da svi smo uz tebe al samo ti i one koje su niz to prosle znaju kako se osjecas sad,cuvaj se najmila,volimo te!!!! user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
18.10.2008 16:48:36   
tonkica
Tina drži se! VOLIMO TE! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.10.2008 13:06:08   
mami76
Zvrk, jesi bila kod dr.? Šta ti je rekao?

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
21.10.2008 11:09:20   
ZVRK
bila i čekam nalaze 2 brisa(na toksiplazmu i još nešto) i ako je to ok onda mogu krenuti u akciju user posted image  poslije user posted image  ....znaš šta mi je još rekla dr. da ako ja rađena kiretaža i oporavak bio ok MOŽEŠ U AKCIJU POSLIJE PRVe MENGE. a ako je poslije tableta kontracepcije onda nešto kasnije 6mj barem

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
21.10.2008 12:13:33   
mami76
Zvrk, mene stvarno zbunjuju ta oprečna mišljenja doktora o novoj trudnoći poslje spontanog. Sada se pitam pa šta ja čekam već tri mjeseca.
A jel ti to rekla n aprvoj kontroli poslje spontanog da možeš u akciju poslje prve user posted image ?
Evo meni je prošla upravo treća user posted image , ali sam odlučila sačekat još četvrtu user posted image , 15.11. pa onda u akciju.
Šta ćeš ti, hoćeš odmah, ili još čekati?Jesi  imala probleme sa ciklusima poslje pobačaja?
Jer meni je oporavak stvarno bio ok, i bez problema , poslje toga uredne user posted image , na 28 dana.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
21.10.2008 12:15:30   
mami76
Nisam nikad koristila nikakve kontracepcijske tablete, a to su me pitali kad su mi vadili papa test, ali mi niko nije spominjao da imaju veze sa oporavkom.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
21.10.2008 12:40:13   
ZVRK
krećem u akciju odmah čim mi nalazi brisa budu ok,a nije mi rekla na prvoj kontroli nego tek jučer(prošlo 3 mj)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 7:35:35   
ZVRK
akcija user posted image  počela u subotu  user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 7:40:48   
sanjalica
user posted image user posted image user posted image user posted image  Zvrkice.....
I kod mene user posted image  završila... akcija počela user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 7:43:09   
ZVRK
bravo za nas  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 9:48:22   
mami76
Ja čekam user posted image  15.11., pa onda i ja počinjem.
Nije ni to daleko. U svakom slučaju javljajte rezultate.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 10:03:02   
sanjalica
bravo mami.... pa ovdje se svašta događa user posted image user posted image

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 11:11:20   
ninolina
Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve cure. Držim palčeve

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 12:05:31   
Ruža
Držimo fige da akcije budu uspješne!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
27.10.2008 23:57:01   
optimist
Drage cure,
znam kako vam je. Užasno je, teško je, boli...  Proživjela sam i ja tu nesreću - spontani u 7. tjednu svoje prve trudnoće - 22.09.08. Užasno je, teško je, boli... Ali sam ja vječiti sam otpimist i uvijek vjerujem u bolje sutra.
Mene su poslali na vakuum, da ne bi dugo krvarila, čistila se. 19.11. idem na prvu kontrolu jer sam danas dobila 1. men. nakon toga. U međuvremenu nisam trebala obaviti nikakve pretrage. Odmah nakon vakuuma sam vadila krv za progesteron i BHCG. Nalaz bio OK. Nemam još informacija od doktora kada se može ponovo pokušati, ali sve što sam stručno pročitala savjetuje da se čeka 6 mj. Iako imam primjera da su nakon spontanog zatrudnile i prije toga roka.
Koliko vremena je prošlo od spontanog do prvog odnosa kod vas? Odmah poslije su me jako prali hormoni, ali sam samo na jednom mjestu mogla pronaći nešto o spolnom odnosu (zaštićenom) nakon spontanog. Pisalo je da nije preporučljivo 6 tjedana nakon spontanog. Pridržavamo se toga.  Sljedeću bebu planiramo ponovo pokušati  za 6 mjeseci, prema knjigama. Osim ako doktor ne kaže da se može i prije.
Držim vam/nam svima fige! user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
28.10.2008 0:02:07   
tiha
IZVORNA PORUKA: ZVRK

akcija user posted image  počela u subotu  user posted image



jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
28.10.2008 11:43:59   
ZVRK
optimist ovo je meni rekla prije par dana dr
IZVORNA PORUKA: ZVRK

....znaš šta mi je još rekla dr. da ako ja rađena kiretaža i oporavak bio ok MOŽEŠ U AKCIJU POSLIJE PRVe MENGE. a ako je poslije tableta kontracepcije onda nešto kasnije 6mj barem

ti  odlučuješ kada

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
31.10.2008 13:32:31   
ZVRK
danas sam dobila user posted image  par dana prije i curim jače nego inače.svaka 2 sata na ''mjenjanje'',a prije kiretaže mi je bilo dosta 3 uloška za cijeli dan.jako su mi bile slabe i prije poroda i poslije poroda.izgleda da je kiretaža sve pobrkala.čak me ekipa zezala da imam sreće sa krvarenjima.slaba i kratka i -poslije poroda

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
31.10.2008 13:43:14   
Ruža
Zvrkić možda je u početku samo tako pa se opet sve unormali?
Mi ti želimo što prije user posted image  pa da user posted image  ne moraš gledati idućih 9 mjeseci!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
31.10.2008 13:46:16   
ZVRK
hvala ja bi i duže(dojenje)user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
13.11.2008 15:43:22   
nena9
dgg

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.12.2008 10:50:07   
littleowl
znam kako je to poslije kiretaze..... al treba zasukat rukave pa ponovo , hehe
ja jedva cekamuser posted image

(Odgovor članu nena9)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
2.1.2009 20:07:28   
sina
evo cure da vam se i ja pridružim.na staru godinu sam imala neki izljev krvi,završila na hitnoj i nije kucalo srce(trudna oko 10 tj.).danas se to potvrdilo i u srijedu idem na kiretažu.prvi šok je prošao(bol valjda nikad neće),ali užasno me strah kaj će ovi lešinari od doktora napraviti i bojim se da se kaj još ne zakomplicira do srijede jer to bi moglo biti da je plod već mrtav oko 3 tj. zadnji put sam bila na uzv 18.12. i onda je još bilo sve o.k  KAKO IZDURATI?????????????????

(Odgovor članu littleowl)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
2.1.2009 20:19:09   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: sina

KAKO IZDURATI?????????????????

jako teško,ali daj si kuraje pa budeš ubrzo sve na novog user posted image  usmijerila- krenula.
točno znam kako se osječaš jer je meni tako bilo u 7mj trudna 8tjedana,ali poslije svake kiše dolazi sunce



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
2.1.2009 21:22:30   
bubac 1
eto da ti se i ja javim s malo pozitivnih rijeći. ja sam bila na kiretaži prije 2 godine i eto sada sam ponovo trudna 18 tjedana. za sada je s bebom sve ok. ja sam se isto oporavila psihički i to nakon razgvora s ljudima koji su se našli u istoj situaciji. vjeruj mi ima ih puno. šaljem ti pozitivne vibre.....

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!