|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 8:58:06   
ZVRK
nisam još išla tek u 10-11mj.odlučila sam čekati da mi moja gin napravi kontolu pa da vidim šta će ona kazati.za savijete za početak ponovno su mi rekli sve dr koji su na glasu i imaju prije imena više toga ne samo dr.                 sve ovisi kako ću sada imati menge,redovito ili ..........ali prije kontrole ništa

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 9:04:05   
mami76
Nadam se da ćemo skupa brojati  dane trudnoće. A ovo vrijeme do tada (11 mjesec) kad i ja planiram trudnoću- bez obzira na sve, ću shvatiti kao pripremu za novu trudnoću, nastavila sam piti folnu, a uzela sam neku matičnu mliječ za imunitet, tak da budem što spremnija. Vrijeme ionako neumoljivo prolazi, tak da će doći i to , vrlo brzo.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 9:06:28   
ZVRK
ja sam prije pila PREGNITAL(dok sam bila trudna)a opet ću poćeti kada sljedeći put dobim mengu.nisam htijela prije piti ništa da se sve samo ''vrati na svoje''bez lijekova a vitamine sam uzimala preko voća-još uzimam

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 9:07:12   
FIONA
cure držim vam fige da se vaš san ostvari.... da li si probala prenatal od Twin laba... ja mjesecima nisam ostala trudna, njega počela piti i za tri tjedna bam...evo točkice... uz folnu imaš sve vitamine... košta oko 250 kn ali imaš za 3 mjeseca... ja ga i dalje pijem svaki dan....

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 9:12:56   
mami76
Nisam probala taj prenatal, možda budem.Fiona, nakon koliko si ti zatrudnila poslije spontanog, u kojem si ga tjednu imala? 

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
20.8.2008 9:20:06   
FIONA
Ja sam ti prije nogo kaj sam sazna da sam trudna dobila tešku gripu i temperaturu 40 koju tri tjedna nisam mogla skinuti...popila sam tri kure antibiotika a na početku svega još nisu mogli vidjeti da li sam trudna pa su i kasniji izostanak menge pripisali temperaturi. tek sa 6 tjedana sam sazna da sam trudna kada sam prokrvarila. Moj ginekolog je rekao da odem na čišćenje jer to nikako ne može dobro završiti. Od tada je prošlo pa sigurno 5 godina jer nisam pokušavala prije.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.8.2008 13:27:21   
mami76
Danas sam dobila mengu, točno 4 tjedna od kiretaže.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.9.2008 9:18:38   
mami76
ZVRK, vidim iz tvog posta da si pila PREGNITAL. Ja sam ga jučer kupila, pa me zanima jel se može koristiti u kombinaciji sa folacinom?
Sad mi je 1,5 mjesec od spontanog, jel u redu da to počnem piti kao pripremu za trudnoću, koju planiram za nekih 2,5 maksimalno 3 mjeseca, jer mi je dr. rekao da se pripazim 6 mjeseci,  ali neke zatrudne i za tri pa bude sve ok. Ja gga ne planiram baš poslušati u potunosti jer mi je previše 6 mjeseci, pa sam našla neku sredinu, još tri ciklusa ću se čuvati, pa kad se uhvati.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.9.2008 13:30:42   
ZVRK
mami76,neznam za spoj folacina i pregnitala ali pitaj u apoteci.a ja sam isto kupila ponovno pregnital i od ponedjeljka počinjem sa konzumiranjem.sutra idem vaditi krv pa kada nalaz bude gotov mogu početi-da ne pobrkam nalaz nisam prije(kada ssm dobila 2 user posted image  mi se vrtilo i jače sam curila)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.9.2008 23:14:58   
mami76
Zvrk, ja sam isto kupila PREGNITAL, počet ću ga piti od nedjelje, jer do tad ima još folic plusa koji mi je ostao od prethodne trudnoće.Neću kombinirati folacin sad za sada, tek kad popijem ovu kutiju pregnitala, za 2 mjeseca.Jel u tvom PEGNITALU došla neka uputa unutra, u mom nije?Ja sam dobila 1 user posted image , za 13 dana očekujem drugu.Vadila sam cervikalne briseve na klamidiu, mykoplasma, ureplasma i urinokulturu, sve je čisto osim što imam streptokok na grliću. Jel znaš nešto o tome?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
13.9.2008 14:43:01   
ZVRK
mami76,što se tiće streptokoka nemam pojima ,a moj nalaz krvi ne može biti bolji-kaže meni moja dr-željezo mi je 19(bez tableta)i da NEpijem tablete dok NEostanem trudna.da mi je krv super i bolje da se sama ''obnavlja''dok nisam trudna.u 10 mj.kada dobijem user posted image  naručujem se za kontolu''kiretaže''pa budemo vidjeli kakvi će biti ti nalazi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
13.9.2008 14:44:00   
ZVRK
a za korištenje PREGNITALAti piše na kutiji.JEDNU na dan

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
14.9.2008 19:08:08   
mami76
Zvrk, drago mi je da su ti nalazi ok. I meni je krv super, samo na grliću maternice imama streptokok, ali pijem klavocin pa će valjda otići . Jesi odlučila hoćeš piti pregnital prije trudnoće ili ne , obzirom na ovo što ti je dr. rekao?
Ja sam danas počela, valjda neće škodit, a folacin neću , već kad ovo potrošim , dakle 14.11., a tada ću već čekat četvrtuuser posted image  od kiretaže .

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
14.9.2008 20:35:37   
ZVRK
ipak neću piti još jedan mjesec dok dođe user posted image .07.10.(ili prije par dana)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
15.9.2008 11:24:25   
mami76
Ja sam ipak počela piti jučer. Polako već kako vrijeme odmiče, počinjem razmišljati na drugačiji način o bivšoj trudnoći, jednostavno sve se svodi na to da sam je tako moralo biti, a nadam se da ću za dva mjeseca biti trudna , proći će četvrta user posted image  i onda ću sve ispočetka, ali na drugačiji način, opuštenije i odgovornije prema sebi.
Zvrk , želim i tebi da za Božić budeš user posted image , pa da skupa razmjenjujemo iskustva.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
16.9.2008 9:19:04   
ZVRK
hvala na želji za user posted image  .iskreno se nadam da će nam se (i svima koji to žele) ''uhvatiti''u prvom mjesecu pokušaja kada počnemo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
16.9.2008 9:20:32   
ZVRK
zamislite kako bi to lijepi poklon bio za božić.   user posted image        ah

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
16.9.2008 10:32:46   
koka
Cure i ja vam želim od sveg user posted image , mislim da bi to bio predivan poklon user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
16.9.2008 10:45:41   
Anoniman
SRETNO CURKE !!! Želim vam što prije lijepe, zdrave user posted image user posted image  !!!

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
16.9.2008 12:23:21   
mami76
Hvala svima na ovim divnim riječima.
Bit će to sve ok, nije ni Božić daleko , pa to su samo 3 mjeseca. Vidjet ćete koliko će nas biti tadauser posted image !

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
22.9.2008 8:43:05   
mami76
Jesu li vam se ciklusi skratili ili produžili poslije kiretaže, meni su se skratili na 28 dan , a prije su bili 33.
znači li to išta?

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
30.9.2008 13:06:13   
mami76
Curke, kak ste?
Ja sam odlučila da ne mogu više čekati, trebala još najmanje jednu user posted image , ili 2 , ali me izluđuje to čekanje. Tim više što mi dr. nije rekao ak budem čekala 5 mjeseci sve će bit ok, ak ne neće. Tako da sam ja odlučila, ne još definitivno jer moram sa MM pričat, mada ne znam kako , jer on ne voli baš te priče.
Mislite da sam neodgovorna, što još ne čekam par mjeseci?(Sad su mi prošla 2)

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
30.9.2008 13:36:17   
troubled
nisi neodgovorna....samo si željna...i to je sasvim razumljivo.....
neka te čuvaju anđeli....
i dočekaj svog bebića što prije user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
30.9.2008 13:40:16   
mirna
Mama76 možda ni nećeš zatrudnjiti odmah..user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
30.9.2008 13:41:47   
piggy
draga mami76 ja nisam imala kiretažu već normalan porod sa tužnim završetkom(mrtvorođenće) i meni su rekli da čekam 5 mjeseci,al ja sam nakon 3 krenula i još uvijek ništa.
znam da nemožeš izdržati to išćekivanje,al rađe još malo pričekaj.
želim ti puno sreće i da sve bude ok.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!