|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 10:06:10   
cokolada
ja sam u konzumu isto vidjela vrapce ali i u bili. Ali jos gore, u konzumu biram jogurt a ono po jogurtima sece mis, mali poljski.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 10:08:19   
lee
ja sam vidjela vrapce u merkatoru...užas letili su i to sam vidjela više puta...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 10:10:51   
pikachu
E da, još sam se sada sjetila kako me je jučer izbacio novi jumbo plakat iz takta... Do prije nekog vremena su bili oni 'Meso je zdravo' ili tako nešto od Pik-a, a sada su postavljeni od nekih drugih 'Meso je kancerogeno'... Za pouser posted image user posted image user posted image , oni će nas totalno izluditi. Uopće čovjek ne zna kome da vjeruje, a ionako nas truju non-stop...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 10:28:13   
ejmama
Nisam imala tskvog iskustva, u Konzumu inače znam kupiti samo pastrvu. Inače to zapakirano meso mi ne izgleda dobro ili je smeđe sa strane ili čak blago zeleno. Uvijek moraš izvaditi meso i pogledati ga izvan onog frižidera jer su svijetla takva da stvaraju iluziju da je meso fino. Inače sam par puta našla umufani kruh lijepo posložen da se ne vidi i onda ga ja lijepo okrenem da se vidi iz aviona. Tako podmetnu jer ima starijih ljudi koji odu bez naočala i kupe svašta kao moja svekrva i onda joj ja kažem da je rok istekao prije par dana. a muž je vidio jednom mesara kako nosi vreću vinobrana u mesnicu, e to vam stave da meso izgleda crvenije.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 10:59:42   
tikica_69
Meni se to dogodilou Billi...meso je smrdjelo na kilometar...ni cucak ga nije htio jesti a kao svjeze...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 13:01:22   
mirna
Do prije nekog vremena su bili oni 'Meso je zdravo' ili tako nešto od Pik-a, a sada su postavljeni od nekih drugih 'Meso je kancerogeno'...


Ova reklama je i meni bila čudna. Svugdje na zapadu pričaju da crveno meso nije baš zdravo, ali ovdje naglasuju da ga treba jesti što više...user posted image   Ali to je već druga priča..



Ako su u puno trgovinama tako loši uvjeti, što onda radi sanitarna inspekcija? Možda im je netko platio da šute...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 13:04:43   
mariola
Svo meso je zdravo međutim nekim ljudima je bolje za zdravlje jesti crveno a nekima bijelo meso. Npr. ljudima krvne grupe A se preporučuje samo piletina i puretina pogotovo bijelo dok osobama krvne grupe B preporučuju da u prehrani imaju velike količine crvenog mesa.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Brisano sporočilo]
2.4.2009 23:38:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Staro meso, novi datum?
2.4.2009 23:46:59   
Lady3
ja rijetko kupujem meso jer moji imaju gice i koljemo i zaledimo u zamrzivač..Ako kupujem meso npr:za roštilj,odemo u mesnicu koju godinama zalazimo i na dobrom je glasu.user posted image .Ovo za Billu i ostalo me zgromilo,Billa ima kod nas i ponekad uzmem neki komad mesa za juhu..mislim da poslije ovog više neću..užas ljudi moji..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!