|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Reinkarnacija..
1.4.2009 14:25:47   
Lady3
Vjerujete li u reinkarnaciju(ponovno rođenje?U Indiji vjeruju i unazad nekih150 godina mnogo je priči o tome kako su se neka djeca sjetila svojih prošlih života,počeli su raspoznavati neke određene ljude,jezike,kuće ,gradove..a nikada nisu prije toga vidjeli i čuli o tim ljudima..Jednostavno su tvrdili da su reinkarnirani.Postoji neka regresijska hipnoza(gledala sam jednom i u Oprah showu)gdje je neki tip vraćao ljude u prošle živote i suočio ih s nj.najvećim strahovima u sadašnjem životu(ako se bojite mora,zmija ili nečeg trećeg)regresijom bi te vratio i našao uzrok zašto je to tako..Bi li se vi dali regresirati?Jel netko to pokušao?user posted image Iskreno ja bih..zanima me to..user posted image   a vas?

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 14:35:25   
mlada mama
i ja bih voljela, zmije ne volim vidjeti ni na slici uzasno me strahuser posted image ali i duboke vode sreca pa imam Dinu pa mi je to izgovor zasto sam stalno u plicakuuser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 14:36:57   
FIONA
ne, nisam i ne bi...
Moja sestrična išla je na reiki i neki stupanj toga ima baš to što si rekla...vračanje u prošle živote jer kao ako si u jednom bio bogat i loš u drugom si siromašan a dobar i tako to...uglavnom pričala je kako je sve vidjela i kako je umirala i da joj je bilo mrak...osim toga hodala je na Bjelolasici gdje su imali okupljanje po žaru...

Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 14:59:02   
ivanaa
ja sam bilauser posted image ne vjerujem u to

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:00:13   
Lady3
stvarno ivanaa i šta si bila..pa daj reci,zanima me kako ti je bilo..platila to..ja sam znatiželjna,pa me zanima..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:03:51   
ivanaa
nemoj to placati,to su gluposti..meni se mamina frendica tim bavi pa sam upala u masinuuser posted image mislim da su to gluposti.rekla mi je da sam bila Herodova zena..al nist nisam prozivjela ni nis..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:04:53   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: FIONA

ne, nisam i ne bi...
Moja sestrična išla je na reiki i neki stupanj toga ima baš to što si rekla...vračanje u prošle živote jer kao ako si u jednom bio bogat i loš u drugom si siromašan a dobar i tako to...uglavnom pričala je kako je sve vidjela i kako je umirala i da joj je bilo mrak...osim toga hodala je na Bjelolasici gdje su imali okupljanje po žaru...

Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!





Potpisujem. Ja sam vrlo religiozna,i ne znam,mislim kad bi se upustila u tako nesto da bi imala osjecaj da okrecem ledja Bogu i svojoj vjeri.... Naravno,postujem druge vjere,i za mene su svi ljudi isti,isto ttako ne osudjujem nikoga tko bi pokusao tu reinkarnaciju. Svatko ima pravo na izbor..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:04:59   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
katastrofa.....

ma-kaj da uopće komentiram, svi znate kaj ja o tome mislim... teške gluposti...
zarađuju lovu prodajući maglu....

< Poruku je uredio Mariachi -- 1.4.2009 15:07:01 >

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:06:38   
ivanaa
dal to crkva osuduje?zasto?
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: FIONA

ne, nisam i ne bi...
Moja sestrična išla je na reiki i neki stupanj toga ima baš to što si rekla...vračanje u prošle živote jer kao ako si u jednom bio bogat i loš u drugom si siromašan a dobar i tako to...uglavnom pričala je kako je sve vidjela i kako je umirala i da joj je bilo mrak...osim toga hodala je na Bjelolasici gdje su imali okupljanje po žaru...

Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!





Potpisujem. Ja sam vrlo religiozna,i ne znam,mislim kad bi se upustila u tako nesto da bi imala osjecaj da okrecem ledja Bogu i svojoj vjeri.... Naravno,postujem druge vjere,i za mene su svi ljudi isti,isto ttako ne osudjujem nikoga tko bi pokusao tu reinkarnaciju. Svatko ima pravo na izbor..


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:10:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanaa

dal to crkva osuduje?zasto?
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: FIONA

ne, nisam i ne bi...
Moja sestrična išla je na reiki i neki stupanj toga ima baš to što si rekla...vračanje u prošle živote jer kao ako si u jednom bio bogat i loš u drugom si siromašan a dobar i tako to...uglavnom pričala je kako je sve vidjela i kako je umirala i da joj je bilo mrak...osim toga hodala je na Bjelolasici gdje su imali okupljanje po žaru...

Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!





Potpisujem. Ja sam vrlo religiozna,i ne znam,mislim kad bi se upustila u tako nesto da bi imala osjecaj da okrecem ledja Bogu i svojoj vjeri.... Naravno,postujem druge vjere,i za mene su svi ljudi isti,isto ttako ne osudjujem nikoga tko bi pokusao tu reinkarnaciju. Svatko ima pravo na izbor..



zašto?
gle, svatko ima pravo misliti što želi.
mi kršćani vjerujemo da je Isus Krist za nas umro na križu da bi nas spasio od vječne smrti. A vječna smrt je možda i - to-non stop se rađati i umirati... užas! Život je jedan, nakon njega slijedi vječnost. Kakva? Ovisi o nama. Mi biramo. Svojim životom. Ja sam izabrala voljeti Onoga koji je za mene dao život.

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:11:15   
Nika 24052006
Mislim da ne,jer,koliko me sjecanje sluzi,negdje u 5.-6. razredu osnovne skole sam na vjeronauku ucila ponesto o reinkarnaciji. Ja sam htjela reci da bi se ja lose osjecala zbog toga,a ne da mi vjera brani,ako me kuzis.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:12:24   
Lady3
joj,joj sam da se netko ne uvrijedi ovom temom..user posted image nije mi to namjera..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:13:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Mislim da ne,jer,koliko me sjecanje sluzi,negdje u 5.-6. razredu osnovne skole sam na vjeronauku ucila ponesto o reinkarnaciji. Ja sam htjela reci da bi se ja lose osjecala zbog toga,a ne da mi vjera brani,ako me kuzis.


to se učilo informativno, da znaš što uče druge religije. U kršćanstvu nema reinkarnacije. Ima ovaj život i vječni život. U paklu, čistilištu i raju. Oni koji se "dokopaju" čistilišta ići će u raj.

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:14:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady3

joj,joj sam da se netko ne uvrijedi ovom temom..user posted image nije mi to namjera..


neće, Ljubica, ja tebe volim i kad pitaš ovakve stvari. user posted image
p.s. da ne bi bilo zabune, ja sam to studirala, pa se uvijek nekako navučem na odgovaranje na takve teme, jer vidim da je većina ekipe kršćana, a neke stvari im nisu baš skroz jasne. Ne govorim to da bilo koga uvrijedim, Bože sačuvaj, nego da objasnim nekima kojim će to dobro doći. Ok je da su ljudi znatiželjni, jedino ja nemrem držati jezik za zubima... user posted image

< Poruku je uredio Mariachi -- 1.4.2009 15:17:44 >

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:14:51   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: Lady3

joj,joj sam da se netko ne uvrijedi ovom temom..user posted image nije mi to namjera..



Ma nece se nitko uvrijediti,pa ljudi smo,samo razgovaramo.... Sto se mene tice,nema nikakvih losih namjera...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:15:58   
Lady3

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Lady3

joj,joj sam da se netko ne uvrijedi ovom temom..user posted image nije mi to namjera..


neće, Ljubica, ja tebe volim i kad pitaš ovakve stvari. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:17:44   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Mislim da ne,jer,koliko me sjecanje sluzi,negdje u 5.-6. razredu osnovne skole sam na vjeronauku ucila ponesto o reinkarnaciji. Ja sam htjela reci da bi se ja lose osjecala zbog toga,a ne da mi vjera brani,ako me kuzis.


to se učilo informativno, da znaš što uče druge religije. U kršćanstvu nema reinkarnacije. Ima ovaj život i vječni život. U paklu, čistilištu i raju. Oni koji se "dokopaju" čistilišta ići će u raj.



Aha,ma znam da se nesto ucilo o tome,ali davno je bilo pa se bas dobro ne sjecam....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 15:19:07   
Kika83
Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!



potpisujem

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 17:08:36   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Mislim da ne,jer,koliko me sjecanje sluzi,negdje u 5.-6. razredu osnovne skole sam na vjeronauku ucila ponesto o reinkarnaciji. Ja sam htjela reci da bi se ja lose osjecala zbog toga,a ne da mi vjera brani,ako me kuzis.


baš to!!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:03:21   
ivanaa
ja to ne povezujem sa vjerom a i kad bi povezivala smatram da to niti jedna vjera nesmije gledati krivo bas zato sto je to dio vjere a ni jedna vjera nesmije osudivati drugu vjeru...ako ste me skuzile..neznam uvjek se zapetljam u vjerskim stvarima,mozes sve protumacit na ouno nacina.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:04:47   
ivanaa
eto bas to krscani mogu vjerovat da to ne postoji ali nesmiju osudivati jer moraju postivati drugu vjeru??zar neuser posted image
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: ivanaa

dal to crkva osuduje?zasto?
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: FIONA

ne, nisam i ne bi...
Moja sestrična išla je na reiki i neki stupanj toga ima baš to što si rekla...vračanje u prošle živote jer kao ako si u jednom bio bogat i loš u drugom si siromašan a dobar i tako to...uglavnom pričala je kako je sve vidjela i kako je umirala i da joj je bilo mrak...osim toga hodala je na Bjelolasici gdje su imali okupljanje po žaru...

Osobno ko voli nek ide...ja sam rimokatolik i kao tako odgojena zbog strahopoštovanja prema Bogu ne bi to nikada ni pokušala makar u to ne vjerujem!





Potpisujem. Ja sam vrlo religiozna,i ne znam,mislim kad bi se upustila u tako nesto da bi imala osjecaj da okrecem ledja Bogu i svojoj vjeri.... Naravno,postujem druge vjere,i za mene su svi ljudi isti,isto ttako ne osudjujem nikoga tko bi pokusao tu reinkarnaciju. Svatko ima pravo na izbor..



zašto?
gle, svatko ima pravo misliti što želi.
mi kršćani vjerujemo da je Isus Krist za nas umro na križu da bi nas spasio od vječne smrti. A vječna smrt je možda i - to-non stop se rađati i umirati... užas! Život je jedan, nakon njega slijedi vječnost. Kakva? Ovisi o nama. Mi biramo. Svojim životom. Ja sam izabrala voljeti Onoga koji je za mene dao život.


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:13:46   
Anoniman
svatko ima slobodnu volju odlučiti što će raditi.
Ja ne bih petljala s reinkarnacijom... hvala.
Ovo što sam napisala sa kršćanskog stajališta bilo je informativno, nisam rekla da svi ljudi moraju misliti kao ja. Niti sam kog htjela osuditi niti sam mislila da na to imam pravo, samo sam odgovorila na pitanje.

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:17:09   
ivanaa
da da znam nisam drugacije ni pomislila niti si dala drugaciju izjavu..al  eto te vjerske teme me povuku a vidla sam da ti mislis drugacije pqa sam htjela vidjeti zasto to povezujes sa vjerom.user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:17:48   
Lady3
Ma sve je ok,nema ljutnje,mene zanima onako iz znatižeLje..znate onu 100 ljudi -100 ćudi..user posted image
Nitko nije loš samo što ne vjeruje u to kao i onaj što vjeruje..
glavno da se svi nasmijemo..Ak ovako nastavite cureee,nitko neće se usuditi odgovoriti na temu...user posted image user posted image user posted image user posted image Prpa,prpa...Ja nisam načistu s time..nešto postoji,da u to vjerujem...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Reinkarnacija..
1.4.2009 18:20:57   
ivanaa
bas to volim cut drugacije i pricat o tome..nije stvar uvrede nego razgovora o vjeri

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!