|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   more-unutrasnjost
3.4.2009 10:27:49   
ivanaa
kontinentalci-dal bi zivjeli na moru?i obrnuto?mene nekad srce stegne kad vidim more na tv ili kad osijetim miris mora..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:28:44   
tikica_69
Da mogu dole dobiti posao, mislim da bi se spakirala u roku odmah

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:29:17   
ninolina
Joj i mene ivanaa ali da bi  ostavila ovo i otišla, neznam baš. Ali na nekoliko mj zamjena bi bila dobrauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:29:27   
cokolada
mogla bih zivjeti na moru, ali ne svugdje.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:31:24   
novamama
jooj cure, da samo znate kako je kod nas lijepo!!!!


dođite!!!!

ja sam govorila kako bih usahla da se preselim na kontinent, a mislim da bi to zaista tako i bilo...


ako nećete u dalmaciju, primorje je super!



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:41:04   
ejmama
Najdraže mi je bilo kad sam još živjela kod svojih pa ka ujutro poslije nevere pogledaš s balkona, a ono se čisto vidi skoro cijeli Kvarner, sad nemam takav pogled i to mi jako fali. Zaprvo mi u Rijeci smo na super poziciji nama je more blizu, a ako hoćeš snijeg odeš na obližnji Platak.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:41:20   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: cokolada
mogla bih zivjeti na moru, ali ne svugdje.


također....zamišljam život u malom gradu na moruuser posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:43:06   
ivanaa
tebe kad slusam odma bi otisla,kod Zadra mi je super Molat,Bozava..jedino neznam kak je tam po zimi
IZVORNA PORUKA: novamama

jooj cure, da samo znate kako je kod nas lijepo!!!!


dođite!!!!

ja sam govorila kako bih usahla da se preselim na kontinent, a mislim da bi to zaista tako i bilo...


ako nećete u dalmaciju, primorje je super!




_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 10:48:14   
novamama
ivanaa, po zimi na otoku ti ne bih poželjela, ne tako naglouser posted image


moraš ići malo po malouser posted image

moji su sa jednog od otoka pa sam ispalila ovu zimu tamo, bila sam dvaput po mjesec dana, ajoooj, bez interneta.....pa sam na mob stavila FB samo da budem povezana sa svijetom....

a ljeti je super...pravi odmor za dušu.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 11:02:00   
mariola
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

IZVORNA PORUKA: cokolada
mogla bih zivjeti na moru, ali ne svugdje.


također....zamišljam život u malom gradu na moruuser posted image




onda bi se mogla preselit kod nas. Savršena atmosfera za obiteljski životuser posted image

Kod na s ima jako puo mladih obitelji iz Slavonije koji su došli živjet u NV, a i masu mladih ljudi koji dođu na sezonu ostanu za stalno.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 12:49:33   
Anoniman
Iz dvomilionskog grada sam dosla u Split koji nema ni 300 000...i mogu reci da svaki grad ima svoju prednost...Split je leti super, jesen isto (kao da je prolece, u 11om mesecu kratki rukavi), ali zimu ovde ne volim...pusto sve, puse bura, pada kisa...draza mi je zima sa snegom, i temperaturom od minus 10...prolece je ovde ok, mada mi je u Beogradu ipak draze user posted image  ponekad se pitam da li cu se ikad do kraja naviknuti, a ponekad kao da vec jesam...

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 15:01:23   
Dajana
MM i ja planiramo jednog dana otići živjeti na more.
Da je po njemu već bi živjeli tamo, ali eto ja malo kočim zbog klinaca a i tu sam rođena i svi su mi u Zg pa mi je malo teško se odlučiti na taj korak.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 15:09:24   
pepeljuga
ja sam u zg vec par godina al mi ful fali zd i imamo se namjeru sto prije vratiti doli. Spasi me lito jer onda budem doli sa njima tri miseca, da nije toga poludila bi.....user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 18:04:50   
pikachu
Kao rođena Zadranka sa adresom u Zagrebu, mogu reći da bi svi Zagrepčani izludili zimi u Dalmaciji jer i ja sam ovaj vikend pukla na živce jer je deralo takvo jugo da ti pamet stane, a vikend prije toga ista takva bura... Ali recimo već ovaj vikend se početi pakirati i negdi do 10. mjeseca bi bilo idealno, a onda na kontinent... Kada bi mogla, ja bi tako... Mogu ja biti lokal patriota, ali Zagreb mi puno toga pruža što mi Zadar ne pruža... Makar i ne koristim sve prednosti Zg-a, znam da su mi na dohvat ruke... Što se tiče posla, Zd mi neće ponuditi ovakve uvjete (ni meni ni mm), a onda moram nešto žrtvovati. Uostalom, od rata se promijenila konstitucija stanovištva i nekad se osjećam kao stranac u vlastitom gradu iako sam rođena i odrasla u najužem centru grada (neću komentirati što su te promjene donijele za sobom jer bi to trajalo)... Eto, to je moje mišljenje...user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 18:17:29   
lueman
imamo vikendicu na pagu, pa se ode više puta, ali nekak premalouser posted image sve se ne stigne od posla. a preživjeli i juga i bure pa i nije bilo strašno. ja bih na more.....za stalno.al ovaj moj se ne da, ufuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 21:26:48   
zaba
baš za živjeti,jedino u Rijeku.Ljudi su mentalitetom slični nama,more pod nosom,brda iza tebe.Zagreb na sat i pol,sve ti blizu.Rijeka mi je super.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 21:31:46   
novamama
IZVORNA PORUKA: zaba

baš za živjeti,jedino u Rijeku.Ljudi su mentalitetom slični nama,more pod nosom,brda iza tebe.Zagreb na sat i pol,sve ti blizu.Rijeka mi je super.



slažem se i sa tobom i sa pikachuuser posted image user posted image


što južnije to tužnije, al što se može.............

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 21:44:29   
zaba
moja mama je Splićanka,ljetujemo na Visu,obožavam jug radi mirisa i vegetacije i po ljeti mi paše to fjakasto držanje,nije južnije tužnije-nemoj tako,jug je predivan,al meni za život više paše nešto slično mom Zagrebu.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 21:48:45   
novamama
IZVORNA PORUKA: zaba

moja mama je Splićanka,ljetujemo na Visu,obožavam jug radi mirisa i vegetacije i po ljeti mi paše to fjakasto držanje,nije južnije tužnije-nemoj tako,jug je predivan,al meni za život više paše nešto slično mom Zagrebu.



ma ne....pazi, ja obožavam ovaj kraj, svu tu ljepotu, tople dane, sunce, more i sve to...

ali mentalitet, ajme....uf.....
ja sam rođena riječanka, doselila u zadar sa 9 godina, i još s šokiram kakvih sve ljudi ima...

trebala sam napisati: što južnije to divljeuser posted image

primorje i istra - e to su pitomi krajevi...ovo ovdje je sve ajme majko....kao ovce bez konopauser posted image , busanje u prsa bez pokrića, ma....bolje da ne nastavim....



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 21:53:16   
zaba
a ti si Primorka,aa zato sam te takla,ha,priznaj?! Ja sam ti ko dijete svake godine bar 3 tjedna bila u Crikvenici,Selcu,Dramlju,taj dio uglavnom i Krk.Moja velika ljubav je bio Primorac,imam par kolegice iz Rijeke.Meni je taj grad super.Ja ti obično znam reći-meni je Rijeka kao Zagreb,samo kaj ima more i nema tram.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 22:03:22   
uspavana
meni je na moru super... al ne bi tamo živjela.
tu gdje jesam, tu mi je za sad barem najljepše...i ne bi se mijenjala s nikim.

mjesto gdje nam je kuća je zakon!
šuma iza nas... mirni kraj... a opet blizu svega što nam treba user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 22:04:43   
pikachu
Da me se ne bi krivo shvatilo, ja obožavam Zadar, samo si dopuštam da vrlo realno sagledam situaciju bez puno hvalospjeva... I mm je iz Zadra tako da ćemo se mi danas-sutra vratiti doli, ali opet s druge strane i ovdje sam ostavila dobar dio života i navikla se na ovaj ritam... However, živjela sam i u Rijeci i to je definitivno grad po mjeri čovjeka i mentalitet koji meni paše ma koliko ja temperamentna Dalmatinka bila (kako me ovdje zovu)... Neki od mojih najdražih prijatelja su Riječani i Rijeci se uvijek rado vraćam... I čak sam razmišljala da odemo u Rijeku, ali mislim da emo vratiti ipak doma jednog dana... Ne još...user posted image  Bella Zara...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: more-unutrasnjost
3.4.2009 22:41:57   
Kika83
ja živim na moru i to mi je jako blizuuser posted image  user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!