|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 13:42:29   
ZVRK
evo ekipo mene sa lošim vijestima.na žalost prije dva dana doktor koji mi je rekao da je trudnoća bez ploda imao je pravouser posted image user posted image user posted image .drugo mišljenje privatnog doktora je potvrdilo prvo.rekli su mi da moram na kiretažu-čiščenje jer ima ploda ALI ne razvija se -mrtvo je.možete si zamisliti moju reakciju.bila sam luda i svih koji su mi htijeli nešto kazati sam slala od sebe .jedino šta me moglo smiriti to je bio moj zvrkić Danijel.on mi je dao snagu za kasnije,tako da sam se odlučila da idem što prije to riješiti.jučer ujutro u 8 sam bila u RI rodilištu .kada sam se prijavila,čekala sam do 13 da me zovu za zahvat.minute su mi bile kao sati,ali...........evo sada vam se javljam od doma.sve ja ok,nesmijem ništa nositi(1-2kg samo).za 15 dana imam kontrolu pa se madam da će sve biti dobro za budućnost.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 13:49:17   
mirna
Baš mi je žao ZVRK!user posted image   Ali gledaj naprijed,  uskoro ćeš opet ugledati user posted image .

Mojoj prijateljici se je to dogodilo u prošloj godini..nakon kiretaže je opet zatrudnjila, i za dva tjedna će roditi.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 13:54:25   
ZVRK
u naradna 3mj,tj 2 ciklusa menstruacije NESMIJEM NITI SLUČAJNO zatrudnjeti jer su rekli da bi me morali odmah opet očistiti.tako da sam na čekanju do kontrole pa ćemo vidjeti za dalje planove.ne mislim odustati od novog pokušaja ali za sada i pomisao na ovu mrvicu koju su mi ''uzeli''je još previše bolo.kako kažu-VRIJEME LIJEĆI SVE-pa ............

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:01:03   
tonkica
Zvrk baš mi je žao da si morala na kiretažu. user posted image
Sestra od šogorice je prošle godine isto tak morala na kiretažu, jer se plod nije razvijao i srčeko je prestalo kucati. Ni godinu dana poslije, (19.06.) rodio se mali Marko.
Sad se pazi, pa bude opet sve OK i sigurno će sve biti dobro kad drugi put opet ostaneš trudna. PUSA

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:05:54   
koka
Zvrk jako mi je žao, razumijem te jer se i meni to isto desilo, bilo je sve ok do 7 tj a onda nema više otkucaja srcauser posted image user posted image user posted image . Čekali smo 6mj točno ipočeli ponovo. Na svu sreću odmah se uhvatilo i za 9mj je došao Roko. Znam da nije lako al daj si snage . Velika velika pusa.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:08:09   
njanja
Ajme Zvrk, jako mi je žao, mislim da se ženi ne može gore desiti nego bilo što vezano za njeno dijete ili trudnoću....Razmišljaj pozitivno u ovoj groznoj situaciji da imaš Danijela!Mojoj prijateljici se to desilo nakon prvog djeteta, mislim čak nekoliko (2 ili 3 x) i rekla mi je da je svaki put plakala, a da je na kraju bila u sobi sa nekom ženom kojoj su rekli da neće moći imati djece....I onda da si je sama rekla: ja plačem, a imam doma curicu....Nakon toga je  2 x zatrudnila i sada ima još 2 slatka dječaćića.... Razmišljaj pozitivno, biti će sve ok! Mi na ringeraji ne vjerujemo u suprotno!!!   

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:08:56   
Florijan Jakov
zao mi je, ne mogu niti zamisliti tvoju tugu i bol, ali nadam se da će ipak sve kasnije biti u redu i da će bebica doći user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:12:37   
ZVRK
hvala cure.ćak mislim da me više pogodilo KAKO mi je prvi dr to rekao nego cijeli postupak kiretaže.znam da je sve to česta pojava ali je teško,jako teško kada se nešto tako desi tebi.bolje da je to bilo sada u ranoj fazi nego kada bi trudnoća bila poodmakla.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:15:55   
koka
user posted image Zvrk , ako se moralo desiti bolje sada nego kasnije. A to što kažeš i meni je bilo grozno na način koji mi je dr rekao. To nije ništa strašno to se dešava svakoj drugoj ženi, a meni se svijet rušio. 

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 14:35:45   
božica
ajme zvrk stvarno mi je žaouser posted image
Vjerujem da će biti ubrzo user posted image user posted image






_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 15:04:16   
cokolada
Zao mi je, ali drzi se i biti ce sve dobro.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 15:14:47   
Ruža
Zvrk jako mi je žao...user posted image user posted image user posted image  Teško je pronaći ikakve riječi utjehe. user posted image  Drži nam se, biti će još bebača.user posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 15:39:27   
Dora04
Zvrkica, užasno mi je žao što ti se to desilo, ali bolje sada nego za par mjeseci.
Misli pozitivno i idi dalje, sve će doći na svoje.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 15:57:33   
maja
Zvrk, strašno mi je žao! Drži se, mila!user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 16:11:23   
ZVRK
hvala cure na lijepim riječima utjehe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
10.7.2008 16:31:30   
tina1602
zvrkiću baš mi je žao.....
nemogu niti zamisliti kakvu bol sada osjećaš...
nema riječi kojima bih te mogla sada utježiti..
stvarno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
misli pozitivno draga......
želim da što prije ugledaš plusić


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
11.7.2008 0:26:54   
tiha
zvrkicu srecice nasa drzi se. znam da nije lako i da ti je jako jako tesko zbog toga ali vjeruj mi bolje da se sada to dogodilo nego kasnije sada je to nekako lakse za prebrodit! volimo te i saljemo ti nissa,mia i ja jedan veliki user posted image  i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srecu!
drzi nam se!

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
11.7.2008 8:20:43   
Elena
user posted image user posted image user posted image Tako mi je zao,ali Zvrk,glavu gore i pomisli sta bi bilo da se to desilo u poodmaklu trudnocu ili da nesto nije bilo u redu s beba,sve se dogadza s razlogom,tako je trebalo biti,a ti oporavi se dobro i za neko vreme ja se najiskrenije nadam da ces nam javiti da si postala ponosnauser posted image Sa tobom smo i u tuga i u srecu,jer tuga je manja kad se podeli s prijateljima,a sreca veca kad je slave od srca iskrenijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
11.7.2008 9:18:33   
uciteljica
Pred godinu dana sam proživjela vanmateričnu trudnoću u 7. tj. trudnoće. Znam kako se osjećaš, vjeruj mi. Operirana sam tad i odstranjen mi je lijevi jajovod. Mislila sam da svijet staje. Bila je to prva, toliko željena i isčekivana trudnoća.
Vjerujem da razumiješ kako sam se osjećala.
Danas sam trudna tri mjeseca (ušli smo u četvrti), potpuno neočekivano i neplanirano ovaj puta.
Vjerujem da Netko gore na nebu misli na nas koje izgubimo bebu na  ovaj ili onaj način i da nas ne ostavlja same sa svojoj tugom.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
11.7.2008 9:32:21   
nikolina25
draga samo glavu gore. i sama si rekla bolje sada u ranoj trudnoći nego kasnije. i sama sm imala kiretažu u 8.tj, čuvala sam se 6 mjeseci sada se zabavljam sa svojim malim anđelom koji je star mjesec i pol dana.
prvo ćeš se malo čuvati, a nakon toga ponovno na posao i + će biti uskoro.
samo nemoj da te ovo sada baci u depresiju.
što te ne ubije to te ojača.
velika pusa i čuvaj se 

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
17.7.2008 9:24:41   
Wukovarka
Bas mi je zao! Jaka si ti...oporavi ces se i bit ce ponovo user posted image

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
17.7.2008 9:28:48   
ZVRK
danas popodne idem kod dr u pulu po uputnicu za kontrolu za sljedeći tjedan pa javim šta budu rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
17.7.2008 9:32:22   
BUMBIKA
Zvrk,jako mij je žao!Želim ti svu sreću da uskoro ugledaš plusić
user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
17.7.2008 9:39:49   
Elena
zvrk nista nam ne pricas sreco kako nam se drzis?moras biti jaka i ne smes dozvoliti da ova epizoda u tvoj zivot ostavi ranu.Znam da uvjek ces se sjecati svega,ali sreco moras da budes jaka jer te cekaju nove ljepse epizode u zivotu i naravno jos jedanuser posted image Osmeh na licu ma kolkio ti se srce cepalo,to ti je jedino oruzje koje ce ti vratiti ljepe misle i osjecaje.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
17.7.2008 9:41:46   
ZVRK
hvala.trebam vidjeti šta će kazati.jer mi je privatni dr rekao da mogu ponovno u ''akciju''a neki drugi mi govore TEK za 6mj .tako da ću toćno znati tek poslije prve-glavne kontrole u rijeci

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!