|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.2.2021 19:42:34   
mamice
Mi sutra imamo veliki uzv a u cetvrtak dijabetologa pa cemo vidi sta kazu. Mene uhvatila panika poroda 🙈napadaje panike imam kad legnem.  Razmisljam da trazim Carski al opet to operacija i duze trajanje oporavka 🤔



_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.2.2021 21:20:06   
KontesaNina
Sretno, javi nam sto su ti rekli! I ako možeš, ne idi na carski, ali stvarno je težak oporavak iako ja ne znam sto je to vaginalni porod!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.2.2021 13:13:17   
katy1503
Curke koje ste rodili,čestitam!!!!!!uživajte u smotuljcima....
Pink,ti još malo:)drzi seee....
Ja danas zadnji pregled kod svoje gin,malena oko 2,5 kg,sve super,jako aktivna po danu,spava po noći...sve boli zdjelica,kukovi,strasno....odnijela uzorak na streptokok b pa čekam još taj nalaz...Klinci su isto ok,ostavila ih doma jer su malo prehlađeni,to mi promjenilo  planove za pranje robice za slj tjedan al vjerujem da sve stignem....Iskreno jedva čekam da je držim u rukama!!!
Cuvajte se pa se cujemo... jos:)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
10.2.2021 13:24:17   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image Lagertha ---------------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam dečkić 17.01.user posted image
user posted image KontesaNina ----------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam Anton 30.12.user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy ------ 22.02.2021. user posted image user posted image
user posted image Breskvica55 ------------ 27.02.2021. user posted image user posted image
user posted image katy1503 --------------- 20.03.2021. user posted image user posted image
user posted image mamice ----------------- 20.04.2021. user posted image user posted image
user posted image claire -------------------- 04.05.2021. user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
10.2.2021 13:40:54   
PinkyFunkyBirdy
Ekipica, da samo javim da sam još u komadu. user posted image Žgaravica me sad već skoro po cijele dane muči i malena ima neke faze kad odluči mamu mučiti pa se protegne koliko može i tako drži po 15 min - pol sata, a ja brojim zvijezde koliko boli. user posted image No, bitno da se ona meni javlja da znam da je dobro. user posted image
Isto me strah poroda jer znam koliko boli i stalno se pokušavam utješiti da kad krene da će ubrzo i završiti, ali opet mi se vrti po glavi i brine me - i dal ću na vrijeme prepoznati trudove te da slučajno ne rodim putem do bolnice ili s druge strane da me ne ostave na promatranju prije pa ću brinuti kako su moji dečki doma s tatom nekoliko dana. user posted image
Meni je isto mlađi ovaj tjedan doma jer je prehlađen pa da se ne razboli još jače sad kad ja mogu svaki tren otići u bolnicu, pa sam ga ostavila doma, a veći je u vrtiću. No, sad s njim i mužem koji ovaj tjedan radi od doma, ništa ne stižem dodatno napraviti po stanu, ali pošto se radi o čišćenju - tko ga šljivi. Ako dočeka sljedeći tjedan onda ću polako, a ako ne, onda kad budem sposobna. user posted image

Vidim da se mamice dobro snalaze s bebicama - bravo mamice i ne obazirite se na tuđe komentare već samo na svoj instinkt! user posted image

Trudnice, vidim da napredujete lijepo. Katy, super za lijep napredak curke! Mamice, javi što su doktori rekli! Ostale, javite se kad budete mogle. user posted image

Ništa, javim se ako ne prije onda u ponedjeljak/utorak s dojmovima s pregleda. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
11.2.2021 21:15:06   
mamice
Evo Lukasa i mene 😁 na UZV sve ok imamo 1522 grama s 31 tjedan. Al posto imam taj glupi CMV virus zele da idem na carski a i zato sto placenta se jos nije podigla. Dijabetolog kaze secer ok samo hranu regulurati i kontrola za 2 tjedna. 

Kupili smo sve za Lukasa i sad to sve nosimo u novi stan. Selimo se 1.3 i samo mi jos i to trebalo u svemu. Neda mi se pakirati ni seliti jer opet samo stres

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
16.2.2021 10:02:49   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo da javim dojmove s pregleda - očekivala sam da sam se otvorila, ali još ništa. I dalje sam otvorena samo za prst i cerviks mi je još zadebljan, CTG je uredan, onaj BHSB bris je dobar, ... tako da još ništa - izgleda da bi mogla i ovaj put prenjeti. user posted image
Sljedeći pregled mi je u ponedjeljak baš na termin. user posted image

Inače, jučer me presjeklo u preponi kad sam se pokušala obući stoječki i još me danas grozno boli pa jedva hodam. user posted image

Kako ste mi vi? user posted image

Evo i poslikala sam se jučer - da vidite gromadu koju nosim pred sobom user posted image user posted image : https://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30300

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 16.2.2021 10:10:51 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
17.2.2021 12:13:27   
mamice


IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Drage moje, evo da javim dojmove s pregleda - očekivala sam da sam se otvorila, ali još ništa. I dalje sam otvorena samo za prst i cerviks mi je još zadebljan, CTG je uredan, onaj BHSB bris je dobar, ... tako da još ništa - izgleda da bi mogla i ovaj put prenjeti. user posted image
Sljedeći pregled mi je u ponedjeljak baš na termin. user posted image

Inače, jučer me presjeklo u preponi kad sam se pokušala obući stoječki i još me danas grozno boli pa jedva hodam. user posted image

Kako ste mi vi? user posted image

Evo i poslikala sam se jučer - da vidite gromadu koju nosim pred sobom user posted image user posted image : https://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30300





Zeno moja kako ti hodas 🙈🤣🤣🤣  iza ugla prvo tvoj trbuh pa ti 😜

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
17.2.2021 20:07:06   
claire
Pozdrav cure, e svaki put kad hoću odgovorit, ne uspijem, baš zeza preko mobitela.

Ali evo, nova nada.Čestitke mamama🥰Nadam se da ste svi dobro.Ja sam 29+2, bebač je bio 1400g na pregledu prije dva dana. Kaže dr.da ima malo veću glavicu, ali sve je u redu. Žgaravica je počela i to baš fino, noću se gušim u vlastitoj kiselini. Na loš način sam naučila da ne valja pojesti zdjelu čokolina pred spavanje hahaha.Ne znam jel to igra hormona, ali čini mi se da me povremeno love napadaji panike. Pred 8 godina sam ih znala imati nakon stresnog perioda, pa se smirilo. I sad kužim taj ružni stari osjećaj zadnjih dana. Toplo se nadam da je do hormona, i da će otići kako je i došlo. Toliko sam bila cool svo vrijeme, i sad na naglo je krenulo sto upitnika, strahova, hipohondrija i slično. Svo zlo u tome.Čuvajte se♥️

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
18.2.2021 11:02:53   
Lagertha
Super trbuh Pinky. Sretno u velikom finalu! 🥰

Mi smo super. Jucer smo napunili mjesec dana i bili smo kod pedijatra, dobio je 1200 grama samo na sisi. Baš sam zadovoljna. Patronažna me bezveze uzrujavala. 

(Odgovor članu claire)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
18.2.2021 11:38:36   
KontesaNina
Sorry, mame, ja se uopće ne stignem javiti. Bravo Lagertha, tvoje cike rade super posao! I da, patronažne znaju napraviti paniku di ne treba! Tak su mene sestre sa Neonatologije ovaj put mučile i tjerale na izdajanje, a samo su mi trebale maloga dati na prsa, da znaš samo koliko izvlači! I skoro svaki put se pobljucka.
Mame, imam pitanje, kada ste po podiju počele davati samo jednu ciku? Mi jučer imali 7 tjedana i još uvijek često dajem obje cike iako mi se čini da mu je i jedna dovoljna.
Pinky 🥰🥰 preslatka si!
Mi smo u pripremama za krštenje, naravno, problema 1000 i ne znamo im rješenje. Zapravo samo jedno: trebamo poslije ići negdje na ručak, a nitko ne radi 🤣🤣 a obitelj MM nije iz Zg i njih trebam nahraniti, a trebalo bi i kumove počastiti, a onda bih ja i svoje roditelje i bracu, jer mi je to glupo da samo njegovi budu čašćeni, a moji nist, uglavnom, sad smo u raspravama, pregovorima i traženju igle u plastu sijena.
Druge mame trudnice, pratim vas i jedva čekam vaše nove preglede i novosti! Šaljem vam puse, budite hrabre i izdržite sve kaj vam slijedi! Posebno žgaravicu!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
19.2.2021 6:41:34   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Lagertha

Super trbuh Pinky. Sretno u velikom finalu! 🥰

Mi smo super. Jucer smo napunili mjesec dana i bili smo kod pedijatra, dobio je 1200 grama samo na sisi. Baš sam zadovoljna. Patronažna me bezveze uzrujavala. 



Patronažne uvijek bezveze uzrujavaju. 😕Bravooo!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
19.2.2021 6:42:29   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Drage moje, evo da javim dojmove s pregleda - očekivala sam da sam se otvorila, ali još ništa. I dalje sam otvorena samo za prst i cerviks mi je još zadebljan, CTG je uredan, onaj BHSB bris je dobar, ... tako da još ništa - izgleda da bi mogla i ovaj put prenjeti. user posted image
Sljedeći pregled mi je u ponedjeljak baš na termin. user posted image

Inače, jučer me presjeklo u preponi kad sam se pokušala obući stoječki i još me danas grozno boli pa jedva hodam. user posted image

Kako ste mi vi? user posted image

Evo i poslikala sam se jučer - da vidite gromadu koju nosim pred sobom user posted image user posted image : https://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30300



Trbuh je baš specifičan!!! 🤭😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
19.2.2021 21:35:18   
katy1503
Pozz ekipa!!!!

Vidim djevica napreduju,neka samo tako nastave....Pinky,izdrži jos malo... trbuh je presladak:)
Ja sam 35+6,dobila 11 kg,curka imala 2700g ,slj pregled mi u TA na sv Duhu 3.3 2021..gegam se,bole prepone i zdjelica  strasno...mala je full aktivna preko dana al me pusti na miru preko.noci pa svi spavamo.... Klinci su mi doma zad jih dana pa je teže...Još nisam ni svu robicu spremili a da o kolicima i torbi za rodiliste da ji ne govorim...fakat bi morala ....Cuvajte se i cujemo se....PINKY,DRZI SE!!!!!!!!!



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
20.2.2021 7:19:52   
KontesaNina
Joj Katy, sad si me sjetila kad sam se prošle godine spremala na more (u Hr na 6 tjedana€ da sma bila presretna jer prvi pit nisam se morala pakirati u ponoć pa do 3 jer su svi dovoljno veliki da sam uz njih radila. Sjećam se kako sam rekla da je to napokon došlo vrijeme da vise nikad neću trebati ostajati predugo budna da sve poslozim. Hmmm, opet ću biti budna do 2, a buđenje u 3 da krenemo u 4,5!  🤪🤣🤣🤣

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
20.2.2021 21:43:02   
Leilani
Upadam ovdje kao padobranac nakon dugo vremena i vidim dragu moju Pinky  u iščekivanju treće srećice. Čestitam i sretno i nek sve prođe u najboljem redu 🥰🥰🥰
Inače tražim po temi "nadamo se zajedno", ali ne nailazim pa se javljam ovdje, a vidim i još jedno poznato ime Snjeguljicu ❤. 
Ja sam trenutno u prvom IVF-u i čekam do bete trenutno. Pa rekoh da čekam u društvu, a nema ni teme. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
23.2.2021 6:41:14   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Leilani

Inače tražim po temi "nadamo se zajedno", ali ne nailazim pa se javljam ovdje, a vidim i još jedno poznato ime Snjeguljicu ❤. 
Ja sam trenutno u prvom IVF-u i čekam do bete trenutno. Pa rekoh da čekam u društvu, a nema ni teme. 



Hej, trudilice! Nek si ti nama napokon čekalica! ♥️😍🤩 Drago mi je da si u postupku prema srećici jer stvarno si već dugo u nadi... Kad je Dan D? Navijam za tebe!!!!  💞💞💞💞💞

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
24.2.2021 8:27:32   
Leilani
Hvala 🥰 ❤❤  Da, napokon i ja dočekala da budem bar u čekalicama. U pon bi trebala vaditi betu, ali čini mi se da neću dočekati ni da ju izvadim, trbuh osjećam onako baš kao da se bliži M. A ovaj tjedan traje li ga trajeeeee.... Nisu nam baš velike šanse, tako su nam rekli, tako da se i zato baš previše ne nadam, a opet iznutra se nadam. Kakav mix osjećaja 😁 uglavnom rasploženje totalno pms-ovsko 🤦‍♀️

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 5:52:59   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo samo ukratko da javim da je jučer točno na moj rođendan stigla mala čupava slatkica Lea teška 3470g i 50cm duga! 🥰Nepravilni trudovi su mi krenuli tijekom noći i ujutro sam došla u bolnicu te sam ovaj put odradila sve bez dripa na svojim trudovima. Dobila sa Dolantin i neki još lijek za omekšavanje cerviksa do kraja i kad je krenula van bilo je grozno bolno, ali ekspresno brzo. Znači u boks sam ušla oko 9:30 otvorena 3 do 4 prsta i rodila u 11:17. :-) Zaradila sam 1 šav koji ni ne osjetim i najviše me boli maternica koja se stišće pogotovo dok mala sisa (a sisa kao velika). :-) 



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 5:54:21   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, sretno i držim fige za presretni ponedjeljak! 🤞🤞🤞



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 5:58:52   
PinkyFunkyBirdy


user posted image


user posted image Lagertha ---------------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam dečkić 17.01.user posted image
user posted image KontesaNina ----------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam Anton 30.12.user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy ------ 22.02.2021. user posted image user posted image  - Stigla nam Lea 24.02.user posted image  user posted image Breskvica55 ------------ 27.02.2021. user posted image user posted image
user posted image katy1503 --------------- 20.03.2021. user posted image user posted image
user posted image mamice ----------------- 20.04.2021. user posted image user posted image
user posted image claire -------------------- 04.05.2021. user posted image user posted image



user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 6:06:00   
PinkyFunkyBirdy
Ne mogu editirat preko moba pa da ispravim što mi je krivo u prošlom postu. Nego Breskvice kakva je situacija kod tebe? 😊



user posted image


user posted image Lagertha ---------------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam dečkić 17.01.user posted image
user posted image KontesaNina ----------- 21.01.2021. user posted image user posted image - Stigao nam Anton 30.12.user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy ------ 22.02.2021. user posted image user posted image  - Stigla nam Lea 24.02.user posted image  user posted image Breskvica55 ------------ 27.02.2021. user posted image user posted image
user posted image katy1503 --------------- 20.03.2021. user posted image user posted image
user posted image mamice ----------------- 20.04.2021. user posted image user posted image
user posted image claire -------------------- 04.05.2021. user posted image user posted image



user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 6:09:22   
PinkyFunkyBirdy
Nije mi uspio ispravak... Nema veze... Budem kad dođem doma i kad budem za kompom ili neka ispravi neka od vas ako bude imala volje. 😊



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 6:32:30   
KontesaNina
Bravo divna naša, iskrene čestitke! Da se sto prije oporavis i da se malena sto prije privikne na vanjski svijet! Uz to sretan ti rođendan i uživaj u apsolutno najljepšem rođendanskom poklonu. Uživaj u njoj punim plućima kao sto ovaj put ja uživam u svojem anđelu!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
25.2.2021 16:21:56   
katy1503
Draga Pinky,čestitam od srca!!!!

Sad tek vidim da će nam se curke zvati isto....Uzivajte,mazite se i javi kako napreduje te kad stigneš.....
Kod mene bolovi na sve strane,jučer leda,danas prepune,sve je teže...kroz 2 tjedna sam sigurno i ja u rodilištu....
Pusa svima

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!