|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 15:10:13   
nymeria
Evo jod jedne krepane kokosi... sad sam zalegla na kauc.. bila malo u kuhinji i ledja me rasturaju.. noge trnu.. pritisak pod rebrima...

Danas mi je dan za nis bas...

Sto se aiha tice to ko da ste imali sex za vrijeme ovulacije.. a termin se uvijek tako racuna po zm osim ako ga uzv ne korigira (kod duzis ciklusa kad ovulacija nije na sredini ciklusa)
Bar kolko sam ja to sve skuzila

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2176
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 16:18:30   
saki84
di.sak. i ja bi nekako da ne bude bas na termin jer ne znam ko ce do tada ostat ziv po ovoj zegi user posted image
a ovo za aih isto sta ti je Nymeria odgovorila, gleda ti se termin po zadnjoj menstruaciji, i jedino ti ga moze korigirat po uvz kao sta je i meni sa 9.9 prebacilo termin na 4.9 s time da su meni ciklusi 29 dana, al i meni se cini da sam ostala trudna odmah iza menzisa (inace su mi ovulacije ranije od 9 dc do 11dc samo ovaj put je mislim bilo i malo prije )

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2177
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 16:20:59   
Jupiter
Evo, napokon gotova! Bila je takva guzva da sam cekala preko sat i po da bi mi rekao da nema nis novog. I svaki put me drugi gin pregledava..to mi je malo bzvze. Ugl jos uvijek zatvorena, ctg ok, beba da je velika i da odem na dijetu.. Pa sta im je svima?? Pa u 41tt, sta bi oni...da beba ima 2,5kg?? Samo nabijaju komlekse..
Znaci jos kupanja, puuno setnje i svega sto su mi prije branili..
I da, pitala sam koliko ce mi dati fore prije nego bi me inducirali (ako je sve ok) , je rekao, 2 sedmice, tj puna 42tt.

Di.sak nema to veze. Dobro ti racunaju.
Kod njih je znaci uvijek oplodnja 15 dan nakon ZM. A vece razlike se zato korigiraju rastom bebe u tjednima po uzv. Tako, ako je po uzv do sada bilo sve tjedan gore-dolje, to je to.

Bas mi je drago kad citam kod mamica da ide sve po ps-u. Sve dojite, to me jako veseli!!
Mamita, pa da fulaju toliko cm kod malene? Bas su neki smotani..
Desideria a gdje ste vas dvoje? Daj nam napisi koju, kako ste, koliki je..
Cvrcak mi se cini nije dugo javila..

I da, pregled za 3 dana..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2178
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 16:23:44   
Jupiter
user posted image

user posted image MareM - 28.06 . - Stigle bebice 21.06.
user posted image user posted image &user posted image user posted image
user posted image Desideria -28.06.user posted image 10.06. stigao Tin
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image 24.06. stigao Vice
user posted image user posted image user posted image
user posted image mmamita - 04.07. user posted image stigla Petra 28.06.
user posted image user posted image
user posted image Ninaa27 - 04.07. user posted image stigao Damir 01.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image stigao Borna 05.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08. user posted image
user posted image saki84 - 04.09.user posted image


user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2179
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 16:25:11   
Jupiter
Naši pregledi user posted image


faustina--------------11.07.
Jupiter----------------11.07.
saki84----------------13.07.
di.sak-----------------18.07.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2180
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 22:30:55   
Hannah20
Hej cure , nikako ne stignem pohvatati sta pisete, samo uletim vidjeti jeli
Jupiter rodila . Kad dodjem kući čitam sta ste pisale .
Sama se brinem o malome, ovim sestrama sam zabranila pristup . Jucer i danas smo se satrali s dojenjem, ali uspjeli smo nekako, doslo mi je mlijeko , trenutno boli ali valjda ce uskoro bit ok .
Danas nisam tražila inekcije protiv bolova i rana me rastura...
U ponedjeljak idemo doma .
Mali je super , sad mi je miran od kad doji.. Bio je lagano žut ali vise Nije...

Pozz svima, Jupiter sretno !!!!
Cujemo se kad dodjem doma .

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2181
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 15:34:43   
Jupiter
Cure moje, kod mene jos nista..
Jucer se kupala cijeli dan, plivala.. Poslije dva sata hodala dok mi kicma nije prijetila ispadanjem.. i samo se osjecam umorno.
Vise nista ne znam user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2182
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 15:47:10   
di.sak
ej lepe, hvala na odg...sve mi je jasnije ;)

Jupiter, Leonica se ne da van :D lijepo joj je... vjerujem da je tebi vec full tesko, a jos i ove vrucine..

mi jucer skupili ekipu, klopu i cugu i zapicili u sisak na kupu na kupanje...ja se doduse nisam kupala, al sam mocila noge, a voda je fantasticna :)) najeli se, nauzivali, a danas krepavamo u kuci instalirani pred ventilatorom :))

kako ste vi mamice i ostale trudnice?? ;)

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2183
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 17:08:26   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Jupiter

Cure moje, kod mene jos nista..
Jucer se kupala cijeli dan, plivala.. Poslije dva sata hodala dok mi kicma nije prijetila ispadanjem.. i samo se osjecam umorno.
Vise nista ne znam user posted image

Samo polako... Tako sam ja E prenijela 12 dana. Htjeli me inducirati, sli ja sam cekala prirodu ds se pobrine za sve... Doslo je iznenada, iako sam ceksla... I ovog mog sa prenijela 7 dana.
Imas jos fore, uzivaj!!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2184
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 18:07:53   
lidac0605
Jupiter,ja te vjerno pratim i iščekujem kad će Leonica kucnut da bi van user posted image ,al vidim lijepo njoj kod mamice user posted image
Ne možeš niš nego čekat i ić na preglede da se na vrijeme uoči da joj je vrijeme da dođe na upoznavanje...ja sam inače protivnik čekanja zbog mog gorkog iskustva i to sa prvim djetetom,kad su me isto tak pustili i čekali,prenijela 12 dana i onda mi se raspala posteljica,sva sreća pa tam u bolnici na pregledu jer da nije bilo tamo,ni ona ni ja ne bi preživjele...doslovno.Više me sa nijednim nisu "pustili"...eto,u medicini 2 i 2 ne mora uvijek biti 4...
Tak da ja nisam pristalica čekanja,ja bi to sve odma inducirala čim imalo prijeđu termin,nema se kaj čekat,to je zrela beba i amen...buš vidla kaj budu ti rekli-sutra,jel?
Ajde Leonice,svi te iščekujemo user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2185
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 21:07:32   
Hannah20
Draga Jupiter bas kao sto lidac kaze i ja mislim isto .
Znam da si protiv dripa ali ni prirodno ne ide uvjek zagarantirano , tako da ... Ja ne volim taj rizik .
Bas sam bila nervozna jer cu prenijeti, i radi plodne vode i svega ...
Sto se tice fizičke aktivnosti, ja sam cisti primjer da to nema nikakve veze , cijelu trudnocu nisam stala , tak dan kad sam krenula u rodliste sam generalno čistila kuću, 9mj. Svaku večer sat vremena šetnje, plivala , skakala na lopti , ma sve . I na kraju nakon 12 sati trudova i gela , pola prsta otvorena . Tako da uživaj i odmaraj , ne nadaj se otvaranju pomoću fizičke aktivnosti !

Mi brojimo zadnje sate u rodilištu , ne mozemo docekati svoju kuću . U sobi mi je trenutno 33 stupnja . Mučimo se s dojenjem, bas se mučimo , kad je napokon naučio vuci pukle su mi bradavice, sad su žive rane... Ali nije to toliko problem pretrpim bolove , nego nemam dovoljno mlijeka koliko on treba . Pa isprazni sve , i jos bi jeo , trpa rukice , vrišti .... Pa mu dajemo dohranu . Bas bi volila da mi dodje dovoljno koliko mu treba , stvarno se trudim po cijele Dane mi je na sisi . Pijem jedem, sve sam napravila , pa cemo vidjeti !

Cujemo se i pišemo uskoro .

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2186
   RE: Ljetne bebe 2016
10.7.2016 23:56:41   
faustina
JUPITER .-draga uvik povirivam da li si rodila, ☺
.......nece mala van ......😆

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2187
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 9:32:17   
Lisica Mica
Hej ekipa!!!
Evo nas, skuhani lešo. user posted image
Klimu palimo samo malo i to na 27 ili 28, pa gasimo, pazimo da bebac nije ispod klime...ali vruuuuće je, a valjda još i hormoni uzrokuju znojenje i vrućinu....ja bi najrađe cijeli dan se klimatizirala, a ne mogu radi njega.
Predvečer odemo do plaže, ali ja se još ne mogu kupati radi lohija tako da se baš i ne rashladim...jedva čekam uvaliti se u more.

Vice je dobro. Bili smo prije 3 dana kod pedijatrice da ga zapišem, pa ga je pregledala i izvagala. Dobio je u 14 dana 600 grama, pedijatrica pala u nesvjest skoro.user posted image .
Počeli su ga mučiti grčevi (nije ni čudo, non stop jede i kaki), pa plače, grči noge, prducka, kaki, trbuh mu se stvrdne ko bubanj...ali smiri se nekako...nosimo ga, mijenjamo položaje, masiramo mu trbuščić...
Kupila sam mu probiotik kapi BioGaia i neke biljne kapi Tiba kapi ali bojim se da nema tu pomoći dok mu jednostavno probavni sustav ne sazrije.

Inače ništa posebno se u nas ne dešava, mužu završio godišnji i danas je išao na posao, mali u vrtić...u 8.mjesecu nema više vrtića pa ću iskusiti čari "stay at home mom sa dvoje djece"...user posted image .
Fizički se osjećam dobro, umorno ali to je za očekivati...

Jupiter, najbolje ti je više ništa ne misliti...imaš još fore, kupaj se, guštaj, šetaj i bit će. user posted image
Meni je isto dr.rekla da neću još, ja dogovorila pregled u ginek. i kavu sa prijateljicama u petak ujutro, pa mi u noći sa četvrtka na petak pukla plodna voda...
Ja osobno nisam za induciranje ako je ctg i ultrazvuk uredan ili ako doktor zbog nekog razloga ne kaže da je nužno.

di.sak i ti lijepo guštaj u ljetu, kad dođe bebac biti će drugačije, isto lijepo ali drugačije.user posted image
mammita user posted image za Petru i papanje...kako se ti osjećaš nakon carskog? Šta kaže seka na malu seku?
saki, žao mi je šta se loše osjećaš, možda je to od vrućine, lezi i odmaraj, prošetaj se navečer i to je to...ne forsiraj se
faustina, u tebe gnježđenje krenilo kad toliko spremaš :)...još malo...

Hannah, super da je dojenje krenilo, bradavice su ti popucale jer vjerojatno položaj kad bebac doji nije najbolji...mora jako jako otvoriti usta i gurni mu malo glavu da mu se lice skroz priljubi uz ciku, ne boj se neće mu ništa bit, ako nije dobro uhvatio...ako je uhvatio samo bradavicu a ne okolo, stavi mali prst sa strane u njegova usta da prekineš vakum i da on pusti i onda ga opet namjesti.
Postoje i šeširići za dojenje koje možeš staviti na bradavice dok ti se ne oporave. Jel mažeš bradavice nakon podoja? Imaš lanolinsku mast Purelan i neke slične kojima možeš mazat, ili ih namaži mlijekom.

I još sam ti htjela reći, neće ti se napraviti mlijeka koliko njemu treba dok mu dodaješ adaptirano. To ti je dvosjekli mač...pomaže da njega smiri, ali zapravo smanjuje tebi laktaciju. Sve ono šta mu dodaš neće se napraviti jer cika "misli" da ne treba. Dojenje ti je na sistem ponude i potražnje, to je dojenje na zahtjev, kolika je potražnja tolika je ponuda. Bojim se da nema pomoći nego da ti par dana visi na ciki non stop dok se ne napravi koliko njemu treba. To doslovno znači: on kmee iliti leeee najčešće user posted image , ti ga na ciku i tako dok se ne napravi dovoljno.
Ako zaspe dok doji malo ga škaklji ili štipkaj lagano da još malo nastavi...
Oprosti ako zvuči da pametujem...prouči malo ovo: http://www.roda.hr/portal/dojenje/ispravan-pocetak-dojenja/dojenje-na-zahtjev-djeteta-ili-prema-strogom-rasporedu.html
http://www.roditelji.hr/beba/zdravlje-i-prehrana/pomoc-kod-bolnih-ispucalih-bradavica-zbog-dojenja/
http://hugpd.hr/dojenje-na-zahtjev-dijeteta/



_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2188
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 11:55:09   
Hannah20
Lisice hvala , evo da Nabrzinu napišem dok čekamo otpust : sad znam za položaj , u početku mi je hvatao samo vrh i to je zeznulo stvar a i ja sam sa dudom varalicom, jer počne mi u jednom trenutku žvakati bradavicu .
Mast imam i mažem , šeširiće probala ali mali no cut , vrišti , uopce ne kuži da je to cika user posted image
To za adaptirano mi i mama govori ali sestre su me satrale da moramo mu davati dohranu Jer gubi na težini bla bla , sad idem doma pa cu pokušati, jedini problem je sto on kad isprazni sve place i vrišti i zao mi ga je ... Naručila sam neke mamine kapi. Pijem jedem pa cemo vidjeti nadam se sa cu uspjeti bez dohrane !

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 2189
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 12:11:04   
Lisica Mica
Slušaj mater!!!user posted image
Naravno bitno je da jedeš i piješ i odmaraš se, ali dovoljno će ti se napravit jedino ako njega stavljaš na ciku na zahtjev!!!
Par dana će bit teško, ali ako želiš dojiti izdrži...neću više o dojenju, stvarno sam dosadna...
Ako hoćeš možeš me nazvati na 098 1719998 ili imaš Roda broj SOS za dojenje, možeš zvati pa će ti se javiti mama edukator savjetnica za dojenje i pomoći ti
http://www.roda.hr/udruga/programi/dojenje-i-zastita-dojenja/rodin-sos-telefon-za-dojenje.html

_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2190
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 15:17:19   
mmamita
Jupiter Najbolje da mi tebi pomaknemo datum negdi 17.07. user posted image da nismo svi ovako napeti!!
Gustaj i kupaj se, malecka kad odluci i kad bude spremna... Ne mozes tu nista user posted image

Hannah Lija ti je sve super rekla. Nemoj samo doma dodavat dohranu. Namucit ces se 2, 3 dana, ali vidit ce da je vridilo na kraju... Mali ce navuc mliko vrlo brzo, samo se nemoj sad predat user posted image

Lisice ja obozavan tvoje postove. Uopce nisi dosadna , dapace. Nisi ni svjesna koliko jednoj zeni trebaju ovakvi savjeti u ovakvim trenucima. Bas dobro dodju! A bome Vice je dobro dobija u 15 dana. user posted image Bas si me nasmijala, pa to ce bit veliki frajer. Znaci mali papa na veliko user posted image
Velika seka je super prihvatila malu. Ali tata je problem... To je samo njen tata i gleda u njega ko u Boga. On jadan se ne smi seki priblizit, a kamoli je uzet ili nesto trece. Niti ne forsiramo sada da ona tako naglo izgubi "tron" user posted image Mala je jos i naviknut ce se! Voli seku i ljubi je i igra se s njom, pjeva joj... ma sve... ali tata ne smi blizu user posted image
Ja se osjecam super! Zadovoljna sam kako sam se snasla s njih 2 i kako su mi punti brzo i dobro zarasli. Isto sam presretna sta nisam dobila oaj put upalu dojki, ali isto sam navukla vise mlijeka nego je njoj potrebno. Onda se izdojim i zaledim. Dobro ce doc nekad user posted image Danas moram neke papire sredit za boraviste, pa cemo je ic sutra prijavit.

Znaci vi ste vec na moru? A mene strah jos izac s njom, iako mislim da bi trebala, a svi mi govore neka te jos malo doma... Bas ne znam sta da radim?!

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 2191
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 16:39:06   
Cvrčak
Drage moje,
Danas sam 2x napisala roman i nije mi ga objavilo, uz objasnjenje da mi je proslo vrime.
Al, nedam se ja, evo me 3x
Prvo da cestitam svim rodiljama na uspješnom porodu!!!
Ja bila u sridu na pregled i uzet mi je bris za beta hemoliticki streptokok i evo sad mi sestra javlja da sam pozitivna na isti!!!
Pop...... Sam!!!! Nakon 2. poroda sam ga se jedva rijesila uz puste doze antibiotika.
Jupiter ja bi na tvom mjestu, a poucena svojim tragicnim iskustvom išla na indukciju. Ja isto mrzim drip ali ovaj put ne cu prijeci ni dan termina.
Je li vi hopsate na lopti u svrhu otvaranja. Ako jeste, da li treba nesto posebno radit ili samo skakutat?
Odradila sam đitu s brodom i jos jedan vikend i vise mi se nigdi ne ide. Grintava sam, nervozna, bolu me rebra, kičma, žiga me u kuku.
A ne da mi se nista, lina sam i samo bi lezala.
Evo danas mi covik minja klimu i izvadila san usisavac i gledam u njega kada ce se sam pokrenuti.
A sto se tice dojenja, treba biti uporan, ja sam nakon svkog podoja ( u pocetku) dok mliko nije krenulo jos sa izdajalicom vukla, da se stvara jos vise mlika.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2192
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 18:29:01   
saki84
dan svima
Hanah nadam se da ste kod kuce i da sve ide bolje i bolje user posted image
Jupiter nema te, koja je danas situacija? user posted image
Lisica Misica drago mi je da kod tebe ide sve kako treba user posted image i svaki savjet za dojenje koji imas i vise je nego dobrodosao pogotovo nama prvorotkinjama.
Mammita nek je kod tebe veselo, bitno da je malena prihvatila seku vec ce nekako naucit i tatu djelit user posted image ...do nas jucer nam oru jedna mlada obitelj, djecacic od nekih 7 godina i curica od dvije i oce samo u tate, mama nista...sa tatom u more bez problema, sa mamom place...kad joj se spavalo mama je nije mogla uspavat a tata bez problema...bas smo se nasmijali...user posted image
A sta se tice izlaska, mislim ako se ti osjecas dobro pokusaj na kratko tipa 15 min pa vidi, i tako svaki dan sve duze...tako bi ja mozda napravila mada nemam iskustva jos..user posted image
Cvrčak meni tek sljede brisevi, a nikad se nisam srela do sada sa streptokokom pa ti nemam nikakav savjet za dati.

Mene jucer i danas u isto vrijeme poceli kao menstrualni bolovi, dosta lagani ne traju predugo ali ih osjetim prvi puta...dali su to te kontrakcije? i uz njih obavezno obilniji iscjedak user posted image
A maleni ne da je aktivan, nego nema mira...sinoc mi nije dao spavati, na kraju sam ja od umora zaspala a on je i dalje tulumario, nisam imala snage vise ga smirivat user posted image ...sad u to me muci kao dali je normalno tolika aktivnost? a valjda je...cila sam zbunjena..imam osjecaj da cu rodit prije vremena..

(Odgovor članu Cvrčak)
Neposredna veza do poruke: 2193
   RE: Ljetne bebe 2016
11.7.2016 19:22:52   
faustina
evo danasnji raport:,otkucaji dobri trudova nema ,otvorena 1 prst dobila san uputnicu za u bolnicu na dan
termina ici na pregled i ctg,a to
je 16 .07 ja uvik zaboravim napomenuti da je meni termin 16.07 a ne 19,.to san ja bila sama na pocetku
izracunala ali,po ginekologu mi je eto za pet dana,ja san se jutros probudila s uzasnom boli u krizima mislila san da je to to ali ipak nista😕
JUPITER- jeli se kod tebe sta pomaklo

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2194
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 8:33:55   
perlica55
Jutro cure user posted image
mamice uživajte s malim user posted image
Trudnice drage, izgurajte još malo, želim vam
brze i što manje bolne porode user posted image  user posted image  user posted image
Jupiter se ne javlja.. Nadam se da je Leonica stigla
i da mama uživa user posted image ..
Ak se ne varam juče je imala pregled, očito se nešto pokrenula
kad se nije javila user posted image  

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2195
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 9:51:24   
lidac0605
Jupiterkooo,jel stigla naša curkica....mi bi u čestitare user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2196
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 9:54:46   
mmamita
Perlice nadam se da si u pravu i da nam Jupiter uzivq sa svojom curkom. Ajme jedva cekam da nam se javi!!!!

saki kontrakcije sada nebi trebale biti bolnel Trebao bi se stomak samo stvrdnuti na nekih 30 sekundi... Ako se to bude ponavljalo javi se ginekologu. Ne bih te tila plasit ali prevencije radi... Moramo biti na oprezu user posted image

Faustina i tvoj datum nam se opasno priblizio user posted image Sve nas je manje 2u1 user posted image

Hannah nadam se da ste nam stigli kuci i da dojenje ide ko podmazano user posted image

Ljubimo vas sve!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2197
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 20:13:34   
saki84
Mammita sutra mi je pregled ujutro pa cu je bas pitat za to.
faustina i tebi jos malo ostalo user posted image
mene brine jupiter, dva dana sw vec ne javlja...

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2198
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 20:37:22   
di.sak
evo i mene, malo malo pogledam jel se Jupiter javila...samo da ne dode aa nekom spikom kak je bila na moru :P pa se nije stigla javit, a mi strepimo..hahah :))

saki, sretno sutra na pregledu i obavezno pitaj jel se radi o kontrakcijama...;)

ja umirem po ovoj vrucini, noge mi natecene ko da kvasac zderem, a nis ne radim :/.. jucer se moja seka javila s pregleda (termin 17.8.) i veli da ce njezin mali najvjerojatnije van kroz 2 tjedna..vec je na 3300g, nju steze trbuh, gin joj veli da su trudovi i da se proba strpit bar jos 2 tj, al ona ne vjeruje da ce toliko izdrzat..:))) bas se veselimuser posted image user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2199
   RE: Ljetne bebe 2016
12.7.2016 23:39:59   
Jupiter
Nis me ne pitajte...
Jos nis novoga.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!