|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 17:41:54   
perlica55
Curke, niti slova još od Jupiter user posted image
Nadam se da se mazi s Leonicom i uživa user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 18:14:26   
lidac0605
Jupiterko,javi nam se da ne brinemo user posted image
Nadam se da je već sve iza tebe i sad odmaraš sa svojim paketićem sreće user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 19:33:42   
Hannah20
Lose mi je radi Jupiter kad se sjetim moga poroda . Uff

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 22:52:51   
mmamita
Jupiter stalno mislim na tebe. Samo molin Boga da se sto prije javis!!!

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 3:16:20   
Jupiter
Evo drage, samo brzinski, pa sutra, tj danas, malo vise..
Ugl bio carski. :(
Leona nam je dosla 15tog u 18:55, 3,660kg i 33duga cm, cupave crne kose user posted image . Za sad sam bez nje ali sutra slijedi druzenje.
Hvala sto ste mislile na mene. Grliiim!

< Poruku je uredio Jupiter -- 16.7.2016 3:17:51 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 3:21:04   
di.sak
Jupiter, cestitamm!!! :))))) najvaznije da ste obje zive i zdrave ;) zelim ti brz oporavak, a Leonici da bude mala sretna djevojcica 💗💗 saljem pusu objema 😘 i da budete sto prije zajednoo😇

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 4:32:41   
Jupiter
Ne mogu soavati pa razmisljam kako sam, smotana, napisala 33 umjesto 53 ali skuzile bi ste user posted image

Ma bit cemo nas dvije super :)

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 6:28:29   
faustina
Jupiter draga cestitam ☺😊😀😁😀😊☺😆,drago mi je da si i ti napokon docekala svoju Leonicu i da je sve proslo uredu

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 6:50:19   
perlica55
Jupiter draga, čestitam od srca, pusa tebi i Leonici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 7:17:03   
Danira
Jupiter cestitam na maloj princezi,nek je ziva i zdrava,a mama nek se sto prije oporaviuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 8:07:45   
saki84
Jupiter draga cestitam ti, i malenoj leonici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...da se brzo oporavis.
ne mogu ti opisat koliko mi je drago procitat tvoj post pun pozitive. Ljubim obje user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 8:10:39   
Kazimira
Cestitke draga Jupiter od 💞💞💞💞💞💞💞💞 !!!!
Dobrodosla princezo L user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 8:14:26   
lidac0605
Aaaaaa,Jupiterko MAMICEEEEEEE,veeeelike čestitke na maloj ljepotici,nek nam je živa i zdrava,a ti nam se što prije oporaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

Leonice,djetešce malo duuugo si željena i čekana,dobro došla na ovaj svijet i u mamin i tatin zagrljaj user posted image user posted image


P.S.ajd ne žali zbog carskog,bitno da je tu user posted image ...stigneš još user posted image -i ja sam imala prvi carski pa još 4 vaginalna user posted image .Sreeetno sa vašim smotuljčekom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 8:18:29   
as1403
Jupiter cestitke i od nasuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 9:30:52   
Snjeguljica_83
Jupiter, čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Leona, dobrodošla!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 10:04:46   
hipo
Jupiter cestitam! Napokon je Leona tu! Zelim ti brz oporavak!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 12:01:33   
Hannah20
Draga moja Jupiter napokon !user posted image user posted image Čestitam , neka je živa i zrava curica .
Ne brini se za carski, oporavak nije problem, najgore prva 4,5 dana a nakon toga si ko nova, ja vec vozim idem van i u dućan tako da bit ce to sve ok, bitno da je malena sa nama !!!!!!!!

Volila bih vam zalijepiti slike na čestitke ali ja sam preko mobitela pa nista ne vidim .

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 15:18:40   
mmamita
Draga Jupiter cestitam ti od srca na carici Leoni!!! Neka je ona nama stigla ziva i zdrava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti ces se brzo oporavit, ne brini. Malo ce bolit i zatezat, kako je Hannah rekla, ali za 5, 6 dana si ko nova.

Ljubim vas user posted image user posted image

Hannah nemoj se ljutit na mene, ali moram te ukorit! Nemoj se zezat i forsirat tako brzo. Rano je jos da vozis i da puno setas okolo. Mozda ti je vanjski rez dobro, ali imas i unutarnji. Ne kaze se bzvz 40 dana, pogotovo nakon carskog. Kasnije ces osjetit posljedice preranog forsiranja. Iman jako blisku osobu u obitelji kojoj se mjesec ipo nakon carskog sve upalilo i rana je postala gnojna i curila je i morala je stalno na previjanje i kontrole.
Odmaraj sto vise barem mjesec dana. Ima vremena za sve!

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 15:59:28   
saki84
Cure da vas pitam jel ijedna od vas naticala u licu? Ja sam pocela, al samo lice...jel to normalno

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 16:02:24   
Hannah20
Mamita znam znam svi me vicu , ali teško je stajati doma poludit cu ! Izletim do dućana, nisam nista previse !
Kako si ti i tvoja curica ? Jel doji ?

Moj Borna je noćas i danas nemoguć nemam pojma sta mu je, nista nece samo kenjka ... Sve se mislim jesam li sta krivo pojela .

Saki da, ali svejedno kontroliraj tlak svaki dan ! Meni je tek 5 dana nakon carskog faca splasnula a ruke i noge jos nisu skroz .

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 17:04:17   
saki84
Samo nemam di izmjerit tlak...a tlakomjer nemam. Doktorica mi ne radi vikend. Nije strasno, mozda jenod ovog vrimena al nije mi svejedno

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 17:13:50   
mmamita
saki ne svidja mi se to nateceno lice!! Odmaraj sto vise do ponediljka, pa pravac u doktora. Iako lako moguce da je sve od ovog ludog vrimena,,,, Meni glava na momente puca, a na momente se tako dobro osjecam da bi na Ultru isla user posted image

Hannah znam ja d bi ti skitala user posted image . Sican se sebe nakon prvog poroda. Cilom svitu bi tila pokazat svoju mrvicu i samo bi bila u setnje isla. Srica nisu mi dali moji bliznji. Sad sam malo "pametnija". Samo lezim i nista ne radim. Sve se vise blizi ona, pitat ce me starost di ti je bila mladost, pa se cuvan user posted image . Cuvaj se i ti. Tribat ce neko i unuke cuvat user posted image

Mi smo ti super, mala doji i jucer u pedijatrice na vagi 4600g. Moze bit da Bornu muce grcici. Mozes mu pomoc malo, tako da kada ga uvati bolit (stomak mu se obicno stvrdne) , kruznim pokretima mu rukom masiraj stomacic. Meni je to pomagalo kod njih dvi uvik...

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 17:16:50   
faustina
ej drage ,bas san happy ,danas smo ja i moj Petar izasli iz bolnice,on fino siki ka veliki 😊😊😊😊 a home sweet homeee

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 17:17:59   
perlica55
Saki draga, zamoli nekog od susjeda/frendova da ti posudi tlakomjer ili odi
u ljekarnu, ak ti dr ne radi danas...
Budući sam u trudnoći imala proteine u mokraći, uvijek mi je ginek napominjao
u slučaju da krene naoticanje lice, da ga nazovem...


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Ljetne bebe 2016
16.7.2016 18:42:38   
Lisica Mica
jupiter čestitam!!!!!!!!!!! Dobrodošla Leona!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Carski ili ne, Leona je stigla!!!!user posted image
Jupiter, brzo nam se oporavi!!!

Hannah, ne forsiraj se...biće vremena za šetnje. A Bornu možda muče grčevi...masaža trbuščića i podrigivanje nakon papanja...i strpljenja...a možda je i skok u razvoju...prvi je između sedmog i deset_og dana života, pa slijedi oko trećeg i šestog tjedna života...http://klokanica.24sata.hr/beba/dojenje/beba-puno-place-i-stalno-trazi-dojku-to-su-znakovi-skoka-u-razvoju-2909#


saki, nije neobično da natekne lice ali svejedno ti provjeri tlak, dobro su ti cure rekle...

Mi smo ok, grčevi i dalje, nosimo se, masiramo, mazimo, mijenjamo položaje...i čekamo bolja vremena. user posted image
Dojenje super ide.
Neko je pitao za starijeg malog i ljubomoru. On već ima 6 ipo godina tako da je ipak donekle razuman, pa kuži da oko bebe ima puno posla. Mi se trudimo da on ne osjeti nedostatak pažnje, ali nemoguće je da njemu ponekad ne zasmeta konkurencija. Kad je nešto ljut na nas ili iznerviran onda kaže da više volimo brata nego njega ili da stalno gledamo Vicu, a ne njega...
Inače ga je super prihvatio i kaže da mu je sladak i da mu je drag...treba vremena da se skroz navikne...

faustina user posted image
za dolazak kući i cikenje...

btw, cure, kako i gdje ću promijeniti potpis? help

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 16.7.2016 18:49:37 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!