|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
5.7.2016 23:16:55   
Hannah20
Evo nemam vise braunilu pa mogu pisati .
Prvo da kazem da mi je grozno to sta nam nisu dali bebe bar na 15 minuta . Dobivam na mob. Slike od vlastite bebe i tu ga gledam . 😔

Znaci sinoc .. Točno u 1:20 poceli trudovi svako 10 min . U
Minut točno . Tako dva sata i onda su se spustili na 8min. Oko 4h u trudu koji me bas zabolio mi je puknuo vodenjak . Nastala je teška panika po kući , bila sam šokirana i znala sam sta to znaci ( zatvorena , nezrela za porod a plodna pukla )! Tako da se nisam mogla skoncentrirati ni na sto, a kamoli na brojanje razmaka u trudovima Itd . Došla u 4:45 u bolnicu i rekla dobar DAN ja sam došla roditi ! 😆
Odveli me na pregled, tamo me ispitivali ko na policiji i ispunjavali zapisnik, neka mlada dr . , ctg od pola sata , te pregled koliko sam otvorena . Zamislite 1 prst !! user posted image mislim se ja ajde i to je nesto ako sam taj dan na pregledu bila nezrela , mozda se i budem otvarala .
Poslali su me odmah u boks , tamo mi radili klasične pretrage, spojili me na ctg, i ispod mene stavili krpe u koje je isla plodna voda . Niko mi nista ne govori .
Dalje .... Oko 7h dolazi nova smjena i dr. Me pregleda , kaze cerviks potpuno nezreo , pa Mi odluci staviti gel i kaze vidimo se za 4 sata . Tu sam se rasplakala ali koga briga . Tražila sam da mi dodje muz, došao .... I tako sve do 11, trudovi totalno pobrkani , svako 7, 10, pa dva za redom pa svako 5, ali sve bolniji . Najgore od svega je sta ja nisam
Mogla sve ono sta Je lisica pisala ! Znaci oni su mi spojili ctg i nisam mrdala satima . Nekako sam
Ih izmolila za lijevi bok pa su mi dopustili .
Neka mlada babica kad mi je stavljala braunilu je pogriješila pa su mi čitavo vrijeme dolazili to namještati i govoriti sa sta grčim ruku , a ja u trudu !

U 11, dolazi dr. Ja kao da sam ugledala gotov porod ! Ide me pregledat , znaci zabio mi je ruku u grlo doslovno i vrti , počela sam se derati plakati i gurnula ga ! On nesto na mene kako cemo tako, ne možete to raditi ! Dobila sam slom živaca ! Kaze sestri zasto njoj nije dana klizna , ona jos nije otvorena, Ajmo klizmu neka tamo izgubi sat vremena pa cemo vidjeti sta cemo .
Sestra (jadna), dala mi klizmu i kaze stisnite i držite koliko možete , a meni taman dolazi trud toliko jak da ne mogu razmišljati a kamoli stisnuti u trudu i predisati ga . Dakle izbacila sam iz sebe jednu cisternu izmeta , po sestri ,po učenicama ( koje ako nakon ovoga danas ne shvate da im je poziv životna greška onda ne znam kad ce ) po zidovima , u wc posvuda , znaci sramota samo takva . Na kraju sam čistila to u wc u trudovima jer mi je bilo zao zene koja bi to morala obaviti . Tu sam šetala po hodniku
Pokakana jer se sve slivalo niz noge,nisam mogla to iskontrolirati . Otusirala sam se , zamolila ih novu spavaćicu (209 brojeva veću koja mi je smetala tokom cijelog poroda kolika je ) i legla ponovo u box . Opet ctg . Dolazi dr. U 12 i opet me pregleda, on je bio pažljiviji , ja opuštenija i nije bilo strašno . Kaze on nalaz nezreo ! user posted image user posted image . Kaze Ajmo jos jednom probat gel . Ja kazem skidajte mi ovaj ctg idem doma umrijeti. I tu ga moj muz zamoli za carski i on pristane jer vidi da nema smisla ... ALI ! Slobodna sala tek u 14:00 ! Ja kazem ok, trpit cu kako znam i umijem te glupe trudove od kojih nikakve koristi jer sam zacementirana ... Ta dva sata sam smočila krevet od znoja i muke, razvalila krevet od guranja rukama i nogama , trudovi nenormalni svaki skoro do 100 i to svako 7 oa svako 5 pa dva za redom Itd .
Oko mene vrište zene ja se tješim sa carskim i trpim , istrpimo nekako do 14:00 brojala sam sekunde . Njih nema po mene, nema pa nema , vec sam počela se derat u trudovima stenjat i Sl . Dolaze babice daju mi antibiotik, stavljaju mi kateter i pripremaju me ... Vode me u salu tek u 15:15 . Ma necu niti pisati kako je bilo od 14:00 kad misliš da ideš do 15:15 a trudovi Šibaju na najjače . Muza mi je bilo zao, on nije znao sta ce momčiće, kako mi
Pomoći ni nista, jos slusa zene druge kako vriste, uglavnom napatio se bezveze .
Napokon , vode me u salu . Ja nisam mogla sa kreveta na onaj drugi krevet kojeg voze po hodniku , on me je prebacio . U salu sam ušla ni živa ni mrtva , ne mogu odgovarati na pitanja , ne mogu surađivati , prebaciti se na stol ma nista . Anesteziolog kaze savij ramena ja se krivo namjestila, glava mi
Leluja lijevo desno , ma nisam znala za sebe . Kad mi ne uboo anesteziju prestali su trudovi ali su mimo isto dali i nesto za omamljivanje jer ne sjećam se ni bebe da plaće Ni ničega osim da sam kao spavala dok su me šivali . Sjećam se odjednom malenog iznad glave i pitaju me sta ste rodili ? I kaze poljubite ga i odnose ga . Carski pod tom anestezijom je jako čudan jer nemaš osjeta a osjećaš da ti štemaju stomak vade stavljaju i Sl .
Nakon toga voze me na intenzivnu, u hodniku muz i moja sestra nemam ja pojma sta su oni pričali isto imam rupe .
Od tada sam ovdje u krevetu i najsretnija sam na svijetu sto nemoj maleni ziv s obzirom na sve cirkuse .
Nadam se da ne štrasim Jupiter , disak, i saki, ili neke druge prvorotke sa svojim iskustvom i detaljnim i slikovitim opisima, ali ja bih volila da mi nisu uljepšavali vaginalni porod . Jer sigurno bih drugacije . Sad me rana boli , vidjet cemo sutra kako ce biti kad stanem na noge ...
Presretna sam jer imam svog dječaka !

Ali moj osobni zaključak vezano za rodilišta i Vaginalni porod : je da pola zena koje radjaju muče do krajnjih granica iako imaju indikacije za carski .
Nisu sve zene za vaginalni prirodan porod Ni sposobne ni nekada u situaciji da rode prirodno . Bas me nervira sta štede na svemu a To se obija o glavu ženama u trenutcima koji su definitivno nesto najteže sta ce iskusiti u zIvotu . Dosta puta riskiraju zivot bebe inmrcvare i bebu i mamu, dovode ih do krajnjih granica i tek onda poduzimaju mjere koje su trebali davno .... Pišem ovo za sve vas koje ikako možete utjecati na to da imate nekakav plan ako krene krivo ili teško na koga se možete osloniti da vas nece satrati, da ce nesto poduzeti .. Nažalost danas se mora na taj nacin , ocito !


Hvala vam jos jednom cure na čestitkama , presretna sam bez obzira na sve Sta je bilo danas ! I rana me manje boli kad se sjetim mog misa maloga , ali opet moram reci: nisam svoju bebu upoznala jer njima se ne da donijeti nam bebu 15 minuta . Idem sad spavati jer ne mogu dočekati da se mazimo !

sorry na ovolikome postu ali to je moje iskustvo , onakvo kakvo je, bez uljepšavanja ili pretjerivanja ...
Jako mi je drago da ima i puno lijepih prica sa poroda pa i na našoj temi, zbog takvih sam i sama vjerovala u lakši porod i bolje stanje u rodilištima ...




< Poruku je uredio Hannah20 -- 5.7.2016 23:24:29 >

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2151
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 0:36:06   
Jupiter
Ajme Hannah, citam i vise me ljuti to sto citam nego sto me plasi. A tebi, svaka cast na izdrzljivosti. Isto si se kao Mamita namucila. Zao mi je da nije islo lakse ili da barem taj CR obave ranije..user posted image
Ali po onome sto sam cula od njih, na neki nacin im je odredjen broj CR.. upravo ono sto si spomenula...stednja..
I onaj dio sa klizmom mi nije jasan. Mislim, to i brijanje (ako nije vec doma obavljeno) se radi rutinski (osim ako ne naglasis drugacije) i to se sve radi prije odlaska u boks. Mogu samo zamisliti taj osjecaj nemoci.. ne moci kontrolirati stolicu pred njima. Iako sam uvjerena da su se nagledale svega i svacega.. ugl to nije tvoja krivica.. Te mi nije jasno to "vezivanje" za krevet a ti bis hodala. Jesi li trazila? Ne znam. Imam osjecaj da nisi dobila ni pola od onog na sto imas svako pravo.
Zao mi je da si se namucila ali, hvala dragom bogu, to je napokon iza tebe i kad dobijes svoju zvijezdu, Bornu u ruke, nista vise nece biti vazno. Osjecam da si jako sretna i zato sam i ja sretna.
A sto se nas tice, bit ce onako kako treba biti ali ne namjeravam sutke prihvatiti sve sto mi kazu/rade.. Pogotovo dio u kojem se zelim kretati a oni me vezu ctg-om.. Ma ja se vec svadjam u svojoj glavi hehe user posted image
Ljubin te i grlim, ti hrabra zeno !
Laku noc!


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2152
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 0:58:54   
faustina
HANNAH .-lavice cestitam od 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞,a malom Borni puno zdravlja i srice 😃😁😊☺😆😄

Vidim da si se puno namucila i da ti nije bilo lako,ali Bogu hvala da ste ti i tvoj Borna zivi i zdravi...!!!



(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2153
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 6:58:35   
saki84
Hannah mene si rasplakala, stvarno te ispatilo i ljubi muza sto puta inace bi kako mi se cini oni vas dvoje i dalje mucili...bitno da je sve gotovo, da ste vas dvoje dobro...ja se bas najvise bojim toga da mi se bebi ne dogodi nesto lose jer oni stede a tako tesko sam ostala trudna i cjelu trudnocu sam kao po jajima...najradje bi se sama zapisala nekako na carski i platila...bar djete se nebi patilo.

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2154
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 7:11:15   
Hannah20
Jupiter, faustinaa, saki, hvala na podršci i lijepim riječima ... Saki ako mozes ja bi ti preporučila . Svako ce ti reci carski je operacija bla bla, ali onaj osjecaj dok su mi davali napokon anesteziju i kad sam znala da ce se roditi ziv je neprocjenjiv i izdrži se svaka postoperativna bol . Nije tako ni strSno vidjet cemo sad kada me dignu .
Jupiter sto se tice hodanja i ctg mislim da se hodati moze i sve ostalo dok ne počne porod (pukne vodenjak kao meni), onda moras na ctg , ali valjda ne računaju da se necu otvarati Itd, tako da sam se ukocila ležati mozda zato nakon 7,8 sati ležanja u trudovima i u mokrim plahtama sam i pukla i nisam vise mogla psihički user posted image šamarala sam se i čupala sebi kosu , sad munje smiješno ali stvarno jesam .
Znam da su tvoje želje bez dripa i bez urezivanja međice i Sl. Ali ono sta sam cula jucer ( zene koje su radjale a bilo ih je 4,5 dok sam ja pokušavala ) nije bas da slušaju naše želje . Imas ti pravo na to ali gledaju te ko da si s Marsa pala i kažu to tako mora !
Ima krasnih sestra/babica to moram naglasiti , ali one ne utječu na nista ... Rade sta im narede ...


Meni jos bebu nisu donijeli , slabo sam spavala ... Ne mogu docekati vise . Valjda čekamo fizioterapeuta da nam nesto objasni za dizanje i Sl. Pa cemo na odjel, tek tamo moja ljubav .uffffffff

< Poruku je uredio Hannah20 -- 6.7.2016 7:14:00 >

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2155
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 8:49:08   
saki84
drzi se hannah...nadam se da si sad vec sa malenim i da se mazite...user posted image

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2156
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 8:52:57   
di.sak
Hannah, ja sam šokirana, klanjam ti se, lavice! koliko su te namučili i koliko si propatila, ne mogu vjerovat.. bas kao sto Jupiter kaže, vise sam ljuta i razočarana sustavom štednje u ključnim trenucima majke i njezinog djeteta..pitam se dal bi tebe poslušali kad bi im rekla da želiš cr jer ne možeš vise, u slučaju da nije bilo muza tamo? bojim se odgovora...
Drz'se, ženo, još malo pa je andelak tvoj kod tebe, izljubi ga na najjače!!..najvažnije da ste oboje živi i zdravi i zajedno!
pusa, lavice! ❤

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2157
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 9:43:42   
mmamita
Ej draga, sorry, zaspala sam sinoc. Ja virujem da su ti ga donili brzo, barem se nadam user posted image Meni si Petru donili relativno brzo, ali prvu nikako!Morala sam ih molit da bi je jedva doveli nakratko!!
Kako si danas?

Nisi mi rekla, jeli to bio carski na kraju?

< Poruku je uredio mmamita -- 6.7.2016 9:44:32 >

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2158
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 10:57:17   
MareM
ajme, hannah, sta me isprepadala tvoja prica s poroda. Izvukla si stvarno najkracu slamku - em sta su te izmucili trudovi, em poslije cr. Ti i mmamita ruku pod ruku... skidamm vam kapu na snazi i izdrzljivosti.
I cestitam na bebonji! :)

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2159
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 11:19:12   
Danira
ljetne mamice cestitam vam na zivim i zdravim bebicama,curama u komadu zelim sto brze porode i zive i zdrave bebice!user posted image
Hannah draga,ja sam imala 2x carski,danas ce te dici,potpuno je normalno da ti dode slabo i da ti se vrti.imat ces osjecaj kao da ti trbuh hoce ispasti,sutra ce vec biti lakseuser posted image
uzasno si prosla,bas mi je zaouser posted image
pokusaj sto prie to zaboravit i uzivaj u svom BORNI.

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 2160
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 13:24:26   
Hannah20
Jos mi ne daju bebu ! Ja cu poluditi , skoro 24 sata. Kao nema mjesta na odjelima i sad ja tu cekam na intenzivnoj .
Javim se kad budem u sobi

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2161
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 19:53:18   
saki84
cjelo vrime cirkam da vidim kako si Hannah i jesi li docekala svog deckica user posted image
i da gdje je Jupiter nestala, Jupiter javi se, jesi li jos u jednom komadu? user posted image

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2162
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 21:04:17   
Jupiter
Hej mamice i trudnice. Jos sam u komadu, samo sto odemo do mora pa kad sunce zadje idemo kuci. Javit cu se ja bar kratkom porukom, kao sto je i Hannah, kad krenem put bolnice. Osim ako ne bude nesto na horuk..nesto skroz nepredvidljivo user posted image user posted image u sto cisto sumnjam.

Draga Hannah, sad se stvarno nadam da si se sa malisom mazila..i mene tuga uhvati odmah kad citam..

Mamita, Hannah je na vrhu stranice sve opisala sto se poroda i cr tice. Sigurno ti je promaklo.

Ostale user posted image kako ste? More? Savijanje gnijezda?user posted image


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2163
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 21:41:11   
mmamita
Ajme Hannah oprosti, uopce mi nije ocitalo sto si napisala a ja postavljam pitanja....
Uzasno mi je zao svega sto si prosli. Ali tocno sam te zamisljala u svakoj recenici i znam sta si prosla. Mogu samo rec bravo za tvog muza sta je bia pribran i sta je zatrazia carski. S obzirom da je bio utorak pretpostavljam da je i tebe dopao dr. Budimir... Ako je ajme meni!!!
Nadam se da se vec mazis sa svojom mrvicom a sva ta bol ce proc!
Bas me zgrcilo dok sam citala user posted image . Drago mi je da je sve dobro zavrsilo i da te ovaj primjer nece obeshrabrit za sljedecu bebicu . Grlim i ljubim jako!!!!

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2164
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 22:25:01   
Hannah20
Hey cure evo me .
Dobila sam sobu i bebu oko 15 i to preko tri veze !!! user posted image
Jutros nam je bila fizijatrica i pokazivala nam neke vježbe i pomogla da se dignemo . Bolilo je , ali ok sam . Danas sam cijeli dan na nogama jer je mali plakao pa dok se dignem uzmem ga presvučem vratim natrag i tako .....
Puno smo se mazili , i to samo danas user posted image jer mi je puno falio, spavao je na meni ali sutra cu morao odustati od toga ... Presvukla sam ga prvi put sama, i pokušala dojiti ali on je ili prenervozan ili spava ko top i nece !

Sve u svemu dobro je sada , osim neke dvije babice koje su sada u smjeni .
Na intenzivnoj sestre divne !! Ovdje , ja maloga presvukla u njegovu robicu i došla ova smjena noćna, tako ga je presvukla i satrala da je vrištao u usne su mu se tresle . Teško mi je to gledati jer znam da nije potreba da vrišti i da je tako gruba, na kraju krajeva nisam ni tražila da ga presvuče . Skinula mu njegovu robu i obukla veliku staru pidjamu jer je NOC ???
Sada spava kraj mene u krevetiću , ljubav je teška , ne mogu vjerovati da ga vidim tu kraj mene .

Jupiter sretno ... Jedva cekam da javiš kao i ostale cure da je sve bilo ok .
Mamita ne znam doktore jer sam bila u trudovima nisam se mogla koncentrirati ali bilo oh je masu ! Kako
Izgleda taj Budumir ? Bio je neki tip srednjih godina, sa nekim naglaskom, onako korpulentniji, koji je cijelu smjenu pisao poruke na mob, i bio odvratan prema ženama . Cula sam ga . Pita ga moj muz da mi cure promjene plahte ispod mene jer ležim u mokrome i on me otkrio onako drsko i gleda. Ma ...
Bilo je i par finih doktora ulazilo koji su bili ok .

Mamice kako vi i vaše bebe. ? Pusa svima

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2165
   RE: Ljetne bebe 2016
6.7.2016 22:52:18   
saki84
Jupiter nek si ti jos u komadu, jer jos ti i faustina i mene ce panika pocet vatat.
ja na more tek vikend jer mi Mm radi cijeli dan. Maloprije uspili do hm da kupim jos koji komad robice i sat vremena me ubilo, kila malo natekla, ledja ubijaju a jos iman dva miseca. Uh.
hannah nek si ti sa svojim malenim, pokusaj se sta vise opustit da ti vrime brze prodje i misli na to kako jos koji dan i idete kuci. A dr. Budimir ti je onako visok dosta, kad hoda vise nekako kao da povlaci noge po podu nego ih dize i tako negdi od 40-50 god.

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2166
   RE: Ljetne bebe 2016
7.7.2016 12:13:36   
Lisica Mica
user posted image Draga Hannah, čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i želim dobrodošlicu malome Borni!!!!!!user posted image

Baš sam tužna šta si tako loše prošla.user posted image . Dobro je da si na kraju nakon toliko muke ipak dobila carski. Drago mi je da si sada ok i da ja mali Borna konačno s tobom.user posted image user posted image

Užasno mi je to kako ne puštaju žene da se dignu i šetaju radi ctg-a, ni mene nisu odmah pustili, kad sam pitala loptu kao pustili su me da sjedim na njoj prikopčana na ctg, ali onda se stalno prekidao ctg pa su me opet legli.
Onda sam nakon nekog vremena ja žicala da mi se piški samo da mogu šetati do wc-a, pa su me pustili neko vrijeme pa opet legli. Tek kad je došao dr.Hrboka i rekao da će me radi vena i cirkulacije pustiti do wc-a i da malo šetam po boxu onda su me pustili da se namještam sve do kraja. Zapravo sam očito imala sreće.
Ja sam se sama okretala na bok kad oni ne bi gledali i muž mi je namještao krevet sa onim daljinskim kako mi najbolje odgovara...nema druge nego raditi po svoju dok oni ne gledaju...
Ali očito je bilo presudno šta su me dopali dr.Hrboka i dr.Branica.
Sve to skupa je totalno bezveze jer rodilište treba biti i prijatelj majki, ne samo prijatelj djece kako se splitsko rodilište deklarira. A imaju i kadu i stolčić i lopte i strunjače...a žene gnjave da leže na leđima prikopčane na ctg...baš i mene to sve skupa ljuti...

Jupiter, mislim da je Pulskom rodilištu situacija bolja, bori se za sebe i instruiraj muža...

U, skoro sam zaboravila, Nina čestitam i tebi na rođenju malog Damira!!!! user posted image Baš lijepo ime, nije više tako često kod beba, a meni se baš sviđa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 7.7.2016 12:19:18 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2167
   RE: Ljetne bebe 2016
7.7.2016 12:27:36   
Hannah20
Lisice pitala sam i ja na wc ali su mi donijeli nesto i stavili ispod mene da u to obavim . Ja se bas nisam digla satima.
Ma njima toliko zena svaki dan tamo prolazi da je njima smiješno kad mi mislimo da smo mi bitne . Bitne na nacin da bi htjele bar malo da nam olakšaju u tolikim mukama . Prema meni su bolji bili na Hitnoj kad sam zavrsila radi alergijske reakcije , kao trudnica oko mene svi sve odmah nego ovdje . Ma nebi ja nista govorila da oni imaju drugoga posla, ali ja sam tu bila tri njihove smjene i vidjela sam da doktori ulaze u bokseve samo pogledaju papire i odu . Dodju na izgon .
Uglavnom ja sam sretna jer mi je upalio carski, znam da su me mogli staviti na drip jos satima ...

Sada imam druge brige a to su bezobrazne sestre .
Ima par zena ko anđeli ali ima brate mili i glupača , mali mi je cijelu noc vrištao kako ga je mijenjala jedna i glavu mu zabijala na sisu .
Ja ga presvlačim i obucem mu njegovu robicu i to je kao ok,dodje jedna pametnica i skine ga i obuće u njihovu veliku i staru .
Pise na papirima da smo u ponedjeljak doma, jedva cekam .
Danas ga moram natjerati na sisu, ljuti se, ne zna uhvatiti bradavicu pa place na sisi do vrištanja .
Danas prvi obrok , od ponedjeljka user posted image

< Poruku je uredio Hannah20 -- 7.7.2016 12:29:12 >

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 2168
   RE: Ljetne bebe 2016
7.7.2016 21:11:56   
Jupiter
Javljam se na raport.. Jutros bili do grada, popodne na moru i...ne znam nista. Stalno mislim sad ce, sad ce. Jucer sam cak i gospodjicu sredila, ono, za svaki slucaj..al eto..
Sutra sam kod gin u bolnici opet na pregledu pa cu vidjeti ako ima pomaka.

Ja sam od dosta friskih mama dobila jako pozitivne osvrte na Pulsko rodiliste. Plus sam bila u kontaktu sa par njih sto se tice plana poroda. Koji naravno stoji samo ako bude sve ok. Ugl bitno je traziti jer same, naravno, ne nude.

Meni je drago, mamice, da ste vi sada sretne i to mi puno znaci. Jer, iako i ne bude sve "po planu"tjesi me da se sve to zaboravi kad primis andjela u svoje narucje. Drugo mi nista nije bitno.

Hannah, jos malo pa ste doma. Izdrzi.

Faustina, imas li kakvih simptoma?

Di.sak i Saki, uzivajte u ljetu maksimalno! Nadam se da vam ne oticu jako ruke i noge.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2169
   RE: Ljetne bebe 2016
7.7.2016 22:58:58   
faustina
Jupiter -znaci jos nista .....a to je sad sve pitanje dana ,sata uglavnom znas da nece puno proci ..' ....ja san prvi put prinila tri dana ..

a kod mene sad nekih velikih simptoma nema ,je da me kriza vise bole ,trbuscic se spusta i zna me boliti stidna kost .... za divno cudo jos imam
energije rintati po kuci nekako se bolje osican kad nesto radin nego kad sidim i lezim e tek onda iman osicaj da me sve zivo boli

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2170
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 9:59:25   
mmamita
Hello user posted image i mame user posted image

Vidim da ste mi se vise-manje dobro. Jupiter ti si mi jos u komadu! Leonica je prava mala tvrdoglavica user posted image Doc ce nama cura vrlo brzo user posted image

Hannah taj bezobrazni je Budimir, nema ko drugi bit. Ajme ja se okomila na njegauser posted image ! Sam je kriv.Dobro ti ga je Saki opisala, vuce one krake ko trut, visok, ima celenku po sredini a sa strane neka sida kosa. Ma uglavnom ko iz horor filmova. Jucer saznajem da mu zena radi u poreznoj. Gospodja je na svom radnom mistu misec do dva godisnje, a ostatak vrimena ladi da na kazem sta. user posted image I niko joj ne moze nista i svi na poreznoj ostalih 10,11 mjeseci godisnje moraju rintat za nju.
Moj savjet, sto se tice presvlacenja u 9h navecer, ti je da im kazes da si ga ti presvukla maloprije. To u slucaju ako spava i ako je miran. Ako vec place daj im ga da ga unerese do kraja. Tocno znam o cemu pricas. I meni je ona spavala blazena u tu uru svaku vecer, i dosle bi sestre i napravile dar-mar u 2 minute. Zadnje 2 veceri bi je ja sam presvukla i rekla njima da ne treba. Ima par bezobraznica, ali ima ih stvarno divnih, STa se tice dojenja, ona plava, mrsava, visoka ti je super, pa pitaj nju da ti malo pomogne oko toga.
Drago mi je da se vas dvoje mazite i da si sada malo bolje. Punti ce te bolit jos neko vrime, kao i svako ustajanje, ali evo ja sam vec puno puno bolje. Tako da racunaj nekih 3, 4 dana nakon sto dodjes doma da ces bit puno zveltija.
Ako te sta zanima, tu sam user posted image

Jupiter tebi drzim fige da se sta pomaklo danas.

Faustina ima li u tebe kakvih promjena?

Cvrcak ti nam plovis ili si se vratila? Kakvo je stanje?

Saki i di.sak vi polako ali sigurno upijajte i idete ka cilju user posted image

Lisice poljubi nam prijatelji Vicu user posted image

Mi smo vam super, danas bili na pregledu u pedijatra jer joj pocinje godisnji i vraca se tek pocetkom 8.-og mjeseca. U prvih 15 dana beba mora doci na porodjajnu tezinu, a Petra je vec premasila to, a tek joj je 10 dana user posted image Papa mala ciku ko velika i bas gusta user posted image I ja skupa s njom!
U rodilistu su je falili izmjerit i to sam cilo vrime sumnjala. Danas u pedijatrice ona ima 53cm. Rekla je da je nemoguce da u 10 dana naraste 4 cm. Moze otprilike 2 cm narast u tom periodu. Samo me sad nervira sta ce svugdi pisat da je imala 49cm, ali dobro. Rekla je dr. da oni znaju falit i do 6cm u mjerenju. Bas bzvz. Nama mamama to jako puno znaci, a oni to rade pro forme...

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2171
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 10:07:17   
mmamita

Naši pregledi user posted image


faustina--------------11.07.
saki84----------------13.07.
di.sak-----------------18.07.


user posted image


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2172
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 10:15:02   
nymeria
Hannah svaka cast kako si ti to odradila... cestitam na malom andjelcicu a tebi zelim brz oporavak..

Ostale mamice nadam se da uzivate uz bebice...
jupiter i faustina.. drzte se
Di.sak i saki... ajme kad vi prodjete mi nastupamo... frkaaa...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2173
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 11:43:55   
saki84
jutro mamice i trudnice..
ja sam vam koma vec dva dana...neka slabost, vrtoglavica, pocelo je i dolje boluckat i zatezat pomalo...jutros sam se probudila u 7, zalila pome i cvice, kupila marendu, pojela i u 9 natrag evo do sada spavala...bas sam koma teska...sinoc smo bili malo proset__at sa od mm-a tetom, malo joj pokazat grad jer nije od tu, kad smo dosli doma mene slabost i vrtoglavica...a pijem vode i to 3 l sigurno..imam stalno neku fobiju da ne dobijem visoki tlak ( ne znam od kud mi to ) a meni je on cijelu trudnocu nizak kao i inace od 90/60 do 100/70...al bas sam za nista, nista a svasta bi htjela i a more i kupovat malo a ja ka krepana kokos u najmanju ruku.
mmamita za malenu da tako ljepo napreduje user posted image i nadam se da ce meni cica ic dobro, bas se tome nadam..mada sam ja kupila malu bocicu za svaki slucaj pa nek stoji.
FAustina i ti jos malo pa gotovo, samo nek sve prodje u najboljem redu user posted image
jupiter tebe cekam da se javis user posted image i da ja uopce ne naticem, jednom i vise nikako?! jel to normalno?
nymeria vidim da i ti ljepo napredujes, cirnem ja tamo svako malo user posted image , i meni je frka tako da vjerujem da je i tebi..
kako ti podnosis ovu vrucinu, mene pocela ubijat user posted image
hannah kako ste danas ti i maleni? jesi li bolje? user posted image

< Poruku je uredio saki84 -- 8.7.2016 11:47:17 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2174
   RE: Ljetne bebe 2016
8.7.2016 13:34:32   
di.sak
hej user posted image i mamice!
kak ste mi? ja sam dosta dobro, ne naticu noge, malo me leda bole, a jedino vodim borbu s komarcima, al fala bogu na Synopenu pa nije nis strasno.. jucer bila malo u dm-u, isla se uclanit u program trudnica, kupila par gluparija za sebe, a za malecku cu ic neki drugi dan..i tako setala po zg mozda sve skupa sat vremena i pocelo me nes probadat dolje kod stidne kosti..i samo kad sam hodala..kad sam sjela, prestalo je, al poslije me nis nije boljelo vise..ne znam kaj bi to moglo bit...

Jupiter, nestrpljiva sam! mora da je Leonica svjesna koliko je ljepse unutra neg vani user posted image
Hannah, izdrzite jos malo! ;)
Mmamita, bravo za cikanje! Petra je prava cura :)) bas mi je drago kaj tak lijepo napreduje! izljubi ju punoo :*
Saki, jos malo pa smo nas dvije na redu! ko zna, mozda mali princ izade prije moje princeze.. ;)

e da vas pitam jos nekaj, meni gin racuna termin od ZM, al s obzirom da smo bili na AIH-u, datum zaceca je 2 i pol tj poslije, da li to znaci da bi i sam porod mogao biti bar za toliko kasnije?

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!