|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 0:29:46   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image ja mislila ti već riješila a ono šipak user posted image
Kad ideš opet na pregled?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2201
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 12:16:34   
faustina
Drage moje ,evo samo da na brzinu javin prije dvi ure san rodila moju ljubav Petar moj mrva moja 😊😊😊
detalji kasnije ,pusa😘

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2202
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 12:22:43   
perlica55
Faustina, čestitam od srca user posted image  user posted image  user posted image
uživajte user posted image user posted image
Jupiter, Leona nekakva tvrdoglavica kad joj se ne ide van user posted image
Izdrži još malo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2203
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 12:36:34   
lidac0605
Čestitam,Faustina nadam se da je bilo brzo i efikasno!!!Čekamo detaljeeee!
Petre,dobro nam došao na ovaj svijet!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2204
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 12:40:45   
di.sak
Faustina, draga, cestitam!! user posted image neka nam Petar bude zdrav i sretan!! :))) detalje javi! ;) pusaa :* :*

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2205
   RE: Ljetne bebe 2016
13.7.2016 16:01:06   
saki84
Faustina cestitke od srca na malome Petru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jupiter vidim lagano si pri kraju, neda se malena Leonica..sefica prava vec sada user posted image

mi danas bili kod gin..imamo 2150, okrenuti smo kako treba, zatvorena sam tako da i dalje mogu na more...rekla mi je da malo nize nosim i da zato mogu bit ti lagani menst. bolovi...
sljedeci pregled je 3.8 user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2206
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 5:02:55   
faustina
evo me sa reportom -mogu reci da san ovaj put to na brzinu rijesila uhvatili me blagi trudovi taman kad sam
krenula leci da bi se pojacavali iz sata u sat oko 4 ujutro muz me doveza u bolnicu ,najprvo su me stavili na ctg i vidilo se da iman trudove
pregledao me dotur kaze otvorena 4 cm brzo ces ti to ,klistirali me .i svako malo kad bi me pregledavali ja bi se sve vise i vise bila otvorena..i moran
naglasiti da su stvarno svi bli susretljivi i ljubazni ,oko 8 san usla u radjaonu ,probusili mi vodu a voda je bila zelenkasta pa su me stavili na drip da sto prije rodin i tako je i bilo
otvarala san se brzinom svjetlosti tako da san u 9;30 ja vec rodila moga Petra 3.640 i 53cm ..i odma su mi ga lipo dali i njemu mama dala sike i odonda mi se ne skida
sa sike .srica Bozja siki ka veliki ,eto toliko o mom porodu stvarno je to sve islo nekako expresno
i nisaam imala nikakvih neugodnih iskustava u bolnici u Zadru niti prvi niti sad ovaj put.

< Poruku je uredio faustina -- 14.7.2016 5:13:41 >

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 2207
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 9:06:25   
MareM
Cestitam, faustina! user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2208
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 10:11:52   
Jupiter
Faustina, draga, Čestitam od srca! I ti me presiskala :)
Da mi oboje budete sretni i zdravi!

Ja napokon znam kada nam Leona dolazi. Danas navecer krecemo sa indukcijom, tj gelom. Tuzna sam jer osjecam kao da me tijelo razocaralo i malo, malo placem. Molim te, Mmamita, kad stignes da uredis termine.. ja sam za nis sada.. Tjesi me sto cemo se vec sutra maziti. I heej! Pa ja cu biti mama!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 2209
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 10:56:58   
perlica55
Jupiter draga, samo hrabro user posted image user posted image user posted image
Fino se danas pokušaj naspavati...
Držim fige da prođe sve uredno, i da sutra u ovo vrijeme javiš da se maziš
sa svojom djevojčicom user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2210
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 11:38:42   
lidac0605
Jupiter,ženo draga,kakva tuga,kakve suze...pa sjeti se samo kolike godine si ju čekala i što si sve prošla,tvoje je tijelo napravilo čudo i stvorilo živo i zdravo djetešce unatoč svim preprekama!!!Nema tuge...tvoja točka na i uskoro dolazi u toliko željne ruke...bitno da sve dobro prođe,ostalo je nebitno kojim putem i kako...i od mojih petero samo ih se dvoje rodilo "prirodno",bez ikakvih intervencija...dojen nije nijedan...i mene je tijelo u tom pogledu izdalo-svaki put,pet puta...pa dok sam plakala nad tom štrucicom zašto sve žene mogu dojit a ja ne,sam pomislila "stani glupačo,radi čega ti plačeš?!Imaš živo i zdravo dijete uz sebe,ti plačeš zbog dojenja?!Zapitaj se bi li sve silne žene koje ne mogu imat ili izgube bebu željele bit na tvome mjestu...to su sve tako sitne i nebitne stvari kakve grozote se stvarno čovjeku dogode(eto naše drage Perlice za primjer)"
Zato se smiri i veseli...tvoj dugogodišnji san postaje stvarnost...Iščekujem sa nestrpljenjem novosti user posted image Pusa velika i samo hrabro user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 14.7.2016 11:41:12 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2211
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 12:40:59   
Danira
Jupiter draga,potpisujem sve sto je lidac napisala
I mene tijelo izdalo u trudnoci,odvojila mi se posteljica od maternice,a ja nisam nista osjetila,ni krvarila,al eto dao je bog da rodim sa 33 tt svog dominika bio tezak 1600,a sad je 6 ipol mjeseci i 7 i800 tezak i ziv i zdrav,
Vjerujem da se lose osjecas,al sve bude ok,sad se smiri,odmori,jer vise nema spavanja kad stigne seficauser posted image Sretno!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2212
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 14:06:11   
hipo
Faustina cestitam!

Jupiter, drzim fige da sve prodje kako treba. Nemoj se muciti s takvim mislima. Toliko si toga prosla i toliko ces jos toga napraviti da te to cini prekrasnom zenom i majkom!
Nisu nista vece i vaznije zene koje rode prirodno i ne daj da ti netko to nabije na nos. Meni probala svekrva radi carskog, ja jos se samo nacerila i dobro me shvatila da joj se cerim jer je to zatucano.
Bitno da su mama i beba zive nakon poroda, a je li on induciran, prirodan, s epiduralnom, carski, u bolnoci, autu il šumi... nema veze. Pusa!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2213
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 15:49:27   
as1403
Jupiter sretnouser posted image
U dobrim si rukama u Pulskom rodilistu su svi super i ne razbijaj glavu.. i meni je prvi porod bio inducirani a vidi drugi ekspresno brz bez ikakvih naznaka da bi mogla roditi, prirodan da prirodniji ne moze biti... a osjecaj kada rodis i na jedan i na drugi nacin je isti predivan i nema nista ljepse od toga..
Tako da nije tijelo zakazalo i ne placi nego glavu gore stisni zube i cekamo Leonu sviuser posted image samo te sati dijele od tog da ju drzis u rukama...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2214
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 15:51:25   
Lisica Mica
Faustina , čestitam!!!!!!!!!!! Dobrodošao Petre!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad imamo Petra i Petru. user posted image Drago mi je da ti je tako brzo i lako(iako nikad nije lako user posted image ) prošao porod.

Jupiter, nemoj biti tužna, bit će kako je najbolje za tebe i Leonu. Pa ako i započne sa gelom dalje sve može biti prirodno. Ako gel profunkcionira (a nema razloga da ne profunkcionira, sigurno je sve spremno i namješteno) trudovi će ti kreniti i dalje sve može biti prirodno. Tako je meni bilo i sa Vanjom i sa Vicom.
Misli pozitivno, sve će biti kako je najbolje za tebe i Leonu. Dobro su ti cure sve napisale...dugo si čekala i dočekala...vrlo uskoro ćeš se maziti sa svojom Leonicom.
Ja sam Vanju prenijela 14 dana, točno na 14.dan od termina išla sam na indukciju, stavili mi gel i odmah sve krenilo...
I sad kad je Vice dolazio, nakon pucanja plodne vode ništa se značajno nije događalo dok nije opet gel ušao u igru. Gel je naš prijatelj user posted image .
Želim ti sreću i da šta prije sve bude gotovo i javiš nam se sa sjajnim vijestima.

Mi smo ok, Vice i dalje ima grčeve, ali tako mora biti. Ja sam neispavana ali i to tako mora biti, ne damo se. Vanja je malo ljubomoran pa meni bude teško...ali i to je normalno...
Vice jede tj.sisa ko usisavač, zato valjda i ima grčeve jer jede ko praščić, trudim se da podrigne često...raste naočigled i već mi je teško šta brzo više neće biti mala beba.
Pozdrav svima i držite se!!!!



_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2215
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 17:54:53   
Snjeguljica_83
Jupiter, potpisujem sve sto su cure napisale. Nema mjesta tugi i brigi... Nosis bice koje ce uskoro to biti u tvojim rukama. Postat ces MAMA!!!
user posted image
Sretno!user posted image
Najezila sam se....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 14.7.2016 18:02:33 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 2216
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 17:58:14   
Snjeguljica_83
Lisica mica, vidim i tvoje starije dijete je ljubomorno na prinovu?
Kako to izgleda? Ta ocitovanja ljubomore?
Jesi sama s njima pa ti bude tesko?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2217
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 17:59:22   
Snjeguljica_83
Faustina, cestitam!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2218
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 21:52:15   
mmamita
Faustina draga cestitam na bebacu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Petre dobrodosao!!!
Lijepo da je sve proslo tako brzo, bas ti zavidim! user posted image Zeno!!

Jupiter nemoj se nervirat! Dolazi nam curka napokon!!! Postat ces mama i dobit ces najljepsu ulogu na svijetu!! Zelim ti svu srecu veceras i bit ces mi u mislima i molitvama user posted image

Lisice ja sam primjetila da mi se Petra grci od onog trenutka kad sam joj pocela davat D3 kapi. Tako mi je bilo i 1. kceri. Sad cu bas izbacit kapi 3 dana, pa cu vidit ima li promjene. Patronazna mi je rekla da mi je dozvoljeno sve jesti. Naravno da namirnice koje mogu izazvat grceve jedem umjereno i rjedje, ali da sve mogu.

Mi smo dobro, nema neke ljubomore,... Spavamo po 5,6 sati u komadu noc, onda posiki i odspavamo jos 4,5 sati. Takva mi je bila i starija. Tako da se stvarno nemam sta pozalit i ovaj put mi je sve lakse...

Snjeguljice kako tvoj deckic?

Desideria, Hannah di ste? Kako mali djecaci, jeste se uhodale?

Saljemo vam Petra i ja veeelike puse!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2219
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 21:54:49   
mmamita

Naši pregledi user posted image


di.sak-----------------18.07.
saki.84---------------03.08.


user posted image



(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2220
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 21:59:26   
mmamita
user posted image

user posted image MareM - 28.06 . - Stigle bebice 21.06.
user posted image user posted image &user posted image user posted image
user posted image Desideria -28.06.user posted image 10.06. stigao Tin
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image 24.06. stigao Vice
user posted image user posted image user posted image
user posted image mmamita - 04.07. user posted image stigla Petra 28.06.
user posted image user posted image user posted image

user posted image Ninaa27 - 04.07. user posted image stigao Damir 01.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image stigao Borna 05.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image stigao Petar 13.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08. user posted image
user posted image saki84 - 04.09.user posted image


user posted image

< Poruku je uredio mmamita -- 14.7.2016 22:00:48 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2221
   RE: Ljetne bebe 2016
14.7.2016 22:10:02   
di.sak
Jupiter, nemoj biti tuzna...sve je to normalno i prirodno i nije te tijelo iznevjerilo...to tako treba biti ;) drz se, ceka te najtezi, a najljepsi posao na svijetu! ;) ljubim te! :*

Saki, gle mi same na pregledima..jesu se ove sve zaredale hahaha :))

cure, neka su vam andeli, zivi i zdravi, da jedu i spavaju i budu sretni!! :)))

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 2222
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 10:37:24   
Hannah20
Draga faustinaa čestitam !!! Super si ti to odradila ! user posted image user posted image user posted image

Jupiter nadam se da je sve ok i da je curka vec u zagrljaju ! Čekamo ....

Ja jos nisam stigla citati sta ste pisale , i dalje se mučimo da dojenjem, to je luda kuća . Ne mozemo bez dohrane jer bas vrišti od gladi i stolica mu je zelena, ali svaki put prije dohrane ide sisanje od sat vremena . Nadam se jos uvjek, kupila sam i izdajalicu da i sama navlačim mlijeko i neke mamine kapi .... Jos se nadam ....

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 2223
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 11:01:29   
faustina
Drage moje hvala vam ,evo zasad sve u redu ja i moj Petar bi sutra tribali kucciii ,nadam se da nece dobiti zutIcu
Jupiter draga drzim fige da sve prodje u redu 👍😆

(Odgovor članu Hannah20)
Neposredna veza do poruke: 2224
   RE: Ljetne bebe 2016
15.7.2016 13:08:47   
Hannah20
Bravo faustinaa , sve ide ko podmazano ... Kako je to dobro kad je obični porod , odmah doma . Ja sam poludila u onoj bolnici , a vruće bilo uff !
Doma mi je divota ! Mali je super, jos uvjek uspijem i naspavati se i popiti kavu u miru Itd ... Jedino to dojenje , sisa po sat vremena pa place, pa spava na sisi ....

Joj Jupiter gdje si, prenervozan sam, ulazim ovdje svako 5 min .
Jeli Leonica napokon s tobom ?

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!