|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
11.5.2016 17:35:02   
Lisica Mica
Hey curke!!!!!

Vidim pripreme su u tijeku, i ja razmišljam o tome kako treba spremiti torbu i šta sve treba za bebu kad stigne kući...
Robicu sam prikupila, ima još jedna tura za oprati i ispeglati ( a vrijeme će cijeli ovaj tjedan biti bezveze user posted image ), treba oprati navlake za as, viper (onu ležaljku za bebu sa igračkicama šta vise), navlaku za jogi za krevetić...
Pa trebam oprati i kolica kad stignu (čekam da mi ih prijatelji dostave iz Čapljine user posted image , to su od prijatelja kolica, a ona je iz Čapljine i odnijela ih je tamo da ne smetaju i sad čekam da dođu...a tako sam nestrpljiva...)
Muž treba sastaviti krevetić, spustiti prematalicu sa tavana, pa i nju treba sastaviti...
Obaviti veliku kupnju (tetra pelene, ulošci, pelene, kreme...), imam neke kupone iz Konzuma pa ću to iskoristiti. Pa tu su i popusti u Bipe i kuponi iz DM-a..., pa stvari iz ljekarne...

Šta se tiće Splitskog rodilišta i pakiranja torbe, ovako su nama rekli na tečaju za trudnice:

- grudnjak za dojenje (1-2 kom)
- ulošci za grudi
- gaćice za jednokratnu upotrebu (mrežaste)
- potkošulje, čarape
- 1 veliki ručnik, 2 mala
-japanke za tuširanje, papuče
- vlažne maramice za dezinfekciju i obićne
- toaletni papir
-ulošci Vir (tri paketa), navodno su dobri i ulošci marke Chicco jer su ogromni
-Paracetamol
-nekoliko pelena za bebu (iako oni imaju tamo, ali ako želimo dodatno presvući bebu)
- češalj ili četka
- četkica i pasta za zube
-šampon, regenerator, gel za tuširanje, dezodorans (mala pakiranja)
- plastične čaše, vrećice
-lijekovi koji se koriste
-malo šminke tko želi
-mobitel, punjač, fotoparat
-novac, osobna iskaznica, zdravstvena iskaznica
-trudnička knjižica
-uputnica
-voda, energetske pločice ili keksi, čokoladica
- navodno u St rodilištu se koriste njihove spavačice, ali ponekad nema pa se može ponijeti i svoja

Sve mora stati u manju torbu ili eventualno se dio za rađaonu može staviti u vrećicu.

Za izlazak iz rodilišta (za ljetnu bebu):

- body dugih rukava
-1 tutica bez rukava ili hlaćice pamučne (one sa dole spojenim stopalima)
-pelena
-2 tetra pelene i jedna pelena za široko povijanje (ja mislim da mi to nećemo)
nešto u ćemu će beba izaći (mi planiramo u autosjedalici)
-kapica pamuk
-dekica pamuk
-odjeća i cipele za mamu

Ja sam rodila u St u starom rodilištu, tako da mi svaki info o novom ili o tome šta treba dodati na listu dobro dođe.

Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!




_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 0:03:10   
Desideria
user posted image Lisica ovo je super. Gdje ima za kupiti tih chicco ulozaka? Dm? Na zadnjem porodu prije 6 god ja sam imala prenatalove uloske. Super su bili. Veliki. Kao pelena. Al prenatala vise nema. I cure gdje tetre kupujete? Jel ih ima u dmu?

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 9:03:08   
Jupiter
Jutroo!

Nije mi bas "dobro" jutro..cijelu noc nisam spavala kako treba user posted image
Ali necu o tome....samo se zalim.

Na ovu listu od nase Lije dodala bih i izdajalicu. Nikad se ne zna. Moja prijateljicu je ona spasila, jer mlijeko je full krenulo a malisa nije toliko (jos) mogao potegnuti.
Ja sam kupila one Vir uloske. Na te Chicco nisam naisla. Da li se isplate, s obzirom da su ovi Virovi po 13kn a trebat cemo ih koristiti malo duze nego kod menge..user posted image

Desideria, da, Lola pelene ima u DMu. 10 kom za 94kn. Ja sam narucivala preko neke stranice ali cure iz Fb grupe, za te pelene kazu da su dobre. Pa sam ih i ja jucer kupila. Taman sam iskoristila onaj popust od 100 bodova. I kupila i prasak za bebe jer polao dolazimo kraju kod ovog uredjivanja, pa cu krenuti sa sredjivanjem robice i inih stvari..

Mare nam isto treba do kompa doci da bi nam pisala...tako da moramo imati strpljenja user posted image Kad se mi zalimo..mozete misliti kako je njoj.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 9:06:34   
Jupiter
user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Desideria - 28.06 . user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Ninaa27 - 04.07. user posted image
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08. user posted image
user posted image saki84 - 09.09.user posted image


user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 9:07:29   
Jupiter
Naši pregledi user posted image


di.sak--------------16.05.
Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.


user posted image


(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 11:21:53   
mmamita
Lisice user posted image za popis!! Svaka cast user posted image
Slazem se s Jupiter, svakako i izdajalicu. Mene je spasila jer mi mala nije uopce htjela vuc neko vrijeme. Isto tako silikonske bradavice(ljekarna,cca 50kn), jer moje su uvucene bile (vise nisu user posted image ) pa su me spasile, a i izdajalica i mala su mi napravile tolike ragade da je bio spas sta nije neko vrime direktno imala kontakt s bradavicom...Mislim dok nije zacijelila... E i da odmah napomenem, nema cime nisam mazala te vrazje bradavice kad su popucale i na kraju me Betrion SPASIO!!! Moj savjet da se pripremite unaprijed bar s jednim Betrionom, jer ide na recept i ne moze ga bas svatko dobit, pa da mozda pitate ko ima pravo na njega... Obicne ga bakice mogu na recept user posted image

Lisice svakako bih ti preporucila spavacicu da poneses jer ove u rodilistu su toliko debele da nemam pojma kako cu izdrzat u njoj. Savjetujem neku na spaline... Mala mi je rodjena u 2. mjesec a ja sam gorila u ononj spavacici...
Mozda bi jos dodala onaj antibakterijski gel za "hladno" pranje ruku. Ima u Dm-u malo pakovanje...Kopcu/gumicu za kosu.
I mislim da si ti ostalo sve navela, ako se jos neceg sjetim pisem... user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 15:41:40   
MareM
Trebalo mi je tri dana jahanja da se dovucem do kompjutera user posted image Sjedenje vise ne dolazi u obzir, pa skoro ni ne palim komp. Bas cu se slikat nakon sta napisem ovo, pa stavim sliju u albume.

Ni ja nisam sinoc skoro nista spavala; cak me uhvatio davit i jedan komarac. Kad sam ga ujutro uhvatila napravila sam masakr motornom pilom nad njim (tj. njom). user posted image

Da se osvrnem na spisak za rodiliste: stvarno je odlican! I sebi sam pripremila skoro sve slicno tome. Nekih stvari vise, a nekih manje; neke malo razlicite (npr. za cice sam uzela Purelan jer mi je on jedini pomagao... uzela sam i Vir uloske jer nisam htjela "mijenjat konja koji pobjedjuje"... itd.). Auto sjedalice su nabavljene; kolica su u pregovorima (uzimamo TFK Twinner Twist Duo, ali polovna); sve pelene oprane i jos ih trebam spremit u ormar; robica oprana... Jucer se susila hrpa tetra pelena na teraci i kad se mm vratio s posla samo je zapjevao "to nisu jidra moje brodice, vec to su pelene od moje dice" user posted image user posted image
Vecina radnih akcija po kuci je gotova, nova kutna garnitura bi trebala stici u subotu... uglavnom, nadam se da nakon sljedeceg pregleda necu imat nista za spremanje po kuci, vec samo se cuvat i trudit se da ekipa ostane "uteplo" sto dulje. user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 16:48:01   
MareM
Dodala sam dvije slije u albume user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 19:27:24   
Hannah27
Mare preslatka si , sigurno ti nije lako s tolikim stomakom ! Moj je mali pa jedva obucem patike i sve teze mi je čistiti Itd ...
Lisice super je popis, bas mi je to trebalo ! Ovih dana sam finiširala sve ... Kupila sam paket pampers premium care (valjda su te dobre ), Sebi te chico uloške , jesu skuplji ali ih ima dosta, to mi je preporučila cura u ljekarni . Kupila sam mu Mustela šampon, sve za njegu pupka , i njihovu pravljenu kremu za guzu . Sebi nesto za bradavice... Zanima me jeli znate ista o "maminim kapima" za dojenje ? Nisam jos uzela ali su mi upale u oko j ljekarni .
Mama mi je sve oprala i ispeglala njegovo tako da je sve lipo složeno u mirišljavo ..soba mu je spremna . Ovih dana me nerviraju izjave da je za to prerano, koje glupe gatare oko mene fuj !

Kupila sam u h&m dva topa ona za dojenje kako su udobni samo bi to nosila. !! I kupači! Jer jedva cekam odbrojavanje na plaži !

Vidim lisica pise da ce iznijeti Vicu u AC , a ja sam cula sa ne daju . I ja sam mislila , al eto bar ćete vas par prije mene pa javite jel se moze.
Mamita sinoc sam ti pisala al cijeli mi je post izbrisalo poludila sam .
Ja sam trenutno teško prehladjena jer sam bila na piru u subotu, i smrzla se - sama sam kriva , tako da jedva cekam da prodisem ...

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 19:29:47   
Hannah27
Jos mi je ostalo za kupiti : spavaćica, papuče, steznik !!( vidjela sam vrhunski u babY centru ali je 350 kn pa cu jos malo pronjuškati), toplomjer onaj najbolji u uho sto ide i babYphone a to nisam uzela jer mozda mi neko uzme to za Babine ...
P.s. I moj stomak je u albumu, s tim da se na slici ne vidi kako je ispucao, pun je malih strijica crvenih user posted image

< Poruku je uredio Hannah27 -- 12.5.2016 19:30:51 >

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Ljetne bebe 2016
12.5.2016 21:20:32   
mmamita
Ajme kako ste vas dvi slatke!!
Mare divim ti se!! Triba to izdrzat nosit!! Bas ti je velik stomak, ali BAS!!! user posted image

A Hannah ti mi izgledas tako minijaturno nekako... Preslatko!! I nemoj se zamarat strijicama, samo se sjeti da je sin kriv sto ih imas i odma ce ti bit lakse user posted image
I sta se tice toplomjera za uho, imam ga i jako mi je los. Ne pokazuje mi temperaturu uopce, uvik je ispod 36(eventualno je mozda do baterije). Ali od samog pocetka mi je bio cudan i nikad nisam bila zadovoljna... Tako da 300kn radije utrosi na nesto pametnije, ili mozda da kupis onaj za celo.... user posted image
A kapi nisam nikad koristila, ali ja sam ti nekako skepticna po pitanju toga. Ako imas izdajalicu navuc ces mliko, tako da te kapi... Ja nebi...
Ajme tih baba user posted image , najbolje da kad rodim zaposlim sve oko sebe da mi srede ono sta je bia moj posa i u cemu uzivam!!! Mrzim takve komentare, ufff!!!
Premium care su ti super, najbolje za pocetak (barem meni bile). I ja sam ih kupila sada opet user posted image

Ajme odgovara zbrda-zdola kako se sitim sta je ko napisa.... Nemojte zamirit user posted image

Stavim ja svoj stomacic ovih dana...

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 0:02:42   
Hannah27
Pa i jesam mala, zato sam se i brinula ako se udebljam na sta ce to ličiti ali sva sreća malo sve uzima sebi .
Zaboravila sam napisati da mi se TSH počeo povećavati pa mi je endokrinologica pojačala terapiju .
Mamita znam da nisu bas bajni ti toplomjere za u uho ali mislila sam da je to jedina opcija za bebu ? Kakvi su ti za na celo? Prvi put cujem ...
Kako tvoja bebica sa pokretima ? Moj se malo aktivirao ali i dalje upola manje nego prije . Jos mi je to čudno jer sam ga osjećala po cijeli dan ....
Sto se tice izdajalice, mislila sam to kupiti tek kad vidim jel mi treba... Sise mi se nisu pomakle milimetar, niti me bole, identične su kao prije... Bas mi se cini da nista od mog dojenja kad vidim oko sebe trudnice kojima su narasle par brojeva ... Iako mi kažu da to ne mora značiti nista, nije mi jasno zasto nekome rastu nekome ne ...

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 0:03:08   
Hannah27

IZVORNA PORUKA: Hannah27

Pa i jesam mala, zato sam se i brinula ako se udebljam na sta ce to ličiti ali sva sreća mali sve uzima sebi .
Zaboravila sam napisati da mi se TSH počeo povećavati pa mi je endokrinologica pojačala terapiju .
Mamita znam da nisu bas bajni ti toplomjere za u uho ali mislila sam da je to jedina opcija za bebu ? Kakvi su ti za na celo? Prvi put cujem ...
Kako tvoja bebica sa pokretima ? Moj se malo aktivirao ali i dalje upola manje nego prije . Jos mi je to čudno jer sam ga osjećala po cijeli dan ....
Sto se tice izdajalice, mislila sam to kupiti tek kad vidim jel mi treba... Sise mi se nisu pomakle milimetar, niti me bole, identične su kao prije... Bas mi se cini da nista od mog dojenja kad vidim oko sebe trudnice kojima su narasle par brojeva ... Iako mi kažu da to ne mora značiti nista, nije mi jasno zasto nekome rastu nekome ne ...


(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 2:18:21   
mmamita
Pokusavam zaspat ali ne ide... Jos me ova kisa taman umirila, ali oci ko u sove!

Hannah ni meni u 1T nisu narasle, ako i jesu to je bilo jako malo i neznatno. Nije mi palo napamet da zbog toga necu moc dojit (ovo ti govorim samo da te ohrabrim). Izdajalica me spasila u smislu da mi je mlijeko nadoslo tek 3. dan (vjerojatno zbog carskog), iako i ako prirodno rodis zna "zapet" pa nadoc nakon par dana... Po cili dan sam u rodilistu pumpala i pumpala user posted image i na kraju napravila sra.... da izvines! Navukla ogromnu kolicinu mlika s kojim sam imala problema 2.5 mjeseca. Nisam vise imala di to pohranit u zamrzivac koliko je toga bilo... O upalama i bolovima da i ne govorim... Samo su se izmjenjivali kod mene u sobi i masirali i "razbijali"te cvorove jer ja vise nisam imala snage nakon toliko vrimena. Ali kad se sad toga sjetim sve bih ponovila samo radi mlika!
Nakon sta mi se to sve ustalilo i dalje sam izdajala jer je mala naucila pit na bocu i imale smo problema sa dojenjem. Povremeno bi uvatile nekakvu rutinu s dojenjem ali je njoj i meni bilo puno lakse da se izdojim i da ona to popije. Tek nakon 6 mjeseci sam izbacila izdajalicu i ostalih 6 mj. je samo dojila...
Isto imala uvucene bradavice i sve skoro iste "probleme" kao i ti. Nakon toliko miseci izdajanja da vidis bradavice user posted image . Mozes birat koju radiostanicu zelis user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 2:28:01   
mmamita
Koliko sam se uzivila u dojenje na pola posta ti nisam uopce odgovorila user posted image

Nemam ti iskustva ni s tim toplomjerom za celo, ali cula sam da je dobar. Ja najvise virujem "starom" toplomjeru, i eno bas neki dan narucila od prijateljicine svekrve iz Bosne 2 komada. Stavis bebi u guzu, za cas izmjeri i samo oduzmes 0.5 od konacne temperature... Neki su protiv toga za mjerenje u guzu, ali raspitala sam se na sve strane koliko je to zaista stetno i dobila odg. da se bebi ne moze nista dogodit niti je mozes ozljedit od vrska toplomjera.

Bebu sada osjecam taman da me smiri, nekakvih 10tak puta u danu kako i treba. Kad se zabrinem samo pojedem nesto slatko i eto je user posted image

Cula sam da je normalno da se TSH poveca u trudnoci, samo je bitno dozirat terapiju. Nadam se da ce ti bit sve u redu po tom pitanju!

Toliko od mene user posted image
Laku noc user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 8:08:03   
noemaa
samo da se ubacim, sretno svima u pripremama i ljetnim porodima user posted image

jupiter, hvala na pojašnjenju oko pupkovine, sad mi je sve jasnije! sretno, draga!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 9:10:56   
Lisica Mica
Ahoj trbušaste!!!
Evo i ja ću ubaciti sliku trbuha, samo nek iščeprkam neku. Nije mi baš velik, nije bio ni kad sam nosila Vanju, tako sam građena...meni se sve poveća, ne samo trbuh...kukovi, bedra, noge user posted image
Srećom nemam problema sa spavanjem tj.ne smeta mi trbuh, za piškenje se dižem jednom. Zato grčevi u nogama skoro svaku noć po dva puta, bez obzira šta popijem magnezij prije spavanja. Mislim da je to od loše cirkulacije tj. od proširenih vena.

MareM drobonja ti je baš super, pravi blizanački. Ne izgledaš mi uopće da si se udebljala, sve je u blizancima.user posted image
Hannah27 i tvoj je baš lijep, a ti tako zgodna.
Ja sam sva nekako velika, ali i inače sam velika (174 cm), a sad sam još i sva proširena.user posted image .

Šta sam ono još htjela...a izdajalica, ja je nisam koristila s Vanjom, pa je nekako nisam nabavljala, računam ako bude stani pani nabavit ću je na brzinu. Ni šeširiće nisam koristila, iako sam imala ragadu, mazala sam Purelanom i zračila user posted image .
Super šta ste me podsjetile da u bolnicu ponesem i Purelan i gel za dezinfekciju. A za iznošenje u AS sam ja čula da može, treba još to provjeriti.
Htjela sam vam reći, mislim da je normalno da mlijeko nadođe (ono naglo i primjetno) nakon cca 2 dana (malo kasnije kod carskog reza), kad se beba tek rodi ona ima želudac veličine franje (pikule, špekule) i ona zapravo samo licka bradavicu, vježba i popije zapravo samo malo kolostruma (to je ono prvo žuto mlijeko kojeg ima malo, ali je jako zdravo za bebu jer ima majčina antitijela i svašta nešto), ona tako lickajući, njuškajući i pomalo cuclajući user posted image
navlači mlijeko tj. stvara ga. zato je bitno bebu stavljati na (.) (.) kad se tek rodi iako nema tu neke količine. Sve to skupa se regulira hormonima zapravo.

Vice i dalje nije neki sportaš user posted image , al zato štuca po nekoliko puta na dan, to mu je glavna aktivnost. Malo se protegne tu i tamo i malo pokuca i to je to. Jedva čekam pregled da ga malo vidim.

Danas maloga vodim na sistematski za školu, jučer bili kod zubara...stalno nešto...ali bolje, vrijeme mi brže prolazi.
Ljubim vas svih i čuvajte se!!!!!!

_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 9:26:28   
Jupiter
Ojj jutroo spavalice i ne spavalice user posted image !

Noema i dr put user posted image
Zelim ti da porod prodje bas onako kako si bila zamisljala! Da bude sve kako treba user posted image

Mmamita, izgleda da cemo ubaciti i nocno dopisivanje user posted image , znam kako je. Evo, nocas spavala u komadu...bas sam iznenadjena. Jucer nikako.
Hannah sto se dojenja tice i cica nis ne znam. Meni jesu narasle i moje bradavice su od uvijek, kao sto muz od Mmamite kaze, kao gumbeki od starog radia. Koliko sam cula/procitala, sve to nista ne garantira uspjesno ili ne dojenje. Dapace, mnoge mame sa manjim cicama su lakse dojile od onih sa vecim.
Jer nije stvar u masi vec u zlijezdama i njihovoj proizvodnji.
Pogledaj onaj filmic u vise dijelova o tome. Bas sam bila iznenadjena za neke stvari. Klik na ---> MLJECNA STAZA =Preporucujem od user posted image

Mare kao sto sam vec napisala..i opet cu...tvoja busa mi je prekrasna..cisto se raznjezim do bola! Uostalom, vidjela si kakve sve trbuhe znaju imati mame blizanaca...jaooo mene je bolilo gledati!

Za toplomjer sam od svake mame drugo cula. Mi smo isto mislili potegnut "vezu" iz Bosne..

Lisice i moja stuca par puta na dan user posted image i tocno osjetim da joj je glava dolje. Smijesno mi kako mi je samo ledjima i guzom okrenuta. Ja sam sve ocekivala da cu vidjeti rukicu ili nogicu kako se rasteze. Ovako vidis skoro cijelu nju...u slovu C user posted image user posted image

I ja cu vam stavit sliku cim vratim/o ogledalo na zid. Radovi su jos u toku..
Jucer dobila robice i robice za malu.. sad sortiram jer je njihova beba bila zimska pa je puno toga cupavo i mekanooo..jooojjj


< Poruku je uredio Jupiter -- 13.5.2016 9:31:45 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 9:38:06   
Lisica Mica
Pokušala sam staviti sliku u album, ali ne ide, pa evo je ovako:

[IMG]http://i68.tinypic.com/141qiaw.jpg[/IMG]

Stavila sam ovu di mi je glava mutna jer nisam baš nešto dobro ispala na cijeloj seriji takvih slika.user posted image , i ne uspijevam je okrenuti user posted image

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 13.5.2016 9:40:56 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 11:39:41   
MareM
Da se na brzinu osvrnem na toplomjere za na celo - moji su to koristili i kad smo brat i ja bili mali, pa sam tako i ja nabavila jedan za Niku. Fantasticno prakticna stvar - u obliku trakice je koju naslonis na celo, drzis krace od pola minute i ocita ti temperaturu (stupanj po stupanj, nema na decimalu). Ako vidim da je temperatura povisena, onda bih mjerila preciznije s obicnim toplomjerom (ali punjenim alkoholom, ne zivom). Uglavnom - preporucam toplomjer/trakicu za celo. Cini mi se da su bila 2 u pakiranju za 20-tak kuna.

P.S. Lijo super ti je stomak! user posted image Cak jos imas pupak user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 13.5.2016 11:43:05 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 12:57:47   
mmamita
Lisice busa je mrak!! Vidis da je i mali zadovoljan user posted image Sta kaze Mare jos i pupak imas user posted image

Kad ste pisale o radovima u kuci mislila sam se Boze kako im se da!! Bas imate volje... I dodje mi mama jucer da bi ona malo obrusila i oputirala sva unutarnja vrata , reko ajde... I tako to krene user posted image danas me ceka pituravanje zidova, narucila jos 2 police za u ormar da imam mista za sve stvari, pa preslagivanje spajze i sve robice koju imam i koju cu imat. Ajme meni sta mi je ovo tribalo user posted image
Ali ajde, tek na kraju cu bit zadovoljna, sad sam grintava i nervozna user posted image
Odlucila sam prominit ulazna vrata pa se cilo jutro izvrcem na cijene koje cujem... Ali odlucila sam!user posted image

Beba me gura nogama cilo jutro i neda mi mira. Samo malo njeznija da je user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 22:42:21   
Jupiter
Mi tek maloprije stali sa radovima, ciscenjem i sl.
Vozili i pseto na sisanje pa hajd do trgovine, pa po psa i doma nastavak..
Bila sam kupila onu veliku ukrasnu naljepnicu za zid u obliku stabla sa cvjetovima i srcekima ...slikat cu sutra pa stavim i trbuh i to da vidite kako je ljepoo.. ne znam dal je do hormona ali se odusevljavam tako lako user posted image

Lijo i tvoja busa je bas ljepa, okrugla. I ni jedna se nismo jako udebljale.

Mmamita i ja si mislim, sta mi je ovo trebalo... Ali razlika je golema! Ne da mi se bas nista i sve se natjeram s mislju - sto prije finimo, prije cu odmarat.
Ova moja lavica u trbuhu pokazuje kolika je i rasteze se maximalno. Sad je budim i mazim da mi ne pocne cim legnem u krevet, jer onda nema spavanja.

Imate li (jos) kontrakcija? Meni su svaki dan, po 5-6 puta.. Naravno, dok sam u pokretu.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Ljetne bebe 2016
13.5.2016 23:10:31   
mmamita
Jupiter user posted image evo i mi maloprije zavrsili za danas. Tocno mislim sto i ti, ali toga ima tonu. Da nisam pocela nista od ovoga mi nebi palo napamet ko sada! A renovirali smo komplet stan (osim vrata) prije 3 godine. user posted image
Jos sutra imam preslozit neka stvari, rjesit spajzu i dat jos jednu ruku na zid u boji. Muz kad dodje ceka ga komplet pituravanje u bijelo i to je bogami od mene to do daljnjega!
Ulazna vrata ne racunam, tu nemam sta user posted image
Ali bas sam zadovoljna vec sad, bolje da je malo muving user posted image

Kontrakcije ne osjecam bas zadnjih dana, mozda jednom... A moja bebuska se upravo razbudila i sad ce jedno pola sata otplesat svoje i onda se nadam malo mira.
Jedva cekam sliku buse i naljepnice user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Ljetne bebe 2016
14.5.2016 10:48:32   
mmamita
Dan user posted image

Evo dodala sam slikice u album.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Ljetne bebe 2016
14.5.2016 13:36:25   
Jupiter
Mmamitica kod tebe mi se sve svidja...bas si zgodna zena!

Evo ja stavila svoj. Mislim da smo ja i Hannah tu negdje po velicini trbuha.
Zanemarite nered iza mene user posted image

I tu je i ta slikica te naljepnice.

Odoh raditi, imamo goste popodne pa da bar vise toga gurnem u sobu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!