|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:40:43   
mmamita
di.sak lijepe vijesti user posted image bebica 900g joooj, ma bit ce to pravi curetak user posted image user posted image
Kad je vec tako sve dobro proslo na pregledu sada mozes u miru gustat sa prijateljicom user posted image
Jupiter super za nalaze user posted image Tako i treba, da je sve u redu user posted image
I ja jedva cekam kad ces malo vidit svoju mrvicu user posted image

Lisice tebi sretno sutra i ne moram ti ni govorit koliko zeljno iscekujemo izvjesce user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:42:49   
mmamita


Naši pregledi user posted image


Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
di.sak-------------06.06.
Jupiter-----------07.06.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:44:43   
Jupiter
Sad ja vidjela, Di.sak, da smo u isto vrijeme pisale user posted image
user posted image user posted image za pregled. I za prijateljicu.
Glavno da nam se bar javis nakon pregleda, da znamo da je sve ok. user posted image


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 11:21:34   
Jupiter
Ej cure, zene, kraljice!

Sad sam bas happy! Jucer sam uslikala uputnicu i poslala na mail u bolnicu. I to sve preko moba i proslo je! A ja mislila da trebam imati fax ili skener...
Sad maloprije dobila odg i narucili me. Ma ke dobro! Samo da ne trebam ici tamo samo za to.

Kako je kod vas? Kod mene sunce, pravo proljetno. Nase uredjivanje ide polako ali se zavrsava. Ja sam oprala sve za bebaca. Kupila sam u Dm-u neki Denk mit (ilikakoseveczove) dezificijens. To je za moje platnene pelene.

Desideria jesi li uspjela za vadjenjem guk-a? Kad su nalazi? Prekosutra?
Lisice,draga, sretno na pregledu danas! Jedva cekam tvoje izvjesce!
Mmamita kako kod tebe radovi napreduju?
Mare kako busa? Imas li onaj steznik sto drzi pupo gore? Mene je poceo trbuh svrbuckati. Dio ispod pupka. Sigurno se sprema koja strija...vrag ih odnio..
Sakiiii javiii seee user posted image
Di.sak sad bi ja da se vratim malo u tvoje tjedne T. Prebrzo mi ovo prolazi..
Faustina, tvoj pregled je jos malo..sigurno se i ti gnijezdis doma
Cvrcak ti si sutra na redu. Da znas da ocekujemo debelo izvjesce!
Hannah sad citam...pa si sve mislim da se nisam dobro izrazila..
Ugl. sliku sam stavila od tog jastuka u kojem cu nositi malecku vanka. Moja gin ne pali uzv, jer valjda stedi na struji user posted image user posted image
A u bol sam u pon 23-eg.
Vi sve idete kod svojih gin...ne idete u bolnicu na dodatne preglede?


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 11:22:43   
Jupiter
Naši pregledi user posted image


Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
Jupiter------------23.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
di.sak-------------06.06.
Jupiter-----------07.06.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 11:41:57   
Desideria
Ej jupiter meni super citati tvoje postove 😊 svi veseli.,to vadjenje guka je cijela avantura.,prva dva vadjena sam super napravila. Treci se piknem a ono nis. Dve kapi. Natezem ja taj prst. Nista. Bila mama kod mene, nateze ona nist.,idem probat piknut ponovo. Kiki! Nista! Jednokratna upotreba! Nemas pravo na pogresku! A niti rezervni set za vađenje dobijes. A zadnji za zadnje vađenje ne mogu iskoristit kak cu vaditi onda. Zovem mamu od frenda ona je dr ali nema doma te za busenje. Sjednemo mama i ja u auto pa u nasu ambulantu. Moja dr ne radi idem u drugu smjeni molim da mi pomognu. Sestra se prvo cudi da kak to sami doma vadimo. Izvadi ona svoju pikalicu a ono djecja igracka naspram moje. Izmasakrirala sam dva prsta i nekak iscjedila nesto. Dok sam tamo bila izmjeri mi ona secer ono 5.0. Super. Vecernje vađenje proslo super. Danas nosim to gore. Naravno da mi se zgrusalo ovo avanturisticko vađenje. A tamo procedureeeee! Od ambulante do ambulante. Drzavna administracija mora opravdatinsvac zaposljavanja po babama i stricevima. Njih 4-5 je radilo ono sto ih moze napraviti 1-2. I sutra po nalaze...uf napisala sam se.
Vidim da se spominje trudnicki pojas. Ja ga dobila neki dan. Ne pomaze mi bogzna sta. A i stisce me. Cure kad pocinjete prati robicu? Ja sam 34. Jel prerano?

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 13:30:00   
Lisica Mica
Evo me.

Pregled bio ujutro u 8:45, došla sam odmah na red.
Vice ima po njenoj procjeni 2200 grama (po onoj talijanskoj stranici oko 2400 g i oko 44 cm). Još uvijek je po UZ veći za jedan tjedan (po ZM 33+6, po UZ 34+6), kaže da nema baš puno plodne vode i da bi mogla ranije ovaj put.
Dala mi je uputnicu da idem izvaditi krv za rh faktor i naručila me za dva tjedna jer će mi raditi bris na streptokok čini mi se. Nije me pregledavala vaginalno, da će drugi put kaže.
Dala doznake i otvorila porodiljni dopust!!!!!!!!!!!
Idući pregled 02.06.
Komentirala ponovo grozomornost mojih vena (srećom u istoj su mjeri grozne kao i prije, ne pogoršava se baš).
Rekla sam joj da često štuca i da je dosta miran, kaže da ako pomislim da je premiran da ga malo prodrmam, trebao bi na to reagirati. Štucanje nije komentirala, valjda je to normalno.
Od prošlog pregleda prije 3 tjedna dobila sam kilo (to je od početka 16), čini se da ću i ovaj put dobiti isto kilograma kao i sa Vanjom (s njim sam išla u rodilište, doduše dva tjedna iza termina, sa +18 ili čak +19 kg).
Opet ništa nisam skužila na UZ osim glave, srca, trbuha, nogu i tako...okrenut je, nikako mu se ne vidi lice.

Eto, sve je ok kaže i ja sam happy.
Poslije sam išla na sladoled i kupiti neke stvari za ručak i poklon za Vanjinog prijatelja kojem danas ide na rođendan. Skuhala sam se, srećom mi je termin relativno brzo, ne znam kako bih podnijela vrućinu.
Jupiter, ja ne idem na preglede u bolnicu, samo kod svoje ginek., ako prenesem iću ću na plodnu vodu i ctg u bolnicu.
A šta se tiće kapice i pamučne dekice za izlazak iz rodilišta, ja ću pripremiti, pa ću odlučiti na licu mjesta, ko zna kakav će biti dan kad budemo izlazili iz rodilišta.

Pozdrav cure, user posted image

user posted image

_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 14:43:03   
mmamita


Naši pregledi user posted image


Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
Jupiter------------23.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
Lisica Mica----02.06.
di.sak-------------06.06.
Jupiter-----------07.06.


user posted image



(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 14:56:52   
mmamita
Lisice pa Vice je super! Taman kako treba biti, bas super user posted image
Sad sitnicavim, ali moram pitat user posted image Zar nisi danas napunila tocno 34tt? Meni je isto termin po ZM 28.06. i po tome sam danas tocno 34tt, a po UZV mi je termin 04.07. (danas 33+1)
user posted image Za kg. Vidi nas, u zadnjim tjednima dobivamo najmanje a trebalo bi to kao rapidno rasti user posted image Bas smo neke cudne user posted image user posted image

Desideria nikako nije kasno za prati robicu, mislim da ti je sad pravo vrijeme. I ja cu se uhvatit sljedeci tjedan da se toga rjesim. Nikad ne znamo sto nas ceka i kad bi bebuske mogle iznenadit. A jos si sad puno bolje nego ces bit za tjedan, dva... a da ne govorim o onim vrucinama kada nas sad zateknu, necemo imat volje za nista user posted image Zato je sad pravo vrijeme za sve dovrsit user posted image Odlicno za secer, bas mi je drago da nemas s tim problema! Jesi se malo namucila jutros, ali evo sve je hvala Bogu iza tebe user posted image

Jupiter vidis kako smo se modernizirali user posted image , ali odlicna stvar da se ne moramo vucarat po bolnicama... U Splitu te ne salju u bolnicu na pregledu, osim u nekakvim posebnim slucajevima i ako sama zelis ici u bolnicu na preglede. Jedino kad predjemo termin idemo u bolnivu na ctg i plodnu vodu.
Ja sam sa svojim radovima zavrsila u subotu user posted image , jos jedino kad mi muz dodje za vikend ima opiturat zidove u bijelu boju ali to ne racunam. To je njegov posao user posted image

I kod nas danas prekrasan dan. Odradila jutarnju smjenu s malom na kavi i trampulinu, dosle maloprije doma, ona ce sad na spavanje mene ceka rucak i tako... user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: Ljetne bebe 2016
17.5.2016 17:11:23   
Lisica Mica
mmamita, dobro si ti to primjetila. Mislim da je stvar u tome šta ja imam tri različita datuma user posted image . U trudničkoj mi je ona napisala termin po ZM 31.06. (to je matematički ako uzmeš standardni ciklus od 28 dana). Ja sam zadnjih par M prije začeća imala skraćen ciklus (25 dana) i po tome je datum po ZM 28.06. (i po njemu se ja ravnam), a po UZ je veći 7 dana. Doktorica mi je danas napisala u trudničku 33+6, 34+6 i ja sam automatski tako prepisala. Sorry šta sam te zbunila.user posted image

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 17.5.2016 17:12:06 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 9:11:33   
Jupiter
Jutro!

Lijo tako je lijepo procitati da je Vice dobro i da je tako veiki user posted image . Ovo za termine ja nisam ni obracala pozornost. Znam da si vec prije pisala da je za tjedan veci.. Ja vec jucer imala dva poziva...da kad cu? Koliko jos? ..pa mi prvo bilo smijesno, poslije bas i nije. A ma.
Desideria ja sve za malenu oprala.
Mmamita muz pitura ali poslije tko cisti? Ja nasla neki stari jastuk pa kad trebam na pod, kleknem na njega. A bogami i okvire od vratiju je zaflekao user posted image

Sad si ja mislim..i kad sam radila uzv kod gin bio je jadan da jadniji ne moze bit. Pa me zenska zato i salje u bol.
Hocete li vi kupovati ad mlijeko za zlu ne trebalo?


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 10:04:53   
faustina
Ej cure da se javim , vidim da ste mi sve dobro i da bebe dobro napreduju 😃😃😉
Ja ovih dana uvik imam nekog posla.A tila san da javin da ovaj tjedan necu na pregled jer mi dotur ne radi ovaj tjedan , pa cu ici iduci tjedan ,onda vam se
javim sa reportom , user posted image user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 10:36:45   
mmamita
Jupiter ocisti ti on meni kucu puno puta. Pedantan je da ja nekad poludim, tako da ce on iza svojih radova pocistit user posted image . Naravno da ja moram sve taknit iza njega ali ima volje user posted image
A to sta ljudi zovu i pitaju, nekad se mislim da pitaju samo da pitaju. Vecina njih ni ne zna kad nam termin nego otprilike, pa njima misec-dva prije termina je to tu negdi user posted image

[bFaustina] kad imas pregled sljedeci tjedan, ako znas da te upisemo?

Cvrcak javi nam se user posted image da vidimo kako se user posted image

Mare da cujemo ko je danas koga izgura i jel se braco izboria za prijestolje user posted image Kazu da se u blizanaca samo jedna beba okrene "na glavacke" za porod. Bas me zanima oce li i u tebe i tko user posted image

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 11:16:50   
Hannah27
Jupiter sad sam dosadna ali zanima me zasto onda ne vodiš trudnocu u bolnici ? Ovako dupli pregledi ... Kao sta su ti vec napisale, mi ne idemo u bolnicu, moj dr. Cak ima i taj ctg.

Ja sam sa radovima zavrsila tj. Mama mi je sve oprala ispeglala i kuću generalno očistila tako da samo besposličarim iako bi trebala učiti .
Štitnjača me zeza pa se dignem u 11, i onda ručak, nakon toga uvjek neko zove i dan proleti .
Za vikend idem sa muzekom na odmor, jedva cekam .

Drago mi je da su svi pregledi prošli dobro, ja jedva cekam moj , sve mislim da cu ga opet vidjeti. Onu sliku od prošli put stalno gledam .
Onda jel krećemo na češće preglede ili ? Meni on nesto spomenuo tamo na kraj 6.mj. Da cu ic na plodnu, jer sam mu rekla da me stah te plodne vode posto mi ne moze odredit termin sa sigurnošću .

Stomak mi je pukao skroz, lijeva strana u jedan dan prsnila . Nikad nisam vidjela takve strije, MALE i tanke a pun puncijat stomak .

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 14:21:13   
faustina
24 .05 cu ici na pregled

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 14:42:17   
mmamita
Hannah sad bi trebala cesce imat pregled. Svaka 2-3 tjedna, ovisi o ginekologu. A za strije user posted image , jebemu kad tu ne mozes puno napravitr. Krema moze ublaziti ali ako si im sklona nece utec, nazalost.
Di idete na odmor, ako se smije znat user posted image ?

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 14:43:18   
mmamita

Naši pregledi user posted image


Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
Hannah-----------20.05.
Jupiter------------23.05.
faustina----------24.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
Lisica Mica----02.06.
di.sak-------------06.06.
Jupiter-----------07.06.


user posted image


(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 23:12:51   
MareM
Sutra se javim u vezi kako je bilo na pregledu, obecajem.
Sada mi je hica za info - mmamita, pliz, na koji broj telefona si zvala za narucit se u bolnicu na pregled? Ima li svaki doktor svoj broj ili je neki zajednicki? Moze li se kod njih zapisat priko telefona ili se treba otic sa uputnicom?

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: Ljetne bebe 2016
18.5.2016 23:28:19   
Hannah27
Mamita nadam se da ce pregledi i meni češće ! Idemo na mali Lošinj, jedva cekam .

Mare ja mislim da je spominjala da se ode tamo sa uputnicom i naruči , ali nisam sigurna !

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 4:58:38   
mmamita
Da vam svecano zazelim dobro jutro user posted image user posted image , koje je btw pocelo ima jedno 2 sata. Mala me trazila na wc, frajerica je odradila svoje, skoro zaspala na tuti, otpremila je nazad u krevet a ja ko da sam odspavala 12h u komadu.
No dobro, bit ce popodnevni drijemez sve mi se cini.

Mare u rodiliste sam otisla s uputnicom za pregled. Salter ti radi do 15h. Ti biras doktora, samo imkazes kod koga zelis. Ne virujem da ti moze proc telefonski jer sam joj predala uputnicu na salter pa je sve s nje upisivala dobrih par minuti. A jos ti da i potvrdu o narucenom pregledu napismeno tako da se bojim da ces morat otic tamo.
Ajde, to ti je usput obilazak novog rodilista user posted image

Hannah lipo! Gustajte user posted image Tamo nisam nikad bila, a cula sam svasta pozitivno. Da lipo uvatis boju, jer to ce ti bit mozda trajna za ovo lito user posted image

Danas idem u nabavku za rodiliste i bebici kupit neki kompletic za izlazak iz rodilista. Mozda me to toliko uzbudilo pa ne mogu spavat user posted image , ko ce ga znat.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 10:11:39   
Desideria
Aaaa hannahh ljuuubooomooornaaaa! Obizavamo losinj. Svake godine idemo s curama na par dana u hotel aurora. Skupo je pa ne mozemo vise od 3-4 dana ali je diiiivnoooo!! Ide u hotel ili...?

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1646
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 11:03:47   
Hannah27
Mamita ja i boja .... user posted image nikakvi solariji ni sunce ni marmelade mi ne pomažu jer sam bijela, i moram se mazati 30 faktorom najmanje. Inače gorim . Jučer sam pila kavu na rivi u rebam i bilo mi je pošteno upeklo u noge, i kad sam došla doma mreža vena mi se pojavila na gornjem djelu noge u crvenoj boji . Odma sam isla u moje dr. Opće prakse jer to nisam nikad vidila i nemam pojma sta je . I ona je bila flegma oko toga ali kaze da ne idem na sunce radi odljepljivanja posteljice ??? user posted image user posted image jeste se vi u trudnoćama sunčale?

Desideria idemo i mi u taj hotel ! Kakav je ? Daj neke savjete idemo prvi put. !!!

< Poruku je uredio Hannah27 -- 19.5.2016 11:04:30 >

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 11:09:10   
Desideria
Savrsen ❤️❤️❤️. Sobe velike lijepe, hrana ooodliiicna. Bazeni su ok i imaju krasne masaze. I za setati kilometarske setnice uz more. Mi smo isli pjeske do losinja (htl je van mjesta). 7km cure su malo kenjkale ali je krasno. Vratili smo se hotelskim busom. Njima bi bilo previse. Uzivati ces samo tako

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 11:32:44   
Hannah27
Ajme super bas mi je drago da cujem to! Oduvjek sam htjela vidjeti mali Lošinj, to je nama iz Splita predaleko .
Idem hidroavionom ajme meni jedino mi je to problem, ali valjda cemo sletjeti , letila sam s njim i u Istru i bilo je ok !

Vidjela sam da je van mjesta, nije mi to problem... Bitno mi je da je hrana dobra user posted image , a šetnja ce ionako dobro doći, samo da vrijeme bude poslužilo .


< Poruku je uredio Hannah27 -- 19.5.2016 11:33:34 >

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: Ljetne bebe 2016
19.5.2016 11:46:27   
Desideria
Koliko se leti hidroavionom do tamo?mja planiram prek ljetla letjeti s time split-jelsa sa bebolinom. Ne da mi se trajektom voziti 2h s njim tako malim

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!