|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
5.5.2016 19:08:03   
mmamita


Naši pregledi user posted image


mmamita -------09.05.
di.sak--------------16.05.
Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: Ljetne bebe 2016
5.5.2016 19:08:37   
mmamita


user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Desideria - 28.06 . user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Ninaa27 - 04.07. user posted image
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08. user posted image
user posted image saki84 - 09.09.user posted image


user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: Ljetne bebe 2016
5.5.2016 19:13:46   
MareM
Hvala, mmamita! Znaci sestra se razumi... jesam li dobro shvatila da je ona prije bila patronazna? Nemam pojma gdje sam to cula i od koga...

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Ljetne bebe 2016
5.5.2016 19:27:12   
mmamita
Ajme nemam ti pojma nista o tome... ali znam da zna svakog javla user posted image
Uvik mi je smisna, ako udje neko "bitan" tipa neka dr. ili zena od komunalca user posted image ona lijepo pozdravi i ispita kako je onaj ukucanin od mjesec dana i onaj od 90g., a kad udje neko "ne bitan" dobro ga i pozdravi user posted image
Obozavan tu zenu!!

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Ljetne bebe 2016
5.5.2016 19:50:35   
MareM
user posted image user posted image Mene pitala jel' mi taj i taj doktor u rodu user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Ljetne bebe 2016
7.5.2016 10:16:58   
Jupiter
Jutrooo!

Kod mene vam je ludnica jer krecimo cijeli stan, cijeli jedan zid nanovo uradili, razmjestit cemo namjestaj jer u svojoj sobi nemamo mjesta za bebine stvari. Ugl. muz radi ali ja ono sta pomognem kao da sam u jednu ruku kopala i to me satre..
Meni se trbuh takorec nije ni dignuo, sav se nekako iznutra prosirio. Dobila sam pjegice po licu ali ne zalim se, nekako mi je i to slatko.

Mare za sjedalice sam citala na HAKovoj stranici i pohvalili su Cybex Cloud. Bas procitaj ---> HAK AUTOSJEDALICE TEST

Idem jos pomoci dragom jer ujutro tu radi, popodne na posao, pa cu se i ja osvrnuti na vase preglede, muke i nauke user posted image


< Poruku je uredio Jupiter -- 7.5.2016 10:18:05 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Ljetne bebe 2016
7.5.2016 14:52:55   
MareM
Hvala, Jupiter user posted image Gledali smo Hak-ovu i ADAC-ovu stranicu i kupili jucer Cybex as, ali ne Cloud nego Aton Q. Razlika je (u cijeni user posted image ) u tome sto se Cloud moze "rastvoriti/ispruziti" pa je ispravna i za koristenje na kolicima. A posto je ne planiram tako koristiti onda mi je razlika u kunama bez veze bacanje love. Zato - Aton Q user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Ljetne bebe 2016
7.5.2016 15:09:01   
Jupiter
Evo me user posted image

Muzic otisao na job i sad se malko na terasi suncam..

Desideria kako je stanje kod tebe? Si vec dobila ili bila vaditi Guk?

Hannah sto se radi kod tebe? Opet ucis? Nekako ne mogu zamisliti da bih sad ista zapamtila da moram uciti. Koncentracija mi je na nuli!

IZVORNA PORUKA: Lisica Mica
.. i još jedna iz druge grupe koja je rodila sina od...pazite ovo...4300 g i 58 cm!!!!!user posted image i to prirodno...
Nikad nisam čula da je neka beba bila duga 58 cm...

I ja sam na ovo ostala...ono... user posted image
user posted image user posted image wtfff??!
Drago mi je da ces i ti dobiti tu naknadu od firme. Stvarno nam sad svaka kuna dobro dodje user posted image

Mare vec sam ti rekla...kad god citam tvoje postove ja kao da i osjetim sve to sto pises.. I nikako se ne mogu nadiviti kolike su bebice 😍😍. Svaka ti cast. I od srca se nadam da ce sve ici lagano, kako treba i na vrijeme..nista prije user posted image

Saki kako je kod tebe? Udara li mrvica?

Di.sak jeste li obavili koji shopping za bebicu? A za sebe user posted image ?

Cvrcak nas je zaboravila user posted image

Faustina ni tebe nema..a mi znatizeljne 😝

Ninaa pritiplis javi nam se!!! Makar samo da napises -dobro smo 🌼❤



_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Ljetne bebe 2016
7.5.2016 20:36:38   
di.sak
Jupiter svaka čast za volju za radovima po kući...user posted image user posted image

ja sam danas sa šogoricom sadila paprike, paradajze i krastavce i crkla sam...user posted image a vani vruće, meni grašci znoja cure ko da je vani 40.. al zato je mm spekao roštilj user posted image i kad smo se najeli svi smo pokrepaliuser posted image

kaj se tiče shoppinga, još nisam nikaj obavila, nekak se ne žurim s tim jer bi trebala dobit robicu za moj curetak, pa kad dobijem, bum vidla kaj mi treba.. zasad sam dobila kolica, AS i krevetić i niš od toga nisam raspakirala, al budem ovih dana, jer moram prat te stvari...ugl, sve ću vam priopćit...nekak mi se čini da imam još dost vremena za to...

pusa, djevojke user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 6:48:52   
Desideria
Draga jupiter jos nisam. Sve nesto odgađam. Danas cu ici po uputnice. Ovsj tjedan mi je krcat. U srijedu sa mlađom imam sistenatski za upis u skolu. Mi zapravo trazimo odgodu ali sve moram proci kao da ce se upisati. Isla sam kod pedijarice po njezin karton kojeg moram nositi na sistematski i sestra rekla da ju moram prebaciti kod opce prakse. U soku sam ostala. A jos ce i u vrtic ici. Jos me popljuvala zbog odgode. Od cetvrtka sam u komi. Stariju su maltretirali u skoli pa sam to isla sređivati. Ma nista me ne pitajte....i jos i ti gukovi vise nad glavom

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 8:39:46   
MareM
Desideria, zasto je moras prebacivati kod opce prakse? Moja je sada u 2. razredu i jos smo kod nase pedijatrice.

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 8:46:02   
Desideria
Vjerojatno nemaju mjesta. Limitirani su po broju pacijenata a vecu lovu dobivaju za male bebe tj novorođencad. Sve se svodi na lovu 😞

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 10:01:09   
mmamita
Desideria tocno ovo sto Mare govori. I moj necak ima 10 godina i jos uvik je u svoje pedijatrice. Kaze gospodja da nema mjesta?? E pa ona nije trebala upisivat toliko novorodjencadi ako vec nema mjesta i ne moze stic sve! Neka makne nekoga od novih pacijenata a ti malu ne mici!! Uff, ja bi poludila!!

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 10:18:28   
Desideria
Moja starija koja ima 10 vec sigurno 2 god nije kod pedice. Ako se idem kaciti sa njom mozes misliti kako ce me svaki put docekati. Ovog malog u buši necu kod nje upisivati. Ici ce u drugu smjenu. Al steta, jako dobar doktor je. Ali kako je krenula malog bi sa godinu dana poslala opcoj praksi. Ali od moje mame najfrendica je pedica u klaicevoj pa nije mi frka. Sve sam za obje s njom hendlala kaj je van dometa pedijatara.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 18:04:35   
mmamita
Hey user posted image

Evo raport s pregleda user posted image
Jos uvijek zatvorena user posted image i "dole" sve u redu!
Beba je duga 42cm i teska malo vise od 2kg. Sve je hvala Bogu u redu i dobili smo super slikice, tako da sam vise-manje zadovoljna. Sljedeci pregled za 3 tjedna pa cu otvorit porodiljni user posted image , sto je jos jedan znak kako nam vrime leti...
Bebica danas cili dan nije napravila 2 pokreta/udarca, tako da sva srica da sam imala pregled, jer bi svakako bila otisla na pregled. Bas sam se zabrinula!
Inace se glavom vec okrenila kako treba user posted image za prirodan porod, tako da je mama spremna sto posto user posted image
Pitala sam uputnicu za secer da odem jos jedanput izvadit, ali rekla je da nema potrebe...
Dobila sam 4kg od zadnjeg pregleda user posted image i sad sam na +16kg user posted image
Malo je poludila, ali sta cemo sad.... user posted image
Inace smo danas napunili 32tt i lagano ulazimo u zavrsnicu user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 18:07:47   
mmamita

Naši pregledi user posted image


di.sak--------------16.05.
Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Ljetne bebe 2016
9.5.2016 20:21:55   
Desideria
Bravo mamita! Pratimo se u stopu. A sta si ti imala povisen secer ili si htjela za svaki slucaj? Mene guraju u te pretrage a meni se ne da a ti se sama guras! Ja podigla doznaku za porodiljni. Krecemo sa 13.5.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 10:01:52   
mmamita
Desideria user posted image guram se jer mi je prvi porod radi secera zavrsio na indukciji pa nakon 7h hitnim carskim... U ovoj trudnoci sam 2 puta vadila secer i nemam ga, a vjerojatno ga necu ni dobit...
Inace sam uzasno lijena za te pretrage van trudnoce, ali sada hitam na sve odmah, jer ne mogu odmoc. Misli tako da imas jos samo 7 tjedana i da ce sve to biti iza tebe vrlo brzo user posted image

Di ste zene nestale? Di se skrivate?
Kraj nam se blizi i umisto da smo zivahne nigdi nikoga user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 10:07:10   
Desideria
Mmaimita sorry nisam znala 😞. Koliki ti je bio? Jel stvarao probleme tebi ili bebici? Oprosti molim te. Jezicina mi radi brze od mozga

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 10:07:25   
saki84
jutro user posted image
malo da vam se javim.
Vidim sve bebice ljepo napreduju, jos malo pa ce prva i na nasu temu doc. user posted image To bas veseli i kako kaze mmamita vrijeme bas brzo prolazi, a da nismo ni svjesne. user posted image
ja cekam sljedeci pregled i idem po kolica i do prije po robicu koju ima. Vi ste predpostavljam to sve vise manje obavile user posted image
Jupiter beba se javlja...ima nekad se zareda par dana da je bas jako aktivan, pa onda dva dana da se javi samo dva-tru puta. Al sam navikla pa ne radim paniku. NEkako se mislim mora i on malo odmorit user posted image
Sljedeci tjedan idem i ja vadit secer i cekat strpljivo svoj pregeled user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 13:45:58   
Jupiter
Olaaa!

Kod mene je rusvaj! Sve ide nekako sporo. Naisli smo na par dijelova gdje se vlaga skroz probila, pa je morao i gletati a to treba da se osusi ako ces farbati...i eto...ode vrijeme. Ja bas i nisam od neke koristi.

Mmamita pa bas je velika bebica. Onda lako da ce biti deckic? Koliko ti je curka bila teska kad se rodila? I kod mene se mala smirila sa udarcima, sad se vise migolji i rasteze koliko je dugacka. I vidimo joj samo ledja, guzu i glavu. Tako je okrenuta user posted image
I bas mi je drago za secer a za kile smo vec na pocetku ustanovile da tu je tome tako....i sve ce ici dolje poslije. U ime toga izbjegavam vagu user posted image

Saki da, imam skoro sve spremno. Cak i za bolnicu. Jedino nisam isla do apoteke po te neke dezificijense, sprejeve i sl.. imam neki spisak sa neta, nesto nacujem sa proljetnica pa zapisem... I to je to.

Da se jos malo pozalim;
Jako lose spavam.. noge kako je toplije sve su "deblje". Dio pluca mi fali. I ne daobog da legnem nakon jela..

Sve njuskam na proljetnicama koja ce mama prije roditi user posted image
Ovaj dio mi je naj naj user posted image

Kakvo je vrijeme kod vas? Tu nema sunca, full sivo ali nije ni za kisu..


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 15:59:33   
mmamita
Desideria ma sta se ispricavas user posted image user posted image . U 1 T secer mi je bio iznad 9 a normalna vrijednost je bila 4.2 ( bilo je skroz drugacije prije skoro 3 godine). Nije mi radio problem toliko on sam, ali mi je uveo strogu prehranu (sta je bilo pozitivno user posted image radi kg) i najveci problem sta dijete danas-sutra ima vece sanse da bude dijabeticar... Kao i trudnica... Kad imas secer u trudnoci vecinom se ide na inducirani porod u 38-39tt, a ja sam bila 40+1 kad su me poslali na indukciju jer mi nitko nije rekao da trebam ranije... I onda 7h dripa, bebi pali otkucaji srca i hitan carski rez...
Ali evo danas je s njom sve u redu! To je jedna velika i zdrava curica user posted image

Jupiter ajme mogu mislit koji ti je rusvaj po kuci... I znam kako to ide, nikad kraja radovima... Uff!! Noge mi jos nisu pocele otjecat i nadam se da nece.Nisam imala s tim problema u 1T, ali bila je ljuta zima user posted image
Mala mi se rodila sa 3780g i 53cm, tako da i ova moze vrlo lako bit curica. Ajme curica user posted image user posted image Sama pomisao na maje cujice me baca u trans user posted image

Saki mora i mali malo odmorit user posted image , a mama bi da je non stop aktivan... E ne moze user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: Ljetne bebe 2016
10.5.2016 23:41:59   
Hannah27
Hej zenske .... Nesto mi mob. Zeza pa ne mogu dobro popratiti tko sta pise, Morat cu na laptop.
Mamita vidim da si bila na pregledu, vezano za micanje bebe i ja sam u paranoji, ne osjećam ga 50% u odnosu na prije , ipak osjetim ga tu i tamo ali znatno manje, užasno mi je to... Mislim se sta cu ....
Inače ovih dana me toliko ubija žgaravica i alergija da mi nije ni do cega, grlo mi je u ranama .

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: Ljetne bebe 2016
11.5.2016 12:31:58   
mmamita
Hannah ajme zgaravica user posted image ! Jos me nije pocela smetat, ali necu se puno veselit! A jadna ti s tom alergijom... Ajde kad rodis imat ces jednu muku manje user posted image , jos malo...
A osjecamo ih manje jer su vec veliiikiii i nemaju mjesta, ali svejedno sam ja sinoc imala performans u trbuhu, bilo je veselo user posted image

di.sak u ponediljak pregled user posted image , jedva cekam! I onda krecemo sve cesce i cesce, juhuu!!

Nina javi nam se kratko...pliz...

Kako ste vi ostale user posted image ?
Ja danas onako, moze proc. Beba nista posebno aktivna, citam sve zivo i ne zivo po netu i mislim sta moram spremit za rodiliste. Uopce se ne mogu sjetit sta sam prvi put sve imala, ko da je bilo u proslom stoljecu user posted image Mislim da je lagano vrijeme da se pocnem/o pakirati...
Mare ja virujem da si ti vec spremna? Daj nas prosvijetli malo .... Sta si sve spremila?

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: Ljetne bebe 2016
11.5.2016 15:07:42   
Desideria
Da da popis za rodiliste!! Jel su jos uvijek vir ulosci u igri ili se nekaj poboljsalo? Ja danas bila na edukaciji za secer i vađenje guk profila..u ponedjeljak sama sebi vadim, u utorak nosim krv a u srijedu po nalaze brrrrr!!

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!