|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 11:26:05   
mmamita
Di ste zene?

Moram priznat da sam malo razocarano eurosongom. Nisam ocekivala da cemo tako lose zavrsit... Bezveze... Ali cak mi se i svidja pobjednicka pjesma. I fora mi je ovo novo glasovanje.

Imala sam par strija od prosle trudnoce koje nisu bile vidljive toliko, ali sada su se valjda rasirile u ovoj trudnoci i izgleda mi da sam dobila jos koju user posted image Rano je to sve pocela i bojim se sta ce do kraja bit user posted image
Kako vi stojite s tim?

Jupiter sta gosti kazu na drvce i ostatka uredjenja?
Imala sam i ja goste jucer i bilo mi je bas smijesno! Usli su u onaj rusvaj u kuci, izvizitali sve sta smo napravili a niko nista nije komentira user posted image Odmah znam da sam napravila dobar posa, Boze cudnih ljudi user posted image

di.sak sretno sutra na pregledu!! A onda krece val pregleda, user posted image user posted image jedva cekam!

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 11:26:44   
mmamita


user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Desideria - 28.06 . user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Ninaa27 - 04.07. user posted image
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08. user posted image
user posted image saki84 - 09.09.user posted image


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 11:27:20   
mmamita


Naši pregledi user posted image


di.sak--------------16.05.
Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.


user posted image


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 11:34:58   
Desideria
Jutro kisno svima! Kako je kod vas? Zageb pliva....konacno sam se pomakla s mrtve tocke kaj se stvari za malisu tice. Stigla su mi kolica i,prematalica. Frendice mi donose robicu jos da krenem pratni razvrstavati da vidim kaj mi fali. Ali ipak se krece 😂. Ja si sutra cijeli dan vadim krv radi gukova. Vakjda ce biti ok stvarmo mi ne pase da me tutne u bolnicu sa dvoje djece doma i kraj skolske godine. Inace tko zna s koliko prolazimo ahahahah

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 15:16:44   
MareM
mmamita, tako je i kod mene sa strijama. Onih nekoliko sta sam imala oko pupka se rasirilo i neke od njih su nastavile "putovati". Ali ne tangira me bas puno user posted image Jedino sta sam izgubila osjet dodira na kozi donje polovice stomaka...

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 15:34:48   
Jupiter
Dan debelee user posted image user posted image

Gosti su i nas i rad pohvalili :) Dobila sam orhideju u cas_t preuredjenja user posted image . Ja i muz smo prezadovoljni. Imam osjecaj da sam u nekom novom stanu.

Mmamita ja strije imam od puberteta ali srecom samo na guzi. I to je to.

Mare sta bas nikakav osjet?
Zato sam ja nocas, tj jutros plakala. Palci na obje ruke, ukocili se...a bol je bila grozna. Nisam mogla plahtu uhvatiti..Ne znam sto je to sad? user posted image user posted image

Desideria vrijeme je do jutros bilo kao i kod tebe. Evo, srecom, vec veci dio dana je ugodno sunce. Ni hladno ni ono sparno.

Di.Sak sretno i tebi sutra!!

I ja idem sutra po one nalaze na bakt., pa ravno kod gin. Pregled i jos cu je bas pitati za te glupe palce. Vjerujem da je to od nakupljanja vode i onog "omeksavanja" zglobova kako se blizimo kraju..

Ostale user posted image user posted image sta se radi? Kako ste?

Ninaa nam se ne javlja vise. Iskreno se nadam da je ipak sve zavrsilo u redu...i da ce se javiti kad stigne. Draga, ako citas ovo, znaj da mislim/o na tebe!

< Poruku je uredio Jupiter -- 15.5.2016 15:37:53 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 20:29:56   
Hannah27
Hej zenske , sto se strija tice bas sam bila u ljekarni po Mustela . Stomak mi je cijeli popucao crven je pece me ko da sam izgorila . Kad ne pece onda svrbi . Sve sta namažem upije i suho bude , nezz vise sta cu . Pojačati cu mazanje nadam se da ce Mustela spriječiti daljnje pucanje i ovo malo zakrpati jer bas me zateže . Inače sam sklona strijama .

Bas sam bila u Citija , unutra ima ljudi ko da je bozic u najavi . Opeljesila sam muller , kupila sam sve sta mi treba za rodilište i paket vlažnih pampers 5+1 gratis . Najjeftinije su vam u Millera . Vidjela sam toplomjer dudu, nije skup, cini mi se super ideja ali nisam uzimala dok ne vidim po netu iskustva . Jeli vi znate nesto o njemu ?
Jos se pitam , jeli u rodilište treba nositi zamjensku hranu za bebu, ako mame nemaju odmah mlijeko dal im oni daju svoje ili nosimo ? Buduci da znamo sta sve treba ponijeti tj. Sta sve nemaju, čudi me da imaju hranu ...
Ja sam se satrala, i imala sam u planu peglanje i čišćenje ali nista od toga , koma sam .
Od kad sam ušla u 8, sve mi je duplo teze , samo bi se valjala .

Pusa i pozz svima, sretno na pregledima !

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 20:49:08   
MareM
Hannah, mene isto cijeli stomak zna svrbit kada se mazem kremama. A i koza ne bude tako "vlazna". Samo bademovo ulje daje dobre rezultate. S njim sam veoma zadovoljna user posted image

I sretno svima na pregledima ovaj tjedan! user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 15.5.2016 20:51:01 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 21:14:06   
mmamita
Hannah imaju oni u rodilistu AD. Meni je mala pila prva 2 dana njihovo dok nije nadoslo, tako da ne tribas to nosit u rodiliste user posted image

Ja isto mazem mustellu pa evo vidis. Iako imam i biobazu i nekakvu nevenovu mast sta mi je svekrva napravila pa kombiniram. Sve cekam da zatopli da se mogu razgolit i pocet mazat maslinovo ulje, ali nikako docekat...
Dobro si ti kupnju obavilauser posted image Mislila sam otic do jokera danas, ali ovo ruzno vrime i kisa me omela tako da to ostavljam za neki drugi dan.

Desideria nebi bilo dobro da te zadrze u bolnici, ali radi secera i nebi trebali (ako se toga bojis). Nisi ti toliko kriticna, s obzirom na prethodni nalaz.

Jupiter daj muzu da masira prstice user posted image .

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 22:14:42   
Jupiter
Da se i ja osvrnem na te kremice i ulja..

Za Mustellu su rekli da je razvikana marka. Skupo ali nista bolja ili gora nego neke druge.
Bio oil sam bila kupila i mazala i stvarno bila zadovoljna dok nisam procitala na netu recenziju o sastavu u tom ulju. Malo je rec da sam je odmah frknula u smece!
I na kraju kupila bademovo ulje...i to litru u priv ljekarni za 133 kn, hladno presano. Sad sam zadovoljna. Mogu ga i pit ako rabi.
Moze ga i bebac..


< Poruku je uredio Jupiter -- 15.5.2016 22:16:08 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Ljetne bebe 2016
15.5.2016 23:35:55   
Hannah27
Jupiter , mare , i ja sam koristila bademovo , ali neznam koliko prodire u kožu i hidratizira je .... Ova od mustele stvarno lipo hladi, i trenutno me ne zateže i ne pece . Morat cu početi mazati vise puta dnevno . Uzela sam u Millera i neke ampule protiv strija, dvije, jer je svaka 10kn user posted image
Mamita bolje da nisi isla danas jer cula sam da je i u jokera bila teška navala ! Po Citiju bebe od mjesec dana nosaju, a meni je lose doslo od vrućine i zagušljivosti, nikad mi to nece biti jasno . Ok ujutro otići u CITY s bebom kad nema nikoga i to ako moras ali ono danas user posted image

Jedva cekam preglede !

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 8:50:30   
Desideria
Jutro mame 😀 u zg se nazire sunce pa sam odmah dobre volje. Starija danas otisla sa skolom u novi vinodolski skola u prirodi. Nadam se da se nece smrznuti. A ja vec obavila prvo pikanje tj vađenje krvi za guk profil. Nego, do sad nisam rađsla,ljetnu djecicu. Kako cete obuci bebace za izlazak iz bolnice? Znam da ce biti kraj lipnja ali opet oni dolaze na 10stupnjeva manje nego je kod mame bilo i sami si jos ne mogu regulirati temperaturu. Pamda cujem vase misljenje 😀. I jel idu van u jajetu ili kosari?

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 11:20:37   
Hannah27
Bodi dugih rukava, pamučne hlače ( s tregerima), carapice, kapica i dekica .
Ja sam mislila u jaje, iako sam cula da ne daju pa cu ponijeti i paketinu i jaje...
Bez obzira sto je ljetna beba mora imati dugi rukav, dekicu i kapicu .

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 12:10:36   
Desideria
Tako sam si i mislila. Hvala 😊

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 16:12:34   
mmamita
Ajme meni, kapica na +30 stupnjeva user posted image . Nisam to znala, moram i to nabavit onda.
Ja imam paketinu za bebu u kojoj sam i malu iznijela iz rodilista, pa mislim da cu sada tu istu iskoristit.

di.sak s nestrpljenjem cekamo izvjesce user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 16:45:24   
Hannah27
A mamita, i meni to izgleda smiješno ali njima je hladno očito . Tako sam vidjela na popisu onom Lijinom, ali meni je kapica preslatka tako da mi nije mrsko .
Čekamo izvješće di sak user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 17:21:50   
Desideria
Kazu da se najvise hladi preko glavice. Ja isto ne mogu zamisliti s kapicom 29.6.😊

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 18:23:30   
Jupiter
Hej zemske!

Kod mene sve sterilno user posted image
Nema nikakvih bakterijica ni ureoplasme user posted image
Kako to inace ide kod moje gin, izmjerili smo tlak, 120/70.
Urin ok. Izmjerila rast trbuha, tj maternice i to je ok. Poslusala dal srce kuca i zadovoljno zakljucila da je sve u redu. Rekla mi da se narucim kod sestre za jedno 2 ili 3 tjedna. Posto sam dobila uputnicu za pregled u bolnicu (trebam se ic narucit) rekla sam nek mi stavi za 3 sedmice. I onako kod nje ne saznam nis extra. Jedina stvar koja mi se naj manje svidja je ona vaga, koja kaze da sad imam 81 kg, sto znaci +13 do sad. Ebaiga. Sad me tjesite...

Di.sak sta ima kod tebe?

Za u bolnicu sam kupila neki komplet, koji je imao u sebi sve. Od hlacica, tutica dugi/kratki rukav, benkica, kapica, dekica.. tako da sve to nosim. Pa cu vidjet kakav ce biti dan. A iznosimo ju u jastuku. Stavit cu sliku u album bas da vidite...


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Desideria)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 18:35:32   
Jupiter
Stavila...vam se svidja? user posted image

P.s. promjenila sam boju na datumima za preglede da budu jednaki kao i kod termina.

< Poruku je uredio Jupiter -- 16.5.2016 18:40:05 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 18:38:27   
Jupiter
Naši pregledi user posted image


di.sak--------------16.05.
Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
Jupiter-----------07.06.


user posted image



(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 18:43:44   
Hannah27
Jupiter pa i ti si danas ...
Pa i nisu to neke kile !! Jesi ju uspjela vidjeti ? Imas sliku ?
Ajme tebi je tako skoro pregled, blago ti se ...

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 18:45:01   
Hannah27
Evo tek sad sam skužila da ne pišeš jel ti radila uopce UZV ?

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:32:03   
di.sak
eeejj mame!

pardon na nejavljanju, al vas čitam stalno, samo preko moba..vidim da ste sve okejj user posted image i baš mi je drago...i sve imate lijepe trbuščiće i baš mi je bilo milo kad sam pregledavala fotkeuser posted image evo i ja stavila svoj bušlek, koji mi već zadaje probleme, ali mi je to slatko user posted image

danas bio pregled ujutro, al se nisam stigla javit jer mi je došla najbolja frendica iz irske pa ćemo se družit ovaj tjedan (malo kavice, kino, roštiljanje...)user posted image ona mi je za poklon donijela 2 Aventove bočice + 3 bočice za bzvz user posted image uz ispriku da ja više nisam bitna već samo maleckauser posted image
kod gina sve okej, dolje zatvoreno, maleca di treba bit, al je na uzv uvijek naopačke, makar inače osjetim da je ima posvuda, al neka je, ima mjesta :D veli da su mjere u skladu s tjednima (nije mi rekao koje, nit sam pitala, jer mu vjerujem da je sve dobro), težina oko 900g i to je ugl to...dobila sam uputnice za šećer i antitijela...antitijela pem ovaj tjedan u petrovu 3, al ne znam dal oni imaju mogućnost slanja nalaza putem maila..Desideria, možda ti znaš? šećer ću obavit idući tjedan jer mogu to u ivaniću pa će oni poslat kod gina direkt..

idući pregled za 3 tj, tj 6.6.

Lisice, ti si sutra, pa očekujemo izvješćeuser posted image

zadnji put zaboravila pisat da sam u cityju prije mj dana kupila nešto robe za sebe, trudničke hlače, majice, haljinicu, šosek, koji ću moć i poslije nosit i tak...a za malu čekam da dobijem obleke ovaj mj pa ću vidjet kaj mi još treba..

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:33:23   
Jupiter
Ma kakvi, Hannah...
Moja gin radi uzv samo ako je hitno...il tako nesto.
Tako da s nestrpljenjem cekam pregled u bolnici jer tamo rade uzv. Da je vidim bar na par min user posted image
Sutra ili prekosutra se tek idem naruciti.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Ljetne bebe 2016
16.5.2016 19:36:54   
mmamita

Naši pregledi user posted image


Lisica Mica-----17.05.
Cvrcak------------18.05.
MareM------------18.05.
faustina----------19.05.
Hannah-----------20.05.
saki84-------------25.05.
Desideria--------25.05.
mmamita-------30.05.
di.sak-------------06.06.
Jupiter-----------07.06.


user posted image



(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!