|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:16:39   
ninolina
Znam da ima tema ...nakon koliko ste išle kući ali mene zanima nešto drugo
Koliko vi mislite da je potrebno biti u bolnici?????????? iz iskustva sa ovo četvero nisam ništa naučila od sestra , babica, doktora tamo..S prvim sam bila 4 dana jer je dobio temp a na sv.duhu nisu htjeli da mu daju bocu a nije mogao cicati...ja dobila upalu, i sve se razvuklo, s malom sam bila 3 dana ali je cicala pa je bilo lakše...Theo se rodio sa 36 tj i nisu nas pustili 2 dan jer je bio nedonošče, išli 3 doma...S Iris sam potpisala papire da idemo rodila u petak navečer a doma išle u nedjelju...Tako mislim i sada definitivno...ako beba bude ok nakon 24 sata ići doma....
Koliko vam je ostalo pozitivnog iskustva iz bolnice a koliko negativnog...Mislite da je stvarno potrebno biti tamo 3 dana?????????

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 15:59:35 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:18:32   
pincirotvajler
uh ja sam bila 6 duuugih d i mislila da ću šiznut
ma taman bi mi bilo dva dana

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:22:06   
leilany
ninocka user posted image


ja sam bila 3 duuuga dana u bolnici i jedva sam cekala da idem doma,jer su mi sestre al za bebe ispile krv na slamku,a ja posto mi K prvo djete a i nikad u zivotu nisam bila u bolnici pa sam mislila da nis neznam i da ih moram slusat sada bi napravila drugacije,sad bi svaku bezobraznu prema meni u facu sterala u PM....
mrzim bahate i bezobrazne ljude....ja joj nisam kriva kaj dela tu di dela...mah.....ode ja ot al jbga sa sestrama nemam lijepih iskustva(i to sestrama za bebe)....
ove kao nase sestre su bile ok....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:24:51   
ninolina
pa da vidiš o tome se radi...ako nekaj znaš boravak je lakši...ako nemaš pojma onda si j...o ježa....
Mislim da je 2 dana tam uvrh mozgai kaj se bebe tiće a i mame....
Jedino nisam ziher kad ih cjepe za tuberkulozu nakon koliko???
Ali i to ne mora odma dobiti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:31:19   
troubled
zakonski minimum je 48 sati...
ja sam toliko bila s paulom i frankom jer je bila gužva...
s magdom tri dana...
koliko god je lijepo što prije ići doma, taj jedan dan s paulom mi je falio jer je bila prva, sve me boljelo i bila sam nevješta...
s magdom mi je bilo previše tri dana...
s frankom me je taj jedan dan zeznuo...da sam ostala i treći, vidjeli bi da mi je skočio tlak i ostavili bi nas...
ovako sam sutra opet morala u bolnicu....srećom pa su uredovali da ostane i franko sa mnom (kao da bi im ja drukčije i ostala)...a nisu me mogli vratiti u rodilište, nego sam išla na ginekologiju s njim...i nije baš neki ambijent, a o uvjetima da ne govorim...
zapravo je najvažnije da na kraju sve bude ok...pretrpjet ćeš i koji dan viška...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:53:01   
Bebys
to nemozes NIKADA ZNATI
JA SAM BILA JAKO JAKO DUGO ISTO...
4 dana   ali to je svaki puta drugacija

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:54:39   
.dada.
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

uh ja sam bila 6 duuugih d i mislila da ću šiznut
ma taman bi mi bilo dva dana

I ja sam kao i pinci bila 6 dana ali zbog malenog jer su mu bilirubini bili povišeni itd. Što se mene tiče dosta je ta tri dana ako je sve ok.Iako,meni je maleni prvo djete pa mi je svejedno gdje sam samo da je on sa mnom e a kako če biti kada on bude doma a ja s drugom bebicom u bolnici...ne znam.Možda tada budem htjela doma nakon dva danauser posted image .


_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:54:51   
Leluška
Joj, mi smo bili 9 dana jer je micek primao infuzijom antibiotike od 2. dana, pa je terapija trebala proći. Malo se nagutal plodne vode i povraćao je. Ali bilo mi je duuuuugo. Sad kad mi je on 5g ne pada mi na pamet da ostajem dugo u bolnici da on ne bude bez mene. Ali, kako je u Merkuru još uvijek sve improvizirano na 2. katu ginekologije, nadam se da će brzo puštati kući. Jedino me frka žutice i prvome je taman 9. dan otpao pupak.

Ali, definitivno bi voljela čim prije ići kući. Čula sam da je za vaginalni porod ak je sve ok - tri dana normalno...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:55:34   
crex
hm ja sam bila 4 dana jer je malena dobila žuticu.
Obzirom da sam rodila kod Podobnika, ta su mi 4 dana bila baš u stvari super jer su mi sve pokazali, a najvažnije  kako dojiti. I ja sam se baš dobro oporavila i odmorila. A mislim da bi se iz druge bolnice pokupila što je prije moguće....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 15:56:38   
keksić
napišem cijeli roman i izbaci me.
....uglavnom, ako možeš čim prije gibaj doma!
user posted image user posted image user posted image
sretno!!!

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 16:17:10   
Točkica28
mislim da treba ostati toliko koliko oni kažu tih 3 dana jer svaki dan bebama vade krv tih 3 dana i sve pretrage im naprave, ja sam bila sve skupa 15 dana tak da mi tih 3 dana bilo čist okay, a i sigurna sam da mi je user posted image dobro

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 16:56:05   
ZVRK
ja sam sada  puštena doma 4dan.
u srijedu rodila u subotu išla doma-prvi dan u ri-rodilištu ne računaju ako rodiš poslije 12dati

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 17:07:43   
drugasrecica
oba puta po 6 dana - da svisneš
ja bih već sutra doma da mogu sa sobom odvuć stalak za infuziju i onaj kateter koji sam 4 dana nosala sa sobom po sobi user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 17:19:49   
Anoniman
a kako kome... meni je sigurnije da oni nas imaju pod nadzorom...user posted image

P - 6 dana, jer je imala žuticu i bila i na antibiotiku. taj put sam bila u bedu za poludit, mislila sam da nikad neću iz bolnice izać (joj, koja sam tuka bilauser posted image )

E - 7 dana, skočio mi crp u nebesa pa su me morali dovest u red, a u međuvremenu ona dobila žuticu pa smo čekale jedna drugu...

K - 3 dana, to mi je tak brzo prošlo, nije mi bilo jasno da već idem doma user posted image maltene sam rekla da bi ja još ostala user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 17:57:13   
modesty blaise
Draga Ninolina ja sam rodila na sv Duhu na carski a treći sam dan već bila doma i to po preporuci dr Hafnera koji me je i operirao. Rekao mi je da ću se prije oporaviti doma neg u bolnici (iako mi je mali imao fiziološku žuticu). I to je stvarno tak. doma je najljepše i najbolje za psihu mame i bebe..To je samo moje skromno mišljenje
user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 20:37:21   
natalijax
jedanaest dana,zato što je bio u inkubatoru,dobivao antibiotike i još k tom dobio žuticu,Mislim da se mora ostat ta tri dana zbog one inekcije protiv hepatitisa što dobije u nogicu

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 21:01:39   
cuba
Ja sam ostala 7 dugih dana zbog carskog reza.

Definitivno mislim da bi se puno brže oporavljala kući nego u samoj bolnici. Dovoljna bi mi bila 3-4 dana u bolnici, nakon toga su me ionako skinuli sa infuzije i antibiotika, počela sam dojiti a nakon toga se ionako ništa specifično nije odvijalo zbog čega sam morala ostati.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Brisano sporočilo]
10.1.2011 21:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kada kući iz rodilišta
10.1.2011 21:25:32   
Nika 24052006
Sa obje bila po 3 dana nakon poroda(sa Nikom sam bila sve skupa 23 dana,a sa Ines 2 tj,pa otišl kući,pa se za tjedan dana vratila roditiuser posted image ).Prvi puta mi se činilo da je tih 3 dana čisto ok,ali drugi puta sam bila sprema odmah iz rađaone ići svojoj kućici.Nisu me oni tamo ništa pametnoga naučili,a ionako svaka majka radi prema svome instinktu(koji je većinom ispravan),a ne po nekim savjetima sestara iz rodilišta.Iskreno,meni su tri dana previše tamo,da sam morala ostati duže,tražila bi premještaj na psihijatrijuuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 8:55:58   
Ninaa
Ja sam rodila u subotu i bila u bolnici do srijede i to mi je bilo taman. Bilo mi je neudobno, krevet da se ubiješ, propuh,wc znaš i sama. Ali kaj se osoblja tiče bili su stvarno super od velike pomoći i ljubazni. Meni je bitnije da sve bude ok pa i bolnicu pregrmiš neg da odeš doma pa se nešto zakomplicira. Jedna susjeda otpuštena s malom kao nema žuticu ali možda ima, pa je mala skoro dehidrirala i na kraju završila u bolnici 2 tjedna s tim da mama nije više mogla biti s njom. Tak da sve ima svoje prednosti i nedostatke, po mojem ak bu sve ok otpustili te budu čim prije jel je gužva. Seka mi je u bolnici bute cimerice?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 9:08:35   
ninolina
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Draga Ninolina ja sam rodila na sv Duhu na carski a treći sam dan već bila doma i to po preporuci dr Hafnera koji me je i operirao. Rekao mi je da ću se prije oporaviti doma neg u bolnici (iako mi je mali imao fiziološku žuticu). I to je stvarno tak. doma je najljepše i najbolje za psihu mame i bebe..To je samo moje skromno mišljenje
user posted image
da na sv.duhu čak preporučaju prije izlazak ako je sve ok....mislim kad ti je prvo, drugo djete  normalno da ostaneš 3 dana, ja sam se osječala sigurnije ali ne da bi rekla e naučila sam nekaj....
Nema zakona koliko moraš ostati ja sam s Iris izašla nakon 40 sati van bez problema...sad mi je sam ginić rekao da ja mogu nakon 6-8 sati a beba nakon 24...tako da....a i baš sam čula da su poljepljeni plakati da se promjene ta tri dana u dva tj 24 sata


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 9:45:16   
troubled
onda je to nešto novo...znam da sam s paulom morala potpisivati da izlazim na svoju odgovornost zbog pomanjkanja kreveta user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 10:02:45   
ninolina
IZVORNA PORUKA: troubled

onda je to nešto novo...znam da sam s paulom morala potpisivati da izlazim na svoju odgovornost zbog pomanjkanja kreveta user posted image

da kao ono idite doma ali potpišite papireuser posted image
mislim moraju se oni zaštititi nekako


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 10:31:22   
mamino zlateko
vi ste sve bile 3,4 dana a ja punih 7,vec sam tam zviznula,jos je i mala bila 3 dana u inkubatoru,brinula sam se za nju,nisam spavat mogla...a po meni ja bi doma vec drugi dan isla....a i sestre su bile tako tako,od 20 sestara na odjelu,5-6 su samo bile dobre..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 14:51:09   
Anoniman
Joj, ja bila 6 dana. 3 prije poroda i 3 poslije. Rodila sam u petak i svom silom sam htjela ići u nedjelju kući i nisu me pustili. Mali je bio pun mekonija pa su rekli da je bolje da je u bolnici. Sve ti zavisi od razvoja situacije. Sa mnom u sobi su bile žene koje su isto rodile u petak, to su im bila drugo i treće dijete, sve bilo ok i pustili su ih u nedjelju. Sretno ti u svakom slučaju i nek sve prođe za 5, a dan dulje ili kraće u bolnici - manje je važno!

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!