|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 12:05:16   
božica
kako ste izabrali vjenačnog kuma ili kumuuser posted image

ja sam izabrala  najbolju frendicu iz srednje škole i NIJE MI ŽAO(istina da se sada rijetko čujemo ali kad se čujemo razumijemo se()
a muž je izabrao nnjezinog (sada bivšeg)dečka user posted image
bili smo svi u jednom društvuuser posted image a sad je to društvo raspad sistema posebno se viđamo sa njom i sa njimuser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 12:09:45   
Florijan Jakov
Prijateljica iz srednje škole...imala sam dvije frendice u užem izboru, prevladala ova iz škole jer se "duže znamo"...ne mogu reći da mi je žao je rnije,ali da danas idem birati između njih dvije izabrala bih ovu drugu, koja je "izvisila. U razgovorima s kumom ponekada dobijem dojam da smo iz dva različita svijeta i života (on ajoš studira, tulumari svaki vikend, rjetko se javi...), dok se odnos sa ovom drugomprijateljicom izgradio u još čvršći, sad nas tim više i povezuje što je ona trudna, planira vjenčanje, sva je u slatkim brigama i isčekivanjima...
Još jednom, nije mi žao zbog izbora, ali da su mi one godine i ova pamet user posted image

MM uzeo frenda s kojimse davno "dogovorio" da će si biti kumovi. živimo na udaljenosti 50 m, a vidimo se 2-3 puta godišnje!


< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 10.11.2008 12:12:03 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 12:10:43   
koka
MM je izabrao frenda kojeg sam ja htijela user posted image , pa sam si uzela drugog frenda koji mi je jako drag, jest da se ne viđamo baš puno. Dok kum od MM je odličan i snjim se skoro svaki dan viđamo. uglavnom imamo 2 kuma user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 13:01:59   
cokolada
Uzeli smo za kumove par ali nazalost vise nemamo kontakt.
Ja sam je uzela jer smo stvarno bile super prijateljice, amm s njenim muzem super prijatelj. Intenzicno smo se druzili, svakodnevno,....a sada se ni ne cujemo.
Znala sam pomisliti pa trebala bi si za kumu uzeti neku stariju prijateljicu iz skole, ali nekako sam po osijecaju zeljela nju, tako sam i napravila a sada vidim da sam pogrijesila.
Zato nismo pogrijesili sa krsnim kumovima.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 13:22:13   
Dora04
Meni je kuma moja druga sesrična a i ja sam njoj pa smo duple kume, dobro se slažemo, živimo prilično blizu ali se viđamo jednom mjesečno jer i ona i ja smo zauzete poslom.
Mom mužu je kum muž od njegove sestrične s kojim se zna oduvjek.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 18:29:23   
Indy
Meni je kuma moja najbolja prijateljica , još dok smo išle u školu znala sam da će mi ona biti kuma! Njen dečko je dobar prijatelj sa mojim mm, tako da svi super slažemo. Nadam se da ću joj uskoro uzvratiti kumstvomuser posted image
MM je izabrao za kuma svog prijatelja iz djetinjstva.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 18:59:12   
njanja
kako smo se sami ženili na santoriniju imali smo kumove koji rade u agenciji koja nam je organizirala vjenčanje....s kumom smo sve organizirali, našli mjesto gdje ćemo se ženiti, tražili cvijeće/buket, kasnije riješavali papirologiju i čak nas je vodio na neka mjesta na santoriniju ili uputio na neka koja nisu u prospektima, puno nam je pričao o grčkoj povijesti, uglavnom, dosta smo se zbližili s njim...njegova cura radi na aerodromu pa nas je pratila doma....nakon toga ostali smo u kontaktu mailovima, čak su nas prošle god zvali na njihovo vjenčanje u Atenu (nismo išli jer smo bili trudni), a u 1. mj su bili u Zg i išli smo se naći sa njima.....kako su mi se frendovi ženili u 6. mj na santorinju, baš kada sam rodila, poslali su nam poklon za mene i jana-prekrasne narukvice sa lavom za energiju za mene i janauser posted image  A frendovi kažu, kada god su ih vidjeli, samo bi rekli: anja i igor i nasmijali seuser posted image   Mislila sam da neću imati kumove, a sada imamo prijatelje u Grčkoj i veselimo se povratku jednog dana tamo....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 20:51:08   
Puli
moja najbolja prijateljica iz dubrovnika
i mužev najbolji prijatelj iz zagreba

a kum i kuma su se tako skompali i našli zajedničke teme da to nije bilo za vjerovat

i da kum nije oženjen tko zna što bi se još tu desilouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 21:00:47   
piggy
naši kumovi su bračni par sa muževe strane.
njih smo već na početku veze odabrali jer je kuma čuvala mog muža dok je bio mali.
sretna sam što imam takve kumove i jako ih volimo.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
10.11.2008 21:09:26   
lelo
Moja kuma je moja super frendica koju znam od malih nogu.Iako je starija od mene super se slažemo i vidimo se bar jednom mjesečno dok na telefonu pričamo svakodnevno.Kum je mm prijatelj iz djetinstva i jako su povezani ali se on odselio u Rijeku zbog ljubavi pa se ne viđamo toliko često.Mislim da nismo pogriješili u odabiru i uvijek bi ih iznova odabrala.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
26.12.2008 22:25:21   
Ruža
Meni je kuma cimi sa faksa. Kako onda tako i sad dijelimo i dobro i zlouser posted image Baš onak kako kažu kad s nekim živiš, prođeš i glad i blagostanje tek onda ga pravo upznaš. Uvijek smo si tu jedna za drugu i za smijeh i za suze i nikada ju ne bih mjenjala!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
26.12.2008 22:33:35   
tonkica
Meni je kuma kolegica sa faksa, malo se riješe vidimo, al se često čujemo. Udala se krajem 3 mjeseca, puno rade i ona i njen muž, leteći su stalno i još nemaju dijete. Baš su nam danas došli u goste i naigrali se sa Miom. user posted image
MMu je kum kolega s posla i dobri smo si ful s njim.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
26.12.2008 23:10:56   
FIONA
moja kuma je kolegica s faksa...tamo se kliknule i jako mi je draga....smotana, zvrkava, pomalo iuzgubljena i u svom svijetu i to ju čini posebnom! Kum od MM je njegov kao jaaako dobar frend koji je nažalost ispao ono što sam ja govorila...MM jako je žao i oni se čuju ali to više nije ono kao prije!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
26.12.2008 23:12:24   
Florijan Jakov
moja vjenčana me iznevjerila za ove blagdane, opet... ali nisam niti očekivala drugačije user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
21.1.2009 2:18:47   
tina1602
meni je kuma najbolja prijateljica.
a mmu je kum njegov bivši radni kolega i prijatelj, on nas je i upoznao..


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Brisano sporočilo]
3.2.2009 15:20:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tina1602)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
3.2.2009 15:25:32   
ejmama
Kuma mi je prijateljica otkad znam za sebe i još uvijek smo si dobre, kum je prijatelj mm od djetinjstva. Nismo mogli izabrati bolje!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
3.2.2009 15:50:48   
Dajana
Meni je kuma bila frendica iz škole a MM kum najbolji prijatelj iz djetinjstva.
No na žalost kumu viđam dosta rijetko, tako ispalo, a i kuma sve rjeđe.
Ljudi kad ostare, ne znam šta se s njima dogodi.
Žao nam je zbog toga.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
3.2.2009 15:59:05   
picky
meni je bila najbolja prijateljica s kojom sam djelila skolsku klupu,daljna rodica iz istog mjesta smo a od nas 6 sto smo se druzile ona mi je zaprijetila da ce ona biti kuma kako kojeg momka sam upoznavala ona se predstavljala kumom i njega zvala kumom,al promjenilo se njih heheh vidjamo se za ferije kad ja dodjem jos me ona nije stigla ovamo posjetiti,svaki put dobije od mene poklon ili zlato ili majicu a ja cu biti njena kuma ako bog da pa ona uopce jednog danana odluci pronaci momka a kamoli muza
a mm je imao prijatelja iz djetinjstva s kojim je uvijek bio dobar i njegova me obitelj prihvatila kao svoju puno su mi pomogli

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
4.2.2009 19:43:00   
dominik
meni je kuma najbalja frendica iz srednje skole, kum je muze bivsi i sad opet buduci kolega i prijatelj...moram reci da mi se kuma i muz super slazu, kad sam radjala bili su non stop u kontaktu kasnije se dogovarali i oko posjeta...takodjer dominik dozivljava vise nasu vjencanu kumu kao svoju za razliku od svoje krsne kume koju vidi nikad a zena radi 2 min hoda od naseg stanauser posted image

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vaši vjenčani kum/kuma
7.2.2009 14:54:44   
inna
Meni je kuma sestričina. Ona mi je i krizmana kuma i zezala se na krizmi da mi sad mora biti i vjenčana. Ja sam rekla ok i da joj javim kad nađem mladoženju. 10 godina poslije tako je i bilo. user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!