|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 8:21:21   
ribica1
Mene stavrno dugo nije bilo jer sam stalno u nekoj gužvi...uuu di su oni dani kad sam doma ležala trudna, raja mi je bila cijeli dan upaljena, sad stvarno ne stignem!
Evo sad mi malo manja gužva na poslu pa bacim oko user posted image
I baš gledam uopće nema stare ekipe, fale mi iako sam s većinom na fejsu svakodnevo pa smo ostale u vezi i sa puno njih se i vidim i družim povremeno, recimo sa uspavanom sam si predobra iako smo si daleko i već nekoliko puta smo bili kod njih i oni kod nas i ta prijateljstva su mi baš posebnauser posted image

Kako ste vi?
Šta ima novoga?


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 8:26:53   
danery
user posted image ma mi svi super....bejb u vrtiću,ja ću skoro na posao,mm već radi i tak....
a ono,standard,znaš kak to kod nas u avliji ide user posted image baba i deda se čupaju ko kokoške (valjda preuskrsno raspoloženje,šta'š user posted image )....le baba je nakon 70+ godina života dobila tekuću vodu u kuhinji i jučer još uz to ganz novi kičen,pa sad dedu herc lagano izdaje user posted image user posted image al ono,nemre reći da nije imao vremena da se na to pripremi user posted image
i tak....
bejb narasla,mugerica je i dobrica istovremeno,ide na ples,nedavno probušila uši pa je sva bitna sa novim bubamarama user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 8:32:40   
ribica1
Živo je kod vas stalnouser posted image user posted image
Ajde ajde barem nije dosadno!!



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 10:07:20   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image evo konačno starih faca da malo sretnem tu...lijepo je čut malo koju riječ kak ste,i di ste...ja svako malo virnem na RR makar prek moba,al često se ne mogu javit,puno radim dan-noć 12 satne smjene,doma me sve čeka,klinci hoće svoje i tak.L je velika,15 god,ide u gimnaziju,počela izlazit pa mi je i to koma,stalno u nekom strahu kad nekam ode di je i kaj je,ovi dvojica "srednjih" su 12 i 10 god,ovog od 12 su vec isto hormoni prespojili-zivci su mi ko vlas tanki s tim tinejdžerima,a maza L ce evo 4 god za 2 mj,ide u vrtic,vadili smo mandule prije mj.dana tak da je malo istraumatiziran od svega toga,dok malo ne zaboravi...
Lijepo vas je opet vidjet tu,nadam se da ne bute sad pobegle opet...skup sa mnomuser posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 15.4.2014 10:08:22 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 22:50:10   
ribica1
Samo kratko da se javim umorna ko pas direkt poslje posla isla sam u Sloveniju po špežu i jos sad do susjeda na rodendan i krepana sam jedva gledamuser posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 7:01:32   
daxy
Jutro,žene,šta radite?

Ja pijuckam kavicu prije posjeta ginekologu,pa da se javim malo...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 7:19:26   
ribica1
Jutro!! Evo ja se bas digla i spremam se za na poso jer srijedom radim od 8 i pol inace sam od 7!
Dora je od jucet popodne kod bake jer mi i muz danas radi dnenu smjenu!
Jojjj moram ic kosu oprat a ne da mi seee!
Kod nas je nekako zahladilo?! Kako je kod vas?

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 7:25:56   
daxy
Joj i na moru je hladno. Baš mi se uvukla hladnoća pod kožu. Brrrr....
Ne bih se ustajala ovako rano da nisam morala,ostala bih ležat bar do 8-9,onda bih još ljenčarila po kući bar do 11...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 7:28:43   
mamino zlateko
Jutro..ooo gle gle kolko starih rajki..bas lijepo..ribica i kod nas zahladilo..i neko tmurno vrijeme..evo mi se probudili,t gleda kockicu a h papa.. kako ste vi cure? Evo vam svima jedna vruca user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 10:02:28   
folletto
jutro,
hvala mamino na vrućoj kavici.
moj dragi jutros uranio pa se kavica već ohladila dok sam se ja izvukla iz krevete.
da ne moram, najradije ne bi se ni dizala jer me ovo bljak vrijeme baš deprimira.
taman kada smo počeli izvlačiti kratke rukave, zapuše bura i odvrtna kiša, pa opet bunda i čizme fuuujj user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 10:13:20   
mamino zlateko
Folleto slazem se s tobom..taman kad su nam setnje postale dio rutine evo ti ruzno vrijeme,tmurno i hladno a i vjetar puse..mi moramo u 12 na savjetovaliste i pikicu i bas mi se neda nikud po takvom sugavom vremenu..al sto se mora nije tesko..

Cure sta cete kuhat danas? Kod nas zapecena riza sa jajima,kobasicama i sirom..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 10:38:36   
PinkyFunkyBirdy
Baš je lijepo vidjeti da se javljaju cure koje su nekad tu pisale sve u 16 kad sam ja tek stigla na RR. user posted image
Uh, ovo vrijeme mi je grozno. Brrrrr. Ja volim toplinu, a ovo je za zavući se u kuću ili stan i ne izlaziti van. user posted image
Ja jedva čekam da prođe radno vrijeme jer idem na pregled nakon toga - napokon vodim i taticu da vidi našu bebicu. user posted image A u petak idemo do njegovih i napokon ćemo i njima priopćiti da postaju baka i djed. Mislim da će biti oduševljeni jer će im to biti prvo unuče. user posted image
I opet se ja raspisala o sebi. user posted image user posted image user posted image

Kako ste mi vi?

Ja danas ne kuham. Za ručak smo ionako na poslu, a za večeru ćemo vjerojatno nešto što se nađe pri ruci (kruh i kobase ili nešto slično). Cijeli tjedan smo imali zdrave večere (juhice, salate i malo mesa) i slobodno jedan dan malo odmorim od kuhanja. user posted image A i baš mi je i počelo kapati ispod sudopera pa moram smanjiti pranje suđa (barem dok ne prođe Uskrs pa da zovem vodoinstalatera). user posted image Dobar izgovor zlata vrijedi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 11:55:13   
daxy
Ja baš prkosim ovoj buri. Sjela sam na klupicu,a sunce mi se smiluje pa me grije.
Ne volim baš ljeto,a bome ni bura mi nije draga.
Ručat ću sama,pa će bit nešto nabrzaka,a za večeru ću neki rižot,možda riži-biži...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 18:22:09   
ribica1
Evo i mene napokon doma umorna ko pas a jos treba damu okupat i stavit spavat i kucu dovestbu red!
Srecom danas ne moram kuhat za sutra jer je baki ostalo repe i fazola pa ce bit za sutra!!!fala baka user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 18:37:04   
uspavana
Curke pozdrav i od mene i mojeg cudo(vista) ;-)
Necu dugo tipkat jer se smizla ljutiti pocela.
pusr svima!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Parlaonica!
16.4.2014 23:57:24   
ribica1
Eto opet nikog cijelu vecer ni novih ni starih....polako odustajemuser posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Parlaonica!
17.4.2014 11:03:02   
mamo
Pozdrav Ringerajke!
Ja sam relativno nova, ali ne tako česta gošća na forumu. Doduše, često vas sve čitam, ali rjeđe se javim s nekim pitanjem user posted image

Ali sad imam jedno pitanje, pa evo da ga postavim ovdje, ako neka mama ima savjet.

Moja curica od 17 mjeseci je prije 2-3 tjedna prestala jesti voće user posted image S tim da moram napomenuti da je voće oduvijek rado jela, već s 9 mjeseci i bez zuba je "grizla" jabuku i bananu. Do prije 2 tjedna je najnormalnije jela sve voće, a najdraže su joj bile jabuke, banane i naranča. Sada bananu ne želi ni vidjeti, a jabuku čak malo zagrize pa ju odmah ispljune, naranču isto.

Kašice ne želi jesti, otkad su joj počeli rasti zubi, s nekih 10 mjeseci, tako da joj ne mogu voće podvalit ni kao kašicu. Probala sam i kao sok, iscijediti joj naranču, ali to hoće samo malo i to samo ako vidi bracu da i on pije.

Više stvarno ne znam što poduzeti, jer i kakica joj je zbog toga postala tvrda, a i općenito joj se apetit nekako smanjio user posted image

Inače, još cica, 2-3 puta dnevno, kako kad.

Imate li kakav dobar savjet ili ideju kako da ju navedem da opet počne normalno papati?



< Poruku je uredio mamo -- 17.4.2014 11:04:19 >

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Parlaonica!
17.4.2014 23:28:34   
ribica1
Uuu tako je i moja Dora samo ju ulovilo prije je jakooo puno voca jela pa prestala skoro skroz i sad opet jede normalno.. proc ce i ta faza.
I ja sam u toj fazi pocela cijedit narance i sad najcesce to i pije!

Ja malo svratila da vidim jel ima koga il vec svi spavaju?!
Mislim da cu i ja!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Parlaonica!
18.4.2014 8:09:28   
danery
Jutro,ima koga za parlare user posted image
ja srcem kavicu i razmisljam o poslicima po kuci....sreca pa nemam puno posla,samo finisiranje.....
jeste spremne za blagdane?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Parlaonica!
18.4.2014 8:37:08   
mamino zlateko
Jutro..evo mene malo..danery i kod mene isto dns samo jos neke sitnice..jucer bila u shopingu,sutra jos kolaci i gotovo..
Kako ste vi? Kako bejb?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Parlaonica!
18.4.2014 21:39:21   
mamo
Hvala ribica user posted image

Znam ja da je to faza vjerojatno i da će proći, ali nestrpljiva sam već user posted image ...samo čekam da što prije prođe

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Parlaonica!
25.4.2014 23:10:15   
ribica1
Ja svaki dan provirujem al nema nikog za ćakulu :)

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Parlaonica!
1.5.2014 14:09:37   
anaxx
Modesti, jesam ja to tebe vidjela na rr ?user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.5.2014 14:10:23 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!