|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parlaonica!
25.3.2014 14:59:44   
folletto
Pozivam sve u parlaonicu!

Moja zamisao je da se teme svakodnevno izmjenjuju i da u njima sudjeluju sve članovi RR bez obzira na koji su podforum tenutno fokusirani.

Koliko članova, toliko i tema za razgovor... što znači da može biti živo!

Dakle, razgovori o svemu i svačemu na jednom mjestu!

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 15:21:33   
mamino zlateko
Dobra ideja,nadam se da ce biti veselo,i puno dobrih tema..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 15:30:17   
folletto
i ja se nadam da će biti tako. potakla me rasprava na temu "zašto naša ringeraja umire"
već sam rekla, ja sam nova, ali već sam jaaako puno informacija dobila ovdje na čemu zahvaljujem svim curama!
njih sam upoznala na odbrojavanju, ali nadam se da je to samo prolazna stanica i da ćemo sve brzo otići s te teme i preseliti se na ostale, veselije user posted image
u međuvremenu ovo može biti usputna stanica svima, a i jedno mjesto gdje se svi možemo družiti.
bilo bi mi žao da ovako lijepi forum nestane pa se nadam da će ova tema pomoći da opstane

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 16:55:55   
chipa
Pridružujem se ..... super ideja ....user posted image user posted image user posted image user posted image
samo se nadam da će zaživjeti user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 19:42:57   
MaTana
Ja prihvacam poziv u parlaonicu, nadam se da ce zazivjeti kao nekada prije nasi c.b. ili cafe barovi...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 20:07:03   
mamino zlateko
Onda bi bio red da neko smisli nekvu temu pa da pocnemo..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 20:16:09   
Admin
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 20:20:58   
daxy
Vidi naše folletto. user posted image user posted image
Znala sam da će od tebe bit prava forumašica! user posted image user posted image

Evo i ja se pridružujem "parlaonici".

Evo,ako ste zainteresirane,nek nam prvi chat bude o Raji. Mene zanima odakle najčešće tipkate po forumu? S posla? Od doma? Čirite li preko mobitela ili ste za laptopom stalno? [sm=zmeden.gif

Ja svakako. Al najviše s posla i s mobitela tipkam. Ovisna sam više i stalno refresham stranicu da vidim jeli tko što pisao. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 25.3.2014 20:21:34 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 20:29:22   
MaTana
Ja tipkam sa moba najcesce, doma sam na porodiljnom jos dvadesetak dana, sa posla nemam vremena tipkat tako da cu sigurno usporit javljanje.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 21:13:34   
anaxx
pozdrav "Parlaonici"

ja se javljam najčešće s posla, tako je bilo dok nisam krenula na bolovanje/komplikacije, a sad svaki dan pogledam što je novoga preko moba, vremena je malo pa mi je tako brže....

drago mi je da se nešto pokušava na rr, da se opet vrati nekadašnji sjaj, rasprave od nekoliko stranica i dana, uh kako je znalo biti žustro i živo i čak borbeno... :)

e, da ja sam tu već duuugooooo.... od početka davne 2009. godine....

< Poruku je uredio anaxx -- 25.3.2014 21:15:04 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 22:42:45   
cuba
Večer cureuser posted image
Ma jel to zaživila naša birtijauser posted image user posted image
Baš bi mi bilo drago da se opet malo češće javljamo i tipkamo na svakodnevnoj baziuser posted image
Ja uvijek tipkam isključivo sa laptopa a preko dana škicnem i sa mobauser posted image
Uf, Anaxx sad si me podsjetila, pa evo i meni se bliži punih 5 godina otkako sam član RRuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 22:47:55   
daxy
I ja bih voljela bolje upoznat druge forumašice ( osim naših trudilica).

Ja sam na Raji godinu i 4 mjeseca (otprilike).... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 22:58:55   
Mamii
Super super ideja. Ja "poznajem" ovdje vise manje samo cure sa teme Proljetnih bebica..
Ja nisam nesto predugo na rr ali citam oko 2 godine.. I tipkam od kuce, najcesce s laptopa i to u vecernjim satima kad mi bebac spava.
Pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 23:06:22   
Papalina
super tema! i meni je žao što je naša tema pomalo krepala...samo smo standardne koje se javljamo istina ni ja se nejavljam svaki dan ali čita barem...htjela bi da bar ovo zaživi da kad kliknem na rr da znamd a ću iamt šta za čitat!user posted image user posted image

Evo ja tipkam s laptopa... dok bi najprije s moba , na ovaj usrani touch tipkala ime palozinnku nebi nikad niš natipkalauser posted image user posted image uvijek samo sa moga u zadnje vrijeme, prije sam znala sa sekinog kompa ili kod sveki ali tamo me starh da nezaboravim odjavit se pa da baba ne čitauser posted image user posted image ž

baš sam oduševljena temom!!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 23:11:20   
cuba
Ajme koliko je samo birceva prije bilo. Pa do 100-te strane bi došli u par dana, kokoškeuser posted image
Sad smo svi više manje na "svojim" temama i držimo se njih a šteta pored toliko novih članica da se ne "upoznamo" malo bolje.
Eh, ne mogu lijepiti slike al zamislite si kokice i pivouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Parlaonica!
25.3.2014 23:23:21   
Papalina
ja samo zamišljam dan kad me neće naživcirati najmanje sitnice!! al dobro to je već SF user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 7:00:52   
mamino zlateko
Jutro curee user posted image evo vam jedne vruce user posted image za dobar pocetak dana.. kako ste danas?

Da i ja odg. na pitanje..ja sam vecinom preko mobitela ili tableta,jer kompa nemamo..

I nadam se da cemo se lijepo druziti,i da cu upoznati jos vise cura..

Cuba kako su tvoji decki?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 8:06:21   
mišica 666
mamino zlateko hvala na user posted image baš sam je popila a sad brzinski kuham ručak i smalom jurim u Split na neurofeedback. i na raji sam preko kompa. nemam ja živaca sa mobitelom išta tipkat user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 8:37:39   
cuba
Jutrouser posted image
Kavicu prihvacam vrlo radouser posted image
Mz, decki su dobro, R vec veliki a D ce uskoro prvu svjecicu puhatiuser posted image
Kako su tvoje cure? Kako je T prihvatila bebu?
Misica, ti vec rucak kuhasuser posted image a ja jos ni kavu nisam skuhalauser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 8:44:43   
as1986
Jutro

I ja sam na proljetnicama i relativno nova ovdje. Pridruzujem se Parlaonici user posted image . Nadam se ugodnom druzenju. A ja se javljam ili preko moba ili preko latptopa, a kada pocnem raditi biti ce i s moba i s kompa user posted image

Ugodan dan

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 8:45:31   
folletto
dobro jutro i dobro došle!
mamino hvala na kavici user posted image
mmm kava moj omiljeni napitak! tek nakon tog mirisa i okusa mogu reći da mi je dan počeo user posted image
baš mi je drago da vas ima sa svih strana RR upravo to sam i poželjela! user posted image user posted image
kako je većinom laptop alat za moj zimski posao tako sam njime povezana i sa RR.
otvorim prozor u pozadini i svako malo škicnem ima li što novoga user posted image
kako se bliži ljeto sve ću više biti na terenu, a manje pred ekranom, ali onda će tu uskočiti mob iako ne znam kako ću piskarati sa tako minijaturnim ekranom i slovima, valjda ću se ispraksirati user posted image



(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 8:57:56   
andydea
Evo i mene..trenutno bez compa..pa sam ovisnik o mobu..haha
Tipkam da mi se prsti ukoce..
Joj kako je lijepo opet spojiti se sa svima vama..Cuba bas si mi falila..


_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 9:31:23   
mišica 666
ručak spreman samo ga treba stavit peć a to će napraviti sveki (lazanje user posted image ) a morala sam tako rano sve pripremit jer idem s malom u ST pa kad se vratimo da imamo šta šnjopat. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 9:59:46   
BUMBI
Heeeej evo još jedne stare na prozivkuuser posted image
Baš mi je falilo ovo tipkanje kao prije u bircevima,ili prijavak sta smo sve napravili danas,kupili,sta kuhamuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 10:00:04   
mamino zlateko
Cuba hvaka na pitanju,mi smo svi dobro,cure su super,mama nema primjedbi..mi isto spremamo rucak (pohane palacinke)..a popodne idem na sprovod,pa na kontrolu kod ginica..nadam se da je sve u redu pa sam mirna godinu dana..a nakon ginica idemo pogledat bicikle za tenu..baka i djed joj hoce kupit bicikl pa idemo u potragu...



_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!