Parlaonica! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


folletto -> Parlaonica! (25.3.2014 14:59:44)

Pozivam sve u parlaonicu!

Moja zamisao je da se teme svakodnevno izmjenjuju i da u njima sudjeluju sve članovi RR bez obzira na koji su podforum tenutno fokusirani.

Koliko članova, toliko i tema za razgovor... što znači da može biti živo!

Dakle, razgovori o svemu i svačemu na jednom mjestu!

[img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-forum/welcome.gif[/img]




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 15:21:33)

Dobra ideja,nadam se da ce biti veselo,i puno dobrih tema..




folletto -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 15:30:17)

i ja se nadam da će biti tako. potakla me rasprava na temu "zašto naša ringeraja umire"
već sam rekla, ja sam nova, ali već sam jaaako puno informacija dobila ovdje na čemu zahvaljujem svim curama!
njih sam upoznala na odbrojavanju, ali nadam se da je to samo prolazna stanica i da ćemo sve brzo otići s te teme i preseliti se na ostale, veselije [sm=smiley1.gif]
u međuvremenu ovo može biti usputna stanica svima, a i jedno mjesto gdje se svi možemo družiti.
bilo bi mi žao da ovako lijepi forum nestane pa se nadam da će ova tema pomoći da opstane




chipa -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 16:55:55)

Pridružujem se ..... super ideja ....[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
samo se nadam da će zaživjeti [sm=smiley36.gif]




MaTana -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 19:42:57)

Ja prihvacam poziv u parlaonicu, nadam se da ce zazivjeti kao nekada prije nasi c.b. ili cafe barovi...




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 20:07:03)

Onda bi bio red da neko smisli nekvu temu pa da pocnemo..




Admin -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 20:16:09)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daxy -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 20:20:58)

Vidi naše folletto. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Znala sam da će od tebe bit prava forumašica! [sm=zz_inlove.gif][sm=smiley20.gif]

Evo i ja se pridružujem "parlaonici".

Evo,ako ste zainteresirane,nek nam prvi chat bude o Raji. Mene zanima odakle najčešće tipkate po forumu? S posla? Od doma? Čirite li preko mobitela ili ste za laptopom stalno? [sm=zmeden.gif

Ja svakako. Al najviše s posla i s mobitela tipkam. Ovisna sam više i stalno refresham stranicu da vidim jeli tko što pisao. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




MaTana -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 20:29:22)

Ja tipkam sa moba najcesce, doma sam na porodiljnom jos dvadesetak dana, sa posla nemam vremena tipkat tako da cu sigurno usporit javljanje.




anaxx -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 21:13:34)

pozdrav "Parlaonici"

ja se javljam najčešće s posla, tako je bilo dok nisam krenula na bolovanje/komplikacije, a sad svaki dan pogledam što je novoga preko moba, vremena je malo pa mi je tako brže....

drago mi je da se nešto pokušava na rr, da se opet vrati nekadašnji sjaj, rasprave od nekoliko stranica i dana, uh kako je znalo biti žustro i živo i čak borbeno... :)

e, da ja sam tu već duuugooooo.... od početka davne 2009. godine....




cuba -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 22:42:45)

Večer cure[sm=smiley1.gif]
Ma jel to zaživila naša birtija[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Baš bi mi bilo drago da se opet malo češće javljamo i tipkamo na svakodnevnoj bazi[sm=smiley1.gif]
Ja uvijek tipkam isključivo sa laptopa a preko dana škicnem i sa moba[sm=smiley2.gif]
Uf, Anaxx sad si me podsjetila, pa evo i meni se bliži punih 5 godina otkako sam član RR[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daxy -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 22:47:55)

I ja bih voljela bolje upoznat druge forumašice ( osim naših trudilica).

Ja sam na Raji godinu i 4 mjeseca (otprilike).... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mamii -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 22:58:55)

Super super ideja. Ja "poznajem" ovdje vise manje samo cure sa teme Proljetnih bebica..
Ja nisam nesto predugo na rr ali citam oko 2 godine.. I tipkam od kuce, najcesce s laptopa i to u vecernjim satima kad mi bebac spava.
Pozdrav svima [sm=smiley1.gif]




Papalina -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 23:06:22)

super tema! i meni je žao što je naša tema pomalo krepala...samo smo standardne koje se javljamo istina ni ja se nejavljam svaki dan ali čita barem...htjela bi da bar ovo zaživi da kad kliknem na rr da znamd a ću iamt šta za čitat![sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]

Evo ja tipkam s laptopa... dok bi najprije s moba , na ovaj usrani touch tipkala ime palozinnku nebi nikad niš natipkala[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] uvijek samo sa moga u zadnje vrijeme, prije sam znala sa sekinog kompa ili kod sveki ali tamo me starh da nezaboravim odjavit se pa da baba ne čita[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ž

baš sam oduševljena temom!!!




cuba -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 23:11:20)

Ajme koliko je samo birceva prije bilo. Pa do 100-te strane bi došli u par dana, kokoške[sm=smiley36.gif]
Sad smo svi više manje na "svojim" temama i držimo se njih a šteta pored toliko novih članica da se ne "upoznamo" malo bolje.
Eh, ne mogu lijepiti slike al zamislite si kokice i pivo[sm=smiley36.gif]




Papalina -> RE: Parlaonica! (25.3.2014 23:23:21)

ja samo zamišljam dan kad me neće naživcirati najmanje sitnice!! al dobro to je već SF [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 7:00:52)

Jutro curee [sm=smiley1.gif] evo vam jedne vruce [sm=kava.gif] za dobar pocetak dana.. kako ste danas?

Da i ja odg. na pitanje..ja sam vecinom preko mobitela ili tableta,jer kompa nemamo..

I nadam se da cemo se lijepo druziti,i da cu upoznati jos vise cura..

Cuba kako su tvoji decki?




mišica 666 -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 8:06:21)

mamino zlateko hvala na [sm=kava.gif] baš sam je popila a sad brzinski kuham ručak i smalom jurim u Split na neurofeedback. i na raji sam preko kompa. nemam ja živaca sa mobitelom išta tipkat [sm=zz_nerd.png]




cuba -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 8:37:39)

Jutro[sm=smiley1.gif]
Kavicu prihvacam vrlo rado[sm=smiley36.gif]
Mz, decki su dobro, R vec veliki a D ce uskoro prvu svjecicu puhati[sm=smiley1.gif]
Kako su tvoje cure? Kako je T prihvatila bebu?
Misica, ti vec rucak kuhas[sm=bravo.gif] a ja jos ni kavu nisam skuhala[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




as1986 -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 8:44:43)

Jutro

I ja sam na proljetnicama i relativno nova ovdje. Pridruzujem se Parlaonici [sm=smiley1.gif]. Nadam se ugodnom druzenju. A ja se javljam ili preko moba ili preko latptopa, a kada pocnem raditi biti ce i s moba i s kompa [sm=smiley1.gif]

Ugodan dan




folletto -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 8:45:31)

dobro jutro i dobro došle!
mamino hvala na kavici [img]http://www.pic4ever.com/images/kaffeetrinker_2.gif[/img]
mmm kava moj omiljeni napitak! tek nakon tog mirisa i okusa mogu reći da mi je dan počeo [sm=smiley1.gif]
baš mi je drago da vas ima sa svih strana RR upravo to sam i poželjela! [sm=bravo.gif] [sm=smiley31.gif]
kako je većinom laptop alat za moj zimski posao tako sam njime povezana i sa RR.
otvorim prozor u pozadini i svako malo škicnem ima li što novoga [sm=smiley2.gif]
kako se bliži ljeto sve ću više biti na terenu, a manje pred ekranom, ali onda će tu uskočiti mob iako ne znam kako ću piskarati sa tako minijaturnim ekranom i slovima, valjda ću se ispraksirati [sm=jezicek.gif]






andydea -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 8:57:56)

Evo i mene..trenutno bez compa..pa sam ovisnik o mobu..haha
Tipkam da mi se prsti ukoce..
Joj kako je lijepo opet spojiti se sa svima vama..Cuba bas si mi falila..




mišica 666 -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 9:31:23)

ručak spreman samo ga treba stavit peć a to će napraviti sveki (lazanje [sm=smiley16.gif] ) a morala sam tako rano sve pripremit jer idem s malom u ST pa kad se vratimo da imamo šta šnjopat. [sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 9:59:46)

Heeeej evo još jedne stare na prozivku[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Baš mi je falilo ovo tipkanje kao prije u bircevima,ili prijavak sta smo sve napravili danas,kupili,sta kuham[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (26.3.2014 10:00:04)

Cuba hvaka na pitanju,mi smo svi dobro,cure su super,mama nema primjedbi..mi isto spremamo rucak (pohane palacinke)..a popodne idem na sprovod,pa na kontrolu kod ginica..nadam se da je sve u redu pa sam mirna godinu dana..a nakon ginica idemo pogledat bicikle za tenu..baka i djed joj hoce kupit bicikl pa idemo u potragu...





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>