|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
7.11.2017 15:23:45   
belina
Tu sam drag tintin. I ja sam se bola pod kutem od 90 tako mi je bilo lakse a i sestra zdenka je rekla da nema veze. A ona bi mi ie davala pod 40. Ma da je to nesto presudno onda oni ne bi dali nama da mi sebi sami dajemo. Drago mi je da dobro reagiras na stimulaciju. Ne mogu se sjetit da sam ista sebi davala navecer, osim stopericeuser posted image
Pitaj sta te zanima za aspiraciju

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
7.11.2017 17:16:21   
tintin
Hej Belina, spasavas me ;-) dali se nesto posebno triba ponit za obuci tamo ili ne, I dali daju nekakvu anesteziju, kako je tebi bilo jesi ista osjetila, ja kad sam bila u Zg dobila sam anesteziju polu budna ali isto sam osjecala malo boli, u biti vise nelagodu.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 7:31:53   
belina
Tintin ne trebas apsolutno nista ponijet. Daju anesteziju, tj Dolatin koji te osamuti. Mene bome dobro osamutilo jer se ne sjecam skoro uopce punkcije hahaahahahuser posted image nije me nista bolilo a imala sam 11 folikula! Nakon toga sam sat vremena lezala tamo kod njih u toj kao dnevnoj bolnici. Ima tamo 7/8 kreveta bude uvijek tu cura, pa mozes malo otkunjat ili cakulat. Ponesi punjac i mobitel. Sestra ti donese tvoje stvari iz svlacionice i budu kraj tebe. Mozes pricat na mob.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 8:00:57   
belina
Kad dodes obuces se u njihovu spavacicu u maloj sobici, ma uputit ce te te sve sestre. Nemaj straha. I onda ides u tu malu salu, legnes na stol, oni te pripreme, daju ti anesteziju u ruku i kad pocne punkcija biologinja ti tamo iz svoje sobice stalno dolazi govorit koliko imas jajnih stanica. Stvarno su divni. To ti se ja sjecam sve na fleseve hahaahahahah!!!! Poslije nisam bila u stanju vozit iako mj je mm ostavio auto ispred. A dobro, tm ide isto s tobom pa ce on. Ugl taj dan i par narednih me stalno bockalo na mjestima uboda. Ako mozes bar taj dan punkcije odmori! Sutra dan ujutro zoves lab da vidis kako je prosao tulum. Ali vjeruj mi sve te oni upute! Samo kad budes imala transfer pitaj trebas li doc punog ili praznog mjehura, jer dole razliciti doktori imaju razliciti pristup. Moja dr radi transfer na pun mjehur i sa uzv-om, a npr.dr B radi bez uzv i nije mu bitan mjehuruser posted image tako da to upitas prije jer se sjecam da mi to nitkk nije rekao a slucajno sam nacula od nekog da treba bit pun mjehur. Eto, pitaj sveeeee
Mozda smo mogle ovo i u PP hahaha al nema veze jos ce nekom dobro doc

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 10:34:10   
tintin
Belina puno hvala bas si mi pomogla, evo me u St, ultrazvuk pokaza 9 folikula, ima zrelih, veceras stoperica u petak punkcija, ajme, jedino sto smo se ja I mm zezli, nisam se nadala da ce punkcija biti u petak, a tad ce biti vec 7 dana da on nije znas vec sta user posted image da nepisem, nadam se da to nece biti problem ili da ga veceras teke mozda bolje, a vidi mene smisna sam sama sebi

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 12:30:37   
belina
Hmmm ne znam sta bi ti rekla. Zaboravila sam kakav mu je spermio inace bio? Ako je dobar onda bi mogao hahaah! A evo iskreno ne znam, a da nazoves sestru Zdenku ili Anu pa lijepo pitas je li bolje da je uzorak star oko 8 dana ili dan ipo? Pa sigurno se susrecu s tim svaki dan.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 12:32:15   
belina
user posted image user posted image user posted image za 9 folikulica! Nadam se da ce biti lijepih jajnih stanica! Navijamo na najjace!!!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 16:30:39   
LourdessPadme
tintin draga pratimo te iz prikrajka i navijamo user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 17:06:06   
tintin
Belina ma nisam zvala, sta je tu je, sta bude, javim sve dalje, hvala na svemu user posted image user posted image
Lourdess draga puno hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 20:41:51   
Leilani
tintin draga, super vijesti. Navijam user posted image I neka ste tu pisale, sigurno ce dobro doci user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.11.2017 21:35:53   
perlica55
Tintin sretno na punkciji nek bude finih folikula, za spermio je
bolje da uzorak ne bude toliko star. U Citu traže pred punkciju apstinenciju
od dva, najviše tri dana. user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 8:11:38   
tintin
Leilani, Perlice I vama cure drage puno hvala na podrsci user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 8:35:20   
Snjeguljica_83
Tintin, pridružujem se navijanju!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 14:31:30   
tintin
Snjegulice hvala user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 16:44:19   
tišina
Tintin, sretnooo sutra. Saljem puno pozitive!!!user posted image user posted image

Belina, sitno se broji do tvoje bebice, kako se osjećate, igra li nogomet u maminom trbuhu?

Mi smo zapeli na pretragama MMa, dobili smo briseve i nasli su mu mikroplazmu. Sad cekamo urologa i nadamo se da se mikroplazma moze rjesiti i srediti spermiogram...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 18:17:37   
tintin
Tisina draga hvala ti user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 18:28:33   
belina
Tisina draga pa dobro bar ste nesto detektirali. Vierojatno i ti imas microplasmu pa cete se morati oboje lijeciti? Stvarno vam zelim da rijesite problem! Moj termin se opasno priblizio a kao da sam jucer tu odbrojavala s vama. Zelim i tebi da ubrzo budes na mom mjestu.

Leilani ma tebi cu ja opet sve u detalje napisat kad ti odlucis ici heheheheeh! Jeste li blize nekoj odluci?

Tintin idemo sutra po te lijepe jajne stanice! Stvarno ne trebas bit u strahu! Sretno i javi nam rezultate! Drzimo palceve!!!!!!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.11.2017 22:04:03   
tintin
Belina hvala user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
10.11.2017 9:04:33   
PinkyFunkyBirdy
Tintin i ja navijam od sveg srca za puno lijepih folikulića, odličan tulum u labosu i lijepim i zdravim bebicama koje ćeš nositi pod srčekom! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tišina, vjerujem da ćete brzo riješiti mikroplazmu, ali se slažem s Belinom da se i ti moraš paralelno liječiti jer se ta gamad prenosi s jednog na drugo. Moguće da ona utječe na S-gram. user posted image Držim fige da budete brzo oslobođeni te napasti i da se ubrzo bacite na posao. user posted image

Ostale curke, kako ste mi? Otvorila sam novu temu za ovaj mjesec pa ajmo se tamo prebaciti: http://www.ringeraja.hr/forum/m_952270/mpage_1/key_/tm.htm#952270

Samo ću napisati da su moji dečki dobri - veliki je prihvatio malenog, a meleni hB lijepo spava noću (5-6 sati u komadu pa sisa i nastavi još koji sat), sisamo kao pravi i ne mogu vjerovati da već imamo 3 tjedna! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
13.11.2017 13:50:30   
tišina
Belina i Pinky, sad tek vidim vaše postove za mikroplazmu.
Ja sam radila briseve prije cca 2-3mj i bili su ok, ništa nije nađeno. Ma piti ću štogod da treba da se toga riješimo i onda dalje. Čekamo sad da prođe pregled urologa pa da vidimo njegovo mišljenje...
Hvala vam na lijepim riječima!

Belina, neka bebica pričeka svoj pravi termin a ti još do onda sve sitnice fino stigneš odraditi.

Pinky, ipak su oni lagani strahovi o prihvaćanju mlađeg brace biti višak, hvala Bogu. Vjerujem da je ovako punooo lakše. Je li tebi sad lakđe s malo bebicom nego kad si prvi put rodila?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!