|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
2.10.2017 23:02:20   
nymeria
Joj kakvo zatišje ovdje...
Drage moje želim vam puno strpljenja i snage za borbu i da svaka od vas što prije ugleda plusić na bilo kakav način...

Cure koje idu u mpo da im se brzo sve posloži....

A najviše od svih želim leilani da preseli u trudničke teme, ono stvarno od srca... Ženo zaslužila si...

Tišina ti isto samo hrabro, obavi sve kaj trebaš pa buš bila pametnija za dalje kaj treba...

Mini bav.. draga nek ti muž obavi spermio ni to takav bauk, i da od prve nove ture klomića zacementiraš plusić ko kuća...

Tintin draga da se tsh spusti i da postupak dođe i prođe što brže a za božić da dragom pokloniš popišani test sa plusekom...

Papučice draga nestala si i ti ženo, kako tvoja malena, kako posao i sve?

Ispričavam se ak sam kog zaboravila, slabo ste mi aktivne pa sam zaboravila i tko se sve trudi...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
2.10.2017 23:04:17   
nymeria
Mi smo prošli tjedan napunili godinu, nemogu vjerovat di je to vrijeme proletilo, slavili smo cijeli prošli tjedan rođendan i baš nam je bilo super...
Imamo 5 zubića, polako se pušta, htio bi hodat.. počeo je babababa i mamama po cijele dane zvati.. velika je maza i pričalica... Puno šetamo, čitamo i igramo se tako da smo stalno okupirani sa nečim...

Eto ovako dani prolaze kod nas... Šaljemo vam puno pusica ja i moj veliki F


_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
3.10.2017 8:49:17   
tintin
Cure drage hvala na podršci,
Hajdi nije mi povečavao terapiju, pijem jednu ipo tabletu mislim da je to dovoljno, a razlog zašto mi se nije spustio uz tu terapiju je kriva kontracepcija koju sam pila tri mjeseca dr je rekao da ona sprečava spuštanje tsh-a, valjda će sad do postupka još pasti, i trenutno sam na dvije vrste vitamina koje imaju isto u sebi funkciju snižavanja tsh-a.
Dada i ja te se sječam i čestitam ti od srca.
Pusa svima.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
3.10.2017 9:27:16   
Snjeguljica_83
Tintin, žao mi je što te tsh zeza. user posted image Nadajmo se da će se spuštati.... user posted image Bit će sve dobro!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.10.2017 8:59:35   
tišina
perlice55, mi smo iz Zadra, slijedeći put ćemo na spermiogram vjerojatno u Split privatno.... za sad pije smo čaj od piskavice i ulje origana ali to ej za rješavanje sinusa. idemo prvo po nalaze pa onda po vitamine...
gdje si ti išla na MPO?
ja sam se nadala da ćemo možda moći na inseminaciju ali bojim se da s ovakvim spermiogramom nemamo šanse...
IVF-a se bojim, baš, baš a i MM mi ima problema s vađenjem krvi, kad spomenem punkciju pada u nesvijest...user posted image user posted image

nymeria, baš je lijepo čitati o tvojoj uživanciji s malenim user posted image , a potpis baš gura naprijed. Hvala ti, nadam se da ćemo znati što treba i kako treba.

tintin, žao mi je što si u vrtlogu tih tableta... dobro da je sad liječnik otkrio uzrok za nespuštanje tsh pa si izbacila kontracepciju. držimo fige za dalje!!! sretno i samo pozitivno daljeuser posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.10.2017 11:10:37   
PinkyFunkyBirdy
Draga Angel@ čestitam na trudnoći! user posted image user posted image user posted image Svakako javljaj detalje kad budeš išla na pregled i želim da ti sve prođe baš onako pravo školski! user posted image Ne znam koliko si čitala, ali eto i ja sam trudna i sitno brojim do poroda (termin mi je za 13 dana). user posted image

Svim mojim dragim trudilicama želim puuuuuuno sreće i držim fige da uspijete prevladati sve prepreke i da ubrzo ugledate te slatke plusiće te nakon toga da vam trudnoća bude pravo lagana i uredna! U mislima sam s vama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.10.2017 12:07:07   
Leilani
Oj, drage moje...zatisje ovdje pa onda sve redom. Dok ja pohvatam. user posted image
Uglavnom MM je napravio spermio na VV i ne kuzimo bas nalaz jer je potpuno drukciji od onog sa sv.duha iako za sve one zadnje tri rubrike piše pass, pass, pass. Ali ovako koliko smo trazili po netu izgleda da je puno bolji. Jer ne pise nikakva dijagnoza, samo parametri. Ali ne izgleda lijepo specificirano, dosta nerazumljivo.
Ja sam dobila i prosli mj mengu i bas sam bila tuzna. I cak sam se ponadala jer sam imala prvi dan smeđi iscjedak, tako mi nikad nije bilo i cesto mi je bilo muka nakon jela. I onda drugi dan popodne tek krenula menga, trajala 3 dana tako da sam naravno opet citala o laznoj mengi, to je ko ono zadnja slamka spasa.. Sad krecemo opet u akciju, pa bismo se onda uputili na mpo nakon toga. Hvala vam za info o bolovanju, sad mi je lakse jer me bas to opterecivalo.

nymeria vec prvi rockas user posted image sretan! I hvala ti puno draga na lijepim zeljama.

tintin drago mi je da sad znate razlog za tsh pa je odmah lakse i rijesavati problem.

tisina draga, jako mi je zao zbog nalaza, mi smo isto bili suoceni s losim prvim nalazom, drugi je vec bio bolji, a za ovaj cemo vidjeti. MM pije jedan caj, budem ti napisala kako se zove jer je bitno pomogao. Ja sam se isto bojala IVF pa sam isla na inseminaciju, naravno po preporuci mpo gin i bila u komi kad nije uspjela. Od toga je prosla godina i pol i tek sad sam evo polako spremna na veci korak. Moja gin mi je isto tako rekla da ne zeli da me to isfrustrira.. kad ste spremni odite.

Puse svima, naravno nisam sve zapamtila a i na poslu pisem.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
5.10.2017 9:21:15   
tišina
leilani, jbmu, toliko puta smo guglali lažne menstruacije da je stvarno vrijeme da se ne pojavi ili da ti barem bude lažna!
samo se vi trudite, možda se stanje sa spermiogramom baš promijenilo i sad akcijanje upali! daj Bože.
Ajd molim te napiši koji čaj pije da ga i mi nabavimo. Za sada pije piskavicu bez problema a meni je taj čaj očajan. Vjerujem da će sve pristati piti.
Mi smo odlučili pričekati s novim sgramom do polovine 12 mjeseca. Do tada ćemo napraviti urološke preglede i pretrage i nalaze hormona, nadam se riješiti bakterije u ejakulatu, zbrojiti se u glavi i nadati da će se dogoditi neko božićno čudo.

pinky, velikiii pozdrav tebi i bebi, sitnooo još brojite!! sretno, i da prođe što brže i lakše user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.10.2017 11:02:00   
Leilani
Samo da vam javim, spermio jako dobar user posted image cak nije ni na granici vec iznad user posted image

tisina napisem ti sutra za caj :*

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
8.10.2017 11:49:15   
belina
Leilani draga user posted image za spermio!!! Wuhuu!! Zelim ti da ovaj ciklus uspije, a ako slucajno i ne-zelim ti uspjesan ivf! Ma nije nista tako strasno! Pusa pusa!!!
Tintin i vi sad krecete!!!user posted image dabogda uspilo iz prve!!!

Tisina draga mora sve bit dobro, imate dobar plan, sve ces napravit i doci do svoje bebice!

Cure drage, znam iz prve ruke da nista sta prolazite nije lako, ali iza svake kise sunce MORA izaci...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 9:55:11   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Leilani

Samo da vam javim, spermio jako dobar user posted image cak nije ni na granici vec iznad user posted image



user posted image user posted image To je odlična vijest!!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 15:11:31   
tišina
Leilani, super vijest!!! Odlično, sretno, sretnoo najsretnije ovaj ciklus, pa da se imamo cemu veseliti s tobom!! user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 15:28:11   
PinkyFunkyBirdy
Leilani bravo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 17:59:00   
tintin
Leilani user posted image user posted image navijam za skori plusic.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 19:22:10   
Hajdi
Leilani, baš mi je drago za dobar spermio user posted image user posted image . Navijam da brzo dođu dvije crtice user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
9.10.2017 21:43:46   
LourdessPadme
leilani user posted image za spermio nek se cim prije ulovi
Ostale curke ja i moj frajerko vam saljemo puno dobrih vibrica user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
10.10.2017 18:26:02   
Leilani
Hvala vam drage moje. Akcije je bilo prosli i ovaj tjedan, nisam stigla na FM zbog posla, ali ja osjetim svoju O pa se nadam da smo pokrili. Dva dana u toku plodnih dana ipak nismo uspjeli, tek treci, ali valjda je to dosta.

lourdess, pusa tebi i tvom frajerku user posted image

mali andeo vidim sad tamo na trudnicama za tvoju Eli, cestitke draga najvece. Uzivajte <3

hajdi pinky blize se termini user posted image . Ne znam kako vama, ali meni su vase trudnoce proletile. Bas ono kako cekam iz mjeseca u mjesec i nis se ne događa, evo vi vec pred porodom.

mini bav tintin sta ima kod vas, kako ste?

tisina draga, nadam se da si bolje. Poslala sam ti PP.

Pusa svima.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
11.10.2017 9:07:05   
tišina
hej leilani, vidjela sam jučer PP i odgovorila. Hvala ti i ovako javno!!!
Možda ste taj treći gađali "u sridu" na O i bude pun pogodak! Po nekim teorijama je to način začeća dečka user posted image user posted image .

bolje smo, ignoriramo i mislimo da ćemo to riješiti. drugačije ne bih funkcionirala.. user posted image user posted image user posted image user posted image

lourdess, samo ti uživaj sa svojim mališom!!! puse velike.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
23.10.2017 8:05:10   
tintin
Jutro cure, kako ste mi, pravo zatišje na raji user posted image
Da vam javim, krećem u postupak, injekcije u frižideru, ovaj tjedan trebam dobiti m pa krećem s pikanjem, sve ću vas izvještavati, držite fige, imam osjećaj da nemam nikakav osjećaj user posted image kao da uopće ne idem u postupak, kao da se meni to ne dogadja nego nekome drugom, skroz čudno ovaj put.
Pusa svima.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
23.10.2017 11:04:41   
nymeria
Tintin draga sretno sa pikanjem... Nek bude plus-onosno..
Leilani draga kakav je status.. ostale curke? Baš ste se smirile i jiš ne pišete

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
23.10.2017 11:05:41   
nymeria
Tintin draga sretno sa pikanjem...


_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
23.10.2017 12:24:30   
belina
Tintin pocinjeuser posted image user posted image user posted image kreces u lov na svoje drugo zlato, a ja ti zelim svu srecu ovga svijeta! Da uspije iz prve!!!
Leilani kako je kod vas?
Tisina draga treba proc malo vremena da... bas mi je zao sto sve to morate prolazit. Jednom ce sve ovo biti iza vas!
Druge dame kako ste?

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
23.10.2017 17:15:59   
Leilani
Je takvo je zatisje da sam pocela pisati po trudnicama user posted image Falite...

tintin draga, sretno s pikanjem. A i bolje da si u nekom drugom filmu, da ne dozivljavas previse.

Kasni mi 1 dan po aplikaciji, ali danas je tek 28 DC pa ono...zadnjih mjeseci mi je dolazila na 24, 25, 26, ali događa mi se i na 28. Trbuh tu i tam da do znanja da bi mogla stici... a kak da se sad ne nadam? Malo se ponadam, pa malo ne.

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
24.10.2017 8:25:29   
Leilani
Stigla user posted image user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
24.10.2017 8:27:36   
belina
Leilani user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!