|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
1.9.2017 12:52:40   
perlica55
Cure, žao mi je zbog vještica user posted image
Samo hrabro naprijed user posted image
Tintin navijam od srca da vam novi postupak donese još jednu srećicu user posted image
Mi smo stigli jutros s mora, odmorili dušu i tijelo, curica je uživala,
nadamo se da bu doma ostao isti ritam ...
Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.9.2017 10:18:31   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, jako mi je žao zbog user posted image . user posted image Grlim vas puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena, puno sreće u novom postupku i obavezno javljaj novosti! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.9.2017 17:53:03   
Leilani
Hvala cure na zagrljajima... mene ovaj put bas tuga spucala, tako da sam u jednom trenutku puknula kad me MM nanervirao i rasplakala se od tuge, bas me opralo kako vec dugo nije.

tintin javi kad bude nesto novo. Drzim fige da odmah uspijete i da tsh bude najuredniji moguci.

mini bav draga? Gdje si, kako si?

Puse najvece trudnicama belina i pinky i mamici Perlici ♡♡♡

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.9.2017 18:08:08   
belina
Draga Leilani nista ti necu rec osim da ti saljem veeeliki jaki zagrljaj!

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.9.2017 20:36:02   
Hajdi
Drage cure, Leilani, Mini Bav šaljem i ja zagrljaje utjehe i ohrabrenja za dalje user posted image user posted image user posted image .

Tintin javljaj kad budu novosti u vezi postupka, navijam za uspjeh iz prve user posted image user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
4.9.2017 20:59:54   
Leilani
Hvala drage moje :*

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
12.9.2017 19:24:38   
Mini Bav
Drage cure kako ste?

Leilani nadam se da akcijas sad posteno, zelim da se javis sa plusicem!
Ako koja hoce nek preuzme otvaranje tema.. ja stvarno ne mogu sudjelovat vise toliko :)
Jako sam zauzeta novim poslom i uredenjem kuce pa nisam azurna..

Bila sam danas na pregledu i nisam imala ovulaciju, danas mi je 21.dc, tako da uzimam duphastone i opet sam sljedeci mjesec na klomifenima.. i eto, ne ide bas, al bude user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
13.9.2017 11:06:09   
Lidija242
Pozdrav cure..pratim Vaš neko vrijeme,i želim da čim prije ugledamo user posted image ..Moja situacija je ovakva u sedmom mjesecu nije mjesečnica trebala doći 23 7 ali nije došla tek u osmom mjesecu 2.8 i sada opet u devetom mjesecu opet mi kasni već 10dana ..prvi puta kada mi je kasnila ja odmah u ljekarna po test i naravno bio je minus e sad kad mi opet kasni malo se bojim ići po test da se opet ne razočaram..do danas mi je temperatura bila (mjerenja u ustima) 37.1 ~37.3 i danas se probudila opet mjerila i tek mi je došla 36.8 ..što mislite jel bi mogla biti trudnoća ??povijest bolesti jest da sam imala prije 2god CINIII ALI biopsija pokazala da sve u redu i sad mi papa test uredan..A što se tiče jajnika desni mi je savršen već lijevi je malo povišeni i pun dijamatica (kako bi mi ga gin opisao) oprostite na dugom postu al svi mi želimo i trudimo se za jedno ,za naše malo sunasce :) hvala vam odgovoru user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
13.9.2017 12:14:37   
belina
Mini Bav ne posustaj zeno, znam da je tesko sve uskladit! Doci ces i ti do svog malog zlata!

Lidija dobro dosla na RR. Mislim, ako si trudna svaki test ce pokazati, tako da nema straha. U ljekarnu kupi test i bit ces mirna. Imas li kakvu dijagnozu? Tipa policisticni jajnici ili sl? Jesi kontrolirala hormone? Ne znam sta bi ti savjetovala. Ako radite duze na bebi onda bi trebala pronaci razlog neredovitoh mjesecnica. Ja ti od srca zelim da je to to ovaj mjesec pa da se neces trebati stresirat!

(Odgovor članu Lidija242)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
14.9.2017 18:10:16   
tintin
Mini bav samo hrabro naprid, sta kaže Belina ne posustaj, ja se od srca nadam da ces uskoro ugledat plusic.
Lidija dobrodosla I sto prije otisla na trudnicku temu, sritno.

Moj TSH 2.94 user posted image tuzna sam ali sta cu, borba traje dalje, u ponediljak sam u ST pa cemo vidit sta kaze dr.

Ljubim vas sve, I trudnice nase drage zelim vam brz I lagan porod.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
14.9.2017 22:35:59   
Hajdi
Tintin draga tsh samo što nije koliki treba biti user posted image , manje od 2 jel tako? Znam da si htjela sad u postupak, ali uz malo povećanu dozu terapije vjerujem da će za 1-2 mjeseca tsh biti manji od 2. Samo hrabro nastavi dalje user posted image

Mini Bav, Leilani navijam i za vaše plusiće uskoro user posted image

Lidija dobrodošla i što prije ugledala dvije crtice na testu user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
20.9.2017 10:39:33   
PinkyFunkyBirdy
Draga tintin, što su ti rekli u ST? user posted image Samo mi budi hrabrica i vjerujem da će jako brzo još (barem) jedno malo srčeko kuckati pod tvojim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lidija dobrodošla i čim prije postala ponosna trudnica! user posted image user posted image user posted image Očito su ti u zadnja 2 ciklusa ovulacije bile sa ovog jajnika koji je mikrocističan, a moguće da su se počele stvarati ciste i na drugom jajniku. Ja sam ti osoba koja nikad nije imala redovite cikluse i imam PCOS pa ti mogu reći da je kod neredovitih ciklusa najbitnije utvrditi ovulaciju (i da se uopće dešava). Predlažem ti da si naručiš s eBaya ili Njuškala ovulacijske trakice i piški po njima da ulovite O. Neću sad previše objašnjavati o LH trakicama jer možda to sve već znaš pa ako imaš kakvih pitanja samo pitaj. Sretno! user posted image

Mini Bav, baš mi je žao da te tako zeza ovulacija. user posted image No, super je da doktor prati stanje i prilagođava lijekove pa vjerujem da ćeš brzo objaviti plusić! Navijam za to! user posted image user posted image user posted image

Leilani, gdje si ti i kako si? user posted image Kakve planove imaš za dalje? Držim fige da te iznenadi plusić! user posted image user posted image user posted image

Baš mi je žao da je ova tema tako pusta i da se rijetko javljate. user posted image Ajde nove curke, javljate se! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
20.9.2017 13:44:09   
Leilani
tintin draga, zao mi je zbog loseg tsh...sta kaze doktor? Drzim fige da cim prije krenete u postupak.

mini bav jel bila ovulacija?? Jeste pokrili? Mi smo pokrili sve po uputama gin pa sad cekamo...

lidija dobro nam dosla i jos prije otisla na trudnice.

pinky za sad cekamo spermio, vec dva put je morao odgoditi zbog posla, drugi tjedan treca sreca....Bila sam na FM kod svoje gin i vec mi je htjela pisati uputnicu za MPO, ali je rekla da ne zeli da me to isforsira. Ovulacija je bila, ja sam joj rekla da osjecam desni jajnik, sluz je bila reprezentativan primjerak, ko iz knjige. I ona je bas bila zadovoljna time i rekla da mi zeli da iduci mj dođem trudna. Cak mi je i dala da si sama pod mikroskopom pogledam iscjedak da se uvjerim da je sve cisto dole user posted image Pa cemo pricekati nalaze, a onda vidjeti kako dalje. Dodatan minus mi je sto nikako ne mogu s posla ujutro u bolnicu ako radim ujutro... tako da me i to brine. Ne znam moze li se dobiti bolovanje kad se ide u postupak...

Pusa svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
25.9.2017 11:34:42   
tišina
curke, jutro! samo ću se nakratko javiti..

mi smo se našli pred zidom. MMu je dobio prvi nalaz spermiograma- azoospermija... šok, nevjerica, neopisiva bol... saznali smo to u petak a ovo je vjerojatno bio najgori vikend u mom životu...

vidim da se poznata imena i dalje trude i bore. sretno vam svima drage cure! da sve do jedne na godinu nosite svoje maleno! user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
26.9.2017 8:16:48   
tintin
Jutro cure,
Baš nam je pust forum, nemamo odbrojavanje za 09/17, mislim da se to nikad nije dogodilo od kad sam ja na forumu, ajmo nove cure di ste, živnite temu, čekam vas user posted image
Leilani možeš na bolovanje tijekom postupka, postoji određena šifra, nadam se da ćeš uskoro zatrudnit, to ti od srca želim.
Tišina žao mi zbog spermia, ali glavu gore, postoje i dalje mogućnost za bebicu, samo hrabro naprid.
Nisam baš u toku rijetko sam na forumu ali sretno svima.
A sad o meni, dr nije baš zadovoljan s tsh, ali u postupak krećemo u 11 mjesecu i valjda će do tada pasti, sad sam trenutno na vitaminima koje mi je on dao, i sredinom 10 mj opet u ST po protokol, eto drage moje toliko od mene, još malo i krećemo, sve to brzo prodje.
Veliki zagrljaj svima.
Trudnice naše drage sretno do neba i pusa

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
26.9.2017 11:33:36   
Mini Bav
Leilani cekamo da javis nesto dobro u ovom moru losih vijesti user posted image
tišina uh,jako mi je žao radi takvog nalaza, ali stvarno nikad ne odustajte user posted image sigurna sam da cete pronaci nacin, samo polako, korak po korak. Nitko ne zeli takve vjesti, treba vremena..
tintin sretno i hrabro! user posted image

Ma ja nisam imala ovulaciju uopce, a mjesec nakon klomifena je navodno vrlo uspjesan za puno parova, nazalost ja nisam te srece.. jucer sam dobila. Muz nikako da napravio spermio, sredujemo kat, cekamo novce neke i samo odgadamo to user posted image trebala sam krenuti sutra s klomifenima ali nazalost nista od toga jer nema smisla da ja uzimam klomifene ako muzev spermio slucajno nije dobar, tako da odgadamo za sljedeci mjesec, valjda cemo uspjet to obaviti do onda.

< Poruku je uredio Mini Bav -- 26.9.2017 11:34:52 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
26.9.2017 12:25:26   
Snjeguljica_83
Tišina, žao mi je zbog lošeg nalaza.user posted image

Mani Bav, upravo tako, nema smisla da uzimaš klomifene, a ne zna se kakav je spermio. Nadam se da ćete uskoro i to riješiti i naravno, da će biti uredan!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
26.9.2017 13:32:12   
tišina
tintin, sretnooo!!! da dobiješ najljepši poklon pod bor! user posted image

mini bav, užasna bol, kad vidiš sve nule na nalazu,,, nigdje ni naznake da ima igdje ijedan spermić da je zalutao...
sad se samo nadamo da ćemo nekako negdje naći pokojeg, možda okrenuti taj nalaz jer nema gore situacije od ovoga... kad se sjetim kako sam i zašto otišla s foruma i stavila sve iza sebe, poludila bih. da sam samo bila trunkicu drugačija i da se nismo izluđivali do krajnjih granica zbog stavova i mišljenja bliske obitelj....user posted image
a što se tiče spermiograma, mi smo ti išli "poluprivatno". platili smo u bolnici 80kn pretragu (nismo htjeli tražiti uputnicu od njegovog dr.). Ako budete htjeli, možda vam je to brža i jeftinija solucija... nalaz je bio gotov drugi dan.
gledala sam neke privatne poliklinike tamo je oko 400-500kn i to nam se tad činilo too much u usporedbi s ovim..

snjeguljice, hvala ti...user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
26.9.2017 16:18:19   
belina
Drage cure jako me rastuzilo ovo sve sta pisete. Nemate pojma. Zao mi je jako i nadam se da cete ipak negdje pronaci onu truncicu snage koja ce vas opet podignuti na noge i gurnuti u borbu.
Tintin nalaz nije idealan, ali curi koja je bila sa mnom u postupku je dr.rekao nek bude bar ispod 3. Tako da nije idealno, ali nije ni nepremostivo. Do 11.mjeseca ce se on jos spustit. Ali dobro, zeno nesto se bar dogada!! Neka te za Bozic obraduju najljepse vijesti!!!

Leilani nek ste vi sve pokrili! Bravo! A tm-a malo poguraj da ode na spermio! Mozes uzest BO za postupak, ali sad...pitanje je koliko zelis da ti drugi znaju sto radis, jer je neka posebna sifra koja znaci postupci u vezi s oplodnjom, tako nesto. Pa eto...nije da se treba sakrivat ali eto meni su bile neke babetine u racunovodstvu i nisam htjela da razglabaju o tome, pa sam odradila sve uzv iza posla. Zamolila sam dr da dolazim do 15,00sati, punkcija mi je bila u subotu, a onda sam uzela BO u ponedjeljak tjedan dana u ginekologa ali nesto mi je napisao deugo. Mozes ti uzet i od dr opce prakse ako zelis.

Tisina jaaako mi je zao za tm. Tesko je...nadam se da ce te ti i tvoj muz biti sada tu jedno za drugog jer vam je tesko oboma. A kad odtugujes onda vidi sta vam je ciniti. Mozda je neki zacepljen kanal, mozda se moze TESOM izvaditi...proguglaj malo. Vama je dovoljan jedan!! Ne gubi nadu!

Mini bav da upravu si za klomice. Ja sam mislila da tm ima uredan spermio, valjda sam pobucala. Nek on to odradi pa ces opet nna klomice. Zao mi je sta je user posted image dosla! Is is!!!

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
28.9.2017 21:43:31   
dad@
Cure moje drage dobra vecer svima 😘😘 neje me vec znaju id prije kao angel@ ali kako sam izgubila te lozinke moram radit ponovnu prijavu 😂😂 mama sam djecaka od 4 godine David i sad sam nakon 4 g ponovno trudna 🙏🙏🙏 a termin ta davidov rodjendan 6.5. 🙂 Sjetit ceme se vjerojatno Pinky,perlica 🙂🙂 trebala sam M dobiti 24.9. I nisam a 25.9 ujutro radila test i odmah su se pokazaleuser posted image 🙂 Sad se nadam samo da ce sve biti u redu z gunekologa mislim ici za dva tjedna sad sam u 5 nedjeljitrudnoce 🙂 Kad bi vi na mom mjestu isle ? Na prvi pregled ?

_____________________________



* 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu postala sam supruga za mene najboljeg muškarca na svijetu :-))))
* 14.9. moja ljubav,najveća podrška mm Danijel

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
29.9.2017 7:09:12   
Snjeguljica_83
Dad, tj. Angel, ja te se sjećam!!! Čestitam!!! Kako je došlo do trudnoće? Spontano ili ste si dali truda, i koliko dugo?
Nek je sretno do kraja!

Na prvi pregled.kad.budeš najmanje 6 tt trudna. Najbolje sa 7 tt.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
30.9.2017 5:12:03   
Hajdi
Cure žao mi je zbog loših vijesti, ali ne dajte se! user posted image

Tišina nije još ništa izgubljeno, bit će teže ostvariti cilj user posted image , ali nije nemoguće. Javi se obavezno u neku kliniku, bilo kbc ili privatno.

Tintin drago mi je da krećete u 11. mj. user posted image Jesi li dobila povišenu terapija eutiroxa za snižavanje tsh?

Mini Bav i ja se slažem da se ne uzimaju klomifeni bez napravljenog spermiograma.

Leilani može se dobiti bolovanje za postupak i to koliko se sjećam sa šifrom A0 odnosno obično bolovanje.
Sretno da uspijete u vašoj kućnoj radinosti user posted image . Nadam se da će spermio tvog muža biti uredan.

Dad@ čestitke na trudnoći, neka prođe školski i uredno. Sa 7 tj će biti ok da odeš na prvi pregled.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
30.9.2017 22:27:24   
perlica55
Evo i mene malo user posted image
Leilani, bude ti gin dao bolovanje za postupak,
po preporuci MPO gina. Hajde nek TM napravi nalaz,
ak nije puno bolji, odite na konzultacije. Ja budem navijala
od srca za tebe, predugo si nam trudilica..
Tintin, samo redovito uzimaj terapiju i vjerujem
da bu TSH za mjesec dana išao još malo dolje.
Držim fige od srca za uspješan postupak..
Tišina, vjerujem da vas je šokirao nalaz i jako mi je žao.
Ne želim ti buditi lažnu nadu, al jedan nalaz ne znači
konačnu dijagnozu. MM je imao jako loš nalaz, tak da
znam kaka vam je. Kroz neko vrijeme ponovite nalaz
u drugom labosu i nek apstinencija bude 2/3 dana,
do tada pokušaj nabaviti Biastin vitamine, MM se
bio popravio nalaz. Uzimao je 2x2 tablete. Sretno.
Mini bav, Klomifeni su stumulacija i zbilja je glupo
uzimati ih, ak su ti npr. jajovodi začepljeni ili nalaz TM
nije dobar. Sretno user posted image
Andel, jako mi je drago kaj si opet trudna,
čestitam i želim ti ugodnu trudnoću user posted image
Na pregled možeš kad hoćeš, mi smo čuli
otkucaje sa 6+1.

Puno pusa od moje maze i mene user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 30.9.2017 22:29:40 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
2.10.2017 8:39:15   
tišina
belina, da šok je ogroman.. sadje tek jasno zašto bazalna, trakice i ciljani odnosi nisu ništa donijeli. tješi me jedino to da smo imali ukupno 8 pokušaja dok nismo napravili te "osnovne" pretrage i nije toliko vremena prošlo. Guglam, možda i previše, satima ali do neki dan nisma imala pojma što to znači. Sada nailazim na neke opcije ali znamo da će biti teško...
I ja se nadam da ćemo biti jedno uz drugo, kao nikada do sada. Na kraju nam jedino to ostaje, jbga... Imam dojam da smo se sad do kraja povezali, osjećam se kao u prvim danima veze samo punoo jača je potraba jednog za drugim..
Kako ste ti i beba? Jesu li gotove pripreme za dolazak??? :)

Hajdi, hvala ti, javit ćemo se samo dok rješimo njegovog liječnika opće prakse. Sad uzimamo drugoga pa ćemo dalje dok njemu pokaežmo sve. Osim toga htjeli smo malo stati na loptu, isplakati se, posvađati sa sobom i sudbinom i onda čiste glave po redu.

perlica gdje ste uzeli te vitamine? vidjela sam da ih spominju za poboljšanje spermiograma te da uz njih znaju uzimati i tribestan. Strah me davati mu to dok ne izvadi hormone jer bih htjela dobiti čistu sliku stanja hormona i ostalog dok ne počnemo s nekim tabletama a s druge strane bi da je počeo piti nešto još prekjučer... Je li tvom mužu nalaz i nakon prestanka uzimanja tableta ostao dobar?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2017.
2.10.2017 21:00:40   
perlica55
Tišina u svakoj ljekarni imaš Biastin..
Nije ti nigdje žurba, nek napravi hormone pa mu
onda uzmi tablete. Čuj da se ne bi razočarala
kod MM su svi nalazi bili super, brisevi također, a
spermiogram katastrofa. .
Biastin mu je jedno kratko vrijeme pomogao,
al na žalost nisam ostala trudna prirodno.
Muška neplodnost se u principu ne liječi, niti
se traži uzrok iste, budući postoji MPO, gdje
embriolozi s par spermija rade čuda.
Svakako uradite još jedan nalaz (moj savjet je privatno)
Odakle ste??

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.10.2017 21:01:37 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!