|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - kolovoz 2016.
21.7.2016 15:59:16   
PinkyFunkyBirdy
Svima puno sreće u vrućem ljetnom mjesecu! user posted image

user posted image

Trudilice:

user posted image perlica55 - 01.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08. user posted image

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 8:57:48   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image perlica55 - 01.08.
user posted image Leilani - 07.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08. user posted image

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 9:20:05   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image Evo da se prebacimo na novu temu. user posted image

Draga Perlice, kako ti je po utrićima? Kad si planirala prestati s njima? Evo već je srijeda i još malo pa ideš put mora. user posted image

Tinast, sretno i javi ako bude plusić! user posted image

Hajdi, dal apstinirate? Nemojte se zaigrati pa da bude malo plivača za petak. user posted image

Leilani, dodala sam te na listu. Navijam za plusić! user posted image user posted image user posted image

Dal ste sve ostale pobjegle na GO i negdje uživate? user posted image Mislim da će tako biti sad sve do 9.mj. Pusto na RR, ali barem da se sve lijepo odmorite i napunite baterije za nove pobjede. user posted image

Kod mene ništa posebno. Iscjedak ništa pametno ne pokazuje, kvržice su mi skoro pa nestale, malo me probava zeza i upalilo mi se zubno meso.
M je dobro (da kucnem o drvo) i lijepo spava zadnje dvije noći. Svaki dan promatram to moje malo čudo i ne vjerujem da sam ga ja stvorila. user posted image No, (ne znam dal sam normalna) uz sve ovo što se dešava u svijetu (nezaposlenost, napadi, promjene klimatskih uvjeta,...) bude me strah dal će sigurno odrasti u zdravog i sretnog čovjeka. user posted image Ah, toliko ljubavi i toliko odgovornosti i brige. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 9:22:17   
PinkyFunkyBirdy
Da ispravim ... ne znam zašto mi ostala štrikalica ... možda jer neće trebati Perlici drugi termin. user posted image

user posted image

Trudilice:

user posted image perlica55 - 01.08.
user posted image Leilani - 07.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 9:39:54   
perlica55
Jutro cure, sretno nam svima na novom odbrojavanju user posted image user posted image user posted image user posted image
nek bude puno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Pinky, baš je pravo ljetno raspoloženje na RR, niko nema vremena pisati,
baš mi je žao user posted image
Drago mi je da si bolje, još malo i idete na more.. Baš me zanima
dal će M uživati u kupanju.. Javi nam obvezno..
Utriće budem koristila do 3.8. srijede. Stavljam samo jednog,
ako mi odgodi mengu za koji dan super, ak ne, nema veze..
Buba, gdje si?? Kak napreduje user posted image ??
Nema nam ni slova od daxy, baš mi krivo da nema vremena za javiti se user posted image
Tintin i ti si nam nestala?? Sigurno da uživaš sa S svaki dan na moru user posted image
Pusa svima.. Daj pišite maloooo..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 10:02:42   
PinkyFunkyBirdy
Perlice, držim fige da user posted image uopće ne dođe (kojih godinu dana), a ako već mora doći da malo zakasni. user posted image
I ja se nadam da će M uživati na moru. user posted image Ja jako volim more, a MM baš i ne pa obično ja inzistiram da idemo, ali sad je sam predložio baš zbog M. Idemo tjedan dana na more, pa tjedan dana kod svekrve i za to vrijeme se ni ja neću javljati jer mi je jako nezgodno preko mobitela. Tako da me neće biti na RR od 5.8. pa se javim tamo oko 23.8.
I meni strašno fali daxy. user posted image Draga ako čitaš mislimo na te! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam kopirala post s grafovima jer ne znam koliko ima smisla - buba nam je trudnica, daxy i Bucika ga baš ne ažuriraju, folletto je obrisala graf. user posted image
Voljela bi da nam se malo i Andydea javi. Nje isto nema već jako dugo, a baš me zanima kako napreduju njezina već velika dječica. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 10:16:37   
perlica55
Ja škicnem grafove svako jutro..
Nisam se čula s Folletto odavno.. palo mi nedavno napamet
da je možda popišlila user posted image pa da zato nema graf user posted image
Fino se odmori na GO, pa tipkaj detalje kad dođeš domeka...
Ak se ne varam andydea je nakon jedne od raspave otišla s RR...
I ja se nadam da su ona i klinci dobro user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 10:26:06   
PinkyFunkyBirdy
Znam da je Andy otišla zbog rasprave, ali stvarno nije bilo potrebno. Mislila sam da će se možda ipak vratiti kad se malo slegne prašina (pogotovo kad je tu bila aktivna godinama), ali ništa od toga. user posted image
Baš je puno cura otišlo da se više nisu javile. Bilo bi lijepo znati kako su. user posted image Neke koje su rodile kad i ja su se povezale preko Facebooka, ali ja ga nemam pa nisam u kontaktu s njima.

Možda ćemo jednog dana i mi nekome faliti (nakon što se više puta porodimo i ostarimo i maknemo s RR). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 16:24:14   
Hajdi
Pinky nisam pametna da li ove dane odakcijati do petka, subote jer to je otprilike kad bi mogla biti O, pa onda na s-gram kad vec nismo ranije user posted image
Sjećam se i ja daxy jer sam i ranije čitala raju. Valjda se cura zasitila neuspjeha pa se odlučila malo povući, možda se još javi. A možda je i trudna, tko zna user posted image . Cura je mlada, puna znanja i volje.. Ne vjerujem da je odustala.
Za andy nisam znala da je bila rasprava, znam da je tu više puta uspješno odbrojavala.
Perlice ti ovaj mjesec odbrojavaš čisti prirodnjak user posted image ?
Vidi se da je ljeto, svi negdje uživaju nadam se, možda nam mali odmor donese više pluseka user posted image user posted image .
Ipak smo mi čekalice, treba to izdržati user posted image .
Pinky uživaj na moru i sve koje idete ili već jeste tamo user posted image .
Pozdrav svima!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
27.7.2016 17:44:13   
perlica55
Hajdi kod MM je spermiogram užas tak da sam se odavno prestala nadati...
Na listi sam tek tak da nas je viš...
Nisi pitala mene, al pinky i ja slično razmišljamo user posted image , par dana za sgram
sim/tam... Ne znam kad ti je O inače, ak ne stignete prije O, odite nakon.
Pinky ni ja nemam facebook, al tko voli nek izvoli.. meni nekak drže
kad sam NN...
Gibam domeka još sam u uredu..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 0:05:20   
Hajdi
Perlice ja se ponadala da vam se nalaz s-grama popravio, ništa onda će vam postupak donijeti srećicu user posted image
Mi smo odakcijali pa ćemo još koji put do subote otprilike. O mi bude oko 14-15 dc prema f-metriji i lh trakicama, ali nisam ništa posebno pratila ovaj mjesec. Tako da s-gram ćemo nakon O, odnosno kad prođe 3-4 dana apstinencije.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 8:28:25   
perlica55
Jutro cure user posted image
Hajdi prije postupka smo cca godinu dana pokušavali popraviti s-gram.
Potrošili 2000 eura, vrijeme i živce.. Nakon udarne doze vitamničeka,
nalaz se za kratko vrijeme popravio, al nisam ostala user posted image
Sretno s akcijm, nek vam donese user posted image  kao i mojoj poznanici,
godinu dana je nagovarala M da napravi s-gram, napokon ga naručila,
kad su dobili nalaz već je popiškila user posted image

Mali andeo, gdje ste?? Kaj ima novog??
Leilani, gdje si ti ženo nestala?? Si krenula s terapijom??
Pinky, ima li gužve na poslu???
Piški li tko oskoro??
Ja spremila stvari za na more, sutra popodne krećemo,
prespavat ćemo u St, pa rano ujutro na trajekt user posted image  user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 28.7.2016 8:33:40 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 9:28:30   
Kazimira
Sretno cure 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 11:01:53   
Leilani
Ojla! Kako ste mi danas?

Sinoc napisala post i izbacilo me, onda nisam vise stigla ponovo.
perlice napokon odmor, ha? user posted image Ja se tako ne volim pakirati, nekad kad sam bila mlađa mi je to tako bilo uzbudljivo, cak sam si i radila popis, a sad se pakiram onako kroz cijeli dan po malo user posted image

hajdi neka ste vi odakcijali pa da vam bar budu i nalazi s-grama nevazni i da se primi mala mrvica.

Curke koje ste na moru nadam se da uzivate u toplini mora, vidim jutros skroz ugodne temperature za kupanje, a ja se jos moram strpiti mjesec dana. Ali bit ce slađe kad docekamo user posted image
Terapiju smo zapoceli i MM i ja, ali prirodnu, tako da sam si si uzela i prirodne vaginalete pa cu nakon toga na kontrolicu da vidimo kako je.

Ljubim vas!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 11:09:51   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi, Perlica je u pravu i oko ovoga slično razmišljamo. user posted image Najbolje da sad odakcijate i pokrijete O, pa ćete nakon toga na S-gram. user posted image

Perlice, napokon je popustila gužva pa se sad lakše diše. user posted image Joj, ti se već pakiraš. user posted image Ajme ja ne znam što sve trebam pripremiti za more, ali imam još tjedan dana pa ću valjda posložiti sve što treba. Uh, sad kad idemo s djetetom moram razmišljati o svakoj sitnici. user posted image

Curke koje još radite javite se da čujemo kako ste. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 11:16:25   
mali andeo
hej cure !

vidim da su manje više pravi godišnji ...a mi koji smo se ispucali ,neka sada šljakamo user posted image
kod mene ništa novo,akcija kreče ,iako svi znamo već da uzalud trud sviračiuser posted image
naručena sam za briseve krajem 8 mjeseca i to je to...
polako se bliži dan D...spremnija više nego ikad ! jedva čekam !!
perlice uživaj na godišnjem ...zavidim !
ostale cure kako ste ?



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 13:15:36   
perlica55
Cure su se javile na prozivku user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Kazić, hvala na bodrenju, pusica klincima user posted image
Leilani, ma nek vam prirodni pripravci pomognu user posted image
Mali andeo, istu pjesmu pjeva MM nakon akcije,
al uzalud vam trud plivači user posted image  user posted image  user posted image
Pinky, ma kaj spakiraš spakiraš, ono kaj vam je
neophodno ak niste ponijeli, budete kupili..
Ma ne zamaram se puno pakiranjem, badići su u koferu, to mi je najbitnije.. user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 28.7.2016 13:16:37 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 17:44:32   
belina
heej, kad se ne javljam znači da me rr nekoliko puta izbacila pa sam izgubila volju za ponavljanje. evo sad sam na kompu pa ću uspit kopirat post. U mene nista posebno; ili smo na moru ili smo vani, zato se slabije i javljam. Sinoć bila kod prije u babine, ajme kako jedva čekam malu bebu...i večeras sam vani sa svojim curama. Došle dvi iz Zagreba malo doma pa da se isčakulamouser posted image U mene počinju plodni dani hahahaha ne znam bili se smijala ili plakala sad kad znam da mi to ništa ne znači, a nisam taj tip da e nadam čudu. a opet...glupo je tek tako propustit O?! Ma naravno da ćemo u akciju, ako ništa-iz gušta!
perlice dobro kažeš-šta manje stvari to bolje. samo da te sutra ne uhvati prometni kolaps koji najavljuju. oćete starom cestom ili autocestom? more je sad savršeno, taman je opet ugrijačo kako treba. Nadam se da će vam bit savršeno i da ćeš napunit baterije!
isto ako i našoj pinky! Znam kako ti je, kad ideš s bebom dva dana ili dva tjedna isto je-moraš sve živo nosit i uvijek ti zatreba-ono šta nisi ponilauser posted image valjda će tvoj M guštat u kupanjuu!
Leilani uh u tebe još terapija. daj riješi se višeee, mogu mislit kako ti je! ti ćeš na more kad je najljepše, kad se raščiste velike gužve, ne bude prevruće...
hajdi sad akcijajte, dobro cure kažu. Spermio-dan gore dole isto ti je! daj bože da ga ni ne trebate radituser posted image
mali anđeo blago ti se, bar nešto konkretno čekaš...ma upalit će ovaj put sigurna sam. navijammuser posted image user posted image user posted image
di su naše trudnice viola, buba i chrna? javite nam se da znamo kako bebice napreduju i da je sve u redu!
tintin guštaš sa svojom mazom?
lourdes, eternetyuser posted image user posted image
papučice draga šta je s poslom, jesi ga dobila?
pčelice di ti zujiš, javi se malo...
tinast nadam se da će i taj jeftini testić bit dobitan, držim fige!user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 19:54:58   
Leilani
belinice guštaš vidim, neka, neka tako i treba user posted image I bas reko maločas mužu da mi je u biti i drago kaj idemo kasnije bas zbog tih gužva. A meni je super ta tvoja pozitiva, ajde udijeli malo meni user posted image Ni ja bas ne vjerujem u neka čuda, ali kad si optimist barem se nekako lakse nositi sa problemima. A ako se pritom jos i desi čudo sta ces ljepse.

perlice bas i ja gledam u vijestima najavljene guzve, joooj, nadam se da vas nece zadesiti, a bas su ga zasrali s tim zatvaranjem granica.

mali andeo drago mi je to procitati da si spremna. Nadamo se svakako najboljem ishodu skupa s tobom. Ma ovaj put mora uspjeti!!! user posted image

< Poruku je uredio Leilani -- 28.7.2016 19:56:46 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
28.7.2016 21:09:46   
perlica55
Belina user posted image user posted image user posted image za pozitivan stav, bez akcije
nema reakcije user posted image
Ujutro idemo na posao s koferima user posted image planiramo oko 12 krenuti
na jug.. Ići ćemo autoputem..
Valjda sutra budu barem malo manje gužve neg prekosutra..
Ma nikud nam se ne žuri...
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
29.7.2016 8:39:38   
mali andeo
dobro jutro user posted image user posted image user posted image

ništa se nisam naspavala ,padam s nogu user posted image user posted image
pinky kad imaš dijete ništa nije isto ,a pakiranje je stvarno ubitačno !
jer moraš paziti na svaku sitnicu !(lijekovi ,inhalator ,šeširići,naočale... )i do sad ove godine je sve super bilo popakirano !
a ovu godinu sam se i ja malo opustila ,pa smo potrošilu još hrpu love dole na ono kaj smo zaboravile!
prošlu godinu smo otišli na vikend u Pulu bez kolica ,toliko sam jadna bila da sam htjela da idemo kupiti jedna !user posted image

perlice
uživajte u odmoru ,odmorite se i sretan vam put !

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
29.7.2016 9:18:32   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro! Pijete li kavicu? Moja je pri kraju. user posted image

Leilani, nadam se da ćete se riješiti tih napasti. Pa to je grozno kad vas stalno nešto prati. user posted image

Mali andeo, brzo će to proći i već ćete biti u postupku. Držim fige da odmah urodi plodom! user posted image
Pa kud usred tjedna feštaš da se ne možeš naspavati? user posted image

Perlice, sve to stoji da što ne spakiram to ćemo kupiti, ali ja uvijek volim biti spremna. Imam taj "poremećaj" da kad nešto zaboravim onda se lupam po glavi kako se nisam toga sjetila na vrijeme. user posted image
Sretan vam put i nadam se da neće biti prevelikih gužvi! Uživaj i okupaj malo guzu i za nas koji smo još na kopnu. user posted image

Belina, samo uživaj! user posted image I akcijaj ako ništa drugo da ne zaboravite kako to ide. user posted image user posted image user posted image

Ima li još koja cura da nas se sjeti? user posted image Pozdravljamo vas sve!

Kod mene se pojavljuje iscjedak koji bi mogao nagovjestiti O, ali još nije pravo plodni pa vjerujem da ću moći namakati guzu u moru za tjedan i pol. user posted image Malo me brine kako ću izgledati u badiću jer ništa ne vježbam i baš mi se ističe trbušno salo, ali vjerujem da neću brinuti o tome kad dođem na plažu jer ću biti usredotočena na mog malog slatkiša. Ili kako bi MM rekao: rađe ću se tjedan dana sramotiti na moru nego mučiti i vježbati cijelu godinu. user posted image user posted image user posted image
Dal ste vi sklesale svoja tijela za pokazivanje na plaži? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
29.7.2016 9:45:10   
mali andeo
pinky nije lumpanje ,ali bračne dužnosti treba izvršavati ,ne ??user posted image user posted image user posted image
pa nije da sam se skroz isklesala ,ali super sam sad ...
jedino kaj imam ,imam par komada strija..i kad sam rodila ,bojala sam se uopće pogledati trbuh,
nije mi se sviđao...user posted image
a danas kad bolje razmislim imala bi još koju striju radije i da moja L ima društvo ,a ne da prolazim kroz ovo ...
volim svoje strije ,jer me podsjećaju na moje zlato user posted image user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
29.7.2016 14:37:40   
Leilani
pinky ma vjerujem i ja da neces brinuti zbog malo trbusnog sala, ma to je sexy user posted image Ja sam se dotjerala, ali jos cu. Mene je...malo celulita po nogama, pa se masiram i trcim svaki dan. Ali ja se trudim kontinuirano vjezbati kroz cijelu god. Sad malo zapnem pred toplije dane i ok.

perlice sretan vam put i uzivajte!!

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
29.7.2016 15:30:33   
Hajdi
Perlice jeste li već na Hvaru? Nadam se da je put dobro prošao. Iskupaj se i odmori! Žao mi je za tako loš s-gram, kad bi se barem spontano popravio a da i ne znate pa puf user posted image ! Ni ja nisam ta koja vjeruje u čuda, ali događa se. Bitno da postoji i drugi put user posted image . Danas je tu jako vruće, nije ni za kupanje dok sunce malo ne popusti. Ja sam također na go pa se nastojim opustiti.

Pinky ne brini za malo sala, sad će to nakon kupanja odmah biti malo bolje user posted image .
Mali anđeo, Belina bravo za akciju user posted image koliko god izgledalo uzalud uvijek je dobrodošla user posted image .
Leilani nadam se da beštije nisu napale user posted image i da ste odakcijali unatoč terapiji user posted image .
Ja se nadam da ćemo mi danas, sutra pokriti O i da ćemo je zaskočiti user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!