|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
2.8.2016 19:16:51   
Leilani
pinky "veselo" ce biti u 10 mj kod vas, selidba. Kaj da kazem, nadam se da ce proci bez puno stresa i da cete se cim prije smjestiti u novom gnijezdu. Ali ajde lijepo je ako selis u vlastiti stan, podstanarstvo nema čari.

perlice ma kako mi je drago to procitati. user posted image Znas sve sto ti zelim. Ljubim!!

hajdi ja sam "doktorirala" gljivarstvo tak da eto sve znam. Jako pazim na hranu i sve sto si navela i vise od toga i bas me to umara... Moram reci da mi je jako narusilo kvalitetu zivota. Bilo mi je konacno dobro od Bozica do travnja ove god. tako da sam se i psihicki opustila i pocela vise toga jesti bez bojazni i onda su me sje... hormoni zbog AIH-a user posted image tak da od same pomisli na sam postupak se grozim. Ali evo probat cu sa tim acidosalusom, evo za to nisam znala, hvala ti na savjetu user posted image

belina nemoj vise prizivati user posted image



< Poruku je uredio Leilani -- 2.8.2016 19:17:45 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
2.8.2016 19:21:14   
perlica55


Trudilice:


user posted image Leilani - 07.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08.


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
2.8.2016 19:25:52   
perlica55
Pinky, pa super za preseljenje user posted image user posted image
Kada se fino smjestite, idete na novi user posted image
Nadam se da M ne bude bubani na moru...
Hajdi LH/FSH su ti uredni... Svakako ponovi prolaktin... Pokušaj barem pol
sata sjediti u čekaonici prije vađenja krvi.
Leilani kad planirate idući postupak? Opet AIH il IVF???
Belina, more je san snova user posted image upravo smo stigli s plaže,
budemo se malo nacifrali pa idemo na večeru..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
2.8.2016 20:06:01   
Leilani
Perlice uopce ne znam ni kad bi ponovo krenuli ni za koji postupak bi se odlucili. Jedino sto znam sigurno je da ne idem vise na Sv.duh jer mi je i sam ginekolog (na zamjeni) kod kojeg sam bila nedavno, rekao da je tamo rasulo i preporucio mi vinogradsku. I ta mpo doktorica mi je bila katastrofalna, neprofesionalna, zena bez ijedne jedine emocije i bez imalo susosjecanja prema svojim pacijenticama.

Uzivajte na veceri i lijepo se zabavite user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
2.8.2016 23:19:10   
Hajdi
Belina, svakako ću ponoviti nalaz, vidim da je malo povišen. Prolaktin može varirati tokom dana. Nisam ni znala da će mi vaditi hormon osjetljiv na stres. Tek sam kasnije naučila više o tome.
Perlice znam da se čak leži prije vađenja krvi na nekim odjelima u bolnici.
Super da uživate u moru user posted image .
Leilani želim sreću da što prije pobijediš dosadnjakoviće.
Pinky znači ideš uskoro s nama na odbrojavanje user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 7:27:08   
Viola6
Curke evo da vam se javim malo. Pratim vas i citam. Evo mi danas usli u 10tjedan i osjecamo se super osim sto nam se gadi sva moguca hrana ali ostalo sve super.
Pinky dodaj me u navijacice i sretno sa preseljenjem, nas cekaj isto radovi u nasem stanu koje valja obaviti prije dolaska bebice.
leilani zao mi je zbog gljiva is is..
hajdi bit ce plusic vjeruj
perlice draga navijam cvrsto za tebe znaj.
Pozdravljam sve cure da sad sve ne nabrajm. Pratim vas i samo hrabro po te plusice i da ovaj mj bude punuser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 11:01:25   
buba m
Pozdrav svima, čitam vas na preskokce, evo i mi smo se preeselili u veći stan koji nam je ustupila ujna od MM koja je u staračkom domu, a djeca joj žive preko bare pa stan mozemo mi koristiti. MM je u nekakvoj depri, kronično umoran, lijen, stalno se svađamo ... Budaletina...
Osjećam se dobro. Samo sam umorna i mučno mi je... Zaboravna sam i zaboravim popiti terapiju, prođe mi dan da popijem samo jedan dufić, ne mogu si pomoći, previše posla... Jedva čekam da prođe sezonaaaa

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 13:59:26   
perlica55
Leilani, niš kad dođe volja odite onda u vinogradsku na konzultacije,
pa vidite dal će vam bolje ''sjesti'' MPO ekipa...
Hajdi nije jako visok prl, iako i tak granični može utjecati na O...
Frendica mi ima mikro adenom i stalno povišen prolaktin... Koristi
Bromergon i čeka kada će ugledati user posted image
Viola i buba pazite se curke, mazite buše user posted image
Buba, vidim da ni ti nisi daleko od TM...
Imala si prošlu trudnoću spontani, i zaboravljaš terapiju...
Mislim WTF???
Da si mi bliže pa da ti dam po turu, ne budi neozbiljna!
Pinky kaj ima u Zg? Dal se ispraznio grad? Još malo i stižete i vi na jug user posted image
Mi si mislimo u nedjelju prespavati u St, pa u ponedjeljak krenuti domeka..
Pusa svima, pazite se sunca user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 3.8.2016 14:04:00 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 14:11:56   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage curkice! user posted image

Joj Buba, samo budi smirena i nemoj se previše živcirati. Mene MM isto dovodi do ludila i sad pogotovo kad smo krenuli u opremanje stana svaki dan se posvađamo barem nekoliko puta. user posted image Ti samo pazi na sebe i na svoju bebicu u buši. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Viola, super da je sve dobro i da se osjećaš odlično! user posted image Dal si vidjela da sam otvorila temu Zimskih beba i prva si bila na listi. Moram baciti pogled dal se javila još koja trudnica da si međusobno pravite društvo. user posted image Mazi bušu!

Hajdi, vidjet ćemo dal ću još uvijek biti udana dok se preselimo user posted image pa ćemo onda možda krenuti s odbrojavanjem. user posted image Svakako provjeri prolaktin, ali nije jako povišen pa vjerujem da je to samo zbog stresa. user posted image

Leilani, ja svakako preporučam Vinogradsku. user posted image Da, idemo napokon iz podstanarstva u svoj stan. user posted image

Perlice, joooj, zavidim ti na kupanju, ali još malo i ja ću se rashlađivati u moru! user posted image user posted image user posted image

Belina, nije me osjećaj prevario - jučer došla s posla i M sav u balačima. user posted image No, na svu sreću za sad samo nos curi, dala sam mu Echinacea kapi (koje sam imala doma) jučer dva put i jutros, a maloprije sam kupila i Imunoglukan opet pa ću mu i to dati u nadi da će ostati samo na tako blagoj prehladi. user posted image
Što je to? Svi se nekud selimo ili preuređujemo. user posted image

Chrna, kako si ti? Javi se kad stigneš. user posted image

Ostale curke, kako ste? user posted image

Kod mene se iscjedak dosta pojačao i počinje mi neka mučnina pa možda ubrzo bude O, ali sise još ništa ne signaliziraju pa moguće da je to opet faza kad bi trebala biti O, ali je neće biti pa će se još jedan ciklus preskočiti. Vidjet ćemo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 19:37:54   
LourdessPadme
Pozz curke kod mene sezona u punom jeku rad rad i samo rad user posted image
[

pinky bravo za stan vlastiti user posted image ja sam se preporodila odkad smo u svome user posted image

perlice evo ref vrijednosti za fol fazu
Lh 2,01 ref 0,8-18,6
Fsh 2,16 ref 2,2-12
Izgataj nesto user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 19:43:01   
perlica55
Lourdess draga, zbilja ne znam zašto su tolko niski nalazi,
bude ti MPO gin objasnio kak stvari stoje.
Javi nam kad ćeš znati...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
3.8.2016 21:53:25   
tintin
Cure moje drage, nisam uopce u toku sta se desava na raji, tako da neznam u kojim ste fazama, ali cim prodje lito biti cu aktivnija na raji, ljubim vas sve, jednostavno ne stignem pisati, na poslu ludilo, dodjem s posla rucam I kupanje, navecer preumorna.
Inace moj datum je 17.08. sa zakasnjenjem javljam.
Jos jednom PUSA VELIKA SVIMA user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 8:02:30   
Leilani
viola drago mi je da si se javila, nadam se da ce brzo proci gađenje i da cete ubrzo moci vise toga papati user posted image

buba drago mi je da je sve ok sa bebicom, ali pridruzujem se perlici da ti dam po turu! Nemoj se zezati s terapijom. Navini si alarm ako zaboravljas. Samo polako, nadam se da ce se situacija kod tebe i TM smiriti.

pinky drzim fige da se tvoj M nece razboliti i da ces doskociti s imunoglukanom pa da ostane samo na smrkavom nosicu.

tintin ma tko bi zamjerio sto se ne javljas kad imas more user posted image Samo se ti javi kad stignes, mi smo ovdje.

Ajde da malo o sebi nabacim koju rijec: stigao sljedeci simptom pms-a masna koža + dva prišta, trbuško i dalje tu i tam zakuha, cicke jos uvijek ne bole i jedino mi je to razlicito od inace.

Puse svima!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 8:20:47   
buba m
Ljudi moji, ne bi ja ali tempo mi je ubitačan, nisam bila ovako zaboravna u prvoj trudnoći.
Stalne stresove ne mogu izbjeći, evo recimo sinoć nam je u 22.00 sata došao u dućan sanitarni inspektor sa nekim nebulozama, eeee ja sam se tresla, od ljutnje, mislim, glupost je zaista neuništiva a ljudska zloba i zavidnost su sveprisutne i neizbježne... Imamo zločeste susjede koji nam rade probleme jer koriste svoj položaj na poslu... Bljak!

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 9:11:06   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:


user posted image Leilani - 07.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image tintin - 17.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 12:02:36   
Hajdi
Pinky nasmijala si me user posted image naravno da ćete ti i tvoj muž preživjeti stres preseljenja, biti u svom stanu, to puno znači user posted image . Nadam se da će M brzo ozdraviti.
Buba vjerujem da je užasno to što ti se događa, želim ti da ipak u cijeloj gunguli nađeš mjesta za terapiju zbog bebice user posted image .
Viola drago mi je da dobro napredujete, gađenje prema hrani će prestati nadam se uskoro user posted image
Leilani navijam za user posted image .
Perlice uživaj koliko god možeš user posted image
Kod mene promjena plana za s-gram, moramo ga odgoditi zbog nekih radova koji su se prolongirali, da ne objašnjavam previše, svakako se ne daju odgoditi. Ali bit će to uskoro obećavam dat ću sve od sebe. Treba strpljenja za cijelu priču, nije mi to jača strana, ali moram user posted image

Pozdrav cure user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 13:00:11   
perlica55
Dan curke user posted image
pinky draga kak je M? Nadam se da nije zakurio.. Kad krecete na jug?Naoružaj
se strpljenjem user posted image
Buba u cijeloj priči pokušaj malo misliti na user posted image ...
Tintin draga fino uživajte, ljubi S punoooo...
Hajdi, nemoj se nervirati zbog s-grama. Par dana sim-tam... Važno da se TM
ne buni.
Joj kad se sjetim svog M, plače mi se, al zbilja...
Sada ne može jer ima puno posla,pa će u ponedjeljak, dođe ponedjeljak al on će nakon povratka s puta,
idući ponedjeljak..pa nije apstinirao, pa će nakon O, jedne, duge, pete...
Pa neće ići nikako... I tako GODINU dana, dok nisam
poludila i napisala mu u poruci datum spermiograma ili datum rastave braka.
Do sada ih je napravio nebrojeno, al prvi nalaz je odgađao mjesecima i uvijek je bio
nekakav ali...samo da ne ide... Užas user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 15:19:17   
Leilani
Hvala hajdi mada ja sad uopce ne mislim da bi to moglo biti to... a kaj se tice spermiograma, kod vas to mislim ipak ide brze neg kod nas. Tri tjedna cekanja od narudzbe do termina i onda jos tjedan do nalaza, tak da prođe mj dana a nis ni ne napravis. Budete kad prođu radovi.

Haha user posted image perlice znam da nije smijesno, ali si me nasmijala ili spermio ili rastava. Ali u potpunosti te kuzim, od odgađanja nije bilo koristi a tak i tak je znao da ga to ceka.
Srecom MM je bez problema odradio, jos sam ga pitala jel hoce ici privatno pa je rekao da ne. Bas ponekad nasi muzevi stvaraju dodatne probleme a kaj mi sve prolazimo.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 15:38:41   
tinast
bok cure! napokon da se malo javim :) kod mene ubitačan tempo na poslu, akcije obavljen i upisane na ff. Od kraja 7. osjetila grčeve kao pred user posted image i od tad nista, sad samo napetost u grudima, nekad jača, nekad slabija. Obično me pred user posted image drze grcevi a sad ih nema. Iduća dva dana sam jutarnja i dosta rano se dizem tako da ne znam kada bi radila test. ostalim curama držim palčeve da ugledate user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 16:51:52   
Hajdi
Perlice nije baš presretan, ali pristao je, to je najvažnije user posted image . Naravno da neće sam to spominjati i da ja moram zvati i sve organizirati, misliti na apstinenciju itd. On bi rado da se user posted image samo dogodi. Kao da ja ne bi, ali nemamo vremena čekati. Ok da imam 25-30g. Ali ni onda se ne čeka dulje od 1g.
Leilani idemo privatno na pregled pa će nalazi biti brzo gotovi, vjerujem već idući dan. Nije da mi se rasipa s novcima već sumnjam da bi se sve poklopilo kako treba tri tjedna nakon narudžbe, garant bi nešto iskrslo, a tek odlazak kod dr. po uputnicu, i to bi bilo teško napraviti vjeruj mi. On i doktori nisu najbolji frendovi user posted image . Super što tvoj muž nije odugovlačilo s pregledom, puno je lakše tako.

< Poruku je uredio Hajdi -- 4.8.2016 16:58:06 >

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 18:57:30   
belina
helou curice, ima li vrućine? čitajući sam se nekoliko puta nasmijala, ali baš od srca. Prvo pinky da ko zna oće li bit udata još uvijek do preseljenjauser posted image user posted image user posted image pa ženo al je situacija s TM tako dramatična? Ili se sve spojilo? Ma na moru ćete malo rasplamsat zar ljubavi user posted image Nadam se da M ipak nije zafibrao. Imunoglukan ti neće djelovat sad on se daje praktički kad je dijete zdravo, za jačanje imuniteta. Mislim, neće odmoć.
Drugo, perlice ili spermio ili rastava braka user posted image user posted image user posted image umrla sam hehehe Nemoš vjerovat da toliko odgađaju to! Jel u vas u bolnici doneseš uzorak od kuće ili? u nas da. Pa ne vidim neke posebno probleme zatouser posted image Moj M stvarno nije stvarao problem, dapače. Bio je samouvjeren, pa eto da mi dokaže daa je u njega sve super user posted image
hajdi a valjda ćete uspit brzo rješit spermio!! javim se posli, neko zvoni..

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 19:02:53   
belina
nastavak: nitko bitanuser posted image leilani super je šta u Zg imate više opcija za izabrat. Mi smo osuđeni na te šta imamo. Nadam se da to ipak nije pms.
Danas sam poslala doktorici sms kad ću doć na pregled onog proširenog ušća. nije odgovorila-bude. Meni je danas sutra O. Akcijamo ali bez presinga-je to lijepo!!
tinast a kad je tvoj datum??
viola trudničice naša, baš lijepo da se javiš!! Ma proće i te mučnine i vrućine i sve...sve će to bit super, čuvaj bebicu!
buba pa mogu mislit još kako te nerviraju svi još pod hormonima ima da ispališ. Dok sam radila sezone mrzila sam te namještene inspekcije grrr, kad te žele kaznit-uvijek će nać nešto!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 20:13:02   
perlica55
Hajdi, super je TM... Fino mu javi datum i za ručicu ga povedi user posted image
Belina, mi smo sve s-grame i postupke radili kod vas u Citu.
nalaz bude gotov za sat vremena.. ma sve pohvale ekipi..
Tinast, testić možeš na dan neočekivane menge u bilo koje doba dana/noći...
Sretno user posted image user posted image
Pitala sam te već nekoliko puta dal ste radili što od pretraga ti i TM,
obzirom da si odavno trudilica??? No mislim da mi nisi odgovorila user posted image
Pusa svima...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
4.8.2016 21:04:47   
tinast
belina ff mi računa 10.8. za user posted image ostali online kalendari 7.8. ja vam nisam udata, prije sam bila u jednoj vezi tako da je to vise bilo nesto lezernije i opustenije i ne tako ozbiljno, ako dođe do user posted image dođe. sad imam novog momka koji je full ozbiljan tako da se kod nas neke stvari odvijaju brze nego sto nasi misle. već sam jednom na odbrojavanju spomenula svoj ljubavni status samo nisam od toga da pisem o tome po forumima niti to inaće spominjem. danas sam radila testić onaj iz dm-a sa stapicima, jedan sam unistila jer sam mislila da treba maknuti onu foliju tako da sam taj bacila aonaj drugi je bio samo s jednom crticom tako da je test za sada još uvijek negativan. No bude user posted image mene iznenadila sa plusićem kada se najmanje budem nadala.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
6.8.2016 13:59:22   
perlica55
Dan curke user posted image
Tinast drago mi je da sve štima u novoj vezi.. sorry mislila sam
da si još s istim tipom, pa mi nije bilo jasno dal još čekate prvi user posted image
Ili si u međuvremenu dobila bebu...
Belina, tintin kaj je ovo u st? Stigla jesen user posted image
Gdje da provedem popodne????
Mi stigli u split, vrijeme je užas... MM ima popodne nekakav sastanak, ja
se vjerojatno budem odvezla u nekakav šoping centar.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!