|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 0:25:28   
papučica
Leilani zao mi je, bice jednoog dana i plusic, drzim palceve za naredni mjesec

Rosi dobro dosla

Perlice sad su ti baterije napunjene pa u pobjede

Belinice nedaj se ,tu smo da se borimo

Pinky uzivaj na moru

Hajdi mi starije koke moramo se duplo vise boriti za plusic,i tebi zelim sto prije crtice pozitivne i da ides bez problema u trudnicke vode

Ostale cure sretno na odbrojavanju



Sta da vam vise pozelim,sve kao i sebi

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 8:49:41   
perlica55



Trudilice:


user posted image rosie - 11.08.
user posted image Hajdi - 13.08.
user posted image mali andeo - 15.08.
user posted image tintin - 17.08.
user posted image belina - 20.08.
user posted image perlica55 - 27.08.


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 12:07:46   
rosie
Perlice hvala sto me tjesis user posted image ima nekih razlika, tipa mucnine, zeludac me gnjavi, imam vrtoglavice, slabost, smanjen apetit i bude mi neka napetost u zelucu ovih dana. Ali nista konkretnih znakova. Trbuh me boi, nista specijalno, povremeno ga osjetim kao neke blage grceve. Nema ni napetosti ni nikakve boli u cickama. Bas nista. Sve nesto nespecificno. Temp nisam mjerila od pocetka ciklusa, mjerila sam ju prekjucer jer sam se osjecala umorno i slabo, bila je 37.1. Jucer 36.8, a jutros 36.9. Inace mi normalna temp tijela bude 36.4-36.5. Cini mi se sve tipicno za pms. Raspolozenje mozda cak malo blaze nego inace u pmsu, ne "grizem" i ne svadam se kao inace, ovaj put sam sklonija suzama, cviljenju i samosazaljenju jer mislim da nis ni od ovog ciklusa user posted image

Kako ste vi cure, je li tko uziva na go ili svi radimo? user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 13:18:12   
perlica55
Hej cure, na poslu milina, nema šefova, panike ni vike...
Idealno user posted image Hrpu posla sam obavila...
Papucice hvala na lijepim željama, uzvraćam istom mjerom...
Čim prije debele user posted image
Rosie zaboravila sam ti pomaknuti datum na listi, budem na idućoj stranici..
vidi se da si nova na RR, ja sam ti dalekooo od tješilice..
Partibrejker koji čvrsto stoji nogama na zemlji user posted image u životu i na forumu...
Simptomi rane trudnoće su simptomi PMSa... Mučnine i sve ostalo dolazi
malo kasnije...
Temperatura tijela ti ne znači ništa, jer je potrebno mjeriti bazalnu nekoliko ciklusa
kako bi bolje upoznala svoj ciklus.. A i tada puno ne bi otkrila jer je povišena
BT normala u drugom dijelu ciklusa.
Sačekaj dan user posted image pa ako ne dođe, napravi testić.
Pinky nam vjerojatno uživa na moru.. Nadam se da je M zdrav i da obožava
kupanje..
Belina jeste odlučili/razgovarali dal ćete u postpak na jesen?
Hajdi i vi uživate u kupanju, blago vama... Sanjam dan kada ćemo preselit
negdje na more user posted image
Mali andeo, Eternity, lourdess gdje ste cure?? Javite kak ste?
Čekam mail dr, da vidim plan stimulacije za idući postupak... Odlučio je da mi bude
promijenio stimulaciju, tak da ne znam kaj očekivati, nema druge neg se
nadati da ćemo doći do ETa user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 18:00:37   
hipo
Cure sretno u kolovozu!
Znam da neke cekaju jesen za pocetak postupka, mislim na vas i zelim da budu postupci uspjesni.

Kod mojih sam na moru, u malom.mjesu gdje slusam svakakve price o parovima koji nemaju djecu, toliko zatucanosyi, neinformiranosti da je to strasno. Drago mi je da sam u u gradu gdje mogu koliko toliko uzivat u privatnosti.
Npr. Susjeda je rekla da parovi ne mogu imat djecu jer godinama zive nevjencani....svasta....ili jer ne pokusaju odmah s 18=
....
Ne znaju ljudi kolika je to muka, psihicki i fizicki.
Pusa svima!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
9.8.2016 22:20:28   
Hajdi
Hipo bivša trudilice hvala na lijepim željama, uživaj sa svojom malom hipicom user posted image

Papučice istina mi se moramo dvostruko truditi mada ne znam kako user posted image , valjda će ono malo šanse što je ostalo biti dovoljno user posted image .

Perlice ipak se more ohladilo, bila si u pravo vrijeme. Život uz more meni je zakon, možda se i tebi jednom ostvari san user posted image . Nadam se da će novi plan stimulacije biti dobitan!

Rosie kao što kaže perilica teško je razlikovati pms i trudnoću. Meni je lakše ne razmišljati previše o simptomima dok čekam user posted image mada nije to lako naravno. Sretno u svakom slučaju!

Pozdrav svima!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 8:53:28   
belina
Jutro drage moje! Napišem ooogroman post i to s kompa i taman da ću potvdit kad izbaci me i počne konfiguracija sistema. Ma ajde u neku stvar!!!user posted image user posted image user posted image
Perlice šta je reć da će ti mijenjat stimulaciju s obzirom da si prošli put imala puno js? Jel to zbog nove dijagnoze ili? U svakom slučaju ja ti želim uspjeh!!! A ja...reći ćeš da sam luda, ali još se nisam odlučila. Čak malo naginjem svemu na proljeće. Ali puno bi mi pomoglo u odluci stanje ušća. Znači jako mi je bitno hoću li trebati ležat od prvog dana ili bi ipak mogla radit par mjeseci. Zovem dr.ne mogu je dobit, a taj pregled se radi u drugom dijelu ciklusa. Meni je sad 21dc.
Hajdi je da, more ohladilo bome dobro. Ma bit će još vrućine i kupanaja, u rujnu je najljepše kupanjeuser posted image Pitanje još stoji: Jeste li odredili novi datum (okvirno) spermiograma?user posted image Nećeš nas se rješit tako lako!
rosie evo rekle su cure, simptomi su više manje isti. Kod mene osobno je bila ta razlika da su me bradavice nenormalno pekle i bolile. par dana pred očekivanu m. Najbolje se strpit par dana nakon izostanka m. Ah, znam da je to teškouser posted image
hipo hvala ti šta nas bodriš, ti sve znaš...šta se tiče komentara i zatucanosti, reću ti da ima toga i u gradu i čak dosta kod mladih ljudi. Bože sačuvaj kakve sam sve komentare čula. A jedna sestrina frendica je bila strogo protiv potpomognute, to je grijeh, gorit u paklu bla bla. I sad je uhvatila 40god nije joj Bog dao da ima djecu pa je sad i umjetna dobra. Ma neka, želim joj svu sreću, ali nikad nemoj nekoga osuđivat dok nisi bio u njegovoj koži.
leilani ljube di si? Boli li jako? Sad ratni plan pa u nove pobjede!
papučice ti vjerojatno uživaš u godišnjem? Neka, neka! Guštaj sa svojom curkom!
pinky mislimo na tebe. Nadam se da se tvoj M voli kupat i da se igra i uživa i da ga nije uhvatila koja bolescina dok ste na odmoru. A i ti napuni baterije!!!
ostale cure valjda uživate negdje s vašim gorim polovicama pa se ne stignete javit? Neka neka, doće nam brzo jesen i pusti postupci i noveuser posted image user posted image user posted image i bebice pa ćemo imat o čemu pisat na veliko! Pozdrav svima!!!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 9:37:03   
perlica55
Jutro cure user posted image
Hipo, pusa tebi i hipici user posted image Često se pitam dal sam zadnjih
mjeseci ja luda, il su pojedinci tolko glupi i zatucani da ne mogu vjerovati..
Kad smo krenuli u MPO priču, jedna od opcija je bila Prag, pa me poznanica pitala
i to pred MM: Kaj idete na donaciju sjemena user posted image
Ma sve i da idemo, pa kud ćeš me to pitati kad ja sama ne spominjem, očito da
ne želimo da se zna.. MM pop**** user posted image
Belina za stimulaciju nisam puno ispitivala dr, ak sam dobro shvatila
30 injekcija= 6js tj. 4 embrija kod mene, nije dobar rezultat.
Kakav li će onda biti s blagom stimulacijom user posted image
Ti draga odi na pregled kad stigneš, pa budeš vidjela kaj će ginica reći..
Javi nam obvezno user posted image
Leilani, kak si?
Hajdi bude požalila kaj se prijavila na RR user posted image
Ja ju više ne budem pitala za nalaz, jer dobro zanam kak joj je user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 11:16:29   
Hajdi
Pozdrav cure, osjećam da moja user posted image dolazi, što reći nego da idem u nove jače pobjede.
Belina nemam datum pregleda, ali danas ću ga nastojat dobiti od mog dragog kad već nismo posao napravili kako treba user posted image .
Mogu obećati da će biti prije sredine ovog ciklusa, to mi je plan.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 12:07:26   
perlica55
Hajdi, ipak stiže menga?! user posted image
Baš sam si mislila da bude iznenađenje user posted image prije nalaza...
Hrabro naprijed, nema druge...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 12:09:36   
nymeria
Pozdrav curke... vidim napeto... zelim svima da vam se poslozi kak si same zacrtate...

Meni je zadnjih dana puno lakse cim nije jako vruce... primila se ciscenja i spremanja i super nam je...

A sto se glupih komentara tice cula sam od jedne cure da je neki pop ili tak neki mpo izjednacio sa silovanjem... da ako ti bog vec nije dao imao je razlog a mpo je samo umjetno silovanje u laboratoriju...

Kako mi se digao zivac u tom trenu... tolko o zatucanosti

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 13:36:26   
Hajdi
Perlice i ja sam malo maštala o iznenađenju, ali stvarno malo.
Idem dalje još hrabrije, nema druge. user posted image još nema, ali taj osjećaj u tijelu još me nije prevario, hladnoća plus težina u nogama i leđima, teško da je nešto drugo u pitanju.

Belina radi kako osjećaš da je najbolje, što se tiče tempa i svega vezanog za dobiti user posted image . Vjerujem da će doći bebica kad joj bude vrijeme!

Nymeria drago mi je da se dobro držite i da vam je lijepo. Već ste dosta dogurali, neka bude sve naj do kraja user posted image .
Hvala na podršci!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 15:39:05   
tinast
bok drage moje! user posted image još nije došla, ima trenutaka kada me grudi bole i imaju neku tezinu a ima dana i kada ne. grčevi kao pred user posted image tu i tamo a nekad bas ništa. od user posted image ni traga, već treći put radeni i kupljeni novi test.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 21:16:22   
belina
Večer cure, šta ima?
Perlice ja mislila da su tvoji rezultati na stimulaciji odlični,eto kako sam se prevarila. Dobila sam Dr. Sad kaze da se taj pregled radi u 1.dijelu ciklusa. Jesam ja stvarno toliko luda? Zajedno smo računale i rekla da se vraća početkom 8mjeaeca i da joj se javim. Sad kaze da je na GO i da se javim kad dobijem M. Možda sam ja stvarno presmotana da od pustih info sve pobrkam.
Hajdi ooo pa to je brzo,lijepi ćete znat na čemu ste i eto. Bravo! Hvala ti na podršci,ljubim!!
Tinast super šta M još nije stigla. Pričekaj još par dana pa ponovi test/ice.
Nymeria draga naša hvala na podršci. Jao s tim zatucanim bazama grrr. Ja to gledam ovako: ako nekima Bog Nika dao dijete,dao je doktore koji mogu pomoć i nešto promijenit. Čuvaj bebicu!!

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 21:36:03   
Leilani
Evo me drage moje. Nisam bas najbolje. Znate vi kad sam se ja ponadala da se ipak nesto primilo? Sad prvi dan kad je dosla, bio mi je cijeli dan ko neki smeckasti spotting, pa trbuh malo bolio, malo prestao. I onda sam se ponadala da je implantacija mozda, i iduce jutro ista stvar i onda za par sati krenula prava user posted image , e to me toliko rastuzilo user posted image . I jos sam u nekoj napetoj situaciji sa MM pa smo ko pas i macka, jer se ne mozemo dogovoriti oko odlaska na selo kod njegovih, trenutno razgovaramo dvije rijeci u dva sata. I jos me zivcira taj moj ograniceni jelovnik i sve me bas tišti...al onako bas tuga. Ali eto, danas se narucio za spermiogram pa da vidimo gdje smo.

belinice mica, ma nisi ti luda i doktori se zabune, ali ne zele priznati. Dozivjela sam isto. Nadam se da cete se uspjeti dogovoriti kad se vrati s god. I samo ti vidi kako stoje stvari pa odluci sto i kako ces. Vjerujem da ti nije lako s takvim situacijom kad ni sama ne znas sto te ceka.

nymeria drago mi je da si se javila i da je sve dobro. Ajme, bas vrijeme leti, a ko da si jucer pisala o pozitivnoj beti. Uzivaj draga i mazi bušicu :*

hajdi a sto da kazem, taj osjecaj izgleda ipak ne vara. Bas mi je krivo...Ajde vi lijepo s-gram pa da vidite na cemu ste.

tinast dok je nema ima nade. A ja ti drzim fige!!!

Ostalima pusa najveca!!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 21:46:19   
rosie
Bokic curke! Da se javim i ja malo. user posted image prolazim i ja svaki mjesec kroz uspone i padove raspolozenja, ali danas sam upoznala bebicu koju su roditelji cekali 10 godina. Odusevila me, mala lutkica! Bas me nekako napunila pozitivnom energijom. Doci ce i nama svima dan, isplatiti ce se cekanje, sigurna sam samo 300% u to. Idemo dalje zajedno u nove pobjede, kada se skupimo, puno podrske i pozitive na jednom mjestu, uspjeh je zagarantiran user posted image user posted image
Veliki hug svima user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 23:32:03   
Hajdi
Cure, da javim samo, moja user posted image još nije stigla, znam da ima šanse sve dok ne stigne. Ali ima ona vremena još doći sutra, prekosutra user posted image . Ne nadam se zbog tipičnih signala u tijelu pred m. Svakako javim stanje!

Leilani znam takve cikluse, bilo mi je tako ponekad iako rijetko. Samo bezveze zavara i daje lažnu nadu taj glupi spotting.
Nemoj se obeshrabriti i lijepo se izmiri s mužem.. Danas sam i ja imala neki težak dan, bila sva umorna i nikakva... vjerojatno hormoni rade svoje pred m. plus čudno vrijeme... puno vjetra. Bit će bolje! Grlim vas user posted image .
Laku noć!

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
11.8.2016 23:40:08   
nymeria
Joj cure sta da vam kazem.. i meni je prebrzo proslo sve... i kad si mislim.kad smo pisale o kretanju na pretrage eto mene pogodilo od prve a vi leilani i mali andjeo jos se patite... nadam se da cete uskoro imat moje probleme..

A i sve ostale naravno... ta iscekivanja.. mjerenja.. virkanja u gace jel ima kakvog iznenadenja il smo jos malo u nadi...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
12.8.2016 8:48:14   
Hajdi
Nymeria jesu prave su muke, i to čekanje više dosadi. Upravo sam u takvoj situaciji, moja crvena družica samo što nije stigla.
Koja je sreća kad ti upali iz prvog, drugog puta. Nadam se da ljudi to znaju cijeniti. Meni su u glavi uglavnom sve lađe potonule, moram se truditi ekstra da smognem snage za nadu.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
12.8.2016 9:29:59   
perlica55
Jutro cure...
Nymeria čuvaj se sad pred kraj, da još malo izgurate 2u1 user posted image
Leilani još te i menga zaheb****, užas... Držim fige za punooo bolji nalaz TM user posted image
Dal ga radi u istom labosu gdje i prvi?? Joj sretno, nek bude za pasti na dupe...
Javi nam rezultat...
Belina i tvoja dr za***** user posted image Ja kao i ti, uvijek sumnjam u sebe.
Srećom s MPO ginom razmjenjujem mailove, pa mi je lakše..
Tinast žao mi je zbog negativnih testova user posted image kao što belina kaže
ak ne dođe za dan/dva, ponovi test.
Jutros sam skontala da imamo produženi vikend, jupiii user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
12.8.2016 9:30:11   
mali andeo
jutro curice user posted image

kako ste ? nisam vas zaboravila ,samo da vam to javim user posted image

Hajdi glavu gore ,bit će ...pretrage ste uradili sve ?na početku svaka menga mi je bila moj veliki poraz,
a sada je već postala mi normalna pojava ,nekako se sa godinama naučiš na touser posted image

nymeria
iskreno se nadam da ćemo uskoro biti u tvojim slatkim mukama user posted image

perlice
jeste li spremni za postupak ?najviše od srca ti želim da bude sve po planu user posted image user posted image u rujnu idete ,jel ?
još ćemo zajedno odbrojavati...
ja moram samo nazvati dal mogu odmah doći sa uputnicom d1 za postupak treći dan ciklusa ,ili moram mjesec dana prije najaviti ..
pošto nisam išla odmah kako sam se dogovorila sa njima ..
u mojoj je glavi košmar inače dobila sam priliku za boljim poslom koju ne mogu prihvatiti pošto idemo u postupak ,
ali nema veze...
inače sam totalno luda ,toliko da bi pokušala pišnuti test ..
rekla sam da mi se ponavlja 2011 godina ,
svi datumi i događaji mi poklapaju ,mengu trebam dobiti za vikend ,a godišnjica braka nam je -prije 5 godina sam MM poklonima najljepši poklon,
test sa mašnom...nekako bi htjela da se povijest ponovi i da izbjegnemo postupak ...user posted image

pinky uživaš na godišnjem ? kako je maleni M ?

ostale cure kako ste ?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
12.8.2016 9:39:40   
perlica55
Mali andeo tak mi je žao što nisi češće na RR user posted image
Možda bi bilo dobro da nazoveš KBC odmah i pitaš, ak treba
čekati na listi stimulaciju, da te upišu..
Sad sam se sjetila da je prije dvije/tri godine lista čekanja na stimulaciju
bila po 6-12 mjeseci.. Za ne vjerovati..
Ja uzimam Proveru (neka vrsta progesterona) kak bi možda produljila ciklus
tak da mi prvi uzvkoji se radi 5dc, bude najranije 29.8.
Znači, ako ovaj mjesec dobijem nakon 24.8. idem u postupak, ak ne
onda idući ciklus..
Sretno nam user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
12.8.2016 13:16:14   
Hajdi
Mali anđeo nismo obavili sve pretrage, jedva čekam da i do toga dođemo. Sad je u planu s-gram, ako bude dobar ide i hsg.
I ja sam navikla da menga dođe, ali mi je jučer i danas malo teže palo nego inače, ne znam ni ja zašto. Još nije došla, ali hoće sutra ako nije danas. Stvarno nezgodno kako ti se poklopila ponuda za posao s postupkom user posted image . Šteta!
Želim ti puno sreće i uspjeha u postupku, i javi nam se češće user posted image .
Perlice neka ovaj postupak bude uspješan user posted image .

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
13.8.2016 0:05:10   
papučica
Grrrrrrr sve mi se izbrisa

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
13.8.2016 0:06:22   
papučica
Nece tablet duge postove da izbaci a sve sam iz, pa ...za poludit

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!