|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 6:23:10   
hipo
Jutro, jel ima jos koja sova oism mene. Ovo buđenje u 5h postaje standard. Bar mi nece bit promjena u bolnici kad me sestre tako rano napadnu toplomjerima, tlakomjerima.... 😂A i ovo sto sam spavala je bilo ajme. Ili vruce, ili se ne mogu namjestit...Samo kukam 😂


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 7:17:26   
Snjeguljica_83
Hipo, da, da, tek prve zrake sunce se pojave i evo sestre... joj kad počnu tutnjati hodnicima... Pa uleti jednom da stavi toplomjer pa uleti drugi put da ga izvadi pa doleti treća da obriše prašinu i pod prije vizite.... 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 7:24:40   
Snjeguljica_83
Lagertha, 😩 žao mi je.... Želim sreću u novim pokušajima....
Pinky, znam i ja tu usporedbu, samo ne znam odakle i iskreno, meni se baš ne sviđa. 😏 Nešto me tu odbija...😶 


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 10:56:42   
katy1503
Jutroooo!!!

Ja se naspavala nocaaas.. Juhuuuuuu... Odmah sam bolje.. 
Mm i K otisli do Tehnickog muzeja, mamu sam angazieala da malo sredi po kuci a ja cu rucak smisliti... 
Hipo, nadam se da je muz doma da preuzme Hipicu... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 12:58:14   
hipo
Katy, trebali su ic jutros negdje, muzej, zoo, bilo sto  samo da se maknu.Ali on se probudio u pol 10, ona luda i cendrava, otisli su u 12h. Ne zanima me ni gdje ni kad ni koliko. Nek joj da jest, uspava, zabavi, ja sam slomljena. Sto je najbolje on od proslog vikenda prica da ce je odvest. I onda kad sam se rasplakala da oce li vise otic, rekao mi je da sam nerealna 😂😂😂Danas popodne imamo prijatelje u posjeti s curicom da se njih dvije igraju. Dok su oni otisli hipica je napravila totalni nered i sad moram opet sve sredjivat. A jutros je stan izgledao ko apoteka. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 14:50:02   
katy1503
Pola 10???haha... K bi mu uletila i no way izasla dok se ne bi ustao od tamo.. Al i mi svi danas dobro potegnuli cak do 7.30..hahahaha....


Ja sad spavala malo s K, za rucak se najela pa mi cijeli trbuh odmah se zategne.... I bude puno tezi.... Oni uzivali u Tehnickom muzeju... Bas mi je drago... Jedva cekam da i ja postanem mobilnija... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.3.2019 15:38:29   
hipo
Upadne mu ona, al se on ne da 😂

Dere se, dizi se ljenguzić, skaklje ga.... Tehnicki im je super zanimljiv, hipici se svidjelo i u muzeju suvremene umjetnosti. Njena interpretacija skulptura je za popisat se od smijeha 😂Sad su u Muzeju grada Zive slike, to bi im isto moglo biti zanimljivo.
Katy, super da si malo odmorila.Ja ae uzasno znojim i smrdim, nekad se dva puta moram tusirat 🤮Mislim dva puta na dan 😂Vruce mi stalno, hodam po kući u tajicama i potkosulji. 




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.3.2019 13:56:32   
hipo
Bok, kako ste?
Moja surla bolje, zahvalna sto postoje antibiotici. Jos me tu i tamo zaboli lijeva strana gornje vilice i lijeva strana bude zastopana, al nista strasno.

Donji dio ledja danas me ubija, skemba ceska, spustila se jos nize, sv e me umara, jedva sam rucal slozila. Muz dovuko i meso za juhi, gotova je, sad me taj lomac gleda da to procijedim, gledam ja njega, gleda on mene...


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.3.2019 17:16:18   
katy1503
Hipo, super za sinuse da pomaze antb...


Kuzim za bolove, mene ne boli samo kad lezim... Kako se trbuh spustio sad i po noci mogu spavati... Al hodat ajme meni... 
Nekad mi se cini da cu sutra roditi🤣

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.3.2019 20:34:53   
hipo
Katy, slazem se za lezanje i osjecaj. Danas mi se cini da cu eksplodorat. Hlace koje sam u petak zakopcala, danas uske preko skembe.

Bas me zanima koliki je malac. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.3.2019 20:35:31   
belina
Vecer cure samo da vas pozdravim i pohvalim se da sam postala teta twinsica!! Kako mi je sestra bila trudna cca kao i vi pa sam sve usporedjivala. Ugl pukla joj plodna prekjucer ujutro oko 10,30. Vec je bila u bolnici 37.tt. 3 prsta bez trudova. Stavili je na drip full 6 sati otvorila se samo jos 1 prst, pali jednoj bebi otkucaji i hitno na carski. Maleni se rodio 2900, a cura 2100. I ona je s njom takodjer u sobi nisu je stavljali na neonatologiju.  Napredovala je jos 100g tako da ide nabolje.  


Lagherta draga moja uzasss bas mi je jako krivo znam koliko si zeljela jos jednu bebu. Cim se malo oporavis u akciju!


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.3.2019 21:18:24   
hipo
Teta belina cestitam ❤️❤️

Super da su bebaci dobro i da napreduju. Njoj zelim sto brzi oporavak i da joj ima tko pomoc. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 6:39:10   
Snjeguljica_83
Belina, čestitaaam!!!😍😍
Lidac, da te pitam nešto. U subotu je E govorila cijeli dan da je boli trbuh. Često to govori kad se muči oko jela pa sam mislila da je to u pitanju. Onda je navečer imala temperaturu 38.7 u ustima. Dala Lupocet. Ujutro ju je još malo bolio trbuh, a temperatura se nije vratila. Što je to? Evo, ona je ok, ali je muž želi pustiti kući danas, za svaki slučaj.


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 6:41:03   
Snjeguljica_83
Hipo, i mene zanima koliki je tvoj malac.😂
Danas imam pregled. Joj, ne gine mi dva sata boravka tamo.😑
Dobro jutro od moje male koja je budna od 6. Baš je aktivna. Nekad se zezam s E da beba trči unutra, da će izaći van i tako....😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 7:44:02   
lidac0605
Hej,curke!
Dupla tetko,čestitam na nećakinjicama i nek je sve dobro prošlo user posted image user posted image
Snjeguljo,a vjerojatno je ili kaj krivo pojela ili neki virus.Moji su često znali imat tak samo jedanput temperaturu i više ne.
Hipo,jel to idući tjedan idemo po Hipića user posted image user posted image user posted image ??
Moja šefica je bolesna user posted image ,po prvi put.Kašlje produktivno baš,ima dosta sekreta,al ne u nosu nego dole.Kuri,noćas do 39.Jučer sam ju i drenirala par puta kroz dan da jo se malo taj šlajm odlijepi i da bar nekaj izađe tog na usta van jer ona guta to stalno,pa joj se digne želudac.Ak do sutra ne bu niš bolje,idem ujutro pedici,nek bar izvdi leukocite i CRP pa će bit sve puno jasnije.Baš koma,vani sad tak krasno vrijeme a mi zatvoreni u kući.Ma to je nekaj pobrala kod pedice u utorak kad smo bili na cijepljenju.Ja nju uopće ne vidim da pere ruke.I onda ide od bolesnog djeteta zdravom user posted image .U utorak bili u subotu se razbolila user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 10:51:44   
hipo
Snjeguljice, sretno na pregledu. Nadam se da neces puno cekat.


Lidac zao mi ke sto je B bolesna. Nadam se da ce brzo proc. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 10:54:03   
hipo
Jel vama vruce? Ja spavala u potkosulji i gacama, i jos mi je bilo vruće 🤣

Muz u debeloj pidzami s poplunom preko glave😂


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 13:06:14   
hipo
N apregledu sve ok, glava dole, vode ima, sve zatvoreno, oziljci se dobro drze.

Prijem drugi utorak, carski u srijedu. Bit cu 37+2.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 13:23:21   
katy1503
Hipo, odlično!!! Kak je to fora kad znas tocno kad ces roditi... Odmaraj jos malo...


Lidac, zao mi radi bolestina... Drzite se!!! 
Kod mene besana noc, zgaravica me pocela zezati, nikako se namjestiti opet, malac me ubi udarcima... K u vrticu, ja na kaucu i ne mrdam, non stop mijenjam se s lijeve na desno... Umori brate!!!! Haha... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 14:58:48   
hipo
Katy, meni je to s datumom isto fora 😂😂

Vjerojatno cu taj dan bit bez mobitela na intenzivnoj, pa se javim nekad u četvrtak. 
I slazem se za umor na kauču, al krevet mi je jos gori. Nervira me polun, otezava gibanje. 😂
Snjeguljo, di siiii? 
Lidac, kako B? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.3.2019 15:04:17   
hipo
Ne znam jel ce moc muz u posket dolazit, u prizemlju je obavijest da nema.posneta radi gripe. Ne znam sto je gore na trecem katu.. Lidac, znas li ti sto? 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.3.2019 7:03:39   
lidac0605
Woohoo,Hipo,još tjedan dana do velikog finiša user posted image !!!Eto ga,proletjelo user posted image ...iduću srijedu čekamo novosti user posted image !Za posjete nemam pojma.Zanimljivo,u zaraznoj nikad u sezoni gripe nisu zabranjene posjete,a gripa na sve strane user posted image .
Možda te Katy preduhitri user posted image ,pa dođe Lukas prvi user posted image ...kreće pomalo,ajmo curke možete vi to!
Ja jučer bila kod pedice jer mi se B činila lošije,uglavnom inhalirali ju tamo sa ventolinom,atroventom i pulmikortom,dobila ja za doma da ju inhaliram svakih 6 sati,sad ujutro moramo doć opet da ju posluhne.Da kao ako vidim da je lošije da ju vodim na hitnu pedijatriju u Vinogradsku.Temp ima i dalje,do 39,5,inhalirala ju jesam,uspjela sam ju na 2x izdrenirat da je izbacila taj slajm na usta,a to guuusto,grozno nešto.Sad bum vidla kad ju danas vidi.Možda joj da i neki antibiotik.S tim da je jučer navečer zakurio i Mauro.I krenuo kašljat.Veselo user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.3.2019 7:05:40 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.3.2019 7:42:45   
hipo
Koja nelogičnost za zaraznu 😂 budem iskopala broj rodilista pa pitala da znam dopakirat stvari ako cu bit u karanteni.


A mis mali bas se namucila i jos se braco razbolio 😞Nadam se da nitko drugi nece to uhvatit. 
Moji su otisli u vrtic i na posao, ja cu se vratit spavat jer sam noćas zujala od 3-5. Sad me probada u glavi od neispavanosti.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.3.2019 8:59:36   
Snjeguljica_83
Na ctg-u povećani srčani otkucaji. U 20 minuta mjerenja pomakla se 39 puta, od toga deset_ak puta ono baš jako, guzom i leđima. Uslijed tog divljanja, otkucaji su išli do čak 200, 202, 203. Onda bi uslijedio normalan pad. Gin veli da nalaz nije patološki, ali želi ponoviti ctg. Idem danas u 18 h.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.3.2019 9:01:15   
Snjeguljica_83
Sestra je rekla da će me na mjerenje ovaj put staviti na bok. Bila sam na leđima.S E i N u bolnici na ctg-u uvijek sam bila na boku.Vjeruje da bebi smeta leđni položaj, na boku je manji pritisak.



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!