|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.2.2019 9:42:29   
katy1503
Jutrooo


Ja na sv Duhu, doci cu na red u podne koliko nas ima... Ja nocas zaspala oko 4 tek... Jutros ostavljanje ok, jest plakala vec od doma al nema druge... Odmor od kuhinje danas, ostalo od jucer.... 
Ovdje zagusljivo ajme meni.... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.2.2019 10:07:34   
hipo
Drzim fige da brzo dodjes na red. Ja cu danas izvadit teletinu i grasak iz zamrzivaca za veceru. Blazene zalihe.I noge u zrak poslije friza i kave. Kupili pelene i jos neke sitnice. Jos dobro ociatit nasu spavacu i slozit krevet. Teta cistilica dolazi u petak, pa ce krevet na red za vikend doc. Jutros mi je mao malo bolke, valjda kapi pomazu. Bar vise nije sve tragicno zeleno, a jutro je. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.2.2019 13:28:02   
katy1503
Bila gotova u 12...

Sve ok, oko 3600g,plodne vode 10,tlak uredan, na +13kg sam... Sljedeca kontrola za tjedan dana, radim tada i CTG... Prepone me rasturaju.... 
S K danas bolje al svejedno opet plakala... Valjda ce proc... 
Hipo, super za nos! Meni nista nije pomagalo, a i antb koji sam dobila poceo djelocati nakon 5 dana... Uzivaj kod frizera... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.2.2019 13:45:35   
hipo
Katy , lijepo je beba porasla ❤️

Drzi se jos malo. 
Snjeguljice, super da si mogla odmorit od stednjaka. Htjela sam jos nesto napisat, al sam zaboravila sto. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.2.2019 9:12:23   
katy1503
Jutro...

Nadam se da ste se odmorile... Ja jedva docekala jutro... K u vrticu, danas bez plakanja, sutra cu je ostaviti doma... 
Idem na kavu jos malo, lijepo je vani... 
Hipo, snjeguljo.. Kako ste vi?. Lidac, kako tvoja ekipa? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.2.2019 9:28:09   
hipo
Katy, jel uspijes preko dana sta odspavat.

Ja probam bar pol sata. Jucer ispalo sat i pol 😂Stavila sam juhu u ekspres, pustit cu roombu da usisa, a se idem tusirat. Moram opet kod dr, jucer sam imala 37. Kao ako se pojavi, rekli otorinci da pitam gina sto da uzmem. On kaze Sumamed. Vec vidim kkal ce se ova moja bunit. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.2.2019 21:50:25   
katy1503
Ja lezim dosta preko dana pa nadodem... Nekad me ulovi san al nakratko...

Danas imala sastanak u vrticu pa bila, K s tatom vani poslije vrtica, mrtva umorna na spavanju u pol 9...Sutra cu je ostaviti doma, moji su free pa cemo malo do njih, ja na krevet a oni oko nje... 
I hipo sta si dobila na kraju? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.2.2019 22:13:34   
hipo
Dobila sam Sumamed.

Imam osjecaj da bi mi brze neki vrač iz plemena u Africi pomogao. Pa jesu me.izvozali.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 5:44:05   
hipo
Ja opet budna od 5.🙄 Bar je noc bila ok.

Snjeguljice jesi dobro, jeste jos u radovima? 
Jucer sam kakl je bilo toplo, izasla s muzem i malom u park. Ona je bila toliko sretna da nije stala pjevat sve do spavanja 😂 koncert je najžešći dok je na zahodu 🤣Kaze muz da se veseli sto je on sad vodi, al bude tuzna sto nema mame. I tete kazu da bude tuzna pred spavanje di je mama. A sve je to normalno, nastojim joj nadoknadit kad dodje doma. Koliko njima znace te navike i rituali, koliko su tada sigurniji... ❤️


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 7:38:23   
Snjeguljica_83
Hipo, poranila si danas.😂
Neka Sumamed pomogne!!!
Još smo u radovima. Muž ne može puno raditi kad dođe iz noćne. Užas. Danas će nadoknaditi.
Inače, ja ništa ne spavam danju. I bolje. Jer kako bi mi onda noć prošla. 
Danas kuham maneštru.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 7:47:36   
Lagertha
Hej cure, da se malo javim. Ova mi je veljaca bila pravi pakao. Na prvom pregledu 9+3 se nije vidjelo srceko. Znala sam odmah da trudnoca nije dobra. Vadila sam betu 30000, pa za 3 dana 9000 ☹️ Spontani je bio prije cc 2 tjedna i nisam morala na kiretažu.Sad sam vec bolje, vrijeme lijeci rane.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 8:12:40   
hipo
Ajme Lagertha jako jako mi je žao 😭😭😭




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 8:15:55   
hipo
Snjeguljice, bar sam kavu na miru popila 😂


Ja sam si danas dala zadatak ne radit nista, barem do 4 h 😂 onda nakon 4 do njenog spavanja nema odmora. Kakav mi je to porodiljni kad  svaki dan nesto moram 🤣


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 8:31:43   
lidac0605
Bokić,curke!
Lagertha,žao mi je radi neuspjeha user posted image ,kad se oporaviš samo hrabro dalje!
Katy,pa Lukas će bit prava komadina čovjeka user posted image ,ti si već u niskom startu user posted image .
Hipo,ajde nek su ti više dali antibiotik,taman da se sve isčisti do carskog.
Snjeguljo,a ti još u radovima.Mogu si mislit kak ti je mene to izludi,taj kaos,taj nered,a di još sa trbuhom do zuba user posted image .
Hipo,Katy eeee,curkama će se sad okrenut život za 360 stupnjeva i ne možete tu ništa puno,a nit su one toga baš svjesne dok god taj famozni braco neće doć doma.I kolko god se budete trudile nećete imatt vremena za njih ko do sad i morat će to prihvatit.E sad,kak će prihvatit ovisi o samom djetetu i njegovom karakteru.Moja Laura je bila grozna(imala je 3 god i 7 mj kad je dobila brata)-krenula kakat u gaće,tražila pelene,pila iz flašice i slično.Kolko god da si se s njom bavio i posvećivao joj pažnju nije bilo dovoljno.Samo je govorila da ne voli bracu,a dok ga je čekala mu se veselila.E kad je on došo doma,ona je shvatila da nije više centar našeg svijeta i da je došla još nekakva "konkurencija".To je trajalo nekih 6 mjeseci.
Za utjehu,tu fazu smo samo imali sa njom-valjda to i je slučaj sa prvim djetetom.Svi ostali koji su došli-nit je više ona reagirala nit nijedan nakon nje jer su već bili naučila da nisu sami.Al sa prvim je najgore.
Slično je bilo i sa mojim starijim nećakom kad se mlađi rodio.On je bio luuuud(imao je 5 godina)-ja došla k njima u Berlin,ma kakvi ne da mi malog ni primit ni hranit,ni meni ni mami tj.njegovoj baki,čim smo ga htjeli uzet ili kaj "pusti gaa,pusti gaaa on nije tvoj ja sam tvoj,jel da da samo mene voliš" i takve stvari.Pospremio sve igračke pod krevet u kutije,kao "to su moje igračke,ja njemu ne dam niš" i tak.Ko bi dopro do tih glavica unutra i znao kaj se sve njima kuha unutra...
Mi bili na sistematskom i cijepljenju-curka moja ima 7900 g i 70 cm.Bas je velika!Isla sam gledat,M je bio 70 cm sa 7 mjeseci a dečko je.Bit će da će bit višlja ženskica,na mamu user posted image .Laura mi je mala,na muževu baku,163 cm.Sličke nam još nisu gotove,kad budu stavim da ju vidite user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 1.3.2019 8:32:59 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 8:55:03   
katy1503
Jutro!!!

Mi budni od pola 7,vec je postavila sve bebe za stol jer jedna od njih ima rodendan... Danas sam je ostavila doma jer idemo do mojih... Nocas oko 12 pocela plakati da je uho boli... Onda zaspala i vise se nije zalila... Sad pitaj boga jer sanjala il sta... 
Ja nocas sanjala ds me uhvatili trudovi... Trbuh mi jako tvrd i tezak... Prepone bljak... Nest sam gledala papire od K u trudnoci, pa skuzila da mi s njom posteljica bila straga a sad mi je sprijeda... Mozda i zato osjetim jaci pritisak na prepone i dvllsve u ovoj trudnoci... 
Hipo, neka Sumamed pomogne!!! Lidac, pa svasta nas ceka... Bit ce veselo u svakom slucaju... Snjeguljo, neka radovi budu sto brze gotovi! 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 9:06:13   
Lagertha
Tnx cure! Znam da odbrojavate zadnje dane-tjedne. Sretno da vam porodi budu sto brzi i laksi, a bebice lijepe, zdrave i velike! 🙂

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 9:33:57   
hipo
Lagetha hvala. I kad ti ke tesko dodji nm tu kukat. Gubitak je gubitak, bez obzira na tjedne.

Tesko je izgubit malog andjela. 
Lidac, meni je taj najgori scenarij nesto sto zvuci najrealnije s obzirom na to koliki je hipica emotivac i koliko je vezana za mene. Beata je pravi mali zmaj i borac! Zenska i po! 
Katy, nadam se da je samo sanjala uho. Lijepo se odmori kod tvojih. Ja sjela na kavu dok jos nema kise. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 10:45:49   
Lagertha
Ah, osjecam se nemocno jer ne mogu nista promijeniti. Jedan tren je mala mucica bila s nama, a drugi tren je nema i jedini pecat koji je ostavila na ovom svijetu je u mom srcu. Bilo bi mi jos teze da znam da se radilo u zdravom plodu, ali da se zbog nekih mojih navika ili prehrane ili bolesti prestao razvijati. Iako bih bar znala na sto trebam pripaziti. Ovako mogu se samo nadati da je doslo do prirodne selekcije. Nadam se da cu opet uskoro ostati trudna i da s iducim trudnocom necemo imati problema i da ce sve biti ok. Mislim da mi se vec ispunila nada/zelja da mm shvati koliko zelim jos jedno dijete i koliko me usrecuje biti mama. 


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 10:55:52   
hipo
Da, to kad nemas odgovor je najgore. Hoces nesto nauciti iz tog tuznog iskustva  a ne možeš. Sto su ti rekli kad smijes ponovno probati? Naravno ako si psihicki spremna. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 11:46:32   
Lagertha
Moj gin mi nista nije rekao. Jedino na hitnoj mi je mlada doktorica rekla da je neka generalna preporuka pricekati 3 mj no da joj zene cesto dodju prije jer je to razdoblje poslije jako plodno.


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 12:20:21   
hipo
Tako sam i ja cula, da se nakon spontanog brzo zatrudni. Budes osjetila kad si spremna. Drago mi je da je muz shvatio koliko ti je beba vazna i koliko volos biti mama. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 14:31:46   
katy1503
Lagertha, zao mi je.


Hipo, nadam se da antb pomaze. 
Ja kod svojih-uzivancija... K spava, ja zalegla, malac me lema ajme meni... 


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 14:47:44   
Lagertha
Vidjet cemo, znam da nemamo sta cekati jer imam preko 35, a muz preko 40. Ok, znam da i zene od 40+ postaju mame, ali tko kaze da cu bih ja bila te srece ako bih cekala do tad.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 15:09:10   
PinkyFunkyBirdy
Draga Lagertha, jako, jako mi je žao. user posted image user posted image user posted image Drži se i samo hrabro dalje! user posted image user posted image user posted image


Ova priča od Lidac me podsjetila kako je meni ginić objasnio kako se moj prvorođeni bude osjećao kad dođe braco: zamislite da vam muž dovede jedan dan ljubavnicu i kaže da od tog dana ona živi s vama i kod dolaska posvećuje više pažnje njoj nego vama! Eto, tako se i djeca osjećaju kad više nisu jedina. user posted image Baš mi je to ostalo u glavi kad je tako lijepo, životopisno to objasnio. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.3.2019 18:00:04   
hipo
Pinky smijesna usporedba skroz 😂😂😂

Al vjerujem da nekoj djeci to jako tesko padne i svijeti im se sruši. Sve sto su do tad poznavali se uzdrma. E sad, netko je vise osjetljiv, prilagodljiv.... Ja ocekujem najgore 😂Kako sam je ja vodila i kupila u/iz vrtica, sad joj je nakon prvotnog odusevljenja sto je tata vodi tuga jer ja ostanem doma. Onda odemo skupa po nju, ja cekam u prizemlju pa odemo u park, a ja sjednem na prvu klupu. Danas se za uspavat morala mazit s tetom. Al koliko je ja znam bude se ona prilagodila i skiizla da je sve to ok, al ce probat i dalje manipulirat sa svima 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Bebica
agenda

Koji dan od poroda ste izasla sa svojom bebicom van :)

odgovorite mi (90%)

odgovorite mi (10%)


Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!