|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 10:43:21   
tišina
a hvala cure moje drage.... jedino vi, uz MM-a, znate za moje pokušaje i borbe...

tintin družice moja po datumu, ajde fino otvori ovaj mjesec, već je predugo ovdje prošlo od zadnjeg plusića. otvori nam sezonu prekosutra! user posted image

mali anđeo to je jedini pravi recept...

mini bav hehe, jeste uspjeli skinuti pelene? naviknula se biti s mamom, srce malo.. user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 11:34:19   
Mini Bav
Svaka borba ima svog pobjednika! user posted image
Jesmo, mislim, relativno.. bez pelene je danas 9.dan, jos piski po noci, ali ne zelim ju zbunjivati sa pelenom.. znam ju dic i stavit na tutu kad se ne ljuti previse jer ju budim.. kakanje jos usavrsavamo, piskenje je savladala super, u travu, u tutu, u wc.. user posted image
Za vrtic sam spremila nekoliko gacica i hlacica, danas je prvi dan pa cemo vidjeti sto ce tete reci na kraju dana..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 11:43:53   
tišina
ohoo, pa fino ste vi to, malecka nema još ni 2 i pol godine a lijepo je to pohvatala! bravo!!! user posted image budu i tete zadovoljne! user posted image
kad čitam tako vaša iskustva zapitam se: pa čovječe, kako to ona zna?!? kako zna što treba raditi da se dijete odvike pelena/prohoda/ne vjeruje strancima, nastavi niz...user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 12:59:37   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:

user posted image tintin - 10.05.
user posted image papučica - 17.05.
user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 13:09:10   
Mini Bav
Oh, ma znaju djeca i puno ranije skinuti. Meni je vec do vrha glave doslo jer sam koristila moderne platnene pelene, i vec su joj postajale knap posto je dosta velika za svoju dob user posted image
Kako znas? Informiras se puno! Neke stvari dolaze spontano, instiktivno, a za neke je potrebno proucavati i izabrati bolje. Slusam prvenstveno sebe, naravno ometu te tudi pokusaji nametanja savjeta ali uglavnom u hodu sve ide lagano user posted image
Bez brige, kad dode znat ces.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 13:16:20   
PinkyFunkyBirdy
Tišina, žao mi je zbog user posted image , ali samo hrabro dalje! user posted image
Baš si me nasmijala s ovime da ne znaš kako žene znaju naučiti dijete ovome ili onome. user posted image Nekako budeš bačen u to pa se snalaziš kako znaš i umiješ. user posted image Moj M je preko 2,5 g. i nemam pojma kako ću ga odviknuti od pelene. Ne pokazuje ni mrvicu interesa da bi išao na tutu ili wc. user posted image No ljeto nam je zadnja prilika jer nakon toga ne može ići u vrtić ako se ne odvikne pa mislim da ćemo pošto-poto maknuti pelenu. user posted image

Mini Bav, pa ti si još curetak! user posted image Ja sam 10 g. starija od tebe, ali očito i stare koke nesu jaja. user posted image user posted image user posted image
Bravo za odvikavanje curke od pelena! user posted image user posted image user posted image Ma, mi žene smo naprednije od prvih dana. user posted image

Ostale gdje ste nestale? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 14:30:35   
LourdessPadme
Di ste curke moje drage user posted image

mini bav jao kako si ti mlada user posted image ja napunila 30 i sad sva u panici kad cemo na drugo ,zao mi je da nam ranije nije uspilo.

pinky trbusko je presladak ♥

Mi u 16 idemo prvi put skupa na 4D,vec smo sto puta htjeli dogovarali se pa nikako,sad sam 28+4 nadan se da ce se dobro sve vidjeti,tata je preuzbudjen mislim da ce mu postati sve realnije user posted image

Bila sam na profilu secera u bolnici i za 3 tjedna moram opet mada su mi vrijednosti bile ok.

Di nam je perlica kakvo je stanje zeno jos malo user posted image

Ostale moje ljubim puno

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 16:24:56   
Mini Bav
Pinky svatko ima svoje vrijeme, ja malo uranila user posted image
"stara koka" sa 34? ne bih rekla hahah imaš ti do epiteta "stara". user posted image

Lourdess odmah nakon prvog? user posted image user posted image zaredaš i riješiš se haha
Zašto moraš opet? jel ti bio ogtt povišen ili? mislim, ako je bio onda će te kontorlirati do kraja trudnoće..
Znam, ja sam trudnica s gestacijskim i već vidim da će me to opet dočekati u idućoj trudnoći user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 17:47:27   
perlica55
Navijam cure moje, sretno u novom odbrojavanju puno user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo još u jednom komadu, očekujemo našu dragu curicu svaki dan user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 18:16:07   
Mini Bav
perlice sretno!! želim da sve prođe u najboljem redu i da maksimalnom brzinom izguraš curku van user posted image user posted image

Pinky zaboravila sam napisati, zašto nebi mogao u vrtić ako ima pelenu? Pa neka djeca stvarno dugo nose pelenu, nema tu pravila, psihički ih nešto koči, ne vidim razloga zašto bi trebalo na silu ako ti se čini da nije još spreman.. mislim, zar stvarno uvjetuju nešto u vrtiću ili?
A možda baš kad krene vidi druge pa makne pelenu. Probaj, ako vam neće ići- ne forsiraj. Ja prije 2 mjeseca nisam vidjela nikakav potencijal za skidanje pelene, al evo kucnulo je i baš mi je drago što sam uzela godišnji i što smo krenuli sa skidanjem.

Muž kaže da nema ničeg prljavog u vreći, znači nije se niti jednom popiškila user posted image

al zato se pokakala u gaćice kad je doma došla user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 19:18:00   
LourdessPadme
perlice preuzbudjena sam zbog tebe ,jedva cekam da nam javis ljepe vjesti user posted image

Mi smo razocarani 4D iskustvom,doktorica je ekran drzala okrenut prema sebi tako da nisam uspjela nista vidit uopce,MM je uspija skuzit samo stopala i kad joj je rekao da okrene ekran prema meni da i ja vidim napravila je to nevoljko na sekund al se beba vec okrenila ,pupcana je bila preko lica tako da nismo uspili dobit sliku lica,doktorica je bila cak malo bezobrazna na laicka pitanja MM tako da smo se doma vratili ko pokisli misevi. Posto nismo uspili vidit glavicu rekla je da dodjem sljedeci Pon samo zbog snimke lica da to radi besplatno ako prvi put ne vidimo.Dobila sam dvd s 10slika na kojima se ne vidi aposulutno nista.
Malisa ima vec 1500gr i odgovara mjerama za tjedan vise.Bar eto rastemo user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 22:07:07   
tintin
Perlice draga tako sam sritna zbog tebe, jos malo I drzat ces svoje zlato u rukama, jeli znas koji dan tocno ides na carski, da mislimo na tebe?

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 22:13:13   
tintin
Lourdess nemogu virovat za tu dr, da nije okrenila ekran da vidis I sve lipo objasnila, jos je placas,svasta. Ma bitno da je sve ok, mazi trbuscic, veliki zagrljaj.
Pinky meni S sad u 9 krece u vrtic, I ja sam joj cim je zatoplilo krenila sa skidanjem pelene, nije bas bilo lako, ali sad je sve ok, nema vise pelene, samo joj po noci stavim, nekome to brzo ide a nekome sporije, meni je ona sve kuzila a ka da je za despet obavljala u gacice user posted image , da I ja sam krenila sto prije jer nemoze s pelenom u ovaj vrtic kraj kuce, mazi I ti trbuscic, pogledala sam u album, predivan je, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
9.5.2017 18:37:02   
belina
Ola cure nemojte me ubit!!! Znam da ste se zabrinule ali dobro sam! Mislim s bebicom je sve dobro, samo ja ne prepoznajem sebe; malo su mucnine popustile, ali glavobolje rasturaju svakodnevno. Kila mi je iskocila VEC!!! I to mi svaki dan radi problem, boli prema kraju dana... cijela sam nikakva...Jutro vise manje ok odradim smjenu dodem doma rucam a popodne koma! Nemojte mi zamjerit. Bila sam u petak na pregledu sve je ok 12.tjedan bebica skace gore dole zivahna je. Sori, ja samo o svom autu!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
9.5.2017 18:49:02   
belina
Tisina bas mi je zao zbog user posted image nadam se da je zadnja za neko vrijeme! Drzi se, doce i tvoje vrijeme! Iskreno ti to zelim.

Mini Bav nisu mi dragi ti tvoji jajnici kao emental samo od stresa? Pa jel bas to tako moguce? Nije se lako opustit to zna svaka trudilica, nadam se da ces uspjet nac neki nacin, joga ili sl.hehe

Perliceee odbrojavamo do dolaska male princeze! Nece docekat do termina je li? Ja mislila da ce bas bit na moj rodendan! Zelim ti svu srecu!

Leilani gdje si draga? Borba i dalje? Uh user posted image grlim te puuno!

Pinky draga hvala sta pitas za mene! Lijepa ti je busa! I u mene se vidi, napuhana sam ajme! Udebljala sam se 3 kg.
I u nas djeca za vrtic moraju bit bez pelena. Mada je prosle godine bilo dvoje djecice sa pelenama. Kako ti guras?

Lourdess hrabra nasa dusice! Kako se drzis?
Ja bi tu tvoju ginicu koja ti je radila 4 D katapultirala u svemir! Drago mi je da je deckic dobro!!!
Ja sam vadila krv za Nifty cekamo nalaze.

Papucice u kojoj si fazi ljube? Kako je na GO?

Tintin jos malo jos malo i konzultacije!!!! Ne mogu docekat stvarno! Nadam se da si vec sljedeci ciklus u postupku. Jesi uzbudena?

Gdje nam je Daxy?
Ajme ako sam sad koga zaboravila!!! Da, pocela sam zaboravljat ajme.
Cure svima zelim uspjeh vec ovaj mjesec! Znam kako je iscekivat i nadam se da necete dugo!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
9.5.2017 22:04:01   
Mini Bav
belina ne znam sto da ti kazem, cula sam vise slucajeva gdje je to objasnjeno kao posljedica stresa. Moguce je jer pod stresom hormoni luduju i to dovodi do upravo toga. Posto je zaista bilo sve ok samo pola godine prije vjerujem da sam pridonjela tome sa trenutnim stanjem, stvarno sam napeta.
Rekla mi je "ovo je posljedica stresa u zadnja 3 mjeseca", nisam joj rekla koliko se trudimo ali stvarno, u zadnja tocno 3 mjeseca je krenulo moje mozganje i opterecivanje. Tako da cak i da je nesto drugo ja se stvarno ne zelim time dodatno opterecivati.. ako bude bit ce, mi cemo se truditi, ako nista drugo-uzivamo. Moram se smiriti. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
9.5.2017 22:18:42   
tintin
Belina draga bas mi je drago da si nam se javila, vec 12 tj OMG kako vrime leti, bitno da je sve u redu, ko sisa kilice samo ti uzivaj u trudnoci.
Da uzbudjena sam I cila napeta, a neznam bas da cu upast vec iduci ciklus, tsh mi je narasta, pa nevirujem da ce ici na postupak dok ga ne snizim, al dobro vidit cemo, bitno da se nesto desava, samo me muci jeli ih tribam zvati da provjerim svoj termin ili samo dodjem kad mi je rekla.
Veliki zagrljaj ti saljem I mazi trbuscic.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
9.5.2017 22:20:41   
tintin
Mini bav nadam se od srca da se necete jos dugo morat trudit, I da cete sto prije ugledat plusic.
Daxy draga kako je prosao pregled, jjjjaaavvviii se.
Leilani kako si?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 8:56:17   
tintin
Stigla je i moja user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 9:12:08   
mali andeo
Jutro curke...

Tintin žao mi je zbog user posted image
sada ti želim da čim prije budete u postupku...
evo nezz dal si pročitala na proljetnicama ,ali naša draga Daxy je postala majka user posted image user posted image
i tako sam u nekoj euforiji od jučer radi nje...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 10:07:22   
tintin
Daxy draga cestitam od srca, jedva čekamo da nam se javiš, uživaj sa svojim curkama, veliki zagrljaj vam šaljem.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 10:30:58   
LourdessPadme
Moram i ovdje cestitati nasoj daxy user posted image uljepsalo mi je dan.

Sta se tice 4D nisam cak toliko ljuta zbog tog sta ja nisan nista vidila vec sam tuzna zbog MM koji je bio tako napet i uzbudjen zbog tog iskustva i na kraju ga nije uspija dozivit kako treba i bas mi je bija razocaran na kraju.

Drage moje trudilice zao mi je zbog user posted image koje su stigle,al vjerujte mi da ce doci i vas dan ❤️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 13:06:45   
tišina
daxy user posted image ČESTITKE i brz oporavak mamiii!!! bebi punoo zdravlja, sreće i veseljaa!!!! bravooo!!! user posted image

pinky hehe, pa da, ja sam ti jedan štreber i nekako bih voljela sve te upute napismeno, no toga nema pa me trta user posted image nadam se da ću iskusiti te čari odgoja, uskoro.

lourdess koja zloćestoća od ginice, pa što joj bi da se tako ponaša i to privatnica?! katastrofa... neka beba samo lijepo raste i razvija se, na kraju je to najbitnije!!!

svima velikiii pozz na ovaj malo sunčaniji dan user posted image .

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 14:08:39   
Mini Bav
daxy čestitam na djevojčicama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tintin hvala ti, i ja također želim tebi uspješan postupak i da što prije krenete sa tim, da su hormončeki svi ok user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
10.5.2017 14:19:31   
belina
Tintin zao mi je zbog user posted image . Kad opet vadis TSH? Pa izvadit ces ga opet prije pocetka sljedece user posted image i vidjet ces. Ja drzim fige da bude dobar i da upadnes u postupak prije ljetne pauze!!!

Nasoj Daxy sam cestitala na proljetnicama, i samo sam htjela rec neka ona svima bide dokaz da se snovi ostvaruju i da se nikad ne smije odustat!
Nisam nikako pohvatala je li to iznenada ili je vec znala da ce ranije rodit?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!