|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - svibanj 2017.
28.4.2017 12:46:26   
PinkyFunkyBirdy

user posted image

Trudilice:

user posted image tišina - 09.05.
user posted image tintin - 10.05. ?
user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
28.4.2017 16:12:42   
Mini Bav
Oh super, prebacujem se tu user posted image

Pinky ne, uopće mi ne smeta što kažeš da ste uspjeli iz prve i što govoriš o sebi i svojem iskustvu, ljubomorna sam skroz, ali shvaćam da je to čisto individualno. Nama je prvi put trebali 6 mjeseci s tim da nisam ništa brojala i nismo ciljali nego smo se zezali i dogodilo se, al eto opet to nije bilo odmah nego nakon nekog vremena. Psihički naravno više volim takvo postizanje trudnoće, ovo sad mi je novo..

tintin i ja imam svoju S user posted image ali kao što sam iznad napisala nismo prolazili ovaj proces čekanja i truđenja nego smo samo živjeli pa kad bude bude.. tako da mi je ovo novo i naravno, vjerujem da mi je lakše zato što imam svoju sreću već.. ali mi je teško s obzirom da nisam još nikada prolazila ovo čekanje, pa nemam s čim usporediti user posted image al bit će skoro znam to..

Leilani ma hajde, pa imat ćete malog frajera ili možda neku prekrasnu curicu, samo se trebaš opustiti i ne razmišljati negativno.. i ja skupa s tobom. Imaš li razloga razmišljati negativno? user posted image
Polako, ostavi sve misli iza sebe, ne razmišljaj o nečemu čega nema nego o nečemu što će biti sigurna sam jako skoro.. maštaj ako hoćeš, ja sam u zadnja 2 mjeseca već 5-6 puta sanjala da sam trudna ili da sam rodila ili da upravo idem rađati user posted image trudnoća je predivna stvar, i sigurna sam da je pitanje dana kad će pokucati i na tvoja vrata..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
30.4.2017 10:31:31   
Leilani
Cure drage, puno srece u svibnju!!! Gdje ste nam trudnice da nam posipate prašinu? user posted image

mini bav draga moja, moramo vidjeti jel nam se popravio spermio.Onda cu biti manje zabrinuta. Ma nisam ni toliko opterecena, ni simptomima vise kao nekad, ali me s vremena na vrijeme pukne tuga i osjecaj da nikad nece biti, a pogotovo dan nakon takvog sna. Jer mi stvarno kad su plodni dani uzivamo, ali ipak je vjerojatno podsvjesno tu negdje prisutno jer znas da su to ti dani pa mora biti tada. Iako kazem tad se i najvise nadam, a najmanje pred mengu.

tintin draga, hvala ti na lijepim rijecima :*

Puse velike svima, nadam se da uzivate u produzenom vikendu user posted image



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
30.4.2017 14:01:20   
Hajdi
Cure drage evo malo trudničke prašine user posted image da mi sve uskoro budete okruglice user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
30.4.2017 21:14:15   
papučica
Svim trudilicama želim da mjesec Maj donese radosti i sreću,
Da od ove trudničke prašine ugledate svoje trbuščićeuser posted image

A trudnicam ugodne dane, mjesece, bez opterećenja i stresauser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
1.5.2017 8:52:59   
papučica
Sretan Praznik radauser posted image
user posted image evo kafica da vam zamiriše.

Ja završavam smjenu i idem kući. Danas će biti prelijep dan. Idemo na vikendicu.
jako se radujeme jer od 03.05. idem na godišnji odmor , uh da se malo psihički odmorim.
Danas mi je 14 DC , sinoć mi se stomak napuhao kao nikad i leđa me boljela sve kontam možda je O.Ne dešava se to baš često kod mene kao znak O ali činimi se da je user posted image
Uglavnom ispunjavam što sam sebi zadala od zadataka pa ćemo vidjetiuser posted image , šta god bude.
Nisam prijavila datum , al hajde evo stavite me 17.05. jer nisam sad sigurna, dan ovamo tamo , nema veze

Želim vam da se na produženom vikendu odmorite, akcioni Tim neka ispunjava zadatke , a naše trudnice neka uživaju u svojim radostima.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
1.5.2017 12:36:11   
LourdessPadme
Drage moje trudilice,zelim vam puno plusica ovaj mjesec user posted image
Mi smo radili ogtt prosli tjedan i nalaz nakon sat vremena je bio 10.3 malo vise od ref vrijednosti,pa mi je gin dala uputnicu za bolnicu za 24 satno vadjenje secera. Tako da u Srijedu idemo to odraditi.
Bebica je super na pregledu proslo tjedan je imao 1.035kg,i opet se sputija nisko pa smo malo usporili tempo i odmaramo.

Vidim da su mi trudilice moje malo izbedirane,citam vase postove i kao da citam sebe prije godinu dvije,tad mi se cinilo nemoguce da cu ikad ostati trudna,bilo je tu toliko razocaranja,nadanja,plakanja.. a sad imam osjecaj kao da se to nekom drugome dogadjalo. Samo vjerujte i ne gubite nadu.
Ljubim vas sve .

hajdi pinky cestitam na pisulincima i tebi mali andeo na princezi maloj
Bas sam sretna zbog vas user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
2.5.2017 9:25:07   
mali andeo
Jutro curke !!!

Evo da vam poželim pozitivne testiće user posted image user posted image user posted image

Papučice uživaj na GO i želim ti da nakon toga nas iznenadiš s jednim pozitivnim testićem...
user posted image user posted image user posted image

leilani želim ti da ti se san ispuni i da ćeš imati još jednog muškarca uskoro kraj sebe user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin kako si ti ? još malo ,došao je taj 5-i mjesec i još malo i tvoje konzultacije...user posted image

Tišina kako si ti ? ti si nam prva sada na listi.. sretno !!

Mini Bav
pokušaj se malo opustiti..znam teško je,ja sam mrzila tu riječ user posted image
za prvo nam je trebalo nekih isto 6 mj...a za drugo 4 godine user posted image
a treče mislim da bi nam uspjelo iz prve user posted image ali to ne planiramo za sada !!
želim ti da je ovaj ciklus dobitan !!

Draga Lourdess bravo za tvog sada već velikog momčića...user posted image user posted image
bit će to prava beba user posted image user posted image

Cure,iako ne pišem često ,ali čitam vas ...
želim vam svakoj da osjetite ovu radost!!!
grlim vas puno !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
2.5.2017 10:36:32   
tišina
jutro cure...

čitam vas, potpisujem svaku riječ od MIni bav i ne pišem... nemam volje za ništa. nadali smo se da će beba do sada već biti na putu a ispalo je da to i nije tako jednostavno...
potajno sam htjela troje djece bebama,MM misli da su nam dvoje taman, a sad ni ta prvo da nas usreći...user posted image
mislim da ni ovog mjeseca ništa. znam da je rano, ali eto, osjećaj je jači od mene....

jučer sam bila na misi s MM i bilo je krštenje, ja sam faking zasuzila kad sam vidjela bebu!?! eto, do tud je otišlo, da plačem kad vidim tuđe dijete, jbte a to nisam ja i ne želim biti takva!

mali anđeo eto,tako sam, bzvzno.... malo me sram tebi i drugim trudnicama to tipkati jer ste se i vi jakooo borile za svoju sreću i znam da nemam prava sada već očajavati, oprosti ako sam te ikako povrijedlia, ali je teško... hvalaa ti! uzivaj sa svojom mrvicom, svake sekunde, svakog dana!! user posted image


MM nije zabrinut ni najmanje, on moje razočaranje tumači manjkom mog strpljenja i da ništa još nije zabrinjavajuće..

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
2.5.2017 11:37:18   
mali andeo
Draga Tisina... Ma sta bi me povrijedila..
Sve smo mi to prosle i nije bilo lako...
Svaki mjesec, sve teze... Onda se najdamput pomiris sa sudbinom...
Tesko je to...
Samo glavu gore... I sve ce te do jedne drzati svoja zlateka u narucju..jer sve zasluzujete to... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
2.5.2017 21:09:12   
nymeria
Cure zelim vam puno pluseka da prijavite ovaj mjesec...

Draga tisina kao da citam sebe prije neg sam ostala trudna... sve je to necu rec normalno ali razumljivo svima nams koje smo to prosle...

Lourdes draga ides u petrovu lezat to 24 sata? Joj bit ce ti super.. tamo su svi zakon..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
3.5.2017 13:10:26   
tintin
Cure sretno u svibnju.
Bas nam je nekako odbrojavanje pusto, slabije se pise, Pinky moze taj datum.
Pozdrav svima

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
4.5.2017 11:26:19   
Leilani
Bok cure.

Trudilice su nam nekako potonule a i ja sam među takvima. Bas sam nekako bezvoljna, plus jos nekoliko problema se nanizalo, i tuga me satrala. A trenutno mi se beba cini kao skroz nedostizan cilj...
Uglavnom ja to rjesavam tjelovjezbom pa sam opet u punom pogonu. Eto bar to mi ide ak nis drugo. I tak...m zavrsila pa krece akcija user posted image Mozda popisim koju trakicu, ali nisam ni to ziher jel budem, ovako sam opustenija.

Ljubim vas sve :*

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
4.5.2017 12:44:53   
PinkyFunkyBirdy

user posted image

Trudilice:

user posted image tišina - 09.05.
user posted image tintin - 10.05.
user posted image papučica - 17.05.
user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
4.5.2017 13:34:37   
PinkyFunkyBirdy
Curkice moje, pa kakvo je to loše raspoloženje na odbrojavanju? Ajmo malo živnuti - vani je lijepo sunčano vrijeme, zdravlje vas valjda služi, još ste sve mlade (ako ne na papiru onda u duši user posted image ), iiii treba se akcijati! user posted image user posted image user posted image

Leilani, bravo za vježbanje! user posted image user posted image user posted image Prije si spomenula S-gram. Kad ga planirate ponavljati? user posted image
Nemoj brinuti - sve će se riješiti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin, ti sigurno uživaš ovih dana vani na suncu sa svojom S. user posted image

Nymeria, baš mi je drago da si nam opet postala aktivnija na RR. user posted image Lijepo mi je čitati postove starih trudilica/sada mamica. user posted image

Tišina, ma bit će ubrzo bebica, a onda će se odčepiti putevi user posted image i sljedeća dva bebača će se primiti bez problema. user posted image

Lourdess, nikako da te ulovim na jednoj temi pa da ti kažem da super da tvoj bebač lijepo napreduje, a ti samo odmaraj tako da se čim duže družite! user posted image user posted image user posted image Javi kako je proteklo mjerenje šečera. user posted image

Papučice, nadam se da uživaš na GO. user posted image

Mini Bav kako si nam ti? user posted image

Kod mene ludnica na poslu i puno se previše živciram, ali bebonja mi se javlja svako malo pa mi je lakše jer znam da je dobro. user posted image Moj već veliki bebonja M valjda osjeća da dolazi do neke promjene pa je malo zahtjevniji nego prije, ali polako kuži situaciju. user posted image Ja se već gegam iako sam daleko od toga da bi se trebala gegati, ali buša je napuhnuta pa je sve malo teže za obaviti. S kilažom sam još na ti user posted image jer su se skupile samo 2 kilice više od početka. Ja prezadovoljna. user posted image

I, eto, dok sam napisala post naoblačilo se user posted image , ali nemojte mi vi biti tmurne jer sam sigurna da ćete jaaaaaako brzo biti ponosne okruglice! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
4.5.2017 16:40:37   
Leilani
pinky
Bas mi je drago da ti se maleni javlja, a zao mi je da ti je takav stres na poslu, zelim ti da brzo to sve rijesis pa da ti bude lakse. A super za kilice, samo 2 user posted image
Za spermio moram podsjetiti muza da se naruci a to uvijek zaboravim kad smo oboje ujutro na poslu, ceka se oko 3 tjedna na sv.duhu. a onda nalaz jos tjedan dana.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
5.5.2017 8:49:54   
tišina
jutro drage curke,
kod mene svanulo kišno i tmurnooo jutro, kao u kasnu jesen...
hvala svakoj na lijepim riječima i potpori, pojačavaju mi nadu i onda vidim kako sam zabrijala...

leilani svaka čast, imaš najbolji mogući ventil za ispuhati stres. neka se akcija, držimooo figee na najjače! Uživajteee user posted image

pinky hehe, baš si me nasmijala komentarom. samo nek se odčepi, ako treba skakutat ću svaki dan ko budala. user posted image
gledam onu tvoju fotku od prije koji tjedan i ne mogu vjerovati da su samo dvije kile došle, bravo, sve lijepo u trbuh kako i treba.
žao mi je zbog posla i stresa, nadam se da neće još dugo trajati...

papučice nadam se da si se odmorila i opustila na GO i da ćeš nas razveselitiii ovaj mjesec.

curke, sretno nam svima!!! nek dođu neke nove cure na temu za lipanj a mi se svi preselimo k pinky user posted image


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
5.5.2017 11:53:07   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, stavi TM alarm u mobitel. Samo u nekim šiframa da on skuži, a kolege s posla ne. user posted image

Tišina, evo od danas moje buše: http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30208
Slažem se s tobom: sve morate tamo k nama na listu čim prije! user posted image

Belina, ženo kud si nestala?!? Nema te ni tu ni tamo kod trudnica ... nemoj da brinemo! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
5.5.2017 12:47:30   
tišina
Kako slatki trbuhuser posted image , nevjerojatno da su samo 2kg!
Bas si zgodnička mama!! user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
5.5.2017 13:25:43   
PinkyFunkyBirdy
Hvala! user posted image Ali sumnjam u ispravnost vage. user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
5.5.2017 16:36:27   
Mini Bav
Hej cure, evo da javim. Bila sam danas na pregledu i ginekologica mi je rekla da su mi jajnici ko sir ementaler. Kaze da se smirim i da mi je to od stresa, da nisu policisticni jer oni drugacije izgledaju.. kaze da zeli vidjet do kraja godine da su mi jajnici opet u top formi, ko sto su bili u 10.mj., ako do onda necu ostat trudna da ce me slat na pretrage. Al s obzirom na moje godine da ne zeli trcat pred rudo nego da se opustimo i potrudimo.. eto, i da, upala se povukla sama.. user posted image kaze jedva sam pronasla ovulaciju zbog izgleda jajnika al ide iz desnog i trebala bi biti za kojih 6 dana.. to je 18. dan ciklusa i za mene je uobicajeno posto su mi ciklusi po 30ak dana.. eto, stres, sve je u mojoj glavi user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 6:22:09   
tišina
Jutro cure,
Lagano smedkasto krenulo, temp pocela padati, test negativan... user posted image .

Mini bav, neku antistres tehniku isprobaj, mozda ti pomogne. Znam, lakse reci nego napraviti. Cudno je to kako ti u pola godine jajnici dođu iz super stanja u takvo... zbilja smo sami sebi najgori neprijatelji... s pozitivne strane-pronašla je ovulaciju, to je super!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 8:18:23   
tintin
Tišina draga user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 9:24:08   
mali andeo
Jutro !!

Tišina draga žao mi je...tuguj,isplači i kreni dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mini Bav žao mi je zbog izgleda jajnika ...
grozno zvuči kada svi govore i da se sredimo po tom pitanju...
želim da ti sada toplije vrijeme donese rezultate...
Sorry ,možda si pisala o godinama pa nisam zapamtila ..a kolko ti je ?


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
8.5.2017 10:02:30   
Mini Bav
tišina žao mi je user posted image ajde, sljedeci je tvoj user posted image
mali andeo 24 godine imam, napunila nedavno user posted image
Prvo sam rodila sa 21. user posted image

Pokusavam biti sto smirenija, u zadnje vrijeme me sve nekako previse zivcira i izbacuje iz takta.. trudim se.
Sad sam bila na godisnjem tjedan dana, sa curkom, skidale smo pelene, uopce se nisam odmorila user posted image al bar sam bila s njom. Sad ju odvedem u vrtic a ona briz u plac, a inace voli ici.. sunce moje user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!