|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 16:22:29   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, navijam da mi sve do jedne budete ponosne trudnice i dobrodošlica novoj curi! user posted image user posted image user posted image

Ja sam vam u strašnoj gužvi na poslu zadnjih dana pa se ne stižem javljati, ali znajte da ste mi u mislima i da držim figice da bude puuuuuno plusića! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 17:42:58   
Leilani
bebolino user posted image za user posted image i vjerujem da si u miksu osjecaja zbog posla i trudnoce. Ali bude se sve poslozilo. Javi nam se svakako. Sto se tice generalke, meni je isto ciscenje obavezni simptom pms-a, svaki ali svaki put moram cistiti i sve me smeta. Evo bas jutros pobrisala kuhinjske ormarice.

mini bav joooj da ti je bar okrugli trbuscic od trudnoce, a ne od glupe kandide, fuj, fuj!!!

papučice majica ceka za pranje, a bilo bi bas lijepo da ju mogu uskoro obuci s pravim razlogom user posted image

Meni izbio prišt posred čela, dva iznad usnice, s tim da mislim da ce se jedan pretvoriti u herpes user posted image , pa zar opet?! Ja sam fakat ko mimoza, svaki veci stres me herpes strefi. Šic! Uglavnom, danas mi je bas lijepi dan, maloprije sam dosla od frizera i super me osisala, ono uvijek kazem samo vrhove, ja bi zadrzala dužinu user posted image veceras idem s MM malo do grada na večeru da se opustimo, ovaj tjedan nas je iscrpio i iscijedio svaki atom snage.

belina zaboravila sam kaj si pisala, pa ti saljem pusu user posted image naravno i ostalima.
A kako nam je perlica? Jel ima datum za carski? Stvarno nisam u toku i uopce ne pratim nase okruglice na proljetnicama, sram me bilo...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 20:46:27   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 21:40:35   
bebolino2
Stavi i mene na spisak...25.5. 😄 iako se to kod mene nikad ne zna.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 22:03:09   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.
user posted image Bebolino2- 25.05.

Etogac user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 22:28:11   
nymeria
Drage moje sve od reda dabogda uskoro iskusile slatke trudnicke muke pa onda i neprospavane noci...
Svakoj to zelim od srca...

Leilani
da bar vec sljedeci mjesec s ponosom obuces trudnicku majcu

Bebolino
Bas me zalosti tvoja prica, ove prekinute trudnoce...
Nadam se da je sad prava stvar u pitanju

Papucice kraljice!
Imas snage se borit i bit jaka. Podsvjest ti je vrlo ziva i nek je intuitivna i da ti se uskoro ostvari tvoj najveci san

Tintin
Nek tsh bude normalan da sto prije letis u postupak..

Mini bav, tisina cure i vas potpuno razumijem i nadam se da se brzo selite na trudnicke teme..

Ne zamjerite ak sam kog preskocila.. cijeli mi tjedan aktivan i proletio.. i manje smo i spavali a puno bili vani... i vikend nas aktivni ocekuje..
Kod nas.. pa malac uskoro bude 8 mj i predivan je.. puno se igramo, papamo, izvodi gluposti i nikad nije dosadno..
za mene bit majka je nesto neopisivo i zelim vam svima sto prije da to dozivite..

Eto lijepi pozz

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 23:27:11   
papučica
Hvala nymeria na pozdravu i lijepim željama

Uživaj sa svojim malenim kako brzo vrijeme prođe dok se okreneš vrijeme leti a oni više nisu bebice.


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 6:52:01   
bebolino2
Jutroooo. Ja ugledah plus 😄Ne mogu da vjerujem. Stomak me boli kao da cu svakog trena procuriti, tako da se ne smijem jos previse radovati.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 7:05:18   
nymeria
Bebolino pa cestitam.. a to grcenje kao da ces procurit je normalno... to se maternica vec baca u funkciju...
Eto vidis kako si ti i bez testa skoro pa znala...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 7:24:51   
bebolino2
Da draga moja, predosjecaj je jak bio al zbog moje trudnicke proslosti, nadvladao je strah. Test je 4 il 5 dana prije ocekivane uradjen pa cemo vidjet sta ce bit do pon aBd, tad cu zvati dr.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 7:40:26   
belina
Ooooo Bebolinoooo pa zeno cestitaaam!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image zelim da je to ono pravo i da ti trudnoca bude skolska i mirna i dosadna do kraja!

Leilani ma nisam nista posebno pisala hehe nadam se da si se opustila s tm na vecerici. Ne mogu docekat da vise ugledas user posted image i da dvije curke udu u tvoj zivot!

Tintin draga tsh tek u ponedjeljak ili?

Papucice njeznice nasa... kako si?

Nymeria kako vrijeme leti... sad je najljepse vrijeme za bit vani s malisem, dani su duzi a nije jako vruce!
Kad ces ponovno na odbrojavanje hehe?

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 8:05:00   
tintin
Bebolino cestitam od srca.
Belina izmolila sam da bude u ponediljak, u nasoj bolnici to duze traje, pa se nadam da ce uvazit molbu za ponediljak, javim.
Sto je s Perlicom jel iko zna, bice se vec mazi sa svojom curicom, draga javi nam se, mislimo na tebe.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 8:09:13   
nymeria
Belina draga nevjerujem da cu ja tak skoro na odbrojavanje..
Treba sad nac posao i u to se ufurat.. ako bog da da bude nes sigurnije mozda se i bacimo na sekicu...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 8:32:45   
papučica
Ma diiiivno bebolino2, čestitam od srca. Eto poželila sam ti da što prije odeš na trudničke teme i to je to. Ma svaka čast.
Sve neka bude kao po knjigama, uredno, user posted image

Draga belina, dobro sam .Šta da ti kažem u momentu me uhvati svakojako razmišljanje ali ne dam se, šta god bude. Ako Bog bude htio i sudbina biće, naravno i ja se trudim user posted image . Valjda se u životu sve dešava sa razlogom.
Uživaj draga u svom stomačiću i sa svojom curicom user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 9:35:55   
bebolino2
Hvala vam svima. Javim se kad dodjem sebi 😄

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 11:01:00   
Hajdi
Tintin žao mi je da ti se nisam prije javila, ali da, različite su referentne vrijednosti u različitim laboratorijima, ali ako ti je tsh preko 4 u jednom, ne vjerujem da će biti do 2 ni u drugom labu. Svakako izvadi ponovo krv u istom laboratoriju gdje si prije vadila. Ja uvijek vadim na nuklearnoj i toga se držim da bi znala gdje sam. Želim ti da tsh što prije padne i da ideš na postupak user posted image , i to uspješan user posted image

Bebolino čestitam na plusiću, sad možeš k nam na trudničku temu user posted image

Ostale cure, leilani, papučice, mini bav, tišina i ako sam koju propustila, želim vam puno uspjeha, ne odustajte user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 12:14:34   
Mini Bav
Hajdi zar se odustaje?? user posted image
bebolino cestitam!!! user posted image uzivaj! user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 14:36:28   
Hajdi
Mini Bav naravno da ne user posted image ali nekad se malo umorimo od pokušavanja pa da ne bi slučajno koja na to promislila user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 16:43:21   
Mini Bav
Ma ja mislim da nista od mene.. dobila sam prist user posted image on uvijek dode prije user posted image , manje sam napuhnuta, osjecam ko da me cice manje bole, trbuh me i dalje bolucka.. doci ce sad kroz koji dan sigurno.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 19:45:16   
tintin
Hajdi draga hvala ti, izvadila sam u istom isla ponovo, sutra bi triba biti nalaz, javim ako bude, kako si ti? Veliki zagrljaj

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 19:50:33   
tintin
Perlice draga cestitam od srca, jako sam sritna zbog tebe, uzivaj u svojoj bebici, veliki zagrljaj vam saljemo ja I S.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
20.5.2017 21:44:40   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.
user posted image Bebolino2- 25.05. user posted image



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
21.5.2017 15:26:47   
Leilani
perlica draga moja, čestitke od srca na tvojoj princezi. Konačno je došao i taj najljepši dan. Malenoj želim sretno i zdravo djetinjstvo, uživajte, mazite i pazite, a tebi brz oporavak. Puse najvece!!

bebolino cestitke na plusicu. Zelim ti urednu i skolsku trudnocu. user posted image

belina bilo nam je bas lijepo u gradu, opusteno user posted image vikend proletio, a sad u novi radni tjedan.

tintin drzim fige za nalaze.

mini bav nadam se da ti ipak nece doci... ja isto u prištevima i to ovo gdje najvise boli i zivcira, iznad usana, jutros izbio jos jedan, cicke bole jako i svi ostali simptomi pms., masna koža, apetit, nervoza. Bezveze sam skroz.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
21.5.2017 19:19:35   
Leilani
Moja user posted image stiže...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 9:00:19   
tišina
jutro cure!!!
nije me bilo nekoliko dana pa vidim toliko lijepih vijestii!

perlice, želim ti što brži oporavak i puno odmora a malenoj puno sreće, zdravlja i veselja!user posted image user posted image
bebolino, čestitam od srca! želim ti lijepu trudnoću, zdravu bebu i lagani porod!user posted image user posted image user posted image
belina, user posted image čestitam na curki!!! drago mi je da su i nalazi dobri, sad samo laganini do kraja!!user posted image Eto, još samo tjedan dana do novog pregleda user posted image
papučice, zanimljive snove imaš, snažne, simbolične. nadam se da su pokazatelj dobrog!!! user posted image
tintin, sretno s nalazom!!!
mini bav i leilani, nadam se da griješite i da user posted image
mali anđeo, grlim tebe i curku! drago mi je da čujem da dišeš punim plućima!!! uzivajte sada na najjače! ;) hvala na pitanju, ja sam na stopedeset strana, MM i ja smo super (nisu još ključni dani pa nema presinga, samo uživancije u akcijanju :D ) hahaha.
nymeria, hvala ti na lijepim željama, šaljem veliku pusu!!! samo ti uživaj sa svojim malenim čudom, preslatki su tako maleni, zaigrani i veseli, sve znaju i kuže i motaju te oko malog prsta a čovjek se izgubi u njihovim okicama user posted image
mini bav i leilani, nadam se da griješite i da user posted image neće stići...
hajdi i pinky, trudnice naše drage i naša logistička potporo, zasipajte nas i dalje prašinom, ne može odmoći. user posted image user posted image

kod nas bezbrizni dani uzivancije bez opterećivanja. nadam se da ćemo tako nastaviti i za koji dan! user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!