|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - travanj 2017.
28.3.2017 13:55:05   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 01.04.
user posted image tintin - 10.04.
user posted image tišina - 10.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
28.3.2017 21:09:57   
Hajdi
Cure drage puno sreće u travnju, da budete sve do jedne user posted image user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

Pinky dodaj me molim te u navijačice user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 8:40:51   
tintin
Cure drage sretno svima u travnju, neka bude plusića, samo nas je 4 zasad još Papučica da nam se pridruži, kad se sitim prije lista bile duge duge, al neka drago mi je, to znači da imamo uspjeha i naših trudnica, naravno nove članice uvik dobrodošle, koje nas gledaju iz prikrajka user posted image

user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 8:59:15   
LourdessPadme
Jutro drage moje,puno vam uspjeha zelim u travnju user posted image user posted image

Moj tata je svaki dan sve bolje,jos je u bolnici i ovaj tjedan ce ga prebaciti u drugu bolnicu na produzeno ljecenje dok ne stane na noge. Svaki dan napreduje i to me veseli.
Mi pijemo kavu i cekamo pregled idem sad u 9:30,moj maleni je jaaako aktivan,stalno se backa i gurka me,cak vidimo preko trbuha mala gurkanja,preslatko.
Ja sam sve veca iako smo tek 23tt MM pocela sam se brze umarati i svako malo me nesto rasteze priteze.

pinky nisan procitala nigdje kakve su reakcije bile na trudnocu??

belina i hajdi kako mi vi gurkate?

leilani mini bav papucice tisina tintin navijam iz petnih zila user posted image

Ostale moje daxy perlice mali andeo mazite trbuscice i bebonjice svoje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 9:08:49   
mali andeo
Drage ,da vam poželim sreću u travnju ...
neka i ovaj mjesec bude sretan...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 10:20:30   
Hajdi
Lourdess drago mi je da je tata puno bolje user posted image .
Ja sam skroz ok, nemam nekih većih tegoba za sada user posted image , jedino sam danas u nedoumici oko Nifty testa user posted image . Zbog mojih godina htjela sam se uvjeriti da je sve ok i da beba nema neku od trisomija kromosoma, taj je test jako pouzdan, ali cijena mu je 4,5 tis hrk pa sam malo stala da razmislim jer imat ćemo uskoro velike troškove vezano za naša 4 zida, da budemo svoji na svome.

Još jednom želim puno sreće svim trudilicama user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 10:42:40   
perlica55
Drage moje trudilice, sretno vam bilo u novom odbrojavanju user posted image
Da nam prijavite punoooo user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 13:01:37   
belina
Sretno svima u travnju!!!!
Ne mogu vjerovat da nisam na listi!!!!!
Lourdess draga bas sobro sto je tata bolje odmah su svi bolje.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 14:49:12   
PinkyFunkyBirdy
Belina, uskoro ćeš biti tamo na drugoj listi user posted image . user posted image

Lourdess, jako mi je drago da ti je tata bolje! user posted image I super da je tvoj bebač tako aktivan! user posted image user posted image user posted image
Pisala sam tamo na trudničkoj temi - rekli smo za sad muževoj rodbini i svi su sretni, ali su malo ostali iznenađeni da smo "tako brzo" opet trudni. user posted image Rekla sam i svojoj šefici i ona je bila presretna. user posted image
Sad na 1. april idemo reći mojima. Srećom pa oni baš ne kuže šale pa valjda neće misliti da je prvo-aprilska šala. user posted image
Za ovo što te već nešto bolucka i zateže tako ti je i meni. U prošloj trudnoći me počelo u preponama i stidnoj kosti boliti dosta rano, a u ovoj već sad skužim da me bole prepone čim nešto radim ili duže stojim/hodam. Ako se nisam raspala u prošloj trudnoći valjda neću ni u ovoj. user posted image

Tintin, Leilani, Mali Bav, tišina i papučica puno sreće u ovom mjesecu i neka vas sve obraduju lijepi debeli plusići! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 17:23:40   
Leilani
lourdess draga, bas mi je drago da ti je tati bolje. I da je beba zivahna i da ti neda mira user posted image

pinky al su ljudi cudni, ovako je prebrzo, da ste jos cekali, bi bilo pa kaj ste cekali do sad, i tako je uvijek. Sad mi je jasno zakaj si imala grc u zelucu prije.

mini bav tako je draga, probaj se opustiti u iducem ciklusu cim vise mozes user posted image

Hvala vam svima na lijepim zeljicama i sto ste nas zasipali trudnickom prasinom, nek se sve prasi od pluseva user posted image
Ja nam svima od srca zelim puno plusica u travnju!!!

A kod mene isto sve, napuhnutost me zivcira, drugo nemam nista izraženo. I opet tu i tamo vrtoglavica i umor. Ili je proljece ili pms ili trudnoca, hahahaha smijem se sama sebi na ovo zadnje user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
29.3.2017 20:13:41   
papučica
Pozdrav drage Ringerajke user posted image

Leilani, tintin, tišina, Mini Bav sretno drage

Hajdi, Lourdess, pinky, daxy, perlice, mali andeo, belina uživaj te u svojim trbuščićima

Haha moj datum 16.04.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 8:56:36   
mali andeo
jutro drage moje...

Lourdess drago mi je radi tate ,samo se tako neka nastavi oporavljatiuser posted image user posted image

Leilani ovako izbacimo pms i proljeće i vjerujemo u user posted image OK????
čekamo s veseljem taj 1.4.user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 10:19:59   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 01.04.
user posted image tintin - 10.04.
user posted image tišina - 10.04.
user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 10:30:43   
Mini Bav
leilani ma trudnoća jeeee user posted image

Ja sam rekla da više nikakve simptome neću pratit, jer sam prošli ciklus imala apsolutno sve do trenutka kad su me cice pocele manje boliti. Čak mi se i želudac dizao i bilo mi je mučno nakon jela. Zato, od sada apsolutno ništa, živim, smijem se i poštam sve sudbini. Javljam vam se isključivo sa testom, mengom ili pozitivnom LH trakicom user posted image i naravno pratim vaša zbivanja..

Pinky ti si rekla da imaš uvijek laganu crtu na LH trakici (možda sam vidjela u nekim starijim komentarima), imam ju i ja skoro svaki put kad sam napravila test, treba li to nešto značiti, mislim sa zdravstvene strane? Postavila sam pitanje već na ožujku al ste se tu prebacile. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 10:42:56   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, ja imam PCOS pa mi je LH uvijek malo povišen, ali ti to ovisi i o osjetljivosti LH trakica. Dal znaš koliko su osjetljive trakice? Vjerojatno su osjetljivije pa svaki dan uloviš i to malo hormona kojeg imaš. Kod PCOS je LH povišen, ali tu je od njegove visine bitniji omjer s FSH. Trebali bi biti LH:FSH 1:2, pa u vrijednostima npr. 3:6 ili 4:8, a kod mene su na zadnjem mjerenju bili negdje podjednaki (mislim da oko 6). FSH mora biti malo viši jer on brine o rastu i sazrijevanju folikula, a LH se brine da se najbolji folikul raspukne i odpusti jajnu stanicu (samo zato i naraste i taj skok lovimo LH trakicama). Ako je LH jednak ili veći od FSH onda folikuli ne sazrijevaju i ostaju kao male ciste po jajnicima, a viši LH stalno javlja kao da je prošla O i da treba organizam krenuti sa sazrijevanjem sljedećih folikula. Uglavnom začaran krug. user posted image

Možeš tražiti ginića da te pošalje na vađenje spolnih hormona pa da vidiš kakva je situacija, ali to što imaš laganu drugu crticu na LH trakici ne mora značiti da imaš PCOS već samo da je LH testić osjetljiviji. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 10:57:23   
Mini Bav
One Step Ovulation test (zeleni, ako ti je poznato).

Pa rado, al tek u 5. mjesecu mogu bilo što jer eto, do onda ne mogu doć na red! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 11:42:40   
tintin
Lourdess drago mi je zbog tate user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 12:38:38   
tišina
pinky aha, razumijem te za ime, a osobito ovaj dio da ste odustali od planiranog jer tvom M tip ide na živce. Mislim da će nama to jednog dana biti hjuđ problem user posted image
hehe, vidjet ćemo hoće li beba biti stidljivko ili će se ponosno pokazati. Mojim dvjema frendicama su krivo rekli spol pa im je u rađaoni bilo prilično šokantno.user posted image
btw. pridružujem se klubu produžene bikini zove user posted image

belina draga čestitam!!!!! bravoooo!!!!user posted image user posted image uzivaj sa svojom mrvicom!!!user posted image

leilani kad ćeš nam s testićem potvrditi T ?user posted image čekamooo 1. user posted image

lourdes hvala Bogu na dobrim vijestima za tatu. Vjerujem da ti je puno lakše. user posted image

meni je moja gin, prije cca 2-3 god, rekla da imam PCOS po rez.hormona. Dala mi diane da pijem, ali sam odustala nakon cca 2 mjeseca. Privatni gin. su mi u nekoliko navrata rekli da nemam jer bi se na UZV vidjele ciste (nezz koliko je točno) i da mi je jajnik koji je prethodno bio veći- smanjen što je dobar znak... e sad... tko će ga znati. znam da bih trebala opet na vađenje krvi, no isto kao Mini bav, mjesecima trebam čekati na pregled gin.



< Poruku je uredio tišina -- 30.3.2017 12:40:08 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
30.3.2017 16:15:56   
Leilani
Hvala curke na navijanju, ali poceo me boliti trbuh tak da bu izgleda dosla bas kako aplikacija predviđa 31.3. A totalno sam umorna, ni kava nije pomogla, cak stovise bila mi je odvratna, s aparata. Ovaj put me nije uhvatila manija ciscenja stana user posted image Jedva cekam da idem domeka s posla, jos 3 i pol sata.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 9:59:23   
tintin
Jutro cure kako ste mi,

Leilani kakvo je danas stanje, ja se nadam da će te user posted image zaobići, navijam user posted image

Kod mene ništa posebno, jutros podigla briseve, sve u redu, izvadila tsh i progesteron., nalazi možda kroz idući tjedan.

Pusa svima

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 11:03:19   
PinkyFunkyBirdy
Tintin, što ti onda još preostaje? Dal imaš već neki dogovoreni datum za konzultacije ili ćeš zvati kad skupiš sve nalaze? Jooooj kako bi voljela da vas iznenadi plusić prije postupka. user posted image

Leilani, navijamo! user posted image user posted image user posted image Reakcija obitelji je bila valjda takva jer neki znaju da smo imali neke trzavice pa valjda misle da nismo prošli dovoljno dug period "mirenja". user posted image
Baš me zanima kakva će biti reakcija mojih kad im sutra kažemo. Tek su oni čudne biljke. user posted image

Tišina, srećom pa idem privatniku koji ima kvalitetan UZV pa su greške za iznenađenjem kod poroda male, ali gle, uvijek se može desiti. user posted image Za M sam dobila slikice s 3D UZV takve da se pišonja vidio iz aviona. user posted image Baš ga je volio pokazivati. user posted image
Joj, kad čitam da ti je ginić samo uvalio kontracepcijske glava me boli. user posted image Koliko sam dugo tražila problem kod sebe i ti ginići samo znaju uvaliti kontracepcijske za sve živo - nedaj Bože da bi te poslali na neke pretrage da se otkrije zašto je to tako. Ma... bolje da nejdem u te teme - samo me ljuti. user posted image

Mini Bav, trebalo bi na testiću pisati negdje (onim naknadno tiskanim crnim brojevima/slovima kao što je datum do kad vrijede). One step su samo vrsta, ali od te vrste postoje različite osjetljivosti.
Ako ćeš tražiti provjeru hormona baci još jednom pogled na onu temu gdje je popis hormona - da ne pišem sve ispočetka. Moram samo još jednom napomenuti da tražiš za progesteron na 3. i 21. dan ciklusa (znači 2. uputnice).

Papučice, kreće plodni period - bacajte se u akciju! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 11:07:59   
Leilani
user posted image stigla, tocna ko urica. Ah...user posted image ali nije travanj gotov za mene, bit ce potkraj mjeseca novi datum.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 11:34:57   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, žao mi je. user posted image Grlim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 12:18:52   
tintin
Leilani draga jako mi je žao, šaljem ti veliki zagrljaj, nadam se da će ti drugi datum u travnju doniti sriću user posted image user posted image
Pinky još čekam nalaze sa transfuzije na one hepatitise i hiv, i mm ih je jučer izvadio, mm sam jutros isto išla upisati za spermiogram pa je dobio datum tek 24.04., a šta možeš brzo će i to, i imam još izvaditi kad dobijem m 2-5 dan ciklusa one ostale hormone, i moram vidit kad sam zadnji put papu vadila, ako je prošlo godinu dana morat ću opet, a nemam zadnji nalaz kod sebe jer ja to privatno vadim, morat ću dr pitati da mi pogleda, i to je uglavnom to zasad, a za konzultacije ako bude s ostalim nalazima sve uredu ću ih zvati kad dobijem m, joj kako to lipo zvuči kad mi želiš da zatrudnim prije postupka, ali teško nisam ja te sriće, a nikad mi se i nije desila prirodna trudnoća, a ima više od devet godina da se ne čuvam., ali hvala ti na lipim željama, znam da se čuda dešavaju, vidit ćemo. user posted image
Što se tiće reakcija na tvoju trudnoću od bližnjih, brige te, najbitnije da se i ti i tvoj mm slažete i da vam je to bila želja, svi drugi su nebitni kad se tiće toga. Cmok

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
31.3.2017 12:19:48   
tintin
Perlice kako si?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!