|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 7:45:09   
tintin
Jutro cure,
Mrvice sretno, nadam se da ces ugledati plusic sto prije.
Belina ja kad sam zvala prvo sam zvala na broj di sam dobila laboratorij zeznula se, onda mi je sestra tu rekla da za odabranog dr zovem onaj dan kad radi u ambulanti, al dobro ja sam svejedno isla zvati ambulantu, I zovem vec dva dana ili je zauzeto ili se nitko ne javlja, pa zar ih je tako tesko dobit, nista nastavljam danas zvati, hvala ti draga ako mi bude sta tribalo javim ti se.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 9:07:59   
mrvica123
Hvala ti 😚 vec mi tri dana kasni a ne zelim raditi test,ne zelim se opet razocarat a i bacat novce bzvz 😔

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 9:24:41   
tišina
jutro cure!!! user posted image user posted image

mini bav da se on nije razbolio od previše akcije, pao čovjeku imunitet? user posted image user posted image

mrvice držim fige da je bebica tu i da ti test kroz koji dan pokaže plusić...user posted image

papučice ima li kakvih novih "simptoma" za prijavit, draga, jesi li ozdravila?

leilani uživa li se još, onako tinjeđerski? user posted image user posted image

ja jučer vadila hormone, nalazi danas iza 3. gin. mi je rekla da joj pošaljem fotku nalaza pa ćemo prokomentirati. Nadam se da nećemo imati ništa za komentirati...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 9:53:10   
mali andeo
Pozdrav trudilice moje

Tintin nije mi jasno user posted image da svaki dr ima svoj dan naručivanjauser posted image
zovi budi dosadna...

Mini Bav iscrpila si ti svog jadnika user posted image user posted image

Papučice kako je stanje ?

Mrvica pričekaj još koji dan ,pa uradi test ...iako kada toliko se nadaš ,voli vještica zakasniti ..
tebi želim da ti ne dođe user posted image

daxy
hehe dobro si mi reklauser posted image user posted image eto...ovaj puta moram znati rezultat sve muke user posted image user posted image
kako guraš ti i tvoje curke ?
još malo...

evo moj izvještaj s uzv ...
moj mali hahar lijepo napreduje ...jako živa beba je ,jedva ju je dr. uspjela smjerit,velika je 14 cm i ima 189g
lijepo je u sjedećem položaju da se ne na muči previše user posted image user posted image
isti scenarij ko i s L...ona je isto bila u sjedećem položaju i nije se okrenula uopće...
dogovor s dr da u 38 tt ide carski ,ako slučajno se ne okrene..
i čini mi se da do poroda nećemo znati kojeg je spola user posted image user posted image
evo toliko od mene user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 12:01:12   
PinkyFunkyBirdy
Drage trudilice ja sam na BO jer mi je M strasno kasljao, ali lagano ide na bolje. user posted image

Necu se javljati preko tjedan dana pa sam vam samo dosla zazeljeti sretan Uskrs!
Grlim vas sve puno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 14:42:39   
tintin
Naručena 15.05. na konzultacije

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 14:49:27   
Mini Bav
Joj baš ste user posted image ! Samo se molim da ja još ne pokupim, baš mi se neda bolovati..

Nego, kaj da mislim, trakica mi nije ništa svjetlija, već 3. dan.. neda se, isto je tamna, nije tamnija od kontrolne, već kao kontrolna. Meni je 21. dan ciklusa, kaj fakat još nije O nastupila user posted image user posted image user posted image baš sam marsovac majke mi.. osjećam bolove, slični su menstrualnim, jajnik lijevi boli, iskreno takvi bolovi nisu uopće uobičajeni kod mene u vrijeme O, znao me jajnik žigati ali to nije bilo ovako intenzivno, nisam imala takva stezanja, ne znam po čemu da se ravnam. Ovaj ciklus sam imala sluz na početku ciklusa (nastavljala se od prije menstruacije, sjećate se- žuta sluz?), da mi nije O bila onda? Možda sam trudna user posted image user posted image user posted image
marsovac na kvadrat. user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 14:55:36   
Mini Bav
mali andeo koliko si sada trudna? Zar nisi na početku trudnoće još uvijek?
Pa ima vremena za okretanje i saznavanje spola!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 17:25:15   
mali andeo
Mini Bav ma stigne se okrenuti... Tek sam 16tt
Ali u prvoj mi je mala zauzela sjedecu pozu i tako je ostala do kraja..


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 17:53:07   
Leilani
mali andeo ajme mala sjedilica user posted image a slatko. Bitno da je sve u redu i da je zivahna, ima jos vremena da se okrene.

tintin mila, od srca ti zelim da ni ne stignete na konzultacije, sad samo opušteno do tad. A daj mi reci jel TM radio spermio prije?

mini bav ili da te prekrstim u mutiranu marsovku user posted image Stvarno ne znam sto bih ti rekla za trakice jer ni ja nisam ekspert, a za te bolove ne znam..a da ti nije u biti vec prosla O pa krenuli predmenstrualni bolovi? Nisam pametna ni za taj zuti iscjedak. A moze biti i onaj suncani iscjedak u trudnoci...stvarno ne znam. Da odes mozda privatno kod gin. jer kad si rekla, tek u 5.mj si narucena kod svog gin?

Haha, mi jos uvijek ko tinejđeri, MM ima nagon ko da ima 20 godina manje user posted image , ja se ne žalim user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 18:15:25   
Mini Bav
Leilani ne znam, nemam ni pred menstruaciju ovakve bolove, eventualno prvi dan kad već krene imam neki osjećaj pritiska. Meni menstruacije nisu bolne otkad sam rodila.. cice me niti malo ne bole, ništa, inače bole kojih 12 dana prije menstruacije.. ok, prema tome već sad u startu trebam dobiti 2-3 dana kasnije.
Bit je u LH, zar bi bio povišen pred menstruaciju? A iscjedak mi je vodenast.. možda je cista nekakva pa boli više nego inače user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 20:23:57   
mrvica123
Danas mi treći dan kasni i dolje mi je jako mokro,odnosno imam bijeli vodenadti iscjedak kao kad imam plodne dane.. baš cudno

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
13.4.2017 20:44:04   
Leilani
mini bav stvarno ne znam odakle bi bila ta bol, da ako je O bila kasnije onda ce i M biti kasnije. Moguce da je cista...A ako je cista mozda zato LH pokazuje drugu crtu.

mrvica nadam se da ti nece ni doci i da ces popiskiti ipak user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 7:40:10   
mrvica123
Joj cure ne znam što da radim više, M kasni 4 dana vec,a test sam napravila 1.dan kasnjenja popodne i pokazao je negativno..bojim se ako napravim sutra ujutro da ce isto pokazat negativno..sinoc sam imala dugo grceve lagane kao da cu dobiti,ali ništa.. grudi skoro pa ni ne bole.. ali sam dolje uzasno mokra,iscjedak mi je poludio (bijeli) a inace je smedi do M

< Poruku je uredio mrvica123 -- 14.4.2017 7:41:27 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:11:27   
belina
Mrvice 4.dan kasnjenja test bi trebao pokazati +, ako ne bude znaci da je user posted image pred vratima. Moguce da je i sama psihicki kocis hehehe! Napravi test i sve ces znat, ne muci se. A ja ti od srca zelim da ugledas user posted image . Ako i ne bude pridruzi nam se ode na odbrojavanju, lakse je cekati kad nisi sam! Sretno i javi nam!

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:16:05   
belina
Mini bav meni to sve ovako izgleda kao ovulacija. Ali moguce da je O i bila, pa te boli od nekakve vode koja pada na maternicu iza O. Nesto mi je moj gon davno objasnjavao. Mene bi znalo bolit od O do user posted image , stalno grcevi i probadanja. Na kraju je ispalo da su mi jajovodi skroz zcepljeni i unisteni, sta naravno ne govorim da je tebi!!! Ali znam da je gin govorio da je normalno da te bolucka i iza O. A sta se tice trakica imaju i one od 10 jedinica pa ti one valjda ne bi trebalo tako dugo bit pozitivne! Ma u svakom slucaju pokrili ste!!! Sad slijedi cekanje!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:27:36   
mali andeo
jutro curke !!

belina kako si nam ? postoje li već polako slatke mukice?

MinI Bav meni su bolovi bili prisutni svaki puta od O do user posted image tako da ti nezz..
vi ste sada sve to kvalitetno pokrili i bit će ok !

Papucice di si nam ?

mrvice pričekaj još koji dan pa napravi testić user posted image



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:28:31   
belina
Tisina nadam se da ce hormoni bit uredni pa da si mirna bar sta se toga tice. I jos progesteron 21.dan je li?

Tintin weeeee uspila si! Sta su rekli? Ma nisam ni komentirala da mi je jaaaako zao za tvoj tsh. Nazalost u kbc ti nece dat u postupak s tolikim tsh! Tako da mora past barem ispod 3, a idealno im je oko 2. Ali stignes ti do lipnja to snizit. I izbaci malo kruh, tjesteninu, rizu i sl.iz prehrane!

Leilani zeno blago ti se za muza tinejdera hahaha! Ma i moj je ok sta se toga tice ali ga nema dosta doma pa je prisilna apstinencija! Dolazi danas hahaha!!! Inace oboje imamo zdrav libido pa mi ovo strasno tesko pada. Pogotovo sta trenutacno ne mogu zamislt odnose, moj libido umireeee neeeee!!!hahahaha, a cure ja nisam dobila nikakve zabrane sta se toga tice user posted image

Pinky ajoj M opet bolestan? Nadam se da cete Uskrs provest mirno bez tempice. Takoder sretan uskrs tebi i tvojima!

Mali andeo brzo cu vam se pridruzit! Najveci problem je sta nemam volje za tipkanje, muka mi je cak i od toga hahaahah!
Znaci mala sjedilica! Ma okrenit ce se, osim ako ne bide kao sestra tvrdoglavko! A jesi nju na CR?

Lourdess kako si nam draga?

Papucice kakvo je stanje, javi nam!!!

DaxY cure su zivahne citam? Ne mogu ni zamislit kako je kad se protezu dvije bebe, bolilo je i sa jednom heehe!

Hajdi znaci decko? Bravooo!! Icu i ja (mislim) na Nifty. Imam i u obitelji Downovca i jos neke greskice tako da mislim da cu ic pa bit mirna.

Perlice nasa, kako je mirovati nakon sto si toliko dugo bila aktivna?! Sve za bebice!!! Drzi se!!!

Kako nam je Anandi? Je li ona jos u komadu?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:33:16   
belina
Mali andeo ma zeno muka mi je od 0-24! Jos ni jednom nisam povratila sta je zanimljivo, a u prvoj trudnoci sam stalno povracala, smrsavila 4 kg u prva 3 mjeseca. Ali mi nije bilo muka-samo bi povratila i to je to. A ovo...ovo je uzas, stalno muka i non stop nesto jedem, da mi pokupi kiselinu hahahaha! Imat cu 100 kila!!! Grudi bolne, piskim cesto, glava boli cesto. Eto to ti je ugl to. Jutro me mala u krevetu tako jako udarila u drob slucajno naravno, ali sve sam zvijezde prebrojala!! Nismo joj jos rekli...morat cu... da malo ipak pripazi. Ovako me stalno davi, ajmo na hvatala, ajde prevrni me, ajde digni me....a ja sve odbijam, grozna sam!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 8:49:42   
mali andeo
Belina mislim da ćeš joj morati reči...
teško je to kada moraš odbijati dijete user posted image
da grozne su te mučnine ,a ne možeš izbaciti van ,pusti sada kile user posted image user posted image
imat ćemo vremena skidati user posted image user posted image tješim se da je zima ,pa ću se do ljeta stići baciti u reduser posted image

malu su mi forsirali prirodno,ali kada je krenula stoplam van ,završila na CR..noćna morauser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 9:33:17   
Mini Bav
Hvala cure, evo danas je crta malo svijetlija, znaci pada razina hormona, al s obzirom da imam stalno blagu crtu vjerojatno mi je zato duze bila toliko tamna.. mi smo pokrili svaki dan osim prekjucer zbog temp, pa cemo vidjeti. Na pregledu sam 5.5.
Bolovi su jucer bili dosta prisutni i prilikom odnosa, lijevi jajnik pogotovo.
belina mozda je voda, mozda je cista, a mozda su u sumi user posted image ima osjetljivijih al evo ocito je moja razina kroz cijeli ciklus malo veca od 20mIU pa duze bude tamna crta.
Definitivno reci curki da imas bebu u busi, ne vidim razlog da joj ne kazes user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 13:46:25   
Mini Bav
mrvice što si odlučila? jesi radila test?


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 15:55:50   
tišina
belina danas stigli nalazi, sve je u granicama. Wohoho user posted image

Malo me zabrinuo odnos Fsh i Lh (5.5 i 6.1). No gin je gledala sve ukupno i kaze da je to normalan hormonalni status. Sad mi je definitivno malo lakse jer mi je prije testosteron bio povisen kad sam dobila diane35.user posted image . Jos taj progesteron da bude dobar...

Kod tebe prave trudnicke tegobe, nadam se da ce brzo proci.user posted image kada ides na slijedeci pregled, koliko ti je malena stara?

mini bav sad cekamo, svi skupa a vi nastavljate neoptereceno uzivati ;)

mrvice sretnooo!!! user posted image

papucice kako si nam ti?

< Poruku je uredio tišina -- 14.4.2017 15:57:18 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 16:16:22   
tintin
Leilani sad 24.04. Ide vadit spermiogram, imam nalaz ali mu je star 6 mjeseci, a za postupak treba biti friski nalaz.
Belina nisu nista rekli, samo mi je dala termin I uzela broj moba, joj I ja se nadam da ce mi tsh pasti.
Mrvice ponovi test, sad ce ti sigurno tocno pokazat.
Tisina bravo za nalaze.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 17:07:47   
Mini Bav
tišina super, drago mi je zbog dobrih nalaza! user posted image

Ne mogu baš neopterećeno, još mi pokrivamo bar danas, možda i sutra user posted image
Usto, ovi bolovi mi nedaju da budem opuštena.. valjda će proći..

Di je papučica?

< Poruku je uredio Mini Bav -- 14.4.2017 17:11:35 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!