|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 18:53:52   
perlica55
Cure drage čitam vas povremeno, navijam od srca za sve vas da
postanete user posted image
Tintin draga, dal si opet dobila terapiju za TSH user posted image
Pisala sam ti i onda da prestankom terapije, TSH bude opet porastao..
Sretno od srca user posted image
Teško mi pada mirovanje, izbjegavam net jer stalno čitam i nerviram se...
Idući tjedan idem na pregled, pa javim novosti user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 18:59:36   
belina
Perlice sretno na pregledu!!!

Tisina moja malena ima 7 god, prvasica 😀 Bravo za nalazeuser posted image

Mini Bav jos te boliuser posted image a jebemu misa. Nadam se da ce proc, da te bar to ne zeza

Tintin aj bar nek nisu filizofirale nista posebno! Stvarno, jel imas terapiju za tsh?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 18:59:49   
Mini Bav
Pošto je Pinky na odmoru.
Da ne zaboravimo kad trebamo dobiti M user posted image user posted image user posted image

Trudilice:

user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.
user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 19:18:10   
Mini Bav
belina pa prije 2 sata ko da me neko rezao po jajniku i po leđima, a sada puno manje! Jel moguće da je prasnula O, pa da je "lakše, jel uopće moguće da se tako manifestira? user posted image Inače, imam fuuul puno rastezljive sluzi, mislim da mi je vrhunac, slaže se i sa boli i sa LH trakicama. user posted image
Rekla sam si da se neću opterećivati sa svim tim, i išlo mi je, a na kraju si me ove LH trakice i previše opteretile.
Muž mi se smije, kaže "jel fakat bitno kad je najtamnija ili manje tamna, ionak se seksamo svaki ili svaki drugi dan, daj si mira". Mudro čovjek zbori.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
14.4.2017 19:53:24   
tintin
Perlice bas sam mislila na tebe kako se dugo ne javljas, izdrzi draga znam da ti nije lako pogotovo tako mirovat, cuvaj se. Znam kriva sam I izila bi se zato sta sam bila prestala s terapijom, tribala sam vas slusati a ne sebe, sad pijem jednu tabletu na dan od 25, valjda ce u mjesec dana pasti, tamo pocetkom 5 mj cu opet izvaditi pa cu viditi.

< Poruku je uredio tintin -- 14.4.2017 19:54:08 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 7:50:30   
belina
Jutro cure
Mini Bav da zakljucimo tu temu; ako je stvarno tako kao sto tm kaze pa zeno zasto se ti opterecujes trakicama?????user posted image sexsaj se i uzivaj hahahahaah!!! Bit ce nesto od vas hehe
Tintin pa nemoj se sad grist sta je tu je, past ce tsh za misec dana vidit ces! Samo ti sad pij terapiju!
Papucice datum se priblizio, daj prijavi neke dobre vijesti za Uskrs!!
Ja evo kuvam sastojke za francusku. A nije bas da mi se radi, muka mi je od samog mirisa. Jucer sam jedva sirnice napravila, sve mi se gadi hahahaha! A ipak sve jedem sta je jos tragicnije! Zaspala sam jutros oko 3,30 nisam mogla spavat od mucnine i zgaravice. A zene moje...dabogda i vi ubrzo iskusile predivne simptome toliko nam zeljene trudnoce. Znam, znam, brzo ce proc... ljubim sve redom!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 9:01:31   
mrvica123
Eto već mi 5.dan kasni i samo inam taj iscjedak kao kad su plodni dani i grceve lagane kao da cu dobit.. mislite da odem danas napravit test? Jel ga mogu popodne radit? Hoce li mi one obicne trakice od 15 kn pokazatvpopodne pravi rezultat?

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 9:02:55   
Mini Bav
belinada, al kad je sredina, nije isto cijeli ciklus user posted image
A da je sredina sam vidjela po sluzi i po trakicama. Tak da, jbg ipak sluze necem.. a opterecujem se jer se brinem da nemam neki problem, pa pratim i osluskujem.user posted image

mrvice da, trebalo bi pokazati i popodne. Ne znam za trakice.
Kada si imala to krvarenje, koji je datum bio?

< Poruku je uredio Mini Bav -- 15.4.2017 9:05:49 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 9:52:04   
mrvica123
Zadnju M sam inala 10.3., a smedi iscjedak oko 6.-7.4., odnosno prosli tjedan

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 10:09:51   
Mini Bav
mrvice ako je bila implantacija onda prošlo je više od tjedan dana, napravi test trebao bi ti pokazati pozitivno.
Ako je kojim slučajem bila ovulacija onda ti zato kasni, i kasnit će još par dana. Imaš li inače duge cikluse?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 10:18:48   
mrvica123
Nemam duge cikluse, oko 30 dana su

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 10:27:29   
Mini Bav
Napravi test pa javi rezultat! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 16:02:23   
Leilani
perlice draga, lijepo je vidjeti te da nam se javis ovdje. Samo miruj i nemoj se opterecivati. Mi smo ovdje, a ti se javljaj kako mozes. Pusa velika!

tisina super za nalaz user posted image

tintin a bude ti pao u tih mj dana, sad ne mozes natrag, sta je bilo, bilo je. Do postupka ce sve srediti.

mini bav tako je, slusaj muza. Meni je super bez trakica, konacno opustenije, mislim lagala bih kad bi rekla da ne razmisljam o tome, ali nije onakav presing ko s trakicama.

mrvice jesi piskila? Drzim fige za dvije crte!!

papucice draga, gdje si nam?



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
15.4.2017 16:41:05   
mrvica123
Ma nisam, dečko mi govori da ne radim do idućeg tjedna da ću opet bezveze potrošiti novce,da mi ništa neće pokazati, pa zato niti nisam.. a i počelo mi je malo smeđeg iscjetka vodenog ići, a niti nemam simptome trudnoće koje bi trebala imati.. jednostavno sam izgubila nadu i pomirila se da cu dobiti M jer i stalno imam grceve da cu dobiti,a opet nista.. pricekat cu poslije Uskrsa,pa ako do utorka ne dobijem,radim definitvno test.. meni je M trebala danas več završiti,a ja ju nisam još niti dobila

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
16.4.2017 9:47:48   
Mini Bav
leilani vise ne kupujem trakice user posted image
mrvice i meni je pretprosli ciklus bio takav. Inace dobivam do 30. dana, a onda sam dobila 35. dan, ovaj ciklus mi je isto takav, evo O mi je bila neki dan, na cca 21. dan ciklusa, isto ce mi kasniti nekih 5 dana. Inace nije uobicajeno kod mene, ali evo zna se desiti, a desilo se sada u malom razmaku, mozda zato sto razmisljam o trudnoci..
Ako je krenuo iscjedak, vjerojatno ce i menga ha?
U svakom slucaju, nadam se da ces sto prije vidjeti svoj +.

Cure zelim vam SRETAN USKRS!user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
16.4.2017 11:41:28   
papučica
Dobar dan i Sretan Uskrs drage trudilice i trudniceuser posted image

Hvala što pitate za mene.Ja sam iščiitavala sve ali nisam stigla da vam se javim.
Eh, ovih dana kod mene ništa naročito za pomenuti , osim glavobolje da bi me juče počele bojeti grudi sa strane ,a sinoć stomak. Mislila sam da ću jutros dobitiali nema ništa.
Od svega što mi je malo čudno i što mi daje sumnju su grudi što su me počele boljeti kao da sam vježbala.Ne bih da se previše nadam ali...
Nisam uzela test, danas sam na poslu do sutra ujutro.Vidjet ću možda mi kasni zbog ove prehlade koja baš i nije do kraja završena.
Sačekat ću dan, dva i onda ako se ne pojavi uradit ću.
Vjeruj te da nemam puno nade, da nisam puno akcijala, bila sam jako prehlađena tako da je nada sasvim mala. Nešto me uhvati panika, nemam pojma , valjda zbog godina.
U momentu molim Boga da je to to i da sad ovaj put bude uredu jer nemam više vremena. Imam iskustvo od prethodna dva spontana, ne ponovilo se nikom pa ni meni.

Hvala još jednom svima što me bodrite i mislite na mena. Svakako ću se javiti šta god bude.

< Poruku je uredio papučica -- 16.4.2017 11:44:39 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
16.4.2017 13:44:07   
mrvica123
Sretan Uskrs tebi i tvojima najmilijima! 😘😘
Ma meni je sinoc eto izaslo malo svjetle krvi, i bile su tockice krvi ujutro dns i mislila sam da cu dobiti,ali nista,sve mi je prestalo.. sise me jako bole kao da cu dobiti i trbuh me boli malo.. 😐

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
16.4.2017 13:46:21   
Leilani
Sretan vam Uskrs moje trudilice i trudnice!

papucice ajme draga, nadam se da ti nece doci i da ces nam prijaviti plus!



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
16.4.2017 18:57:04   
Mini Bav
papučice javi! Da je bar lijepa vijest user posted image

mrvice nemam iskustva sa krvarenjem i iscjetcima prije menstruacije, moja odmah krene odjednom. Sad bi ti test vec trebao pokazati sa si trudna.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
17.4.2017 8:43:46   
belina
Drage cure zene majke zelim sretan i blagoslovljen Uskrs!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
17.4.2017 18:53:55   
Hajdi
Drage cure sretan Uskrs user posted image user posted image
Puno sreće vam želim od srca, da sve budete user posted image

Papučice navijam da je to to, javi nam user posted image

Mini Bav, Leilani, mrvice želim vam da ovaj mjesec već prijavite user posted image .

Tintin bit će to sve ok, čim padne tsh bit ćeš spremna za postupak user posted image .

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
18.4.2017 10:04:02   
mali andeo
jutro trudilice moje user posted image

kako ste provele praznike ?

Papučice kakvo je stanje kod tebe ?

Mini Bav jel si se malo opustila ? navijam da vam akcija donese jedanuser posted image

Leilani kako je kod tebe ?

Tintin user posted image super za dogovorene konzultacije user posted image user posted image neka padne ti Tsh i sve će biti !

Perlice draga odmiruj još malo...uskoro ćeš držati svoju štrucu u naručju ....

sve do jedne vas grlim ...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
18.4.2017 14:26:17   
Mini Bav
mali andeo trudim se user posted image kako si ti?

Hajdi hvala ti!!user posted image

mrvice kako je? Jesi radila test?

papučice novosti????

leilani u kojoj si ti fazi?? user posted image nas dvije smo otprilike u isto vrijeme imale O, jel tako? user posted image

Joj, kaže mi nona, S ti je sada već velika, moraš na drugo! Ja si mislim eh, da moram.. kaže želim ti to za Uskrs user posted image iz tvojih ustiju u Božje uši nona.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
19.4.2017 0:08:39   
maybe baby
Drage cure. Nova sam na ovom forumu, ali čitam vas već godinama :) puno ste mi pomogle.. Hvala vam od srca :) user posted image
ne znam se još koristiti forumom, ali lagano.
Molim za pomoć :) Moja situacija je ovakva: menga 25.3, ovulacija 8.4. .. odnos sam imala 7.4 i 10.4. .. menstruaciju trebam dobiti u subotu, 22.4, međutim čudno se osjećam zadnjih 5 dana. glavobolje sa kojima mogu normalno funkcionirat, žgaravica, rano se dižem, čudan osjećaj dolje, kao da moram pišati, a ne moram , danas 4 dana prije menstruacije popodne lagana sukrvica, 2 kapi, nakon toga cijeli dan ništa i HEMOROIDI !! Užasnii su ! Nemogu sjedit. Test ću napravit ako mi zakasni menga, al daj recite šta vi mislite ? Jesam trudna ? Jel netko imao slična iskustva pogotovo sa ovim hemoroidima? Hvalaa vam unaprijed na odgovoruu <3

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
19.4.2017 11:46:29   
Mini Bav
Bok, ovo sve moze biti beba, a ne mora, jedini koji ti mogu reci jesi li trudna su test ili doktor user posted image . Krvarenje lagano je dobar znak, moguca implantacija! Sto se tice hemeroida, i sama sam ih dobila prekjucer i isto razmisljam kao ti, isto tako sam u iscekivanju jel bilo dobitno user posted image .
Drzim ti fige da je user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu maybe baby)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!