|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 22:25:26   
tintin
Ako si dobila navecer mengu onda se sutrasnji dan racuna kao prvi, tako da mislim da ti je bolje vadit hormone u srijedu.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 22:45:27   
tišina
A oko 18 -19h je krenulo, al je cijeli dan bio dosta jak spoting (jaci nego prethodnih dana). I ja mislim da je bbolje u srijedu...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 23:12:39   
Mini Bav
Ma krenuli smo akcijati pa sta bude.. user posted image ja osjetim bol u jajniku od jucer navecer, cak sam dosta osjetila i prilikom odnosa..

leilani meni su trakice stalno blago "pozitivne", jako su svjetle ali postoje. Ove od danas su za nijansu svjetlije od kontrolne znaci puno tamnije od ostalih, ali su jednake i ujutro i navecer.
Sretno u tinejdzerskom akcijanju, meni smijesno zvuci jer nase je takvo bilo do ovog mjeseca. Malo smo se zamijenile, neka bude dobitno! user posted image

tišina ne znam sto bi ti rekla, nemam ni ja iskustva sa trakicama, nisam od neke pomoci user posted image al krenuli mi,necemo bit lijeni! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 8:18:18   
tintin
Stigla je i moja user posted image idemo dalje

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 8:36:08   
tišina
tintin a draga, žao mi je... ali baš kako kažeš, idemo dalje! nema odustajanja!user posted image

mini bav juhuhuhu!!! samo vi akcijajte i uživajte, još ovulacija daje svoje blagodati i nema zimeuser posted image

ja poslala poruku ginekologici, nadam se da će mi odgovoriti. objasnila sam joj cijelu situaciju pa ćemo vidjeti. ako ne odgovori, svakako idem ujutro do sunca...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 8:50:32   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:

user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.
user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 9:21:06   
Mini Bav
tintin sretno dalje, neka ti bude kako si poželiš! user posted image

Evo 19dc i imamo pozitivnu trakicu user posted image user posted image user posted image poželite mi sreću! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 9:28:44   
PinkyFunkyBirdy
Jutro drage trudilice! user posted image

Draga tintin, žao mi je zbog user posted image . user posted image Nadam se da je to zadnja u ovoj godini! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tišina, po meni je svejedno dal ćeš danas vaditi ili sutra jer nebi trebalo biti prevelikih odstupanja, a i za progesteron je ionako bitnija vrijednost na 21. dc (točnije 7 dana nakon O). user posted image

Leilani, samo vi budite kao tinejđeri. user posted image Tako se najzabavnije prave bebice. user posted image

Mini Bav, vidim pišeš da je krenulo akcijanje. Samo hrabro naprijed! user posted image

Papučice, uh, uh, tebe svašta snašlo. user posted image Drži se i nadam se da će se uz svu tu zbrku podkrasti mali bebonja u buši. user posted image

Belina, trudnice, kako si nam? user posted image Kad ćeš nam se javiti na trudničkoj temi?

Kod mene ništa posebno. Moj mali M je nešto kašljucav i ima povremeno tempicu pa ako samo nestanem s RR vjerojatno sam na BO (a i sljedeći tjedan sam na GO) pa se neću javljati. user posted image Mučnine i umor se polako smanjuju, ali mi je baš dugo čekati do sljedećeg pregleda (tek za 2 tjedna) pa stalno brinem i osluškujem dal će mi se bebica počet javljat. user posted image Stavila sam i sliku svoje već velike buše u album ako nekoga zanima: Buša s 13tt
Grlim vas sve i navijam da od danas pa sljedećih godinu dana nema novih vještica već da samo plusići pršte na sve strane! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 9:43:23   
Mini Bav
Pinky daaaaj lažeš, 13tt i već ovolka buša? I uz to ti je 2.trdunoća. Ajme kakav će onda moj biti, vidjet će se već sa 8 tjedana user posted image user posted image user posted image a bar imaš kaj maziti user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 9:59:40   
tišina
pinky user posted image user posted image kako lijepiii trbuščić!!! zao mi je zbog malenog, nadam se da će tempica brzo proći pa da će ti godišnji biti stvarno pravi odmor!user posted image

meni je po onim trakicama O 15 ili 16dc, znači li to da ću ponovno vaditi progesteron 7 dana nakon pozitivne trakice ili da idem baš na 21dc?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 10:30:22   
tintin
Tišina ja nisam gledala kad mi je bila O nego sam išla baš 21 dan ciklusa.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 10:47:10   
mali andeo
Jutro drage ...

Tintin žao mi je radi user posted image
a i radi nalaza TSH...
kada imate dogovor na Humanoj ?
želim da ti se do tada spusti..

Belina kako si nam ti ?
posjeti nas malo user posted image

MiniBav
sada aktivno u akciju...ja do sada kada god smo akcijali imala sam jastuk i noge u zrak..
a u u ovoj dobitnoj kombinaciji nakon akcije,okrenula se i legla na trbuh,
čitala sam da tako plivači brzo i lakše dođu do cilja user posted image
a sada nisam sigurna da je baš to bilo presudnouser posted image
jedno znam da više nakon ovog neću pokušavati da se uvjerim u touser posted image user posted image

Leilani tinjeđeri uživajte u akciji..neka bude dobitnauser posted image user posted image

Papučice neka se iza svega toga krije jedan lijepi user posted image user posted image user posted image

Tišinauser posted image user posted image

Lourdess draga u mislima si mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo u kratko ja i dalje koma...počelo je moje nespavanje po noći.gledanje u plafon...
ujutro sam ko da me je vlak zgaziluser posted image user posted image
mučnine pak neke lude počele...
danas službeno 16tt..
imate u mom albumu moju bušiku stvarno sam ogromna user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 10:56:44   
Mini Bav
mali andeo dokazano je da to nema nikakve veze, baš sam nedavno čitala :) ali ajde ležat ću na trbuhu možda i meni upali user posted image
Ma sad će biti akcija svaki dan sljedećih par dana, nema zajebancije! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 14:18:32   
tintin
Zvala sam kbc, ali za dr kojeg sam odabrala trebala sam zvati jučer jer je za naručivanje kod njega samo ponedjeljkom tako da moram čekati sljedeći ponedjeljak.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 16:11:21   
Leilani
mali andeo pocele mucnine, a joj user posted image Nadam se da ces si naci nesto da ti pomogne, mozda bademi, đumbir, krekeri...ne znam. A bas ti je lijepa busa user posted image I kazes legla na trbuh i dobitno user posted image , ajde mogla bih i ja probati, do sad isto uvijek s nogama u zraku i jastuk pod guzu.

mini bav akcijamo u isto vrijeme, neka nam je sretno user posted image , nista, ajde i ti na trbuh pa mozda kojoj upali user posted image

tintin mila, samo strpljivo do ponedjeljka user posted image bas me zanima kad cete moci u postupak, nadam se cim prije. A gdje ides uopce?

pinky ma krasna ti je busa, u drugo T se uvijek ranije vidi. Samo ti nju ponosno pokazuj user posted image uzivaj na GO. I ljubi svog malog M!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 18:18:05   
Mini Bav
Leilani dada, u isto vrijeme akcijamo. Ako bude dobitno bit ce fantasticno, bas bi bila sretna! user posted image

Moze pitanjce. Sad popodne mi je slabija crta nego oko 10 ujutro. Dal to znaci da je taj lh pik prosao?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 22:09:12   
tišina
Nisam stručnjakuser posted image ali ja bih rekla da je. Ali mozda o jos nije bila :).
Vezano uz te trakice danas mi je gin rekla da se mogu okvirno ravnati s njima ali da nisu najpouzdanije (rekla sam da imam dojam sa brzo taj najtamniji dio prode)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
11.4.2017 22:36:01   
tintin
Leilani idem u kbc Split, sad sam se sitila da je iduci ponediljak praznik, sad neznam oce raditi, ma sve naopako.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 7:59:41   
Leilani
Jutric!

mini bav ja bi isto rekla da je to to i da je prosao taj pik. Ja bi svakako imala odnose i danas user posted image

tintin a joj, pa da, user posted image uskrsni pon.je, zao mi je mica kaj se tak poklopilo, a ne znam kako je kod vas, ali mislim da oni ne rade na neradne dane konzultacije, mislim da jedino u mpo rade ako moraju biti postupci ili punkcije. A, onda onaj ponedjeljak iza...Ali ajde bitno da ste krenuli.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 10:36:17   
Mini Bav
Danas je opet tamnije, tako da ne znam, dogovorili smo se da pokrivamo svaki dan pa eto sto bude.. Mene boli trbuh precudno, nesto kao pred mengu, neuobicajeno za ovaj period,ma neuobicajeno opcenito za mene. Nocas me neka tupa cudna bol probudila 2 puta.. vracamo se na mutiranog marsovca? user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 11:57:24   
daxy
Hej,trudilice moje drage.
Ja vam se nisam mogla javiti.
Mobitel me nešto zeza. Sad sam sjela za laptop,pa da vidim što se dešava kod vas.


Draga moja Lourdess jako mi je žao zbog oca. user posted image
Nadam se da ste ti i beba dobro. Ne mogu ni zamisliti koliko ti je teško prolaziti kroz žalovanje u tom stanju. user posted image

Leilani žao mi je što te user posted image zeznula. user posted image
Nek ne dođe sada krajem travnja. user posted image
tišina žao mi je zbog user posted image . user posted image

pinky jel trbuh napokon na "izvolte"? user posted image
Neka i vrijeme je da se opustiš!

belina uživaj u user posted image .
Jako mi je drago da je sve u redu. Jesi odlučila gdje ćeš na preglede?

Hajdi user posted image user posted image za pišulinca! user posted image

mali andeo šta si tražila to si dobila. user posted image
Bitno da sve napreduje kako treba,sve ćemo izgurat. user posted image

papučice,Mini Bav sretno! user posted image

Joj,ako sam koga zaboravila,nemojte se ljutit. Sve vas grlim.

Ja sam ok,možete pročitati detalje na temi Proljetne bebe,ne želim vas zamarati previše svojim autom. user posted image
Tipkamo se....
Sutra ću resetirat mobitel,pa vam se možda i redovno krenem javljati... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 15:51:30   
belina
Drage moje ziva sam i obecajem da cu se javit duze. Moram samo reci tintin koji k oni sad izmisljaju??? Prvi put cujem za to njihovo kvazi pravilo, zamisli! Lipo nazovi sutra i reci da je u ponedjeljak uskrsni ponedjeljak i da se zelis narucit. Prvi put ovo cujem!!!! A narucivala sam se u ambulantu 10puta! Ako treba sta ja ti mogu skocit do rodilista, slobodno mi se javi!!!
daxy trudnice nasa, bila sam jucer kod svog gina, u njega cu vodit trudnocu. Ionako za sve bitnije stvari moram ili u bolnicu ili privatno. A on mi je ipak dostupniji. Sljedeci tjedan cu vadit krv dok su mi praznici.
pinky lijep drobic, ja sam skoro ka ti hahahah u 8.tjednu!!! Od utrica valjda sam napuhana uzassss!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 16:08:12   
Mini Bav
papučice kako si? Ima li kakvih zanimljivosti, prehlada prošla?

Mm se razbolio, ima visoku temp tako da pauziramo akcijanje user posted image

< Poruku je uredio Mini Bav -- 12.4.2017 16:22:33 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 17:15:40   
mrvica123
Pozdrav cure, već sam pisala ovo na temi Jeli moguće,pa sad opet pišem jer me zanima više mišljenja.. ugl decko i ja radili smo na bebi i poslije ovulacije su me inale znale početi boljeti jako grudi i bol je trajala sve do iduce M,ali ovog ciklusa nije uopće bilo boli,jedino je nakon tjedan dana ovulacije dosao smedi iscjedak zajedno sa svijetlom krvlju na tri dana i to je to,a inace pred stvari mi se pojavi smedi iscjedak i ne prestaje do M.. takoder mi je ovih par dana pred m isao bijeli vodeni iscjedak .radila sam rani test za trudnocu (4 dana prije menge ali popodne) i bio je negativan.. danas mi kasni vec dva dana M,a jucer sam isto radila test Clearblue popodne ali je ooet bio negativan.. jucer (1.dan izostanka M) me pocelo jako zigat u samo desnoj sisi a danas me jos jace boli,ali samo desna i to me brine 😢 nezz vise sto da mislim.. i sinoc me pribudila nakratko neka cudna bol u trbuhu tj kao neki grcevi. Što vi mislite o svemu ovom? Bezveze se nadam ili?

< Poruku je uredio mrvica123 -- 12.4.2017 17:30:17 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
12.4.2017 17:30:46   
Mini Bav
mrvica123 moguće da ti je ovulacija kasnila i da je to krvarenje ovulacijsko. A moguće je i da je implantacija bila, a razina hormona ti je još uvijek niska i ne očitava ti test. Bolovi mogu biti od PMS-a, isto kao i žiganje u cickama, ali mogu biti i znak trudnoće. Nema pravila kod nikoga, sve je moguće.. Pričekaj još par dana pa ponovi test ako ti ne stigne menstruacija, a ja ti držim fige da ne dođe!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!