|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 14:27:04   
Hajdi
Belina nifty možeš napraviti u poliklinici Šparac, Cito i Sunce, za te znam, a možda i još neki nude. Znači ipak mukice, nadam se da neće biti jake... i još i glava user posted image . Sve će to proći, sad malo izdrži.

Leilani baš dobro da ste odlučili imati opušteni pristup, možda baš onda upali user posted image

Tišina sretno kod sveki i nadam se da ćete se ti i tm ipak nekako uspjeti vidjeti u vrijeme akcije.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 16:35:35   
Mini Bav
Pinky, belina da, pocinje akcija.. makar piskim svaki dan trakicu ali nije mi niti jedan dan bila pozitivna, je jedan dan malo tamnija bila nego ostale (ne pozitivna) ali nekoliko sati kasnije nije vise bila toliko tamna tako da mislim da to nije bilo to user posted image a ako je, onda se necemo bas proslaviti na kraju mjeseca. user posted image
Nista ne upucuje na to da ovuliram, iscjedak mi je mlijecan, ali zbog onog sluzavog sa kraja proslog ciklus i pocetka ovog sva sam zbunjena. (Cisto informativno vise ga nemam.)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 23:13:49   
tišina
leilani hvala leilani, dobar ti je ovo savjet da se s nečim okupiram. Trcanje na zalost ne mogu zbog stare ozljede koljena, a stvarno bih voljela trcati, trebaju samo tenisice i spreman si! Takoder se nadam da ce dobro proci, ali vec osjetim potencijalan problem, nadam se da necu biti u pravu. No, kako bude da bude nece meni nista spominjati nego kad odem MMu i to je bed...

tintin tnx, valjda su to neki glupi datumi koje hvatamo... kako su ti? Osjecas li sto drugačije? Drzim fige za tsh prekosutra!!!! :)

hajdi moramo dalje, nema odustajanja. AHahahah, a trebat ce mi srece user posted image i razumauser posted image . Hvala sto imas vremena za nas trudilice user posted image

belinaheej heheh, da prvi put cemo se vidjet. Imam tremu od tog susreta, nadam se da nece vrsiti nikakve pritiske niti imati ideje koje se MORAJU provesti jer ce mi i ove blagdane... vidim tebe hvataju pravu trudnicki simptomi. Nadam se da nece dugo, da mozes s malenom uzivati u ovim danima. Kada ti je slijedeci pregled?

mini bav samo vi akcijajte, dobro je i kao antistres terapija user posted image . Imas li inace taj "ovulatorni" i.inace? Kazu da nijee mozarara on izaci van, mozda je tamo a to ne vidis ;). Mozda ti je problem.s trakicama pa ne pokazuje dobro. Ja sam jedan dan testirala dvije vrste, jedna je bila čisto bijela a naja drugoj se lijepo vidjela druga crta..
Ja sam ga nekad prije imala punooo, a sad rijetko user posted image . U veljaci je bio jakoo obil (a taj mj.smo preskocili), nezz zasto se tako jako pojavio,mozda je ulje nocurka pomoglo jer sam ga pila od kraja M do ovulacije.. sad cu ponovno pokusati s njim..

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
9.4.2017 22:21:59   
tišina
Pinky, evo i sluzbeno dobila, mozes me maknuti dok ne pocnem guglati "lazna menstruacija"user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
9.4.2017 23:09:03   
Mini Bav
tišina ma nemoj guglati, nemas nis od toga samo opterecujes mozak user posted image novi ciklus je pred tobom!

Imam ovulatorni, sluz se pojavi i vodenast mi je iscjedak ali prosli mjesec sam ga vukla do menstruacije i tjedan dana cca nakon nje, al je bio zutkast tako da sam sumnjala na neku upalu.. i sad uopcene znam gdje sam user posted image sutra bi mi kao trebala biti O po mom 30dnevnom ciklusu ali nista jos.. lh negativna, cice me ne bole jedino je iscjedak mozda malo jaci. Unaprijed najavljujem kasnjenje menstruacije. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
9.4.2017 23:17:15   
tišina
Hehe, necu, znam da ne smijem. Od srijede do petka sam prihvacala ideju da nista ovaj mjesec. user posted image

Mozda ti se pomjeri i O i M? Jel ti trakice tamne s danima ili ostaju iste?

Mene ovo fascinira kod nas zena, iscjedak ovakav,.pa onakav, pa se promojeni drugi mjesec onda neki novi pa se vrati a kod druge bude sve totalno drugačije... Mislim da bi trebale dolaziti s uputama za korištenje nekad bi dobro dosleuser posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
9.4.2017 23:55:16   
Mini Bav
Meni je svaki ciklus drugaciji, sve si mislim kako upoznajem samu sebe i kako je to predobro, kad ono sljedeci mjesec ko da pratim ciklus mutiranog marsovca.

Ma kazem, taj jedan dan je bila malo tamnija, al inace su sve podjednake sto se savrseno slaze sa mojih ostalim simptomima neovulacije i sto me savrseno neodusevljava. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 8:11:41   
tintin
Tišina draga zao mi je zbog user posted image želim ti svu srecu sljedeci ciklus user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 8:38:42   
tišina
Mini bav ahahah, mutiranog marsovca user posted image to nas takov voli zezat da se ne opustimo..

tintinuser posted image hvala draga, nadam se da ćeš nam ti popraviti prosjek datuma! A onda druge cure dižu prosjek mjeseca user posted image


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 9:18:43   
mali andeo
Jutro drage moje user posted image

Tisina žao mi je zbog vještice user posted image user posted image
drž se i ubrzo u nove pobjedeuser posted image

Mini Bav a da mjeriš možda i BT ? Meni recimo je bilo to draže nego piškenje po LH trakicama user posted image
a tko zna možda je baš ovaj ciklus dobitanuser posted image

Belina draga super za super uzvuser posted image sada je vrijem da nam se pridružiš na jesenskim bebicama user posted image

Papučice kako si nam ti ? ti si sljedeća user posted image user posted image

evo drage moje sve vas od reda grlimo ja i moja mrvica i svima želimo da vas se ostvari ovaj lijepi san...
moja mrva je već neko vrijeme aktivna u buši,a jučer sam mogla osjetiti i udarce pod rukom...
spremam se ovaj tjedan na jedan izvaredni uzv ,samo da vidim kako napreduje..

uživajte mi curkeuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 9:29:20   
tintin
Mali andjeo uzivaj u bebinim udarcima, nema nista lipse, i sretno na ultrazvuku, javi se sa novostima, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 10:48:52   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:

user posted image tintin - 10.04.
user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.
user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 11:13:30   
Mini Bav
Počela je tamnit, dosta je tamnija user posted image sad cekam da bude ful ko kontrolna ili jaca od kontrolne i od onda pa sljedeca 24h se dogada O, jel tako?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 11:38:25   
tintin
TSH 3,29 user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 12:47:17   
Mini Bav
tintin ja se apsolutno ne razumijem u to, vidim da nesto nije kako si zeljela. Zao mi je.

mali andeo sorry nisam ti odg. Ne mogu bazalnu mjeriti, dizem se ujutro da bi malu spremila za vrtic, ili da bi sebe za posao i malu za vrtic spremila ovisi kad radim. Uvijek je na knap, a ako se dignem to vise nije to. Namjeravam kupiti radi male malo bolji toplomjer pa ce biti brze mjerenje, onda se mozda i bacim na taj posao.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 14:32:30   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav čekaj da uloviš jednako tamnu ili tamniju i onda naskoči na TM. user posted image

Tintin, milena, baš mi je žao. user posted image Dal je i za ulazak u postupak bitan dobar nalaz TSH-a? Dal se može paralelno ići u postupak i uzimati terapija ili baš mora prije biti dobar nalaz? Grlim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 14:39:36   
tintin
Pinky nikad prije nisam imala problema s tsh, ali kako sad čujem i kako mi je moja dr rekla za ići u postupak mora biti bar oko 2, počet ću odma sutra s terapijom, nisam tribala prestati piti, sama sam si kriva, al eto, nemogu vrime sad vratiti, samo se mogu nadati da će do postupka pasti, nazvat ću sutra kbc za naručit se krajem mjeseca na konzultacije prvo, user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 14:42:41   
Hajdi
Tintin bojala sam se ovog za tebe user posted image jer znam kako je meni bilo bez terapije, bilo bi bolje da nisi prestala, al sad što je tu je. Ne znam koliki tsh traže u kbc prije postupka, 2,5 user posted image . Meni je privatno morao biti do 2.
Najbolje uzmi što prije terapiju i kad bude ok imat ćeš sve ostalo spremno user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 14:59:42   
Hajdi
Cure drage user posted image
Imam lijepe vijesti, Nifty je uredan i bit će muško user posted image user posted image . Sad mogu prikupljati robicu, već imam najavu od frendice koja ima dvoje muških da će mi dati user posted image . Baš sam hepi user posted image

Tintin zajedno smo pisale, i isto smo zaključile, držim fige da što prije padne user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 16:10:39   
Mini Bav
Hajdi juhu, bit će mali dečkić! Baš mi je drago, predivno! Nemoj se ljutit ali sama sam sebi rekla da ne čestitavam kad se saznaje spol! Čestitam kad žena ostane trudna i kad se beba rodi, nikad nisam razumijela čestitavanje prilikom saznavanja spola.. user posted image user posted image user posted image

Ja sam otrčala pred rudo sa negodovanjem, evo danas se pojavila sluz, znači vrijeme je za akciju, očekujem neku jaču crtu malo kasnije kad napravim test.. user posted image svaki put kad krene ovulacija skroz sam uzbuđena haha neopisiv osjećaj user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 17:17:05   
papučica

Hajdi čestitam i super , drago mi je,uživaj

Tišina neka ovaj ciklus bude zadnji ove godine

Belina hajde draga u jesenske bebice user posted image

Mali andeo neka uzv bude sretan i napredan

Mini Bav hajde sad u akcijuuser posted image

tintin sve će biti dobro sad uzimaj terapiju , nema se šta sad vraćati u nazad, biće na kraju sve ok.


Ja nemam šta za prijavit user posted image .Samo me malo bradavice bole.

Imam prehladu neviđenu. Preneki dan me zub zabolio i odem ga izvaditi, a onda prehlada.Uh samo da mi malenoj ne pređe. Tako da pijem lijekove pa da ne mogu ni znati da li ćeme boliti glava i leđa jer me to pred ciklus boli.

A joj nemam pojma šta da vam kažem, šta god bude.


Pozdrav za sve i oprostite ako sam koga izostavila

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 18:37:26   
Mini Bav
papučice e pa ja ti držim fige da ne osjetiš nikakve simptome i budeš pozitivno iznenađena! još nekoliko dana samo.. user posted image i da brzo prođe prehlada.

radila maloprije ponovo test i ne čini mi se ništa jača crta nego jutros.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 20:41:25   
Leilani
Vecer drage moje!

hajdi jako mi je drago da je sve dobro i bravo za pišonju!!! Super da imas robicu taman koja ti treba user posted image

belina i mene glava rastura danas, da nije mozda od promjene vremena? Mene hoce ta promjena u glavu user posted image , mislim da cu morati lupocet uzet pred spavanje, jer necu moci zaspati. A kazes pocele mucnine, ajde samo da ne bude rigoleto, nadam se da ces si uspjeti s necim bar malo olaksati.

mali andeo kako mi je lijepo procitati da je sve u redu i da osjetis bebu user posted image

tintin a mila, zao mi je bas zbog tsh. Ali bas kako Hajdi kaze, brzo po terapiju pa ces imati sve spremno do tad. Zelim ti da cim prije krenete u postupak i vjerujem da ce se do tad spustiti na 2 user posted image

tisina draga, bas mi je zao zbog user posted image , a sad novi ciklus nova nada.

mini bav al si me nasmijala sad kad sam sve procitala od ova tri dana, mutirani marsovac user posted image Ako ti sad navecer nije nista tamnija od jutros ja bi isla veceras u akciju. Da ne bi jos bilo da sutra ujutro bude pocela svjetliti. A ako i zatamni opet je dobar tajming, jer ne znas hoce li O biti za 12-24 ili 36 sati. Na mojima pise 24-36, ali tko to moze tocno znati.

papucice draga, od srca ti zelim da je ta bol u bradavicama znak za T. A i zelim ti da cim prije prođe prehlada, mene isto uhvatilo i nekako mi sporo ide nabolje, nikako nis da prestane curiti. Navijam da ti ne dođe!!!

pinky perlice grlim!

lourdess draga, kako si? Ljubim!!!

Mi smo u akciji, opet smo ko tinejđeri user posted image i moram priznati da mi je bas lijepo kad ne piskim te trake i proucavam boje user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 21:13:46   
tišina
Tintin, nemoj se sada samo kriviti, htjela si najbolje. Rijesit ces to brzo s terapijom. :)

Mali andeo, tvoja bebica se vec javlja, vjerujem da je predivan osjecaj. Javi dojmove s ultrazvuka da se razveselimo svi skupa ;).

Hajdi, drago mik je za rez.testa, nisam ni sumnjala da je sve super! ;) hehe, ti imas curicu, jel? Oprosti, stalno mi se mjesa ko ima koga ;).

Mini bav, pa stvarno te zezaju te trakice. Neka se sluz pojavila, to je vazno. A nezz sto bi na tvom mjestu s akcijom, mi smo 2x gadali u sridu s trakicama pa nis...

Papucice, ja se nadam da ti je ta prehlada jedan od cudnih znakova T i da ces nas sve razveseliti za koji dan!!user posted image

Leilani, bravoooo!!! Bezbrižno, zadovoljno i sretno! Neka to bude pravi recept za zavrset_ak ovog mjeseca ;).

Ja ovo c/p s druge teme (malo preuredeno), pa ako imate koj savjet..:
"Ja planiram sutra ujutro vaditi hormone, dobila sam u nedjelju predvečer pa to neće biti puna 3 dana, je li to ok? Je li možda bolje da pričekam srijedu?
Planirala sam vaditi LH, FSH, testosteron, progesteron, estradiol, prolaktin?

TSH, T3 i T4 sam vadila prije 5 mjeseci i mislim da ne trebam sada opet.
Ovo su im bile vrijednosti:
TSH 2,36 (0,27-4,2)
T3 1,9 (1,3-3,1)
T4 95 (66-181)Ja"

< Poruku je uredio tišina -- 10.4.2017 21:14:39 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
10.4.2017 22:23:02   
tintin
Hvala vam cure, divne ste., nema povratka, sad mi je jasni da ocito nemogu bez tableta.
Hajdi bas mi drago da je sve u redu, sad lipo uzivaj u trudnoci.
Tisina ja sam progesteron vadila 21 dan ciklusa, al cini mi se da se on moze vaditi I 3 dan ciklusa, nisam sigurna, a ove druge hormone od 2-5 dana ciklusa, tsh mi se cini ok je 2.54 ali da tako ostane to je ok. Eto mozda sam mrvicu pomogla.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!