|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 11:17:23   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image papučica - 17.03.
user posted image belina - 20.03.
user posted image Mini Bav - 27.03.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 12:26:17   
tintin
Lourdess draga jako mi je žao zbog tate, znam kako ti je, ja sam bila s drobom do zuba kad mi se sve to izdogadjalo s tatom, grozno, ali trudila sam se biti jaka zbog bebe, tako i ti budi jaka, i kad ti dodje loše samo pomisli na bebicu, dat će ti snage, grlim.
Evo me cure tu sam, pratim vas, uz vas sam, prvo ću izvaditi sve nalaze, pa onda zovem kbc za naručit se na konzultacije, bit ću spremna kad dodjem user posted image
Belina, kako si, želim ti svu sriču svita sutra, da nam ugledaš plusić, navijam., sretno sretno

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 12:27:05   
tintin
Papučice danas je tvoj datum, kakvo je stanje?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 14:14:16   
belina
Dan cure, opet petakuser posted image
Lourdess draga moja jako mi je zao zbog tvog tate, ne mogu ni zamislit kako ti jeuser posted image naravno da si tuzna i potresena, ali isto tako znam da si borac i da ces vjerojatno napravit sve ispravno za svoju bebu ali i tatu! Samo se cuvaj bolnica i bolesti po njima!
Pinky draga rado bi ti rekla koji simptom, ali nazalost nemam sta za prijavit. Grcici su svakodnevni jos od punkcije,grudi lagano bole na pritisak, uobicajeno pred user posted image i eto to je to. Pa i tvoj pregled brzo dolaziuser posted image
Hajdi nema spavanja po ovom lijepom vremenu, prosetaj svoju bebicu!
Papucice koje je stanje?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 14:41:26   
hipo
Lourdess draga, zao mi je radi tate! Mora da si u velikom soku. Pisi mi kad god hoces ako se hoces. Drzi se draga. Jedan je tata, znam da je tesko, mi s mojim ne znamo koliko ce jos.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 16:46:32   
Mini Bav
Lourdess žao mi je zbog takvih vjesti i grozne situacije! Želim ti puno snage koja ti treba da budeš uz tatu. Svi imamo svoj put, nekako se naučimo nositi sa lošim kada život to od nas traži.. shvatimo da nikakvi konci nisu zapravo u našim rukama.

Pinky,Daxy hvala na objašnjenju! Svakako ću sljedeći ciklus početi pratiti od početka. Al još uvijek se nadam plusiću ovaj mjesec user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 16:57:02   
Hajdi
Lourdess jako mi je žao zbog tate, baš grozne vijesti user posted image . Drži se draga najbolje što možeš user posted image user posted image Veliki je to šok, nadam se da ćete ti i bebica biti dobro.

Belina sutra ujutro očekujem lijepe vijesti bez obzira na simptome user posted image

Mini Bav, papučice nadam se i vašim plusićima ovaj mjesec user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 0:10:19   
belina
Cure stiga mi muz nismo mogli do ujutro izdrzat-user posted image ko kuca!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 6:53:04   
lidac0605
user posted image user posted image Čestitam Belina na lijepom plusiću i želim ti urednu trudnoću do kraja!!!

Lourdess,žao mi je radi tate,al moraš sad mislit na ono maleno biće koje potpuno ovisi o tebi...eto kaj ti je život user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 7:15:28   
Hajdi
Belina čestitam od srca i želim ti urednu školsku trudnoću do kraja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znala sam da će biti od prve i baš mi je drago user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad kad si user posted image vidjet ćeš kako te vuče krevet unatoč lijepom vremenu vani user posted image user posted image mada nisam se dala jučer, nego bila u šetnji user posted image .

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 7:39:07   
Mini Bav
Belina čestitam, želim ti predivnu trudnoću! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 7:44:44   
tintin
Belina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitam od srca, uzivaj u trudnoci, juhuhuhu bas se veselim.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 8:06:11   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Cure stiga mi muz nismo mogli do ujutro izdrzat-user posted image ko kuca!



Ajme, ajme, ajme!user posted image

Čestitam, sretno do kraja, draga!!!!user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 8:32:23   
papučica
Draga Belina,
ČESTITAM OD SRCA
, ma baš sam se obradovala. Želim ti sve najbolje da prođe, trudnoću školsku i bez briga. Divnooooo!!!!!


Kod mene stigla na vrijeme, ali neka . Neću da kvarim radost na Raji.

Bravo Belina!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 9:07:24   
perlica55
Belinaaa čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image
ponosna trudnice user posted image
Sretno dalje user posted image

Lourdes jakooo mi je žao, znam kako ti je user posted image
Budite hrabri...
Papučice, žao mi je, sretno idući ciklus ...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 9:08:38   
daxy


Trudilice:


user posted image belina - 20.03. - ponosna user posted image
user posted image Mini Bav - 27.03.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 9:38:54   
daxy
Jao belina pa čestitam! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve najbolje ti želim i da trudnoća bude najškolskija i porod za poželjeti! user posted image user posted image


Hajdi i meni je inače nizak tlak. Iako se sada u trudnoći drži pravo školski 120/60.
Možda se i tebi normalizira. A sve znaš. Šetnjice, mrvu više soli. Bit ćeš ti super. user posted image

Mini Bav naravno da se nadaš user posted image ! user posted image
Trakice se najlakše poklone,vjeruj mi. user posted image

papučice žao mi je zbog user posted image . user posted image user posted image
Na tebe ćemo bacat prašinu sljedeći mjesec. Vidiš koliko nas ima. Ima da te zaprašimo pa da trojke dobiješ! user posted image

Lourdess draga,jako mi je žao zbog svega što ti se događa.
Ja sam imala incident sa svojim tatom oko nove godine i provela sam cijeli dan s njim na Hitnoj. user posted image
A i prije sam zbog njega provodila sate na Hitnom prijemu ne znajući hoće li izaći živ.
Tako da znaš da te razumijem. Mazi bebu i pokušaj se koliko toliko smiriti.
Mi smo tu za tebe. A ti se moraš čuvati. Ako moraš u bolnicu nosi masku i peri ruke stalno. Čuvaj se,draga.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 10:32:06   
LourdessPadme
Drage moje hvala vam puno na ljepim rjecima,stvarno ste zlatne.
Tata je za sad stabilno,jucer sam ga isla vidit pa mi je doslo slabo. Ipma upalu potrbusice i sve sta su nam doktori rekli je da sad cekamo par dana jer ima mogucnost razvijanja sepse.Nadam se da ce se izboriti jer mi je on jedina obitelj sta imam.

belina draga tako sam sretna zbog tebe,uljepsala si mi dan ♥

Ostale moje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 10:33:20   
Mini Bav
papučice žao mi je. Ali kao što Daxy kaže imamo sljedeći mjesec za prašenje user posted image

Daxy vjerujem da se poklanjaju vrlo lako!

Mene cicke već 7. dan bole, s tim da sam se jutros probudila i odmah su me podsjetile na bol, danas su posebno darežljive.. al bole me samo nekako sastrane, nisam sigurna jesu li me ili nisu bolile tako i u prethodnim ciklusima haha zapravo znam da su me prije prve trudnoće stvarno jako bolile u PMS-u, ali nakon poroda sve se to nekako smanjilo.. eh, vidjet ćemo za par dana, samu sebe sam već smotala user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 11:29:57   
Mini Bav
Može savijet kad da napravim test?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 11:49:00   
tintin
Papucice draga jako mi je zao, grlim jako.
Mini bav ja bi na tvom mjestu radila test na dan ocekivane.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 11:51:51   
Mini Bav
tintin s obzirom da sam jako nestrpljiva, cice me bole već 7 dana, a ja trebam dobiti tek za 9 dana mislila sam da možda mogu ranije, makar ako sam trudna bit ću trudna i 27. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 14:52:01   
Danira
Belina user posted image cestitam i zelim ti skolsku trudnocuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 15:00:26   
Leilani
belina mica, pa cetitam od srca!!! Nemas pojma koliko mi je drago!! Zelim ti urednu i skolsku do kraja user posted image user posted image

lourdess zao mi je zbog tate draga... Ljubim! Drzi mi se.

papucice zao mi je zbog tvoje user posted image

< Poruku je uredio Leilani -- 18.3.2017 15:03:09 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
18.3.2017 15:07:12   
belina
Drage moje navijacice hvala svima od srca na lijepim zeljama i sto se iskreno veselite sa mnom! Hvala puuno svima da vas ne nabrajam ponaosob! Mi smo danas nekako skroz pogubljeni, a trudnocu skoro da i ne spominjemo. Kao da se to nije dogodilo hahaha. Mm je sretan, ali mi se cini cijeli nesto zabrinut kako cemo ovo kako cemo ono. Kao da nam se slucajno zalomilo hahahahauser posted image A dobro, doce to njemu do mozga za koji dan hehe
Za sve cure koje zanimaju simptomi-nema ih! Sve sta bi rekla moglo bi bit i od trudnoce i od pms-a i od utrica, znaci apsolutno nista posebno. Vidjet cemo, daj boze da me zaobidu neke stvari sta su me snasle u prvoj trudnoci npr.povracanje ali nemilice. Dosta o mom autu
Papucice draga moja jako mi je zao zbog user posted image , sta cete sad? Ima li neki plan?
Mini Bav mislim da ti je test ok radit dan prije user posted image sve prije ces se samo izludit!
Lourdess kako si?

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!