|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
20.3.2017 11:51:33   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:


user posted image belina - 20.03. - ponosna user posted image
user posted image Mini Bav - 27.03.


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
20.3.2017 15:01:17   
perlica55
Belinaaa predivna je beta user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek se pravilno podupla user posted image user posted image

P.s. Ak ćeš ju ponavljati, obvezno isti labos user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
20.3.2017 16:56:19   
belina
Hvala cure! Doktorica je rekla da je beta odlicna i da je ne treba ponovo vadit i da dodem za 2 tjedna na uzv i da bi tada trebala cuti srce. Eto. Hvala svima na podrsci. Divne ste ❤❤❤

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
20.3.2017 17:19:32   
hipo
Belina super vijesti, nek svw bude odlicno ma uzv!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
20.3.2017 22:05:31   
papučica
Draga belina,
želim ti da sve naredne mjesece od svih simptoma imaš i da gledaš kako trbuščić raste. Da ti ne bude muka, niti da išta osjetiš od micanja svoje bebice.
Sada uživaj u ovim danima i mjesecima što su pred tobom. Čekala si , ganjala dvije crtice i hvala Bogu da si dočekala. Tvoja porodica na prvom mjestu sve ostalo je manje važno, mislim na posao. Posao će biti al taj tvoj trbuščić treba da raste i da sve bude, a biće kako treba.
Jako sam se veselila tvojimuser posted image , naravno i beti.

Uživaj i čuvaj se.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 6:30:55   
belina
Papucice draga grlim jako user posted image i tebi zelim da sto prije ugledas user posted image !
Hipo hvala ti puuno!
Mini bav kakvo je stanje danas? Ostale cure? Predivno je vrijeme, proljece je stiglo u grad!!!!! Danas je Dan Dawnovog sindroma pa u skolu idemo u razlicitim carapama! Ajdete i viuser posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 8:02:22   
tintin
Jutro cure,

Belina draga presretna sam zbog tebe, sad lipo uzivaj u trudnoci. user posted image
Papučice draga i ja se iskreno nadam da ćeš i ti uskoro ugledati plusić. user posted image
Mini bav kakvo je stanje?

Sto se mene tiće, izvadila sam sve uputnice, u četvrtak vadim briseve, kad sve izvadim zovem ST i stižem spremna user posted image samo da nalazi svi budu u redu.

Trudnice drage Daxy, Perlice, Pinky, Mali andjeo, Hajdi, Lourdess kako ste mi? Nadam se da nisam koju trudnicu zaboravila.

Leilani kako si mi ti?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 8:03:51   
tintin
Tišina, Hipo kako ste mi vi cure drage?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 8:27:48   
daxy
Jutro.

belina user posted image user posted image user posted image user posted image
Beta je super! user posted image user posted image user posted image
Sad uživaj! Laganini,bez teških poslova. user posted image

Lourdess draga,kako si mi? Ima li kakvih novosti?

Hajdi Vidim Mini Bav je odgovorila ovo za KG.
Ja sam isto morala vaditi i sve je OK (nema antitijela) i napisali su mi na nalazu kontrola u 34. TT.

tintin sretno u prikupljanju nalaza! user posted image user posted image


Bila sam jučer na pregledu,sve je super. Bebice 890gr i 950gr.
Velike su mi! Definitivno su curice,jučer je doktor baš uspio snimit. user posted image
Obje su vodoravno. Jedna tuče rukama u mjehur,druga leđima gura želudac. user posted image
Puškim 3 puta u satu,a žgaravica me guši po noći.
Imam opet onaj bijelkasti iscjedak i moram nastavit s vaginaletama.
Jedino to me brine, nikako se riješit te smetnje. user posted image
Sve drugo je kako i treba biti,zatvorena sam,curke izgledaju zdravo.
Svi organi i ekstremiteti na mjestu. Ma preslatke su. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 8:36:46   
LourdessPadme
Jutro curke
Ja sam vam puno bolje,tata je van zivotne i jucer su ga prebacili s intezivne,dobro se oporavlja. Sad kad prodje ova faza onda cemo u borbu protiv karcinoma.Bitno da je najgore proslo .

belina beta je ko bombončić user posted image

daxy user posted image za tvoje curke ,kako samo lipo rastu ❤
Nadam se da iscjedak nije nista strasno,ja vise nit neznam sta je iscjedak sta utrici

ostale moje trudnice i trudilice user posted image user posted image





_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 8:38:45   
tintin
Daxy user posted image user posted image za mamine princeze user posted image
Lourdess drago mi je zbog tate da je bolje, drzimo fige da bude skroz dobro na kraju da se izbori protiv bolesti, uz tebe smo.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 9:49:10   
Mini Bav
Belina ma to je to, beba je TU i sve je SUPEEEER! user posted image

Kod mene isto, cice bole, navecer mi je opet bilo malo slabo, mislim nisu to ne znam kakve mucnine jednostavno se ne osjecam najbolje. Iscjedak mi uopce nije mlijecni nego je vodenast i to vec 2-3 dana user posted image . Mjerila sam temp navecer bila je 37.1, ja inace ne pratim temp pa ne znam dal to sto treba znaciti.. i tak, cekam.. najrade bi kupila test i napravila ga odmah danas! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 12:02:59   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, baš si nestrpljivica. user posted image Znaš, ako je bebač u buši neće nikud pobjeći još 8 mj. user posted image Lako se meni sad zezati, zar ne? Ma, moram malo ... bude ti prije vrijeme prošlo. user posted image Gle, možeš piškiti testić za vikend, a ja navijam na najjače da budu dvije deeeeeebeeeele crte! user posted image user posted image user posted image

Lourdess, jako mi je drago da ti je tati bolje i nadam se da će se nastaviti i dalje tako u pozitivnom tonu. Samo da mi ti budeš smirenija i da bebica lijepo napreduje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Daxy bravo za tvoje user posted image user posted image i na ovoj temi! user posted image user posted image user posted image

Tintin, znači ako svi nalazi budu ok sljedeći mjesec je tvoj! Jedva čekam! user posted image user posted image user posted image

Belina, trudnice, jedva čekam da nam se pridružiš na trudničkoj temi. Čekam te kad god budeš spremna. user posted image

Papučice, čekamo i tvoj plusić sljedeći mjesec! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 15:46:28   
Mini Bav
E moja Pinky to ti je mladost ludost user posted image ..
Bebač u buši zvuči tako slatko.. user posted image jedva čekam tu trudnoću i sve što ona nosi sa sobom, svu tu odgovornost i neizvjesnost, sve to željno iščekujem user posted image .




_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 16:03:14   
belina
Pozdrav cure
Mini Bav nestrpljivice!!! Izdrzi jos koji dan, navijam za debeliuser posted image
Daxy bravoooo za cure, bas lipo! user posted image user posted image dvije princeze mamine, vesele! I lijepo napreduju. Uzivaj u nijima!
Tintin draga ma super za nalaze, i ti ces to sve brzo rijesit vidim ja. Pozuri se jer je biologinja rekla sve sta ude na humanu u proljece ostane trudno user posted image
Pinky hvala na pozivu, pridruzit cu se na jesensko-zimskim za dva tjedna kad cujemo ❤ i vidimo da je daj boze sve ok.
Perlice zeno je li te pustila prehlada? Radis li jos?
Lourdess sjetim te se cesto, drzi se!
Tisina gdje si nam ti sta ima? Ima li akcije?
Mali andeo hvala ti draga na bodrenju. Jel kod tebe sad sve kako treba? Je li jos mirujes?


(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 17:24:21   
hipo
Tintin nije lose, borimo se s jaslickim bolestima, kad ih nema obozava ici. Ja ocekujem mengu, dobila aknu. Fuj.

Lourdess super sto je tata malo bolje, drzim fige da se izbori.

Daxy, bravo za curice mrdalice!

Belina sretno na pregledu. Nek ta dva tjedna brzo prodju

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 17:37:51   
Mini Bav
Pitanje. Neke žene pišu da su imale slučaj pozitivnih LH trakica i zatim pozitivan test trudnoće. Mora li LH trakica biti pozitivna da bi i test trudnoće bio pozitivan? Mislim, jel negativna LH trakica ukazuje na to da nema trudnoće ili to nije skroz povezano? Što više čitam to manje znam.. user posted image

Mislim mogla bi sad do sutra tražiti odgovor po netu, a znam da mi vi ovdje sigurno možete dati odgovor na to pitanje..user posted image

< Poruku je uredio Mini Bav -- 21.3.2017 17:43:30 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 21:55:15   
Hajdi
Mini Bav nema ti nikakve veze lh trakica s testom za trudnoću. Može se dogoditi da si trudna, a da taj ciklus slučajno nisi uhvatila lh peak s trakicama. Ajde još malo se strpi do testa user posted image .

Tintin draga ajde brzo po sve nalaze da nam uskoro budeš user posted image i pridružiš nam se na jesensko zimskim bebama user posted image .

Belina čekamo malo srce user posted image pa ćeš nam doći i na drugu temu na druženje user posted image

Daxy cure krasno napreduju, baš mi je drago user posted image . Kad su dvije nije čudo da te gnjavi i žgaravica i piškenje.
Za kg i rh vidjet ću na nalazu što i kako. Mene je samo zanimalo hoće li mi vaditi protutijela iako na uputnici piše samo kg i rh. Znam da se rade takve pretrage u trudnoći, dapače ja ću ih raditi više jer sam neg rh. Samo mi nije imalo logike da mi gledaju opet kg i rh jer to se ne mijenja.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
21.3.2017 22:35:40   
Mini Bav
Hajdi ma mislim na kraju ciklusa pozitivan LH..no,dobro strpljiva sam, jako. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 6:28:34   
belina
Mini Bav ja ti ne znam odgovor, ali znam da se o tome vec pisalo ode. Mislim da su cure rekle da to nema nikakve veze jedno s drugim i da mozebit nekakva podudarnost ili slucajnost. Nisam sigurna pa necu pametovat user posted image Ima li kod tebe sta novo?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 7:32:30   
tintin
Jutro cure, hvala na bodrenju.
Pinky tesko da ću upast sljedeci ciklus na postupak, jer tek vadim nalaze pa dok budu gotovi, planiram nazvat početkom mj. da me naruču za konzultacije, bitno da smo se pokrenuli, po mojoj procjeni ako se u ST ne čeka na postupak i ako budu nalazi u redu mogla bi u postupak u 5 mj., al naravno sve ćemo viditi., hug.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 8:28:28   
Mini Bav
belina kod mene ništa novog..sve isto. user posted image
Kako se ti osjećaš? Imaš li sad kakve simptome?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 8:47:12   
tintin
Cure ne kužim, kad nekom želim poslati privatnu poruku zašto mi se ne pošalje, ja sve ispišem i stisnem pošalji, i onda udjem u poslane poruke i tamo je nema?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 10:34:01   
PinkyFunkyBirdy
Tintin, probaj više puta poslati pp. Evo, javim ti se ja pa mi probaj odgovoriti. Mene zna jako brzo izbaciti s RR kad pišem pp pa mi onda ne pošalje. user posted image
Kad god budeš ušla u postupak mi ćemo zdušno navijati! user posted image user posted image user posted image

Mini Bav, LH i hCG su hormoni koji se vežu na isti receptor (neku vrstu šečera) pa LH trakica može "uloviti" hCG i pokazati pozitivan test samo što je on puno slabije osjetljiv pa će ti test na trudnoću puno prije pokazati postojanje hCG-a nego LH trakica. I tu ti je nezgodno na taj način potvrđivati trudnoću jer se LH trakica gleda kao pozitivna samo ako je crtica jednaka ili tamnija od kontrolne, a većini žena kroz cijeli ciklus pokazuje blagu crticu (zbog konstantnog prisustva LH u organizmu). S testom za trudnoću znaš da je pozitivan čim se druga crtica imalo vidi. Na LH trakici ako vidiš blagu drugu crticu opet nemaš pojma na čemu si. Valjda kužiš što želim reći. user posted image

Belina, kako se osjećaš? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
22.3.2017 10:39:51   
Mini Bav
Pinky kužim kužim, zahvaljujem na odgovoru user posted image



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!